כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ספורי משפחה

  אני בת 57 אמא ל3 ילדים וגם לבעל, אהבתי לעסוק בספורט והיום אני רואה בטלויזיה או מתעדכנת באינטרנט, הענפים האהובים עלי הם אתלטיקה וכדור יד.
  אוהבת כל מה שהחיים מציעים לי, בשלוש שנים האחרונות הם מציעים לי הרבה פחות, אבל אני שואבת מספיק כוחות בכדי לקחת.
  אנחנו משפחה נורמטיבית עם הרבה סיפורים מעניינים, חלקם קשים וחלקם קלים אולם הכל מטובל בהומור.

  ארכיון : 3/2012

  2 תגובות   יום שבת, 31/3/12, 10:33

  אני כנראה בין המאושרות שלאחר מחלה קיבלתי 75% אובדן כושר עבודה וביטוח המנהלים שלי אמור לשלם לי מדי חודש את משכורתי.

  הגשתי תביעה, ביקשו ניירות מפה ועד להודעה חדשה, מה שמזכיר לי את גדעון רייכר מעיף ניירות בכל תלונה שהוא מטפל, ובסופו של דבר אושרה לי הנכות בביטוח המנהלים והם החלו לשלם לי, עברו כשלושה חודשים ועוד מכתב מחברת הביטוח, אנא העבירי מסמכים רפואיים עד תאריך מסוים במידה ולא תעבירי התשלום יופסק,כל המסמכים חייבים להיות מרופאים מומחים(חס וחלילה לא מרופא המשפחה) שבו הם מציינים את מצבי הרפואי, אני אצה רצה מיד לכל הרופאים ויש לי הרבה כאלה ומביאה מהם מסמכים שבו עליהםם לציין כי מצבי הרפואי לא השתפר. למדתי שכך עלי לעשות כל 6 חודשים. וכך אני במקום להחלים מוצאת את עצמי אצה רצה בין הרופאים שבכדי שהם יכתבו מסמך הם רוצים בדיקות על בדיקות ואנו בין הבדיקות לבין ביקורי הרופאים. אני מתארת לי שאני לא היחידה שנלחמת בבירוקטיה הזו, עד עכשיו סיפרתי לכם על הניירת, ומה בנושא הכסף אז שמעו, נאמר לי שהכסף יכנס לחשבוני בכל 10 לחודש ולפי זה גם אני הסדרתי את תשלומי, אלא שמסתבר שאיכשהו חברת הביטוח שולחת את הכסף לבנק והוא אף פעם לא מגיע בתאריך הזה אלא ב -12 לחודש, גם לזאת התרגלתי ושיניתי את תשלומי

  ומה עושים כאשר משום מה הכסף לפתע לא מגיע


  חוזר לנושא הניירת, כיוון שאני מקבלת קצבה מביטוח לאומי הסתבר לי כי עלי לגשת למשרדי מס הכנסה ולבקש תיאום מס, גם זו לא בעיה,רק עניין של זמן. למס הכנסה הקדמה טרם הגיעה וחייבים להגיע למשרדים שלהם ואי אפשר לעשות זאת דרך המחשב.

  את טופס תיאום המס ניתן להעביר לחברת הביטוח עד לתאריך 28.2.12 אני בחורה מסודרת וסידרתי את הטופס לפני התאריך והעברתי לחברה שבה אני מבוטחת בכדי שהם יעבירו לחברת הביטוח את הטופס, מסתבר שאי אפשר להעביר ישירות את הטופס לחברת הביטוח.

  העברתי במייל וידאתי במייל 4 פעמים  כי הטופס הגיע וביקשתי גם אישור שהמסמכים הגיעו ליעדם, קיבלתי אישור במייל.מכאן מתחילה שרשרת של טעויות שאם זה לא היה עצוב הייתי צוחקת.

  הכסף לא נכנס לחשבון ,התשלומים מתחילים לרדת, הבנק צועק הצילו ובסופו גם אני צועקת על כל פקיד ופקידה בדרך, ישנה דרך מוזרה לפקידים שיושבים מעבר לקו, הם כל כך שלווים שגם צעקות ממש לא מזיזות להם.

  פקידה א, אני העברתי את הטופס

  אני:לאן

  פקידה א': לפקידה ב שמאשרת שקיבלה את המייל

  פקידה ב' : אני העברתי במייל

  אני: מסתבר שהטופס לא הגיע ואולי שכחת להעביר

  פקידה ב' איך את מעליבה אותי אני העברתי

  אני:המייל לא הגיע ולכן גם הכסף שלי לא הגיע לחשבון

  פקידה ב' אז מה את רוצה ממני

  אני:שתתני לי מייל או פקס או טלפון או מנהל אנושי בכדי שאוכל להעביר את הטופס בכדי שהכסף יגיע לחשבון שלי

  פקידה ב' אני אעביר שוב את הטופס. למה את לחוצה? (זה הכסף שלי לא שלה)

  אני :איך אני אוודא שהטופס יועבר ויתקבל 

  פקידה ב' תחכי כמה ימים ותראי שהכסף נכנס לחשבון

  כמובן שבשלב זה לאחר לא מעט טלפונים ופקסים ומיילים, כי הרי יש להן שיחה מזוהה והן רואות מי מחייג ומיד מעבירות אותי לתא הקולי.

  פניתי לנציג פניות הציבור של החברה ומשם פנו אלי מיד, ניסו להרגיע וביקשו שלא אתלונן כי הרי הפקידות הן חמודות והדבר עלול לפגוע להן בקריירה, ואני שואלת וכשהדבר פוגע בחשבון הבנק שלי מי מפצה אותי על כך? משתרר שקט מצידו השני של הקו.

  היום ה -18 לחודש שעתיים אני יושבת על יד הטלפון ומנסה לקבל מענה אולם כל הפקידים עסוקים ואצל כולם הטלפון מצלצל תפוס ואם לא אז הוא עובר למענה הקולי.

  עכשיו הצלחתי לאחר איום במייל חריף במיוחד , הובטח לי כי הכסף יכנס עוד כ -4 ימים לחשבון 

  שאלתי מדוע כ -4 ימים, התשובה לא רוצה להתחייב.

  זהו נכון להיום.

  שלוש שעות בזבוז בכדי לקבל תשובה אחת שלא בטוח שתתקיים במועדה. זו מדינתנו האהובה, אני מאד אוהבת את המדינה ושונאת מאד את הבירוקרטיה.

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   אוריתי1
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS

   הפעילות שלי

   אין רשומות לתצוגה

   הקהילות שלי