כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ספורי משפחה

  אני בת 57 אמא ל3 ילדים וגם לבעל, אהבתי לעסוק בספורט והיום אני רואה בטלויזיה או מתעדכנת באינטרנט, הענפים האהובים עלי הם אתלטיקה וכדור יד.
  אוהבת כל מה שהחיים מציעים לי, בשלוש שנים האחרונות הם מציעים לי הרבה פחות, אבל אני שואבת מספיק כוחות בכדי לקחת.
  אנחנו משפחה נורמטיבית עם הרבה סיפורים מעניינים, חלקם קשים וחלקם קלים אולם הכל מטובל בהומור.

  ארכיון : 12/2011

  12 תגובות   יום שלישי, 13/12/11, 18:45

   

  אני גרה בצמוד לפארק ענק, מדשאות, עצים ומתקנים למשחקי ילדים.

  את הפארק מתחזקת העירייה ועובדיה מגיעים פעמיים בשבוע לנקות,לסדר, לשתול שתילים חדשים, הגן מתוחזק בצורה יפה מאד,שאפו לעירייה.

  ברור לכם שלא על הפארק רציתי לספר ברשומה זו.

  באחד הבקרים ישבתי בחצר הקטנה שלי ואחד הגננים ניגש אלי וביקש אם אפשר לקבל בקבוק שתייה. ברור אמרתי,  מיד הוצאתי לו בקבוק מים, כך עברו השבועות והוא בכל פעם מבקש בקבוק שתייה ואני נותנת.

  בוקר אחד הוא מגיע אלי ואומר לי, תראי נשארו אצלי כמה שתילים מיותרים שאין להם מקום בפארק אני אשתול אותם אצלך בגינה הקטנה שלך. הגינה שלך קצת מוזנחת ואני אטפל בה יפה. שאלתי וכמה זה יעלה לי? הוא נעלב, אני רק רוצה שהגינה שלך תראה יפה.

  שמחתי מאד, הגינה שלי קטנה מאד ובאותה התקופה הייתה די עזובה, הגנן נכנס לחצר, עידר סידר ושתל את השתילים, שאלתי האם הם נותנים פרחים, האם יש להם ריח, לא הוא עונה הם רק לנוי, ירוקים כל הזמן, שבועיים לאחר מכן השתילים נקלטו יפה והתחילו לצמוח , אני מטפלת בהם יפה, משקה אותם, מנקשת את העשבים. אחרי כמה שבועות השתילים הופכים להיות שיחים ומשתלטים על כל הגינה.

  אני קוראת לאיש שלי ומתגאה בגינה שלי שכולה ירוקה. האיש שלי שואל אותי מהיכן הצמחים? ואני מספרת לו בגאווה שהגנן שאני נותנת לו שתייה כל שבוע הוא זה שנתן לי אותם, לאחר כמה שעות האיש שלי מבקש ממני שאחפש באינטרנט איך נראה צמח המריחואנה, הי השתגעת מה לי ולזה. חוץ ממרשם שיש לי שאני יכולה להשתמש באופן חוקי במריחואנה אין לי כל קשר לצמח הזה.(גם את המרשם לא ניצלתי )הוא מתעקש שאני אחפש ואני בינתיים מוצאת, הוא הולך לגינה מביא מהצמח ואני לתדהמתי רואה כי הצמח שאני מגדלת באהבה רבה, בהרבה תשומת לב שיגדל ויהיה לו נעים בגינה שלי, זה הצמח שמופיע על צג המחשב.

  ברגע הראשון הייתי בהלם הכיצד יתכן ? לקח לי חמש דקות להתאפס על עצמי, יצאתי לחצר עם המעדר הקטן שלי, והתחלתי לחפור ולהוציא את השתילים שמזמן הם כבר לא שתילים אלא שיחים. הידיים שלי הופכות אדומות ובועות מים עולות עליהם, השתילים הללו שלחו שורשים עמוקים אהבו את הטיפול שלי בהם. בינתיים אני שומעת את כל בני הבית צוחקים בקול גדול, איך עבדו עלי.

  אספתי את כל השיחים הכנסתי

  ''
  י

  לשקיות ניילון גדולות וזרקתי אותם למקום המיועד לאיסוף גזם.

  בבית הצחוק היה גדול, כולם ביקשו שאשאיר מעט לצריכה עצמית, ובכלל מי הגנן שכך העיז לעבוד עלי.

  בוקר למחרת הגנן בא לעבודה, אני בחצר יושבת ומחכה שיבוא לבקש את בקבוק השתייה שלו. הגנן אינו מתקרב אלי. הוא עובד בחלק השני של הפארק. 

  הגנן הפסיק לבקר ולבקש שתייה, אינו מדבר איתי, חולף על פני כאילו הייתי אוויר. 

  מסקנה:הזהרו מגננים שעובדים בפארקים שצמודים לבתים שלכם. מאז אני שותלת רק את פרחי העונה שאני קונה במשתלה.

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   אוריתי1
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS

   הפעילות שלי

   אין רשומות לתצוגה

   הקהילות שלי