כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ספורי משפחה

  אני בת 57 אמא ל3 ילדים וגם לבעל, אהבתי לעסוק בספורט והיום אני רואה בטלויזיה או מתעדכנת באינטרנט, הענפים האהובים עלי הם אתלטיקה וכדור יד.
  אוהבת כל מה שהחיים מציעים לי, בשלוש שנים האחרונות הם מציעים לי הרבה פחות, אבל אני שואבת מספיק כוחות בכדי לקחת.
  אנחנו משפחה נורמטיבית עם הרבה סיפורים מעניינים, חלקם קשים וחלקם קלים אולם הכל מטובל בהומור.

  ארכיון : 1/2013

  0 תגובות   יום שלישי, 22/1/13, 21:45

   

  ''

   

  מעולם לא חשבתי שאני אתעסק עם בדיקות D N A ומסתבר שלכל דבר יש פעם ראשונה. 

  בחודשיים האחרונים מסתובבים חיינו סביב הבדיקות הללו. 

  כתבתי לא מעט פוסטים על האימוץ של ליאור ועל התהליכים שליאור עובר ועל החיפושים שלו, ולמעשה אפשר לומר כי הוא הפך אבן על אבן בכדי למצוא את משפחתו הביולוגית

  העליתי לכאן כתבות שנכתבו בברזיל על האימוץ הבלתי חוקי שנעשה ושההורים המאמצים היו שותפים לו ללא ידיעתם. 

  סיפרתי לכל העולם ואשתו כי ליאור ועוד ילדים כמוהו מחפשים את המשפחה הביולוגית ולחלקם צלח המזל והם מצאו את המשפחות הביולוגיות ולחלקם לא, ליאור משויך לחלק של הלא.

  ליאור פנה לעיתונאים ברזילאים  ולטלוויזיה הברזילאית. 

  אני רוצה לשתף אותכם בהמשך הסיפור (כנראה סיפור שלעולם לא יגמר )מכל הכתבות והפרסומים שפורסמו בברזיל פנה בחור צעיר לליאור וטען שהוא אחיו מצד האבא, כשליאור קיבל את התמונה של אותו בחור הוא היה בשוק מהדמיון של שניהם, שניהם החליטו לעשות בדיקת D.N.A ליאור שלח מכאן את הבדיקה והבחור העביר שם את הבדיקה שלו אלא שהבירוקרטיה שאנו מתלוננים עליה כאן בארץ היא כאין וכאפס לעומת ברזיל וכך קרה שהבדיקה של ליאור טיילה בכמה משרדים כל אחד פתח בדק נגע וכשהגיעה הבדיקה למעבדה התוצאה הייתה שהבדיקה מזוהמת.

  לאחר חודשיים של ציפייה זו התשובה שהוא קיבל במילים קרות הבדיקה מזוהמת.

  אתם כבר מכירים את ליאור  (לפעמים הוא מזכיר לי את נחום תקום ) והוא כמובן לא הרים ידיים ומצא אדם בברזיל שאליו הוא שלח את הבדיקה ואותו אדם יעביר את הבדיקה למעבדה. כל זה קרה לפני כשבועיים.

  בינתיים ליאור ועוד 3 חברים הוזמנו ע"י ערוץ הטלויזיה "גלובו"בברזיל להתארח באחת התוכניות שלהם על הנושא, דרך אגב בברזיל לא אומרים שהאימוצים לא היו חוקיים אלא שנעשה שם סחר בילדים. 

  ליאור נסע לפני שלושה ימים לברזיל, את התשובה שאמור היה לקבל ביום הנסיעה טרם קיבל, כך עובדים בברזיל, הזמן בשבילהם הוא רק המלצה, תאריך שעה ממש לא פקטור בחיי היום יום של הברזילאים.

  היום שוחחתי עם ליאור הוא מאד נהנה, מספר שריו יפיפיה  הם מטיילים על חשבון הטלויזיה וכל הזמן הזה ליאור מחכה לתשובה שהייתה אמורה להיות מוכנה לפני שלושה ימים.

  אני בארץ, וליאור בברזיל ארץ הולדתו ושנינו מחכים בכליון עיניים לרגע  האמת, תוצאת בדיקת ה -D/N/A  פתאום בדיקה שלעולם לא חשבתי שאתעסק בה הפכה לחשובה בחיי ליאור ובחיי משפחתנו בכלל.

  בעוד יומיים ליאור יתארח בתוכנית הטלויזיה בברזיל  הפחד הגדול שלי שהם יגידו לו את התשובה בטלויזיה בשעת השידור, לי נראה מאד מוזר שאין תוצאה שלושה ימים לאחר התאריך שהייתה צריכה להתקבל התשובה,כולנו יודעים שאחוז הרייטינג לטלויזיה חשוב הרבה יותר מאשר המרואיינים שמופעים בתוכנית,מכיוון שהשיחות ביננו קצרות מאד אינני יודעת כיצד חש ליאור והאם הוא חושב כמוני והאם הוא מכין את עצמו להפתעה שכזו במיוחד אם התוצאה תצא שלילית.

  אנחנו מחכים שבכל דקה הטלפון יצלצל ויאמר לנו את תוצאת הבדיקה .

  אני כאמא מאמצת מאחלת לליאור שהבדיקה תצא חיובית והוא יחזור הבייתה מברזיל כשהוא סוגר מעגל אחד ופותח מעגל נוסף רגוע יותר.

  מעגל שבו יידע על עברו על האישה שילדה אותו על האחים והאחיות הביולוגים הנוספים שיש לו.

  הפחד מהתשובה לפעמים משתק והמחשבות רצות בראש, מה יהיה אם התשובה תהיה שלילית? כיצד יגיב ליאור ומה יקרה אם התשובה תהייה חיובית וכאן אני יודעת כיצד יגיב ליאור.

  מתי יגיע הצלצול הגואל.

  עדכון בפוסט הבא


  דרג את התוכן:

   פרופיל

   אוריתי1
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS

   הפעילות שלי

   אין רשומות לתצוגה

   הקהילות שלי