כותרות TheMarker >
  ';

  סדן הפקת אמנות

  מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית.
  הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם.
  ניסיון בהפקת כ-170 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

  ארכיון : 6/2015

  0 תגובות   יום שלישי, 30/6/15, 06:15

  "נוף אחר"

   

  אוצרת: איילת אמוראי-בירן

   

  הגלריה העליונה של תיאטרון גבעתיים

   

  פתיחה חגיגית :.2015 9.7 בשעה 19.00

   

  בתיאטרון גבעתיים, רח' דוד רמז 40

   

  חמישה אמנים, מציגים בפיסול, ציור וצילום את התייחסותם לנושא הנוף, איש איש בשפתו האישית ובכתב ידו הייחודי.

  רוני בק בציוריה האקספרסיביים מתייחסת לסביבתה ובתוכה גם לנוף האנושי , שלה עצמה, בפורטרטים אישיים ושל הסובבים אותה, בציורי הטבע מחד והסביבה האנושית מאידך. ציוריה מלאים תשוקה לתפוש את הרגע, את התנועה, את האווירה והאור האופיינים למראה בר החלוף הנגלה לעיניה ולתחושה הנלווית אליו ולהנציח את רשמיה על הבד.

   

  ''

  כלב קסטל, ז"ל, צייר ממוצא איטלקי שעלה לארץ והיה שותף לבניינה כחבר קיבוץ נצר סירני , רופא ילדים שצייר כל חייו בעיתות הפנאי, בהן הפליג אל מחוזות ילדותו, אל מרחבי התרבות הקלסית האיטלקית ממנה ינק וממנה הושפע. ציורי הנוף שלו המוצגים בתערוכה נעים מהסגנון הריאליסטי ועד המופשט. בחלקם מתוארים באהבה רבה נופי מולדתו , באיטליה ובחלקם נופי א"י, שטופי האור המזרח תיכוני.

   

  הצלמת אנה טופלד מביאה את ניחוחות הטבע בצילום לירי, חלקו על גבול המופשט וחלקו אמפרסיוניסטי המעביר אוירה של מסתורין, רומנטיקה ויופי פואטי. הצילומים מינימליסטים, חלקם בתקריב , מעין ציור יפני שבו המועט מחזיק את המרובה. קו, כתם וצבע שמביעים אוירה מלאת אהבה לעולם הנתפש בעין העדשה ומורכב מהיסודות הבסיסיים ביותר: אדמה, רוח , מים. שורשי העץ, השתקפויות במים, תנועת הגלים, אבני הנחל כל אלה הופכים לבתים בשיר הלל לבריאה.

   

  ''

  ארבעת היסודות באים לביטוי אחר בצילומי הנוף של יהושע ננר . בתערוכה מוצגות שתי סדרות: האחת היא סדרה העוסקת בנופי המדבר והשניה היא נופים מאיסלנד. בסדרת המדבר עוסק ננר באדמה על כל תצורותיה וגווניה, על סוגי האדמה המרכיבים טקסטורות ומראות משתנים תדיר, בגוונים חמים של צהוב, כתום, חום, וסגול. ואילו בסדרת הנופים מאיסלנד, שולטים גווני השמים, התכולים, הקונטרסט החזק בין האור והצל , והדרמה בין העשן המיתמר מלהבות הגייזרים לבוהק השמים וצפיפותה של האדמה. 

   

  ''

  הפסלת אנה לזובסקי מציגה בתערוכה סדרה חדשה של פסלים קטנים יחסית המשלבים דמויות ברונזה עם אבנים וסלעים. סדרה זו מחברת בין האדם לטבע, ומראה את התלות והאהבה שיש לאדם, ובחוויה האישית במיוחד של האמנית לטבע ולסביבה הבראשיתית. בנוסף לסדרה זו מוצגים בתערוכה פסלי ברונזה  מופשטים העוסקים גם הם במגוון היחסים בין האדם והטבע.

   

  ''

  נעילה:2.8.2015

          פתוח מידי יום בין10.00 – 17.00 יום שישי:12:30-10:00 ובשעות המופעים.

   

  ''

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 3/6/15, 11:03

   "געגועים"

   פתיחה חגיגית : 4.6.2015 בשעה :19:00

   אוצרת: איילת אמוראי-בירן

   בתיאטרון גבעתיים

   ''

   התערוכה: "געגועים" היא קוורטט של 4 אמנים : מרים אונגר בן-זאב

   ואלי לוינגר, אמנים ותיקים ומוכרים ולצידם חשיפה לשתי אמניות צעירות:

    מיכל פרידמן ומיטב נדלר .

   מרים אונגר בן-זאב, תושבת כרמיאל היום, חזרה אחרי כ-20 שנה מטורונטו, בה יצרה והציגה תערוכות רבות בגלריות בעלות שם. ציוריה , בסגנון נטורליסטי אימפרסיוניסטי, בצבעי שמן, מלאי הבעה ותנועה. ב 2004, בעקבות תאונת דרכים שעברה, נפגעה ידה הימנית ומאז היא מוגבלת בתנועה. הסדרה אותה היא מציגה בתערוכה זו, העוסקת כולה במחול, היא שירת געגועים לאנטימיות , לחופש תנועה ומרחב.

   ''

   אלי לוינגר, בוגר המדרשה לאמנות בבית ברל והתוכנית לתרפיה באמנות בלסלי קולג' מציג בתערוכה זו סדרת עבודות העוסקת בפורטרט עצמי של האמן מזויות שונות ובסגנונות שונים. הוא מתכתב עם נושא זה , השגור בתולדות האמנות , תוך קריצה לפיקסו, ולאמנים ידועים אחרים. בציוריו הוא חוקר את נושא הפנים כמייצג של פנימיות האדם, שורש נפשו ומחפש את התשובות תוך געגוע וכמיהה עמוקה לתת ביטוי לכל חלק בתוכו ולחבר בין כל החלקים שבנפשו שלו על מנת להגיע לאחד, שהוא מעין חיבור לאני הגבוה , שנסתר מהעין האנושית הרגילה.

   מיכל פרידמן, אמנית צעירה מאד, בת 20, שחיה ויוצרת בירושלים, בסביבה חרדית-דתית, מציגה ציורי שמן על בד שכולם גם הם עוסקים בחיפוש המשמעות העמוקה לקיומנו. היא מתארת שאיפה לשלמות, לחקר המהות הפנימית של האדם  ולאיחוד בין הגשמי והאלוהי שבתוך כל אחד מאיתנו. הגעגוע , גם אצלה הוא לנגיעה באחד, במשמעות העמוקה, הנסתרת, של הקיום. באומץ לב היא פורצת דרך בדרכה הייחודית , משמיע את קולה דרך שפה של צבע וצורה, תוך חתירה לשילוב בין העולמות .

   ''

   מיטב נדלר, אמנית צעירה,חיילת, בת 20, אף היא מציגה לראשונה בתערוכה זו. זו חשיפה ראשונה לעבודותיה בטכניקות שונות, לסדרת הציורים העוסקת בשלבים בילדותה ובהתבגרות, סדרת העבודות בשמן על בד, לסדרת ציורי הפופ ארט באקריליק, ולסדרה של רישומים בעפרון ובטכניקות שונות בהם היא עוסקת כיום בכל מקום בו היא נמצאת. רישומים מהירים , על פיסות ניר מזדמנות שמביעים את רגשותיה, חוויותיה מחיי היומיום ומשאיפתה לביטוי דרך שפת הציור. בעבודותיה יש רעננות והתלהבות . רצון לדיוק , חתירה לחירות ולשחרור מכבילויות. געגוע לחופש וביטוי עצמי ללא גבולות.

   ''

   הגלריה העליונה של תיאטרון גבעתיים, רח' דוד  רמז 40,

   פתוח מידי יום בין 10.00 – 17.00 יום שישי:12:30-10:00 ובשעות המופעים.

   נעילת התערוכה: 28.6.2015

    

   ''

    

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שני, 1/6/15, 18:35

    לאה זילברשטיין בתערוכתה "מראות עולם" בגלריית "הבית הירוק", אוניברסיטת ת"א רח' ג'ורג' וייז 24, רמת אביב 30.6.2015 -1.6.2015

    ''

    לאה זילברשטיין נולדה בתל אביב, בה היא חיה ויוצרת עד היום. לאה, מציירת ומפסלת שנים רבות. בתערוכה זו, בבית הירוק, אשר באוניברסיטת תל אביב, מציגה לאה מבחר עשיר וססגוני של נופים ומראות טבע, במשיכות מכחול עזות וייחודיות ובצבעוניות עשירה,

    ''

    המשקפים את ראייתה האמנותית והבנתה המקצועית בטכניקות ציור מגוונות ובפלטת צבעים ססגונית המיוחדת לה, בציורים שוביי לב ועין. לאה השתלמה בפיסול אצל הפסלת שלומית הרטל, ולימים הצטרפה לסדנת הפיסול של האמן הרי ברון. ציוריה ופסליה הוצגו בארץ ובחו"ל, עבודותיה נמצאות באוספים פרטיים. אוצרת התערוכה: רחל זיו לתיאום ביקורים בתערוכה:03-6406493

    ''

    דרג את התוכן:

     ארכיון

     פיד RSS