כותרות TheMarker >
  ';

  סדן הפקת אמנות

  מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית.
  הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם.
  ניסיון בהפקת כ-170 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

  ארכיון : 2/2016

  0 תגובות   יום שישי , 26/2/16, 19:31

   

  אבי גונן - תערוכת פיסול

  התערוכה תתקיים בגלריית על האגם ברח' הפארק 10 ברעננה.
  פתיחה חגיגית : מוצ"ש 5.3.2016 בשעה 20:00

  ''

  פסליו המרשימים של אבי גונן מעגנים בתוכם את מסורת הפיסול הריאליסטי, לצד אקספרסיוניזם מודרניסטי. פסליו רוויים בעצמה ורגישות ומלאי תנועה והבעה.

  בכישרון רב, ובקשת רחבה של טכניקות, מפיח אבי רוח חיים בחומר הדומם; הוא בונה ארסנל של דמויות, שלכל אחת מהן סיפור משלה. אבי גונן לא מסתפק בפיסול הבא לשדר נעימות ויזואלית. הוא חורג מה"יפה" והדקורטיבי, וצולל אל תוך אקספרסיביות שמטפלת בכאבו של האדם הבודד, בצערו, בכעסו, בחוסר אונים, באבל, בשכול. אך בד בבד יצירתו מכילה אהבה וזוגיות, חלומות והעזה, צחוק פרוע והבעות של חיוך ביישני, חיוך של חכמה ואחרים.

  יצירתו מאזכרת סמני זיכרון אישיים, אך גם קולקטיביים ומעוררי הזדהות. הבעות הפנים של הדמויות המפוסלות מצביעות על רגישותו הרבה של האמן.

  הסטודיו של אבי ממוקם בהרי ירושלים, בישוב גבעון בסמוך לשכונת רמות. המשתלה המפוארת שהייתה לו שם בעבר, הפכה לגלריה וסטודיו, בו הוא יוצר. מפסל בחומר, בשעווה, באבן, עץ, קלקר וחומרים אחרים. את פסליו אבי יוצק בשעווה, פולימרים, ברונזה, סוגי צמנט וכיו"ב.

  אבי פיסל בסדנאות של פסלים ולמד אצל המורים דוד פאר, ענת אשד, אלכסנדר צ'רקוב ואחרים. עבודותיו הוצגו בתערוכות ופסליו מוצגים באופן קבע בשדרות ממילא בירושלים, ובגן העיר בתל אביב בתצוגות מתחלפות.

  אורית לוטרינגר -אוצרת התערוכה

   

  ''

  אבי גונן בפייסבוק:

   https://www.facebook.com/avigonen47?fref=ts

  סירטו על פסליו של אבי גונן:

  https://www.youtube.com/watch?v=2Jd3obSf4wQ

  נעילה:15.3.2016

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 22/2/16, 21:30

    

   "אני שאני"

   מנואלה פרוקצ'יה  Manuela jael Procaccia

   פתיחה: יום חמישי,  3.3.2016 בשעה 20:00

   אוצר: שוקי קוק

   בסטודיו שוקי קוק

   רח' רוחמה 11, מתחם נגה

    

   ''

   מנואלה לא ציירה מעולם. עבודותיה נוצרות  מעמקן של התרגשויות בתקופה המיוחדת שהיא עוברת, מתמודדת עם סמני השאלה המהווים חלק מהליך שכזה.סדרה בת 24 ציורים הנוצרים על מסך האייפד, מהווים תיעוד מסע אישי,אל הגשמה נשית. אישה בוגרת השואפת לממש נשיותה ולהכנס להריון בתהליך הפריה חוץ גופית.הדמות "אני" נוצרה במהלך הטיפולים, תוך התמודדות עם המצב הרגשי המיוחד הכרוך בכך.

   מציירת עצמה במהלך מסע אל מטרה נשית נכספת,דרך שלבי ביניים:  דמות שהיא לעיתים קווית,סכמתית, כמו שאובה מ"קומיקס". לעיתים,מקבלת נפח נשי מתעגל, ותמיד, בקומפוזיציה עם כדור אדום, כדימוי סמלי המספר- מרמז אודות המסע האישי.

   ''

   השינויים שעוברת הדמות בנוכחותה המצויירת, מספרים לנו אודות מצבי רגש מתחלפים, היא נמוכה ורזה כילדה, או מוצגת כאשה בשלה.  כך או כך, מדברת את החוסן להתייצב בפני פחדיה הפנימיים, להמשיך במסע .

   דיאלוג בין נותן למקבל, בין האדום , פעיל ורב עצמה,ובין הכחול, קולט ורגיש.מתח הנוצר גם מול ציר הזמן, בתהליך מורכב ורגיש שכזה.  אלה מטלטלים את "אני" בין תקווה לאכזבה, והאור הגדול,ככדור האדום הסמלי, מלווה אותה, בתוכה , מחוצה לה, לפעמים נבלעת אל תוכו,כהיפוך רעיוני המתאר תחושותיה...

   "הכדור האדום-"  מקור עוצמה , מעניק  שקט וכח , מסייע להתגבר על רגעי בדידות, אכזבה  ומצוקה. מוחשי ונדרש בצעדים מחודשים אל הגשמת המשאלה.  הכדור, משתנה בגודלו מול "אני", מספר לנו על עוצמה של תחושות ותקוות, מהווה לשיטתה של היוצרת מעין קול פנימי המייצג את חיי הרגש,  חלק מרוח האדם, מופרד מהגורם האישי,מנהל דיאלוג אוניברסלי עם האדם עצמו.

    "אני", כמו מנואלה, מותחת גבולותיה, בין עבר ועתיד, חיה את הרגע ,נכנסת ,או יוצאת, או מוקפת בכדור האדום, המהדהד תחושותיה, ומספר לכל אחד מאיתנו את סיפורו שלו...

    

   ''

   שוקי קוק-אוצר התערוכה

    

    

   מנואלה עלתה ארצה מאיטליה לפני כשלוש שנים. חיה בתל אביב, עושה שימוש באייפד ככלי ליצירה דיגיטלית.

   מנואלה עוסקת למחייתה בהיבטים שונים של עולם הטלוויזיה והקולנוע, כתיבת תסריטים לסרטים באורך מלא.  היא מפתחת פורמטים וכותבת תכנים, מועסקת בחברות מוכרות כמו: Digicast, Zodiak Active  , Magnolia .כמו כן ביימה מנואלה מספר סרטים דוקומנטרים.

   נעילת התערוכה: 24.4.2016

   שעות ביקור בתערוכה:

   ימים א'-ה' 10:00-17:00

   האמנית בפייסבוק:

   https://www.facebook.com/manuela.procaccia

   אתר סטודיו שוקי קוק:

   http://www.kook.co.il/

    

    

   ''

    

    

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 19/2/16, 18:07

    "חלומות"

    ''

    תערוכת אמנות העוסקת בחוויה של מראות דמיוניים

     ותחושות במהלך השינה, ובוחנת את הפער שבין החלום למציאות

     

    אוצר ומפיק: שחר נוף אגם

    ב"נמל ירושלים" רח' הילל 22, ירושלים

     

    ''

    פתיחה חגיגית 22.2.2016 בשעה:19:30

     

    אמנים מציגים:

     

     

    שיין הלוי  

     

    ירושלמית וסטודנטית לתקשורת חזותית באקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל. בתערוכה, בחרה לעסוק בדימויים ובטכניקות שבעינייה נמצאים על התפר בין חלום ומציאות ומבטאים את הרגע הזה שלא הכל ברור ולא בטוח מה אמיתי ומה לא.

     

    מיה גלסר  

     

    מיה גלסר היא סטודנטית שנה שניה לתקשורת חזותית בבצלאל, אקדמיה לאומנות ועיצוב. בתערוכה, מיה משתפת שתי גישות לחלומות נועזים, עם הומור והרבה רגישות. זו התערוכה השנייה שלה עם קונטקסט.

     

    שלו גיל   

     

    שלו גיל, לומד בבית הספר מוסררה, במחלקת תקשורת חזותית. בתערוכה, שלו ניגש לזה בצורה ישירה מאוד, ומעביר את התחושה שלא ברור אם מה שאנחנו רואים כצופים הוא מפחיד, חלומי, טוב, רע או פשוט מה שהוא.

     

    קוּקי מוּן   

    במשך לימודיה בבצלאל התעסקה קוקי מון בנושא של בריאת העולם וזה הוביל לעיסוק במשמעות המושג ׳תוהו ובוהו׳. חוסר הצורה, היעדר כוח המשיכה והדיסוננס בין בדידות לצפיפות שבתוהו ובוהו דמו לחוויות החלום.

     

    רון בלמס

     

    רון בלמס, יוצרת וסטודנטית לתקשורת חזותית בבצלאל. את נושא החלומות היא בחרה להציג בצורה הישירה ביותר - עצימת העיניים. רון החליטה כי הדבר הכנה ביותר שהיא יכולה לעשות זה להציג לנו בתערוכה את הדבר הפיזי, הידוע והמוכר.

     

     

    ''

     

    נעילה: 22.03.16

     

     

    ''

    נמל ירושלים, רח׳ הלל 22, ירושלים

    שעות פתיחה: ימים א-ה מ18:00 ועד אחרון הלקוחות

    מוצאי שבת- כשעה לאחר צאת השבת

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שלישי, 9/2/16, 07:23

     ע ד נ ה   ר ו מ ם

     www.ednaromem.com

      

     ''

     הצהרת אמן

      

     ציירת ומשוררת, לימודי תואר ראשון ושני בחוג לתולדות האמנות, האוניברסיטה העברית .

      

     השתתפה בתערוכות ברחבי הארץ ובחו"ל וזכתה בתחרויות בינלאומיות. מופיעה ב"ספר אומנים ישראליים", בהוצאת לה גאזט ובספר "ספר האמנים של ישראל" בהוצאת סטימצקי וכן גם, במספר רב של כתבי עת בארץ ובעולם.

      

     מציירת ציורים רוחניים, מופשטים ומופשטים חלקי. בטכניקות אקריליק וצבעי שמן . ציוריה  צבעוניים ואקספרסיביים, משיכות מכחול גדולות ונועזות.

      

     "בחרתי לצייר בסגנון מופשט, כי הדבר מאפשר לי חופש בביטויי האישי. באמצעות הצורות, הצבעים והקומפוזיציה, אני מביעה את רגשותיי ואת עולמי הפנימי. בציוריי לרוב אין דימויים, גבולות וחוקים, כי במקום שהעין מקבלת, לחוקים אין מקום. גם אין תכנון: הרגש, התחושות הפנימיות והדמיון מובילים אותי לאורך כל הדרך, עד לקבלת הרמוניה ושלמות, אותן הרמוניה ושלמות המביאות אותי בציוריי למקומות רחוקים ומעוררות את  רגש הצופה".

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

     ____________________________________________________________

                                    ednar75@gmail.com                    www.ednaromem.com

     דרג את התוכן:

      ארכיון

      פיד RSS