כותרות TheMarker >
  ';

  ארכיון : 10/2011

  2 תגובות   יום שישי , 14/10/11, 01:39
  ד"ר אריק שמידט, יו"ר גוגל פורס את משנתו לגבי העתיד מדבר על מהי מנהיגות, מהלל את סטיב ג'ובס ומפאר את גוגל.  מהו עתיד וכמה זמן זה ? היא שאלה שתלויה בנשאל.  העתיד תלוי בכיון ובהתמדה שיש לנמצאים בהווה.
  סטיב ג'ובס. היה לו חזון, יכולות ואמביציה גבוהות עד כדי כך שהצליח "להגיע לעתיד" שלו. הוא גם היה מנהיג. עיצוב המחשב הביתי תוך הקפדה על פרטים, יופי ואסתטיקה שנתנו לו גוון של "אנושיות". כל זאת הוא עשה לבד ביהירות ויעילות.  בגוגל עובדים אחרת ונותנים לרעיונות לצוף מלמטה למעלה או הפוך.  וכמו שהרשת עובדת, אוסף של מידע מכל העולם כך הם מנהלים את חברתם.  
    גוגל. יש תכנון לארגן את כל המידע האנושי בצורה נגישה וברורה. הם לא יודעים מתי יסיימו אבל יש להם חזון (כסף), ומנהיגות. הם בדרך לשם.
  המנהיגים שלנו, בארה"ב בארץ אין יכולת להגשים חזון ארוך טווח (אם יש להם) מעבר לקדנציה שמוכתבת ע"י תקציב שמצומצם לזמן מוגבל.  המערכות הציבוריות של המדינות והממשלות מוקצבות מראש לחיים קצרים ואינן מתחדשות אלא נשענות על הישן והמוכר. בחברה דינמית שצמאה לשינוי איך נבנה כך את עתידנו? החיים הדיגיטליים, המקוונים והמהירים, מה שפעם היה העתיד נהייה ההווה.  קיים פער גדול בין המערכות הכבדות והאטיות למציאות הגמישה והזריזה. חוסר ההתאמה הזה הוא עניין שיש לשים עליו את הדעת. הגבולות הבין לאומיים ולאומניים מטשטשים, הגלובליזציה מתעצמת. אנשים מתחזקים, מתפתחים ומתקדמים. המנגנונים החברתיים-בין אישיים ששמרו פעם על מסגרת החיים נפרצים וצריך ליישר קו, בקו הקדמי ביותר, עם כולם.

  בשפה רהוטה (אנגלית) ובטוב טעם יגזול לכם ד"ר אריק שמידט כשעה מחייכם.  
  ''

   

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שבת, 1/10/11, 23:44

   "שיר ליל שבת" סדרת מופעי זמר עם מתן ודודו זכאי - עונה חמישית -  2011/12

    

   סדרת מופעי הזמר "שיר ליל שבת" חוזרת לעונה חמישית.  הפקה מקומית ואיכותית בה משתתפים מוזיקאים מקומיים וותיקים ומנוסים יחד עם צעירים בתחילת דרכם המקצועית. כל מופע מתקיים ברוח משורר + מלחין שונים המשרים את האווירה לאותו ערב.  המופעים מתקיימים באולם האזורי עין השופט.

    

   ניהול מוזיקלי - אופיר טל
   בנוסף אנגן גיטרה בס, קלידים וכינור יחד עם עוד כ- 8 מוזיקאים נפלאים.  

    

   ''

    

   פרטים נוספים באתר המועצה

    

    

   לוח מופעים:


    "היה או לא היה" – מוני אמריליו, אלכסנדר פן.

   יום שישי  18.11.2011 בשעה 21:30


    "סתם יום של חול" – יוסי גמזו, שמטוב לוי.

   יום שישי  27.01.2012 בשעה 21:30


    "העיקר זו הרומנטיקה" – מרדכי זעירא, עלי מוהר.

   יום שישי 30.03.2012 בשעה 21:30


    "היו לילות" – נורית הירש, יעקב אורלנד.

   יום שישי 8.06.2012 בשעה 21:30

    

   דרג את התוכן: