כותרות TheMarker >
  ';

  סדן הפקת אמנות

  מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית.
  הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם.
  ניסיון בהפקת כ-170 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

  ארכיון : 4/2016

  0 תגובות   יום שבת, 9/4/16, 10:12

  תערוכת "חמישים גוונים של דת"-לאמנית ליאת לומברוזו

   

  תערוכת צילומים

   

  אוצר: אבנר אברהם

  גלריה: הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך, באונ' ת"א

   

  ''

  בנבואת ישעיהו הנביא נאמר:

  "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ"  

  כאשר  המשמעות של היעוד הזה הינה, שלעתיד לבוא לפי דעות של פרשנים רבים יהיה שינוי במנהגו של עולם, מובן שיעוד זה יתקיים כפשוטו.

  התערוכה מדברת על רעיון אוטופי של עתיד מבטיח ושוויוני לבני האדם, שבו כל הדתות יכירו שכל בני האדם "נוצרו בצלם"

  ''

  לפיכך הרעיון של גוונים באמונה ובדת יתקבל באהבה כיוון שהתובנה היא שכל בני האדם באים מאותו המקור..

  האמונה קיימת בגוונים רבים באופנים שונים בכל הדתות,

  הצגתם בתערוכה נועד לחזק את הפתיחות והקבלה שישנו משותף בבסיסם של הדתות, ואל אותו המשותף המקבל האוהב היפה והפלורליסטי עלינו לשאוף!

  אם נשכיל ונדע לפתוח את ליבנו ומחשבתנו לאחר ולשונה בה במידה שיפתח אף הוא את ליבו ומחשבותיו הרי אנו יוצרים גשר אמיתי.

  זהו הגשר ש – 50 גוונים מנסה לבנות אצל הצופה  - היכולת להתחבר לאחר להכיר באמונתו ולדעת לחבר בין גווני הדתות והאמונות ליצירתו של עולם טוב יותר.

  נעילה: 30.4.2016

   

   https://www.youtube.com/watch?v=XZjsYtcoEpg

   

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שבת, 2/4/16, 20:29

   תערוכת "אשרינו" – אושר ועושר תרבותי יהודי   

     פתיחה חגיגית: יום שלישי, ד' בניסן תשע"ו 12 באפריל2016      בשעה :20:00

    

   במוזיאון היכל שלמה גלריית המבואה

   ''

    

   אוצר התערוכה : אהוד דר

   התערוכה מקשרת בין שלושת המרכיבים העיקריים בהיסטוריה של העם היהודי –התנ"ך, התרבות והמסורת,וירושלים , שולשת המרכיבים האלה הם אשר שמרו על השרדות של עמנו בגולה בתפוצות, אחרי השואה ובמלחמות. לכן הינם העושר הלאומי לכל שכבות העם- דתיים , מסורתיים וחילונים .

   הבסיס המאחד הזה מתבטא ביצירות המיוחדות שנבחרו בקפידה רבה הן מבחינת ההתאמה לנושא והן ובעיקר מבחינת סגנון היצירה וטיב הביצוע שלה .

   ''

   נבחרו  בקפידה אמנים ראויים  מכל רחבי  הארץ להציג כאן במוזיאון היכל שלמה שהינו מרכז רוחני השוכן במרכזה של העיר הרוחנית ביותר בעולם-ירושלים .

   התערוכה מעוררת מחשבות לגבי ירושלים כגון : השוואה בין "ירושלים של מעלה "- יצירה של פרופ' ירניצקי לבין ירושלים של ימינו של שרה וייצמן  מביאה אותנו לחשוב על מהותה של ירושלים

   בריאות העולם – הינו נושא שמאז ומתמיד נסו לתאר אותו , כאן בתערוכה , ניתן לראות את שתי גישות – פילוסופיות לתאר את הבריאה האחת של שושנה קמחי שמדגישה את הסדר העולמי הראשון שהינו  "יקוו המים אל מקום אחד ותראה היבשה " לבין בריאת העולם ע"פ  פרופ'  ירניצקי .

   ''

   ונחתום את התנ"ק באימרה ממשלי – לכל זמן ועת לכל חפץ – יצירה שך פרופ' ירניצקי וביצירה מקבילה לזמנים טובים "חמורו של משיח " בביצוע של שושנה קמחי .

   נמשיך נגיע לימינו אנו בצילום אמנותי מיוחד של ראובן צוקרמן ומגזרת נייר מיוחדת של דוד פישר , מגזרת הנייר שלו עוסקת בנושא מיוחד ויחודי בעולם , תיאור בתי הכנסת האבודים של פולין שנשרפו בשואה  . זוהי עבודה שכוללת מחקר של המצב המקורי של בתי הכנסת וניסיון לשמר אותם לפחות ביצירות ,וגם שמחות ישנן ברוך השם מגזרות נייר של פישר כתובות מהודרות וברכות לבית ,לעסק וכדומה , מעשה ידיו של האמן תהיינה מוצגות , עותקים מהן ניתן לרכוש במחירים מיוחדים לתערוכה.

   ''

   המגוון של סוגי המדיה והיצירה הינו רחב ,מציור בסגנונות שונות , עבור לצילום אמנותי ועד לטקסטיל של מגזרות נייר נדירות ועבודות רקמה.

   התערוכה  רבת צבעוניות ובה קומפוזציות מיוחדות של משחקי צבע אומנותיים , כדוגמה פרי יצירותיו של הצייר יחזקאל סנדר ,חגיגיים ומלאי השמחה שמבטאותבצבעים חזקים , חיים בשילוב תנועה .כגון הכלייזמירים בצפת או משחקי האור בציור חנוכה בירושלים .

   ''

   וכן יצירותיה של אילנה ירון שהינן בסגנון אבסטרקטי, מלאי תנועה , וצביעה מיוחדת בסגנון ובטעם  הטוב של הציירת .

   עבודות הריקמה והטקסטיל של "נשים רוקמות חלום" – קבוצת נשים מהקהילה האתיופת מבאר שבע המציגות עבודות אוטינתיות  מלאות צבע , בשטיחי קיר ,ביודאיקה ובאומנות שימושית , מתנות עם ערך מוסף –מצויינות לחג הפסח .

   נעילת התערוכה – ביום רביעי 18 במאי 2016

   : גלריית המבואה, מוזיאון היכל שלמה

   ''

    רח': קינג ג'ורג' 58 ירושלים 02-5889010

   שעות ביקור בתערוכה : א'-ה:10:00-20:00

   יום שישי 09:00-12:00

   הקהל מוזמן , הכניסה חינם

   ''

   דרג את התוכן:

    ארכיון

    פיד RSS