כותרות TheMarker >
  ';

  ארכיון : 6/2011

  1 תגובות   יום חמישי, 30/6/11, 08:32

  מרכיב השגרה הוא רב השפעה על מעשיו ומחדליו של האדם בכל אורחות חייו וזאת משום שהשגרה גורמת, בין היתר, לעצלות, לדיכוי המחשבה היוצרת, לביצוע משימות אוטומטיות ולתחושות של שעמום וחוסר חשק. כאשר האדם אינו מתאמץ להתחדש תדיר (בכל תחומי החיים), בנקל הוא עלול לשקוע בשגרה המכלה כל חלקה טובה. גם המצוות עלולות להיהפך לסדרות של מעשים חיצוניים ללא חיות פנימית. על כך כתב הנביא ישעיה: "יען כי ניגש העם הזה, בפיו ובשפתיו כבדוני וליבו רחק ממני, ותהי יראתם אותי מצות אנשים מלומדה" (כלומר העשיות הן חיצוניות בלבד בעוד הלב ריק מכוונה).

  בדורות האחרונים אנשים כבר אינם מסוגלים, ואינם מוכנים, לקיים "מצוות אנשים מלומדה", לא המבוגרים ולא הילדים. הסיבה שכל כך הרבה יהודים עזבו במאה השנים האחרונות את הדת היא משום שאנחנו כבר לא מסוגלים לקיים את המצוות מתוך כפייה ובלי הבנה למה זה טוב והאם זה נכון. הרב קוק כתב כבר לפני 80 שנה (בתקופה שבה רוב העם עדיין שמר את מצוות התורה באדיקות) כי הוא צופה גל של התפקרות כללית שנובע דווקא מתוך גדלות הנפש של האנשים. אנחנו היום דור הרבה יותר מתוחכם מהדור של הסבים והסבים של הסבים שלנו. אנחנו לא מסתפקים בתשובות פשטניות של "ככה זה" ו"אנחנו עושים כי אבא וסבא עושים". אנחנו דור שמחפש להבין באמת מהי דרך האמת. קשה לנו להאמין מבלי לשמוע ולראות הוכחות ואנחנו לא מסתפקים בפשט, אלא מחפשים גם את הסוד והנסתר.הרב קוק חזה מראש כל זאת והבין שאנחנו כעם עומדים לעבור מהלך מדהים של בחירה בדת ממקום הרבה יותר עמוק. דור המייסדים של המדינה וילדיהם בעטו ביהדות הגלותית בה קיום המצוות התאפיין ב"יובש" שנבע מהצורך לשמר את המסורת בכל מחיר ומהפחד מהתבוללות בתוך סביבה של גויים עוינים. כיום, לעומת זאת, מי שעיניו בראשו, רואה את הצימאון האדיר של רבים למשמעות ואת הכיסופים לאמת מוחלטת בעולם סובייקטיבי, קשוח ומנוכר. הרב קוק כתב שדווקא מתוך הגדלות שהביאה לשאול שאלות ולבעוט בכל מה שהריח מ"מצוות אנשים מלומדה", דווקא מתוך הכוח הזה תהיה חזרה עוצמתית ומשמעותית הרבה יותר אל היהדות החכמה, החמה והאנושית שאנחנו מכירים מלימוד על אבותינו. יהודי עם מידת היושר בתוכו צריך לשאול עצמו בכל צעד ושעל האם הוא מתייחס יפה למשפחתו וחבריו מתוך הרצון לקיים את מצוות אהבת הזולת או שהוא פועל מתוך אינטרסים? האם הוא מתפלל מתוך כוונה ושמחה או עושה זאת כי "ככה צריך"? האם הוא מתייחס לרכושו של זולתו באותו כבוד שהיה רוצה שיתייחסו אל רכושו שלו או שהוא חוטא בגזל ושקר? האם הוא רודף צדק ושלום או שרודף בצע וכבוד? האם הוא מוציא מפיו מילים חיוביות ומקדמות או שדבריו מלאים שקרים ורכילות? ועוד ועוד. להיות יהודי פירושו של דבר להיות ערני כל הזמן להתנהגות שלנו ולברר האם היא עולה בקנה אחד עם ההנחיות הנפלאות שניתנו לנו בתורה. עשייה ללא כוונה וללא מודעות הומשלה ל"גוף ללא נשמה". גם עשייה שכזו עדיפה על פני הפניית עורף מוחלטת אל התורה, אולם ללא ספק היא חלקית, משעממת וממאיסה את עצמה על ההולך בדרך זו.

  בזוגיות ניתן גם כן בקלות ליפול אל אותה תחושה של שגרה ושל מוכר ומובן מאליו. באופן טבעי כל שני אנשים, שנמצאים ביחד זמן ממושך, מתרגלים אחד אל השני ומתאמצים פחות למצוא חן, לשמח ולרגש. מעבר לכך, העשיות של הצד השני נתפסות בשלב מסוים כמובנות מאליהן ואנחנו שוכחים את הטרחה והמאמצים שנדרשו מהפרטנר שלנו כדי לבצעם. זוג שלא ער לתהליכים הללו, בקלות רבה ימצא את עצמו בריבים שנעים סביב תסכולים הדדיים מחוסר הבנה וחוסר יחס. אנשים רבים מרגישים שבן/בת הזוג לא מעריך אותם ואת מאמציהם מספיק. ידועה הבדיחה על הזוג הצעיר שרק התחתן. יום אחד הם הלכו ברחוב והאישה כמעט נפלה לבור במדרכה. הגבר תפס אותה בזרועותיו האוהבות, מיהר להרגיע ולהגיש מים קרים והבטיח להתקשר למחרת היום לעירייה להתלונן על המפגע. שנה לאחר מכן הם הלכו באותו מקום והאישה שוב פעם מעדה באותו הבור. הפעם תגובתו של הגבר הייתה: "מה יש לך?! למה את לא מסתכלת לאן שאת הולכת?!" זהו כוחו השלילי של הרגל, שגרה וחוסר הערכה.

  מעבר לכל אלה, אין כמעט אחד שלא הרגיש בשלב כזה או אחר בחייו את השגרה השוחקת במקום עבודתו. רבים הם האנשים, שהתחילו קריירה מסוימת בקול התלהבות ושמחה, ומצאו עצמם אחרי תקופה כזו או אחרת מתוסכלים ובעיקר משועממים. רבים עוד יותר עמלו קשה להתקבל למקום עבודה מסוים והתרגשו מאוד ביומם הראשון במקום החדש, אולם עם חלוף הזמן סר חינו של המקום והתפקיד בעיניהם והם שוב נשארו ממורמרים ועצובים. בהקשר הזה נדמה לי שהתבגרות פרושה להבין, שככל הנראה, כל מקצוע וכל תפקיד בשלב מסוים יהפכו לשגרתיים, כך שהמרדף אחר עניין מתמיד הוא דמיוני ונידון מראש לכישלון ואכזבה. תפקידו של מקום העבודה הוא לפרנס אותנו (ואם אפשר תוך כדי עשיית טוב לסביבה - מה טוב) ותו לא.התפיסה המודרנית לפיה הקריירה היא שמגדירה מיהו האדם ושעלינו לשעבד זמנינו ומרצינו בצורה טוטאלית כדי ל"ממש את עצמינו" היא שגויה ומאמללת כה רבים. המימוש העצמי האמיתי הוא בחיי זוגיות בריאים, בחיי הורות פורים ומפרים ובתיקון ועידון המידות.

  כיצד ניתן להתמודד עם אותה שחיקה טבעיתהכרת הטוב: התבוננות פנימיתמגלה כי הטבע של רובינו הוא לראות את "חצי הכוס הריקה". אנחנו מבזבזים אנרגיהוזמן רבים מידי בקיטורים, במחשבות ובדיבורים על מה שחסר ועל מה שאין לנוובתלונות על השגרה והאפרוריות שבחיינו. בזמנים של מצוקה קשה, לעומת זאת,מתעוררת בתוכנו גדלות נפש ועוצמה נסתרת. במצבים אלה אנחנו לא עסוקיםברחמים עצמיים ולא בהתחשבנות האם מציאות חיי מרגשת ומלהיבה מספיק.החוכמה והאתגר שלנו הם לדעת להכיר בטוב הקיים ביום-יום מבלי שנצטרך לעבורזעזוע על מנת להעיר אותנו מהתרדמת הכללית!! על כך נאמר "איזהו העשיר? -השמח בחלקו". העשיר הוא לא בעל המרצדס החדשה, הוא אינו בעל פלזמת ה-85אינץ' וגם לא המפליג ביאכטה הפרטית שלו לעוד חופשה בקריביים. העשיר הוא מישיודע להעריך את המתנות הקטנות והגדולות שהקב"ה שולח לו ביום יום ובעשיותובהתמודדויות הכי בנאליות. ביהדות ישנו מושג בסיסי מאוד המדבר על "חוש הכרתהטוב", שמשמעו, בתמציתיות, להפך את המשקפיים איתן אנחנו מסתובבים בעולםולסגל מחשבות חיוביות במקום השליליות. במקום לראות את מה שאיןלהתחיל לראות ולהרגיש את שישנולראות את חצי הכוס המלאה. אדם, כאמור, פעמיםרבות מסתכל וסובל ממה שעדיין אין לו. אין לו בית מספיק גדול, אין לו אוטו מספיק חדש,אין לו אישה מספיק יפה, אין לו רעמת שיער כמו פעם, אין לו ואין לו ואין לו... למרבההאבסורד, כשהוא סוף סוף משיג את מה שחפץ ליבו, בדר"כ תחושת הסיפוק שהואחווה קצרה ביותר ומיד מתחיל הקול הפנימי לכרסם בו ולספר לו על כל הדברים שהואעדיין לא השיג. רובינו כלואים בתוך הלופ הזה של תאוות לא ממומשות וצרכים לאמסופקים. הכרת הטוב פרושה לעצור ברגע ולומר: "ברוך השם, עכשיו טוב לי". טוב ליבעבודה הזו כי השכר סביר והשעות סבירות, טוב לי עם האישה הזו כי היא יודעתלהקשיב לי באמת (ומכינה אחלה קוסקוס) וטוב לי עם הבעל הזה כי הוא אבא טובלילדיי (ובבוקר תמיד מוריד את הזבל). בזוגיות, לדוגמא, השגרה מאפשרת לנו להיותמי שאנחנו באמת. בבית אפשר להוריד את המסכות שבדר"כ לובשים כשיוצאים אלההתמודדויות שבעולם החיצוני ואפשר להתהלך בלי איפור, תרתי משמע. ליד בן זוגאוהב ותומך ניתן לבטא קשיים ולהיות חלשים מבלי לחשוש מפני נטישה או עזיבה.שגרה בריאה בבית מאפשרת לנו לקבל את עצמינו ואת בן/בת זוגנו כפי שאנחנובאמת ומבלי החשש לבטא רצונות, רגשות, קשיים וציפיות. לעומת זאת, כשעדיין חסרההשגרה הקבועה בזוגיות, אנחנו לרוב חסרי ביטחון, מעמידים פנים ומנסים להציג"כרטיס ביקור" מרשים ככל שניתן, שלעיתים לא מבטא את פנימיותינו האמיתית. מי שפוקח את עיניו ובוחר להסתכל דווקא על הצדדים החיובייםיגלה סיבות טובות למה השגרה שלו נפלאה. עלינו לזכור שאת מה שיש לנו אנחנו בדר"כ מעריכים הכיהרבה רק אחרי שהוא כבר איננו. זה הזמן לומר לסובבים אותנו, לקב"ה ולעולם תודה.

  עשייה מתוך שמחההשמחה היא הכוח המניע לכל פעולה ופעולה שאדם עושה.ללא שמחה אנחנו מומשלים למכונה עם מנוע ששבק חיים. במקום בו השגרהמכרסמת והאדם מוצא עצמו פועל במונוטוניות, בהכרח אין שמחה. אחד הפתרונות הוא לקום ולשנות את המציאות החיצונית (לעזוב את העבודה/לעזוב את בן או בת הזוג/לעזוב את הדת שמחייבת לעשייה/וכו), אולם לרוב זה לא עוזר משום שאת האישיות שלו האדם ייקח גם להתמודדות הבאה וסביר להניח שהוא שוב יחווה את אותם רגשות מתסכלים. אדם נבון, אם כך, ינסה להביא אל תוך מציאות החיים הנוכחית שלו יותר התלהבות, יותר רגש, יותר כוונה, יותר רצון טוב, יותר השתדלות וכו. הגדולה היא לקחת את נסיבות חיינו, כפי שהם, ואותם להמתיק. הכול, אם כך, תלוי בהחלטתו של האדם לשמוח עם מה שיש. החיים הם פה ועכשיו ולא בדמיונות בהקיץ על מציאות מוצלחת יותר. מי שמשכיל להבין זאת בהכרח יהיה שמח עם חייו. רבי נחמן מברסלב לימד אותנו שהיצר הרע לא נהנה דווקא מהעובדה שהוא הצליח להכשיל אותנו ולגרום לנו לעבור עבירה, אלא כל חיותו היא מהעצבות שנופלת עלינו לאחר שעשינו את אותה עבירה. אותה עצבות ואותה הלקאה עצמית מקבעות אותנו במקום ומונעות מאיתנו ל"הזרים דם חדש במערכת", כלומר להיות יצירתיים ולהילחם בשחיקה ובשגרה.

  ובעניין אחר - בפרשה הנוכחית התורה מונה מספר עבירות מוסריות בין אדם לחברושהעובר עליהן מכונה בתואר הקשה "ארור". אחת מהן היא "אָרוּר המַכֵּה רֵעֵהוּ בַּסָּתֶר(דברים כז'). רש"י פירש את הדברים באומרו כי להכות אדם בסתר פירושו לדבר לשון הרע על אדם אחר מאחורי גבו. לשון הרע זה כל דיבור שיכול לעשות נזק ולפגוע במישהו אחר (רכילות/ השמצה/ הקנטה/ המעטה ביכולתו של הזולת/ הטלת ספקות בכישוריו וכוונותיו, וכו')למחשבות ולמילים שלנו יש כוח אדיר, ומחשבה או דיבור שלילי על אדם יכולים, מבלי שנבין או אפילו נתכוון, להשפיע על המציאות שלו ולהזיק לו. בכוח המילים שלנו ממש להחריב אדם אחר, לפגוע בתא המשפחתי שלו, בפרנסתו, בדימויו עצמי, במעמדו החברתי וכו'. רבים יכולים להעיד שמילה אחת פוגעת יכולה להכאיב יותר ממאה דקירות סכין ומכות בגוף, ולהיפך - מילת עידוד וחיזוק יכולה לפוגג מועקות ולהחיות נפשות. מומלץ לכולנו, במיוחד באלול -חודש ההכנה למשפט הגדול בראש השנהלהיזהר מדיבור סרה על אף אדםאחר. בספרי הקודש נכתב כי בשמיים שופטים אדם על מעשיו הרעים לפי הדרך שבההוא שופט אנשים אחרים שחטאו באותו הדבר. אם אנחנו אומרים דברים שליליים עלמישהו אחר שראינו אותו "מפשל" ומועד, אזי אולי בכלל את עצמינו אנחנו שופטים לכףחובה באותו הרגע... שווה לזכור את זה ואת האמרות של חז"ל: "המתכבד בקלון חברו - אין לו חלק בעולם הבא" ו"שומר פיו ולשונו - שומר מצרות נפשו".

  שבת שלום, ניר אביעד

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:24

   בס"ד

   תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

   שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

   התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

     יהודה 050-410-3500

   טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


   טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

   שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

   השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

    המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

    התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
    • תיקון מקררים ומזגנים
    • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
    • מחירים זולים...
   מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

   050-410-3500

   יהודה

    

   טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

   טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

    

   תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

    


    

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:24

    בס"ד

    תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

    שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

    התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

      יהודה 050-410-3500

    טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


    טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

    שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

    השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

     המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

     התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
     • תיקון מקררים ומזגנים
     • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
     • מחירים זולים...
    מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

    050-410-3500

    יהודה

     

    טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

    טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

     

    תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

     


     

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:23

     בס"ד

     תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

     שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

     התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

       יהודה 050-410-3500

     טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


     טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

     שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

     השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

      המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

      התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
      • תיקון מקררים ומזגנים
      • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
      • מחירים זולים...
     מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

     050-410-3500

     יהודה

      

     טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

     טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

      

     תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

      


      

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:22

      בס"ד

      תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

      שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

      התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

        יהודה 050-410-3500

      טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


      טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

      שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

      השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

       המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

       התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
       • תיקון מקררים ומזגנים
       • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
       • מחירים זולים...
      מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

      050-410-3500

      יהודה

       

      טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

      טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

       

      תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

       


       

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:22

       בס"ד

       תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

       שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

       התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

         יהודה 050-410-3500

       טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


       טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

       שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

       השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

        המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

        התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
        • תיקון מקררים ומזגנים
        • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
        • מחירים זולים...
       מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

       050-410-3500

       יהודה

        

       טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

       טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

        

       תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

        


        

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:21

        בס"ד

        תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

        שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

        התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

          יהודה 050-410-3500

        טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


        טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

        שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

        השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

         המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

         התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
         • תיקון מקררים ומזגנים
         • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
         • מחירים זולים...
        מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

        050-410-3500

        יהודה

         

        טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

        טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

         

        תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

         


         

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:21

         בס"ד

         תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

         שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

         התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

           יהודה 050-410-3500

         טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


         טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

         שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

         השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

          המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

          התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
          • תיקון מקררים ומזגנים
          • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
          • מחירים זולים...
         מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

         050-410-3500

         יהודה

          

         טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

         טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

          

         תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

          


          

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:20

          בס"ד

          תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

          שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

          התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

            יהודה 050-410-3500

          טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


          טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

          שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

          השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

           המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

           התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
           • תיקון מקררים ומזגנים
           • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
           • מחירים זולים...
          מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

          050-410-3500

          יהודה

           

          טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

          טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

           

          תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

           


           

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:20

           בס"ד

           תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

           שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

           התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

             יהודה 050-410-3500

           טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


           טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

           שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

           השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

            המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

            התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
            • תיקון מקררים ומזגנים
            • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
            • מחירים זולים...
           מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

           050-410-3500

           יהודה

            

           טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

           טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

            

           תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

            


            

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:19

            בס"ד

            תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

            שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

            התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

              יהודה 050-410-3500

            טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


            טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

            שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

            השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

             המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

             התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
             • תיקון מקררים ומזגנים
             • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
             • מחירים זולים...
            מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

            050-410-3500

            יהודה

             

            טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

            טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

             

            תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

             


             

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום רביעי, 29/6/11, 02:19

             בס"ד

             תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג , nzdi , yfbth nzdbho , nzdbho התקלקל המזגן? לא עובד טוב? אל תהססו! התקשרו עכשיו ותקבלו שירות מהיר! טכנאי המזגנים הטובים בארץ! שירות אמין ומיוחד! תיקון מזגנים במקצועיות ובמהירות... 054-5342855 טכנאי מקצועי ומוסמך

             שירות תיקונים והתקנות זול ומהיר!!!

             התקשרו עכשיו לשירות מהיר!

               יהודה 050-410-3500

             טכנאי מזגנים מקצועי במרכז


             טכנאי מזגנים,טכנאי מזגנים בתל אביב,טכנאי מזגנים תל אביב,טכנאי מזגנים במרכז,טכנאי מזגנים בירושלים,טכנאי מזגנים חולון,טכנאי מזגנים מודיעין,טכנאי מזגנים נתניה,טכנאי מזגנים רמת גן,טכנאי מזגנים ברמת גן,טכנאי מזגנים אשדוד,טכנאי מזגנים מומלץ,טכנאי מזגנים ראשון לציון . התקנה והחלפת מזגנים מכל הסוגים. תיקון כל סוגי המזגנים.  

             שירות תיקונים מקצועי למזגנים, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ותנורי האפייה הביתיים.

             השירותים ניתנים לבתים ולעסקים. 

              המזגן לא פועל? המקרר התקלקל?

              התקשרו – ואת כל הבעיות מיד נפתור!
              • תיקון מקררים ומזגנים
              • שירות מהיר וזריז עד בית הלקוח... 
              • מחירים זולים...
             מילוי גז וזיהוי תקלות חשמליות.

             050-410-3500

             יהודה

              

             טכנאי המזגנים אצלנו מאוד מקצועיים ועושים עבודתם בנאמנות ובמקצועיות.

             טכנאים של המזגנים הכי טובים זה אצלנו...

              

             תיקון מזגנים , טכנאי מזגנים , תיקון מזגן , תיקון מיזוג , מזגנים , מיזוג , טכנאי מזגן , מזגן , מיזוג , תיקון מיזוג 

              


              

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              nisimddd
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין

              ארכיון

              תגובות אחרונות

              פיד RSS