כותרות TheMarker >
  ';

  סדן הפקת אמנות

  מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית.
  הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם.
  ניסיון בהפקת כ-170 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

  ארכיון : 11/2016

  1 תגובות   יום ראשון, 20/11/16, 17:30

  "יופי של סיפור" – ציורים ופסלים – שולה רוס

  https://www.youtube.com/watch?v=-ATStjYFqxM


  פתיחה: יום חמישי, 24.11.2016

  בשעה :19:30

  בגלריה "אפרת" רח' גורדון 21 , תל אביב

  אוצרת: נגה ארד-אילון

  ''

  "מסַפֵּר סיפורים הוא אומן בהשמעת והצגת סיפורים לקהל מאזינים."
  שולה רוס אף היא אמנית המספרת סיפורים, אך עושה זאת באופן ויזואלי.

  פסליה עוסקים בחקירת הגוף האנושי ובתנועתו. לרוב נשים,  אך גם גברים, בגילאים שונים. דמויות בודדות, ולעיתים זוגות – בעשייה, בתקשורת, פיסות חיים. על אף הבחירה בברונזה – חומר נוקשה שאותו היא יצקה – ניכרת בדמויות שלה רכות חיה, תנועתיות. החיים הוקפאו לרגע וכבר ממשיכים...

  דמות האדם נוכחת גם היא בציורים שנבחרו לתערוכה זאת. ציוריה מרובי פרטים ומשקפים חויות עבר וחויות הווה – כולן חוויות אישיות של הציירת.

  צילומים וזיכרונות מהאלבום המשפחתי הם חומר גלם לחלק מהציורים כמו גם המציאות העכשווית.  היא מפרשת אותם בפרשנות האישית שלה, ובסגנון הציור הייחודי שלה ומעניקה להם חיים. סיפורי ילדות מתעוררים לחיים ודמויות נשיות משמעותיות חוזרות להיות נוכחות בצבע ובעוצמה. ציורים בצבעים בהירים, קלים להבנה ופרשנות, ומתארים עולם אופטימי וחיובי. צבעים מאוד מקומיים של הוויה ישראלית.

  שולה רוס מתכתבת עם אמנות אימפרסיוניסטית, אקספרסיוניסטית, ובעיקר נאיבית - בשפה הייחודית שלה. היא מספרת סיפור פשוט, מחיי יום יום, עם ריבוי פרטים, ודמויותיה המצויירות כמעט תלת מימדיות. מדגישה קווי מתאר על מנת להדגיש את המסר שלה. רוס מקפיאה רגעים – ומעניקה לרגעים האלה חיים – כל האובייקטים שלה גם בפיסול וגם בציור מייצגים רגעים של תנועה.

  ''

  "רוס מהלכת בדרכה הייחודית על קו התפר בין הפיגורטיבי שאינו מתיימר להיות אמת צילומית מדוייקת, אך בהחלט מספר סיפור באמצעות דימויים ברורים ומוכרים."  דר נורית צדרבוים.

  הנכנס לתערוכתה של שולה רוס כמו פותח אסופת סיפורים קצרים. דמויות מפוסלות מתוך רגע בחיים שהוקפא, כמו גם, נופים ישראלים, עירוניים וכפריים אליהם יוכל הצופה להתחבר, סצינות איתן יוכל להזדהות ולספר את הסיפור שלו עצמו. נופים אישיים שיש בהם מן האוניברסאלי כסיפורה של המדינה, העבר הקרוב והרחוק להם נותנת רוס חיים חדשים.

   

  קורות חיים

  למדה תולדות האמנות באוניברסיטה העברית בירושלים.

  פיסול וציור אצל אמנים ישראלים ידועים.

  חברה בארגון הציירים והפסלים IMPACT

  ובאגודת הציירים והפסלים גבעתיים-רמת גן.

  משתתפת בפרוייקטים אמנותיים שונים.

  מציגה בתערוכות בארץ ובחו"ל.

   

  תערוכות יחיד:

  2012 – גלריה אפרת, תל אביב
  2010 – גלריה עמליה ארבל, תל אביב
  2007 – בית איש הענבים' יפו

  ''

  השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובחו"ל

   

  SHULAROSS@GMAIL.COM MAIL:

  .נייד:0525113255.

  http://www.shularossart.co.il/ WEB 

  https://www.facebook.com/shulamith.ross 

  נעילה:14.12.2016

  שעות ביקור בתערוכה: ימים ב' ה' 13:30-16:30

  ג' ד': 10:30-13:30

  יום שישי:

  10:30-13:30

  https://www.youtube.com/watch?v=-ATStjYFqxM

   

   

   

     דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שישי , 18/11/16, 12:53

   ישראל מצגר,

   "אשה, רומנטיקה, דיגיטציה".

   נולד, עם גנים של אמן...

   אביו, אלטר מצגר, ניצול שואה, עסק בגרפיקה, ובבגרותו, הרבה לצייר

   ישראל , מקדיש בהערכה ואהבה תערוכה לאבא.

   אוצר התערוכה: שוקי קוק

   בסטודיו שוקי קוק

   רח' רוחמה 11, מתחם נגה

    

   ''

   כשרון רישום מולד מנחה את מסלול חייו, המתנהלים בתחומי היצירה, במנעד בין  איור ספרים ,עיצוב גרפי , וציור, בשמן ואקריליק .רישום קווי ופשוט מהווה תמיד את בסיס הציור

   בסדרת העבודות המוצגת בתערוכה, נעזר ישראל בדימויי נשים, רשומות קו, אליו מתווספים כתמי צבע, פרטים,תחושות וחוויות אסוציאטיביות, אותן מעביר אלינו היוצר בעזרת תכנות מחשב שונות על פי צרכיו.

   בציורים  שנבחרו , מתנהל דיאלוג עם " טולוז לוטרק", פוסט אימפרסיוניסט צרפתי, שתעד את אנשי "מונמרטר", קווי המתאר שלו החמיאו לנערות בתי הבושת , שהוצגו בצבעים רכים ורומנטיים.....

    

   ''

   הנשים של ישראל, מגיעות ממקורות שונים ומשונים, "מעובדות" אל שפתו הגראפית היחודית, במסע המנתק אותן מאלמוניותן הפרטית לכדי דימוי אמנותי,חשוף לעולם, המנהל שיח אישי אודות נשיות ורומנטיקה עם כל אחד מאיתנו,

   ישראל לא למד מעודו אמנות, יצירתו, במהלך חייו, הינה תוצאה של נפש רגישה, החוברת אל יכולת התבוננות מעמיקה ,כשרון מולד , ואמביציה פנימית, להוכיח שביכולתו לטפס על ההר הבא בדרכו, ולכבוש את הפסגה הדמיונית שיצר ...

   לדברי שוקי קוק האוצר: "המפגש עם ישראל , אוטודידקט כמוני, המאתגר עצמו לדעת, היווה עבורי חוויה מעניינת ומיוחדת, החקר של דמויות הנשים בציוריו, דיבר איתי במקומות מהן יצאו הטקסטים הרגישים של שירי.רכותן של הנשים שצייר וגם עוצמתן,  נוכחותן ,המוצבת בחלל הקומפוזיציה, חוויות ויזואליות הפועלות עם תת המודע של המתבונן, צבעוניות מיוחדת וחלומות פנימיים אודות מהותה של האשה בחיי...חוויות אישיות שלי, מדוברות , בדימוי וצבע"

    .שלושה צילומי ציפורים , מיוחדים ומרגשים, מראים לנו, כי בטבע, הרומנטיקה, הטוהר והאהבה, קיימים, ממש כמו אצלנו....תודה מיוחדת ליוסי אשבול, אמיר בן דב ורועי גליץ, בכירי צלמי הטבע  בארץ, אשר נאותו להציג את עבודותיהם בהקשר לתערוכתו של ישראל.

    

   ''

   שעות ביקור בתערוכה: ימים א'-ה' 10:00-17:00

   מייל האמן : Metzgeris2@gmail.com

   אתר האמן:

   http://jonathanmetzger6.wixsite.com/israel-metzger

   אתר סטודיו שוקי קוק:

   http://www.kook.co.il/

   נעילה :20.12.2016

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   דרג את התוכן:

    ארכיון

    פיד RSS