כותרות TheMarker >
  ';

  מועדון הפינוקים של גלובוסמן

  את מועדון הפינוקים של גלובוסמן יזמתי והקמתי לפני מספר חודשים. במועדון חברים היום עשרות עסקים איכותיים שמקבלים חשיפה גדולה לאלפי אנשים במחיר קטן. גם העסק שלכם יכול להצטרף למועדון הפינוקים. צרו קשר ותעשו צעד גדול לקידום העסק שלכם.
  נייד: 052-4514181

  ארכיון

  ארכיון : 12/2008

  3 תגובות   יום שלישי, 23/12/08, 15:20

  עיתוני הכלכלה הוורודים והירקרקים מלאים ידיעות שחורות.
  כתבות בסגנון "איך לפשוט רגל?", ו "קריסתם  של עסקים קטנים" ניתן לקרוא כל יום. אין ספק, המשבר הכלכלי הצליח בגדול: יותר ויותר בעלי עסקים נכנסים לדיכאון ולמרה שחורה. בהיבט השיווקי והפרסומי עסקים עם תקציבים קטנים שוקלים עכשיו מאה פעם איך למצוא אפיקי פרסום זולים יותר מצד אחד ואפקטיבים יותר מצד שני.

  אבל דווקא בתוך החושך הגדול, תרשו לי להציג את האור בקצה הדיכאון - התמקדות.

  נו, תגידו, מה חדש תחת השמש?
  אולי אין חדש במילה "התמקדות", אבל טיימינג זה הכל בחיים, ונכון להיום  יש במילה "התמקדות" הרבה פוטנציאל לעסקים קטנים ובינוניים.

  בתקופות קשות, בהן המלחמה על כל לקוח דורשת משאבים ותשומות גדולים יותר, יש חשיבות קריטית לאיתור קהל היעד המדוייק והמפולח שלך. המדיה הטובה ביותר למצוא את את הקהל הזה היא האינטרנט, ובתוך הרשת למצוא את אתרי הנישה הקטנים בהם גולש הלקוח הפוטנציאלי שלך.

  "הזנב הארוך" מקשקש בכלב. אתרי נישה אליהם מגיעים מידי יום מאות גולשים או אלפים בודדים עשויים להתגלות כמכרה זהב של לקוחות. זה הרי ברור למה. הפורטלים הגדולים מושכים מאות אלפים ומיליוני גולשים מכל השכבות הגילאים והפילוחים הדמוגרפים והגאוגרפים. פורטלים אלו מצויינים ליצור מודעות רחבה במינימום זמן וגםן לסייע רבות במיתוג. אתר נישה בתחום מסוים (לימודים, לוח, ספורט, משחקים וכו') מושך אליו בעיקר קהל הומוגני עם מאפיינים משותפים רבים. כאן ההזדמנות השיווקית של בעל העסק. אם ידע לכוון את המסר הפרסומי שלו לקהל הגולשים באתרי הנישה מובטח לו ROI גבוה ואפקטיביות ברמה שהוא לא הכיר.

  בקיצור, אחי, בשורה התחתונה, תתמקד.
  היום יותר מתמיד השורה התחתונה הפכה להיות השורה הראשונה בתוכנית שיווק העסק - כי רק התמקדות תגרום לך לשרוד, לצלוח את המשבר ואף לצמוח.


  שאול מידן
  www.100boom.co.il
  (אתר נישה בקטגוריית משחקי פרסום - רואים פרסומות, מקבלים מתנות)  

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   שאול מידן
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   תגיות

   בלוג אישי

   גלובוסמן - אלפי טיפים והמלצות של גולשים

   גלובוסמן - פוסטים ותמונות