כותרות TheMarker >
  ';

  מיש-מש

  בלוג ללא נושא מוגדר, פוסטים שבועיים במגוון נושאים.

  ארכיון : 9/2010

  1 תגובות   יום שישי , 24/9/10, 18:33

  החלטתי שוב כהרגלי בשנים האחרונות לנסות לשנות את הרגלי האכילה שלי או במילים אחרות - לעשות דיאטה. בינתיים זה בפירוש לא הולך! אני יכולה לחשוב ולציין כל מיני סיבות אבל העניין הזה של להיכשל בדיאטה מלווה אותי כמובן במשך כל חיי. זאת ללא ספק הסיבה לכך שאני שמנה כרונית. רוב חיי מלאים בניסיונות כושלים כאלה לעשות כל מיני דיאטות הרזיה. אין לי ספק שמה שלא יהיה הבעיה היא קודם כל בי, בראש שלי ולא בדיאטה כזו או אחרת. בראש ובראשונה, אין דבר שאהוב עליי יותר מלאכול. מן הסתם אין לי גם אופי נחוש והחלטי על מנת להתמיד ולשמור במשך חודשים ארוכים ושנים ארוכות על הרגלי אכילה בריאים.


  אני חושבת שיש לי גם בעיה של סדר יום מאורגן, של אירגון נכון של הזמן והפעילויות שלי. אם אני רוצה באמת לרזות אני לא רק חייבת לארגן לעצמי בצורה טובה יותר את סדר היום, אני גם צריכה לישון טוב בלילה לא להישאר ערה כל הלילה עם הלפ טופ או עם הטלביזיה (או שניהם ביחד). אני צריכה לקום בבוקר, לאכול שלוש ארוחות מסודרות, ולכל היותר עוד שתי ארוחות קטנות ולא יותר. חשוב מאוד לא לאכול בין הארוחות, להשתדל לא לחטוף ולא לנשנש. לאכול כמובן דברים בריאים, מזינים. ולא לאכול כשאני מלאה. מצד שני, חשוב גם לא להגיע למצב שבו אני יותר מדיי רעבה. 


  ועוד עניין חשוב שמתקשר לעניין הרעב והשובע הוא שתייה. חשוב מאוד לשתות מים בעיקר. בלי מים גם שלוש ארוחות עיקריות ועוד שתיים קטנות עלולות שלא להספיק לאותה תחושה של שובע מצד אחד וקלילות מצד שני. ומעניין שגם בניסיון הלא מוצלח של הימים האחרונים ניסיתי לאכול באופן מסודר בלי להקפיד על שתיית מיםקריצה

  דרג את התוכן:
   3 תגובות   יום שישי , 24/9/10, 00:07

   תוכניות שותפים הם הדרך הפופולארית ביותר לעשות כסף באינטרנט. מדובר בשיטת פרסום ושיווק שהוכיחה את עצמה כיעילה מאוד וזולה מאוד עבור עסקים וחברות גדולות. במקום להשקיע תקציבים גדולים על פרסום, החברות הגדולות נעזרות בסוכני ובסוכנות  מכירות באינטרנט המשווקים את מוצרי החברות, ומתוגמלים על פי הצלחות. כלומר כל סוכן וסוכנת מתוגמלים בעמלות על פי כמות המכירות שלהם וכן על פי כמות הלקוחות הפוטנציאליים שהם מביאים. לקוחות פוטנציאליים הם גולשים שאומנם לא רכשו מוצר או שירות אך הביעו התעניינות והשאירו את הפרטים שלהם ליצירת קשר- שם ושם משפחה, כתובת אימייל, מספר טלפון וכו' - בטופס השארת פרטים. בשפה עיסקית מקצועית, מכונים הגולשים המתעניינים "לידים". כמובן שהעמלות שמרוויחים על לידים בתוכניות שותפים הן נמוכות מאשר העמלות שמשולמות על לקוחות ודאיים שרכשו את המוצרים או השירותים. אבל גם העמלות על לידים בתוכניות שותפים יכולות להצטבר לסכומי רווח יפים עבור המשווק והמשווקת. 

    

   כיצד יודעים החברות והעסקים הגדולים המשווקים את מוצריהם ושירותיהם באמצעות תוכניות שותפים כמה לשלם לכל סוכן וסוכנת שלהם? לכל סוכנת יש קישור אישי יחודי משלה. המערכת האינטרנטית מסוגלת לזהות דרך איזה סוכנת בוצעה המכירה או מולאו פרטי ההתקשרות. שיווק מוצרים ושירותים בתוכניות שותפים הוא עיסוק בעל פוטנציאל רב ורבים מרוויחים ממנו סכומי כסף נכבדים. אולם לא כולם מצליחים בתחום הזה. יש גם רבים אחרים שנכשלים בו, ויש לכך כמה סיבות. הסיבה הראשונה היא כמובן חוסר ידע. חשוב להבין ששיווק תוכניות שותפים באינטרנט הוא מקצוע לכל דבר ועניין. זה אומר שצריך ללמוד אותו מהיסודות. אין סיכוי להצליח במקצוע הזה בלי ללמוד קורס יסודי. וגם אחרי שרוכשים את הידע הבסיסי, אין להסתפק בו כי מדובר בתחום דינאמי מאוד שמתעדכן ומתחדש כל הזמן. לכן צריך במקביל לעיסוק וההתנסות בעבודה עצמה להמשיך ולהתעדכן עוד בחידושים. כמובן שגם מן ההתנסות בעבודה עצמה לומדים - הידע שנצבר מניסיון מעשי הוא גם כן בעל ערך רב.

    

   יש מגוון רב של קורסים ללימוד תוכניות שותפים. הקורסים הללו מתאימים לרמות שונות והם עולים ברובם לא מעט כסף. אחד מהקורסים הזולים ביותר הוא קורס המלמד שיווק תוכניות שותפים מסוג cpa. הקורס נקרא cpa now והוא מתאים מאוד למתחילים ולמתחילות. מי שיש להם כבר ידע בסיסי יפיקו מהם פחות תועלת, וקורסים אחרים יתאימו להם יותר. הקורס cpa now הוא קורס זול מאוד בהשוואה לרוב קורסי תוכניות השותפים האחרים. הוא עולה רק 297 ש"ח. ואם זה לא מספיק - ניתן גם לקבל את הכסף בחזרה במקרה שבו לא תהיו מרוצים מהקורס עצמו. הקורס משווק באמצעות רשת שותפים ישראלית בשם גונובי. ניתן כמובן גם להירשם בתור משווקים ומשווקות של הקורס cpa now ברשת גונובי. הרווח על כל מכירה של הקורס (בתנאי שהלקוח היה מרוצה מהקורס ולא דרש את ה-297 ש"ח בחזרה) הוא עמלה בסך 70 ש"ח.

    

   קישור הרשמה לקורס cpa now - http://www.cpanow.co.il/#a_aid=lliya&a_bid=d81dde3b

    

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    scrimi
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS