כותרות TheMarker >
  ';

  סדן הפקת אמנות

  מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית.
  הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם.
  ניסיון בהפקת כ-170 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

  ארכיון : 11/2014

  0 תגובות   יום שבת, 22/11/14, 11:52

   

  "פופ-ארט פטריוטי"

  פתיחה חגיגית:

  ב27.11.2014 בתיאטרון גבעתיים בשעה 19:00

  אוצרת : איילת אמוראי-בירן

  ''

  אמנות הפופ שנולדה בשנות ה50-60 בארה"ב ובבריטניה טיפלה באופן ביקורתי בעיקר ב"מיתוסים" של היומיום, בתחום תרבות הצריכה והמדיה התקשורתית. היא עשתה זאת בעיקר על ידי ייצוג של מוצרים יומיומיים המנציחים את תרבות הצריכה במטרה ליצור הזרה של המוצר המוכר ולהבליט את ההיבטים הסמליים כחלק ממערכת סמלי הציוויליזציה. מצד שני לבטל את הגבולות בין האמנות למציאות.

  http://www.youtube.com/watch?v=-IxcJsXyWtQ 


  ''

  תערוכה זו מתכוונת לבחון את אמנות הפופ הישראלית העכשווית, מי הם גיבורי התרבות שלנו, ה"מגה – סלבריטאים" של תקופתנו, מהם ה"מיתוסים" הישראליים היומיומיים והאם יש באמנות זו הדים למחאה החברתית של קיץ 2011?

  ''

   

   

  האמנים המציגים:

  , OPHEARאסתי ירון ,רותי דביר, אהוד שחורי, רות צימברג, ברגר עיסת נייר ראש פינה, קלרה קרנציה, רחלי נוימן, פנינה אבן-טל, Esther Guenassia

  התערוכה תוצג החל מסוף חודש נובמבר ובמהלך חודש דצמבר בתיאטרון גבעתיים .

  נעילה:27.12.2014

  אתר התערוכה :

  https://www.facebook.com/events/314005158792342/?ref=ts&fref=ts 

   

   

   

  ''

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שבת, 22/11/14, 11:27

    

     רגשות – feelings

             ואדים רובינצ'יק  -  נטלי גרוסמן -  ורד טרלובסקי יעקובוביץ 

           גלריה "על האגם" דרך הפארק 10 רעננה

   אוצרת:ענת ניצן

   ''

   מעשה האמנות אוצר בתוכו רגש המשקף כבבואה רבדים של אינטרפרטציות על מעגלי החיים, האדם והטבע.

   תערוכת "רגשות" מפגישה שלושה אמנים כישרוניים החושפים את נימי הרגש מעומק  ההוויה, כל אחד בתפיסת מציאות אישית. בתערוכה מגוון חזותי מרתק, הן בשל מגוון המדיות השונות: ציור, עיבוד גראפי ופיסול, והן בשל היישום השונה של הטכניקות האמנותיות.  .

   נושא "הרגש" מקבל אנלוגיה אמורפית, זו היודעת לספוג אין סוף וריאציות של תוכן, אותן מטמיעים האמנים במצע. מקורות ההשראה וזוויות הראויה שונות, אך כולן נושאות מסרים חברתיים, רב תרבותיים, בנימה אופטימית, רווית יופי ואסתטיקה.

    לצד העבודות, האמנים צרפו רובד חיצוני, מעין מימד רתמי המלווה את היצירות.

   שירים פרי עטה של המשוררת אליענה קרמרמן, ילוו את ציוריה של נטלי, וקטעי שירה אחרים מלווים את יצירותיה של ורד. גם סיפורי הפיסול של ואדים פותחים צוהר לעולם הרגשות המופלא.

   השירים כמו הסיפור עולים מתוך הציורים ועוטפים אותם, סינתזה של רגשות מתוך הדימויים הפלסטיים המחדדים את ההתבוננות לעומק היצירה. הנדבך הטקסטואלי על הפרשנות  והקצב, יוצרים ערך מהדהד נוסף בתערוכה "רגשות".

   נטלי גרוסמן

   נטלי יוצרת בכישרון רב עבודות הנעות בין ריאליזם למופשט, חוויה צבעונית ודינאמית, מסע לעולם פסטוראלי מדיטטיבי. נטלי נאמנה לפרשנותה האישית והישירה, מעניקה בטכניקה ייחודית עומק ורב גוניות לדמויות ולנופי הטבע. שכבות הצבע והצורות החבויות בתוכן ספוגות רגשות ואנרגיות המעבירות תחושה של חופש עם קסם מיסטי.

   ''

   ורד  טרולובסקי יעקובוביץ'

   הפסלים מאופיינים בהפשטה גאומטרית מינימליסטית, מגוון עשיר של צורות רכות ומשתנות בדינמיקה הרמונית. בעבודות, מוטיב חוזר של טורסו  גוף אישה בקווים מתעגלים, דימויים רוויי חושניות המסמלים מעגלי חיים ופריון. ורד יוצרת קולאז'ים מרתקים עשויים מפרטי צלום שנאספו ברחבי העולם ומשמשים להבניית הרעיון האמנותי כמו גם להעברת מסר ערכי-חברתי.

   ואדים רובינצ'יק

   פסליו של ואדים עשויים בקפידה ובווירטואוזיות ייחודית, נותנים ביטוי לרגש המועצם בגודש פרטים. הדמויות לובשות ארשת דרמטית, פורצות את גבולות המדיום, עם נטייה ליצירת אפקטים של תדהמה. אי אפשר להישאר אדיש לנוכח העוצמה הלוכדת בפליאה את עין הצופה. 

    

   ''

           שעות פתיחה: א'- ה': 10:00 - 13:00, 17:00 - 20:00

                  ימי ו' 10:00- 14:00,שבת:10:00- 20:00

   נעילה:29.11.2014

   דרג את התוכן:

    ארכיון

    פיד RSS