כותרות TheMarker >
  ';

  סדן הפקת אמנות

  מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית.
  הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם.
  ניסיון בהפקת כ-170 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

  ארכיון : 12/2014

  1 תגובות   יום שני, 22/12/14, 23:54

  רמי אָטֵר – ביניים

  פתיחה חגיגית: 2.1.2015 בשעה 11:00

  בבית האופרה-המרכז לאמנויות הבמה

  שדר' שאול המלך 19, תל-אביב

  אוצר: אודי רוזנויין

  ''

  רמי אָטֵר מוצא בברזל רב-הניגודים את החומר המתאים ביותר עבורו, חומר המאפשר לו לבטא עולם פנימי מורכב, לעיתים תוך מאבק ולעיתים תוך דיאלוג עם הברזל. יצירתו מאד אישית והיא נובעת מתוכו כביטוי צורני לעולמו הרגשי. כאשר הפך הפיסול בברזל לעשייה מרכזית בחייו, העשיר אָטֵר את יכולותיו הטכניות בלמידה בסדנת הברזל של רמי רודיך, מקום בו הוא ממשיך ליצור יום ביומו.

  בתערוכתו הנוכחית מוצגות עבודות משלוש סדרות צורניות העוסקות בהתבוננות פנימית אשר קובצו תחת הכותרת INSIGHTS  וחלקן כבר הוצג בתערוכה בשם זה. לצד עבודות אלו מוצגות שתי עבודות שהן הצצה לתערוכתו הבאה של אָטֵר שתעסוק בשכחה, נושא מרכזי במכלול יצירתו העכשווית.

  "החומר בו בחר אָטֵר לפסל הוא ברזל תעשייתי גולמי אותו הוא מעבד בטכניקות שונות. מרקמו של הברזל ואופן עיבודו נבחרים אינטואיטיבית במהלך היצירה. עיבוד החומר יוצר בו שינוי צורני המוביל גם לשינוי סמנטי ביחסו של האובייקט אל הסביבה תוך שהוא יוצק בו משמעויות ותכנים נוספים. בתהליך העבודה מתקיים מסע של שחרור פנימי ומעבר מהדימוי הפנימי אל הפסל המוחשי. העבודה על פסלים שונים בשלוש הסדרות התרחשה במקביל וניתן לראות הקבלה זו גם בהתפתחות הסדרות המתכתבות זו עם זו, הן רגשית, הן בהתפתחות הצורנית של הפסלים השונים והן בהתייחסות לצבע ולמרקם באלמנטים השונים אותם משיג אָטֵר בטכניקות ייחודיות אותן פיתח" (נוגה ארד-אילון, אוצרת התערוכה INSIGHTS)

  סדרת הפסלים PILARS  הוצגה לאחרונה בתערוכה קבוצתית בגלריה העירונית בגבעתיים.

   "אָטֵר יצר סדרת פסלי ברזל הנעים בתנועה כלפי מעלה ויוצרים פרשנות מיתית למושג האינסוף. הוא בונה בברזל, חומר קשה הלקוח מן האדמה, מארג מעניין של מודלים דמויי מגדלים. בפסליו הוא מבקש מהמתבונן לצלול למרחבי הפנימיות של נפשו ולהמשיך את הקו הנוצר בברזל מעלה מעלה אל הלא-קיים" (דורון פולק , אוצר, על הסדרה PILARS  ).

  בשתי העבודות החדשות המוצגות בתערוכה והמקדמות את הסדרה החדשה, העתידית, רואים תנועתיות מעוררת שאלה, לעיתים קלסטרופובית, כאשר החסר רב בהן על הקיים.

  אוצר: אודי רוזנויין

  ''

  תערוכות יחיד: "עבודות", בית גבריאל, הכנרת (2013); "INSIGHTS", תיאטרון ירושלים (2014).

  תערוכות קבוצתיות נבחרות: "סלון חורף", הגלריה העירונית (על האגם), רעננה (2012); "ארץ מולדת", בית ר.מ.פ.א., ירושלים; "Art and objecthood" , חברת וולבו, ת"א; "גבר/אישה: אשליה של מציאות", Galerie Claire Corcia , פאריס (2013); "כיפת ברזל ודמע", ת"א; "מעלה מעלה", הגלריה העירונית, גבעתיים; "בהשראת גדולים", הגלריה העירונית פ"ת; "יצירתי האהובה", היכל התרבות, פ"ת (2014).

  לפרטים: 052-4625512  rami.ater@gmail.com

  אתר האמן: http://www.ater-art.com/

  א‘ - ה‘    8:30 - 20:30

  ו‘              8:30 - 12:30

  ובערבים בהם מתקיימים מופעים בבית האופרה.

   

  נעילה:24.1.2015

   

  ''

  ''

                               

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 8/12/14, 19:06

   "סולמות לשמיים"

   תערוכה מרתקת של האמנית אורית מרטין נפתחת בחודש דצמבר בתיאטרון ירושלים.
   אוצרת : נגה ארד-אילון
   פתיחה חגיגית : מוצאי שבת, 20.12.2014 בשעה 20:30

   ''

   האמנית הירושלמית, אורית מרטין, מחברת בכישרון ובמקצועיות את העולמות ההופכיים המאפיינים את עולמנו ותרבותנו במאה ה-21.
   ציוריה אינם משאירים אף אחד שווה נפש. הם בעלי צבעוניות מיוחדת, חיוניות ורמזים מסתוריים המעבירים את המתבונן בהם חוויה רגשית ורוחנית. הם עוסקים בקשר בין הזמני והנצחי, הרוחני והגשמי, המוחשי והמופשט, הדיגיטלי ומגע המכחול, הפיגורטיבי והאבסטרקטי.
   בציוריה משתמשת אורית מרטין בטכניקה מעורבת בשילוב ייחודי של כלים דיגיטליים יחד עם צבע אקריליק, על מנת ליצור אפקטים מיוחדים של שכבות צבע המשתקפות זו מעל זו, ויוצרות זרימות אור ותחושות ריחוף.
   אפשר לצפות ביצירות באתר הבית המרשים שלה:
   www.oritmartin.com
   ''

   התערוכה "סולמות לשמיים" פותחת בפנינו עולם חדש המפגיש שפה חזותית אמנותית עכשווית עם תכנים רוחניים יהודיים.
   ''

   בתערוכה מוצגות תמונות ממסע החיפוש של הנשמה אחר האור הרוחני. כל יצירה מהווה נקודת מוצא לתהליך התבוננות פנימי ועמוק בנושאים קיומיים כמו מהות החיים ותכלית האדם בעולמו.
   יצירותיה של אורית מרטין עוסקות בהתעלות מעל הרובד הנראה לעין של המציאות, והרחבת את הכלים הרוחניים שלנו.
   הציורים מגשרים באופן יחודי ועוצמתי בין הפכים: האדם והבורא, הזמני והנצחי, הרוחני והחומרי, התחתון והעליון.

   הציבור מוזמן לפתיחה חגיגית בליווי מוסיקלי במוצ"ש שבת חנוכה, כ"ח כסלו תשע"ה 20.12.14 בשעה 20:30

   כל משתתף בפתיחה יקבל מתנה הדפס   נעילת התערוכה:10.1.2015

   דרג את התוכן:

    ארכיון

    פיד RSS