כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  Velvet Underground

  במעמקי הביצה, הברנז'ה ותעשיית התקשורת. כל מה שצריך לדעת על המנגנונים שמפעילים את גלגלי הדפוס וקורי הרשת

  ארכיון

  ארכיון : 12/2006

  0 תגובות   יום שישי , 29/12/06, 18:48

  הפוסט הזה של יריב חבוט, המנתח ומפלח היטב את סיכום השנה באינטרנט של מעיין כהן בגלובס, התפרסם כמאמר ברשת של נרג', שם גם קראתי אותו לראשונה. כשרציתי להעלות אותו כלינק פה גיליתי שהוא נעלם כלא היה.

   

  שאלתי את יריב* מה קרה, איפה המאמר? אבל הוא הגיב ב"אין תגובה", והפנה אותי לבלוג שלו, דע את היריב כדי שאוכל ללנקק משם.

   

  בטח לא היה מקום בנרג', או שהוא סתם הלך לאיבוד, נכון?

  (*גילוי נאות: ראיינתי את יריב יחד עם ליאור הנר כשמכר את ישרא-בלוג לנענע)

  דרג את התוכן:
   1 תגובות   יום שישי , 29/12/06, 18:35

   מה למדנו היום? על מעלליו של אסי ועקנין ואחיו חי בלוס אנג'לס ("ורי דנג'רוס, ורי"), על ילדותם ובגרותם ונכלוליותם והלבנת הכספים שלהם.


   ועל הקשר שלו לרוברטו? רק בקצה קצהו של החלק הראשון. רוברטו, בכל אופן, נשמע, לפחות מההקלטות, ממש לא מרוצה מהתנהלותו של אותו ועקנין בסוכנות שלו. להגיד שהבנתי מההקלטות מה העניין עם הוויזות וכו'? לא.

    

   בטח בטח, הפרומואים היו מצוינים, אגם רודברג, וואוו, מאיה בוסקילה, עוד וואוו (בסוף התוכנית התברר שהיא לא רצתה לשתף פעולה, אבל מה זה משנה, ראינו אותה בבגד ים בפרומואים? מספיק), ושרון גניש, בכלל. אבל מה היה שם? מה בדיוק? לא יודעת. בינתיים, כל קשר בין הפרומואים לבין מה שנראה הערב קלוש במיוחד.

    

   עבודה מעולה של מחלקת הפרומו של קשת, זה ברור, ובלגאן גדול כבר יומיים עם הפריצות לבתים של העובדתיות, והאיום בתביעה של רוברטו. כי מה, יעשו פרומואים לאחד ועקנין, מהמאפיה היהודית בחוף המערבי שמי זוכר פה או מי שמע עליו או את מי הוא מעניין?

   להבדיל אלף אלפי, כמו אותה דקה של רון ארד שנטחנה אלפי פעמים עד שהתברר שזו הדקה היחידה שיש, נראה לי שזה מה שיקרה עם רוברטו.

    

   ולבטי רוקאוויי - זכר ונקבה, יש הבדלים ביניהם, ככה זה בעברית, את צריכה להתאמן.

    

   פורום עובדה. לא,לא תשכילו ממנו הרבה.

    

   העיקר שיש פיתרון למאריא המשותקת בת החמש.

   דרג את התוכן:
    7 תגובות   יום חמישי, 28/12/06, 12:48

    נועם שרביט מסכם לגלובס את הפרשיות המסעירות של השנה. על פרשת רמון הוא כותב: "פרשת רמון היא הפרשה הסקסית של השנה". פרשנות מרחיקת לכת למילה "סקסי", הייתי אומרת.

    אני מודה שהדיאטה שהעבירה עלית את השוקולד פרה (92 קלוריות לחטיף מופחת קלוריות) אכן מזעזעת את עולם הסוכר, אבל לא צריך לחזור על הידיעה פעמיים (גלובס ג'-ד', 6, עשר).

    השתלם לאתי אברמוב (24) הקשר עם אמא של בני סלע, ועכשיו מגיעה הכתבה ממנה חששתי יותר מכל: הנשים החושקות בו (אחת מהן קורבן אונס). שתיים מהן אפילו מצולמות בכתבה. טוב, זה עניין לטיפול נפשי, לא לתהייה עיתונאית על החיבה המשונה הזאת.

    לא רק אני התרעמתי על בוקי נאה והידיעונת על מסיבת הסוטים שלו, גם חברי הקהילה הפטישיסטית זועקים, ולכן זוכים היום לכחצי עמ' ב24 בו הם יכולים לשטוח את משנתם. אבל גם פה לא יכלו העורך או העורכת להתאפק ולכן זכינו בכותרת "יאללה מכות יאללה".

    קררררר

    חמש מעלות בתל אביב. מה נראה לכם? איך אני יכולה להתמודד עם זה?

    וגברת חברת חשמל אתמול בחדשות, שביקשה לחמם את הבית ל-18 מעלות? סליחה, פחות מ-27 אין על מה לדבר. 21 מעלות זו הטמפרטורה שאנשים (רגילים, לא אני) מצננים את הבית בקיץ. אז על מה אתם מדברים בדיוק?
    מילא לא לכבס ולהתרחץ במים קרים (אפילו אבריג התלונן בגל"צ על המקלחת הטראגית של הבוקר, כי הבוילר לא הספיק להתחמם, בגלל שהוא הקשיב לחשמלטורית), אבל 18 מעלות בליל חורף? זה המקסימום שאתם מסוגלים לו?זה מזכיר לי מורה בתיכון, כשהיינו מתלוננים על הקור (לא, לא היה חימום) בכיתה, הייתה אומרת, חום הגוף של כל אחד מכם 37 מעלות, אתה 40 בכיתה, תכפילו ותחלקו ב-40, זאת הטמפרטורה פה! הגיוני, לא?(אבל הילדים בצפון הגולן נשארו ביום בבית, כיף להם)

    מסכנים גידי גוב וסיון רהב שזרקו אותם הבוקר לפארק הירקון להסתכל על רוכבי האופניים הפעלולניים. מה היה אכפת לכם אם ילבשו מעילים? באמת.

    שיא השיאים: שטראוס מטעה בעניין אריזות הקרמבו. עד לאן יצנח מצב הרוח הלאומי אם גם הקרמבו ייפגע? 

    זה גם הזמן לכותרות הקלישאיות של חורף הפתע:
    "שלג על עירי" (ידיעות, מעריב)
    וכיתוב תמונה: "זוג מהלך ליד מגדל דוד" - מאחר שהזוג נצרב, לא רואים את המגדל, אז מה זה משנה?

    גנרל חורף??? גנרל חורף?

    לחם (עם חמאה) עבודה
    למה גבי גזית חושב שהדברים נגדו בעניין הפרסומת לבנק אגוד לא ראויים לתגובה? 

    השאלה הכי חשובה מבחינתי היא לאן הולך שרון מולדאבי. לטובתו אני מקווה שנחלץ מעולם העיתונות, ושיוכל לעסוק בדברים שבאמת מעניינים אותו.  

    VTV
    אין להכחיש שהפרומואים לעובדה (הערב) על רוברטו והקשר שלו לכאורה לעולם התחתון די ברורים. בינתיים מאיים עו"דו בתביעה. אבל ככל הנראה, התוכנית תשודר במועד. מודה שמחכה. אולי מישהו יצליח להפעיל את הלינק לשיחה של שי ודרור עם רוברטו, אני לא הצלחתי. להארץ אמר דורון גלעזר, עורך עובדה שרוברטו בכלל סירב להתראיין.

    עכשיו יוצא הדוח המסכם את תלונות הציבור לשנת 2005? בסוף 2006? לא קצת מהר מדי? 

    רשתית
    רשימת האתרים הנבחרים של הארץ. לא בחנתי אותה לעומק. הערות יקבלו בברכה. לפחות הלינקים חיים, וזה לא מעט.

    טוקבק-יה
    האם אביגיל וצג ברחו כדי להתגלגל בשלג יחדיו?

    לפני פיזור
    קר. זה כל מה שיש לי לומר.

    vlvtunderground@gmail.com

    דרג את התוכן:

     הפעילות שלי

     אין רשומות לתצוגה