כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 3/2019

  0 תגובות   יום שישי , 8/3/19, 08:29

  מכירים הכי טוב את "המסמר" שמכאיב לנו.. ולא עושים כלום?? דוד חברי, סיפר לי סיפור עם מוסר השכל. לפני שנים עבר בעיר קטנה בצפון הארץ ראה חברי, אישה מבוגרת בכיסא נדנדה. לצידה ישב גבר בא בימים וקרא עיתון. ביניהם, על מדרגות הכניסה לבית שכב כלב ויבב, כאילו מתוך כאב. האדם תהה למה הכלב מייבב.

   

  למחרת היום עבר שוב חברי ליד אותו הבית . הוא ראה את הזוג המבוגר יושבים כהרגלם בכיסאות הנדנדה, הפעם שניהם עם כוסות תה לוהטים.. ואת הכלב שוכב ביניהם ומשמיע את אותם הקולות היבבה. דוד חברי, נדהם, הוא הבטיח לעצמו שאם הכלב ייבב גם מחר, הוא ישאל את הזוג המבוגר על מה שמתרחש.

   

  ביום השלישי התגלה לעיניו אותו המחזה: האישה התנדנדה בכיסא, הגבר קרא עיתון והכלב ייבב כשהוא שוכב באותו מקום. האיש לא יכול היה להחזיק מעמד יותר. הוא עזר אומץ ושאל: "סלחי לי – הוא פנה אל האישה – מה קרה לכלב שלך? הכלב? – שאלה שוב האישה – הוא שוכב על מסמר"...

   

  ''חברי דוד, נבוך מתשובתה, שאל: "אם הכלב שוכב על מסמר, למה הוא לא קם"? האישה חייכה בחינניות וענתה בנימה ידידותית: "פירוש הדבר הוא, שלכלב כואב מספיק כדי ליבב, אבל לא מספיק כדי לזוז מהמקום... ישנם אנשים שיתלוננו עד אינסוף, אך לעולם יישארו באותו מקום"! שימו קסדה ושנו תנוחה!!

  https://www.linkedin.com/in/moshegrimberg/detail/recent-activity/shares/


  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS