כותרות TheMarker >
  ';

  סדן הפקת אמנות

  מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית.
  הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם.
  ניסיון בהפקת כ-170 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

  ארכיון : 9/2019

  0 תגובות   יום שני, 23/9/19, 13:34

  "תנועה וחומר"-תערוכת יחיד לאמנית מיכל שיין

  ''

  תערוכה ייחודית הנעה בין ריקוד לאמנות, במקום בו התנועה מסתיימת והחיבור לאמנות הפלסטית מתחיל.
  לאמנית מיכל שיין סגנון ייחודי. היא נעה בין האבסטרקט הלירי לפיגורטיבי בקלילות בה פרפר נע מפרח לפרח.

  הדחף לעסוק ביצירה חזק ממנה, ולכן האוטודידקטיות שבה והשאיפה למצויינות ומושלמות הביאו אותה להצטיין בכל אשר נוגעת.

  ''

  רגליה כאדריכלית הם בקרקע אך ראשה בעננים והיא מלהטטת בין שני העולמות המקיפים אותה.

  הסופרת אן ברשרס אומרת  בספרה "בנות במכנסיים-הקיץ השלישי של האחווה" : "ציור טוב הוא תיעוד של החוויה החזותית שלך, אבל ציור יפהפה הוא תיעוד של הרגשות שהעלתה בך החוויה החזותית הזאת".

  כך היא מיכל- איננה מוציאה תחת ידיה ציור שאיננו מוגדר מבחינתה "יפהפה".  

  מיכל, בשנים האחרונות  הולכת  מחיל אל חיל במקצוע האדריכלות, והיא מוקפת ביופי ובחוויות שהיא מלקטת בעולם הגדול.

  כאמנית- נאמנה מיכל לעצמה, איננה הולכת בתלם ומחפשת דרכים להביע וליצור באופן חדשני. היא רואה באמנות את הרצון להביע את היפה והטוב שקיים בעולמנו ובחיינו ,והיא יוצרת בשפה אוניברסאלית שנוגעת ברגש, בתנועה, ביופי הנשגב.

  ''

  מיכל , יוצרת במדיומים שונים- ציור באקריליק ורישום - ונוגעת במיקסט מדיה,  והיא מתכתבת עם נושאים הנוגעים לנשיות, משיכה, יופי ואסתטיקה נשגבים.

  מיכל, שנולדה בכרמיאל, מציירת למעשה את סיפור חייה בשלבי שלבים מילדות לבגרות -מילדה לאישה. זוגיות ואימהות, אישה חזקה מול העולם - אך גם זו שזקוקה לחום כתף ומגע, פריפריה לעומת העיר הגדולה.

    ציוריה מרומזים ומאגדים בתוכם זיכרונות לא פשוטים ומורכבים, אך התוצאה על הבד מנצחת הכל. הצופה נשאר עם שמחת החיים ואהבת היופי, העצמת הנשיות והתכתבות האמנית עם יופי ותנועה .עוצמתה של הרכות. 

  מיכל מבורכת בפלטת צבעים ספציפית : היא מתמקדת בתכלת אפרורי, וורוד סיני ונגיעות נכונות של הלבן, היא מוסיפה קו רישום אישי ,ואיתם היא בונה קומפוזיציות מרהיבות ומדויקות בעלות קצב נפלא. קצב הריקוד.

  תדיר היא נעה בין הסערה לרוגע - לבה רותחת  מצד אחד וחוף מבטחים מנגד.

  וכדבריה:" בכל אחת מהעבודות ישנו חומר אחר עם איכות תנועה וקצב משלו. אוסף העבודות מהווה כאוסף הרגשות שליוו אותי בשמן היצירה. נשים בתנועה, תנועה שיש בה קבלה, הערכה, שמחה, התמסרות, כניעה, דיכוי ושחרור. לידה וילדות אמצע החיים ואחריתם, אימהות וקיום נשי. הציור בשבילי הוא תנועת היד היוצאת מהלב,  מותירה רושם שמעביר את התחושה והרגש, ציור כפעולה מעצימה ככלי להעברת רעיון וגם להתפתחות וביטוי אישי. הטכניקה: אקריליק על בד. את התערוכה ילווה איך לא מופע צלו תנועה וסאונד, Materieal, שיחות בין חומרי גלם גוף וצ'לו, תגובות ספונטאניות בחלל הגלריה. השילוב בין העבודות שלי לבין המופע מייצר קול משותף שיש בו יופי אינסופי, עוצמה ותשוקה"

  ''

  אתר האמנית:

  https://scheinmichal.com/ 

  האמנית בפייסבוק:

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100010843352699

  יעוץ אמנותי: יוחנן הרסון

   

  התערוכה מתקיימת בסטודיו של האמן, היוצר ומפתח חומרים חדשים  שמעון בוזגלו ,הממוקם בשכונת פלורנטין , ברח' חיים בן עטר 22, תל אביב, הוא אי של חדשנות ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר.

   

  שעות ביקור בתערוכה: ימים א- ה, בין השעות 10:00-17:00.

  לתאום הגעה ופרטים נוספים נא ליצור קשר עם מיכל

  סטודיו שמעון בוזגלו- 03-6827060

  נעילה 3.10.2019

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 23/9/19, 13:23

   תצוגת הסתיו בגלריית האמנים של קניון רמת אביב:

   לקראת חגי תשרי וראש השנה מתחדשים בגלריית האמנים של קניון רמת אביב בתערוכות ראשונות של אוסי דרורי – צילום, נועה שפירא, רישומים על נייר, רויטל קוממי ואורה ביאליק – ציורי אקריליק ושמן על בד.

   מה 10.9.19 – 2.10.19

   שיח גלריה בתערוכות, מפגש אמנים והופעה של הרכב ג'אז יתקיים ביום רביעי 18.9.19 בשעה 19:30.

   אוצרת התערוכה: איילת אמוראי-בירן

   ''

   אוסי דרורי

   חיה ויוצרת במבשרת ציון.

   עובדת בהוראה ובחינוך, במקביל מתבוננת על המציאות בסביבתה ותופסת בעין העדשה רגעים בני חלוף בחיי היומיום.

   השתלמה בלימודי צילום מקצועי ב'צילום בעם' אצל שגיא שועלי וכיום מציגה בתערוכות צילום מקצועי.

   בתערוכה זו מוצגים סדרת צילומי נוף של טבע פתוח ונוף ירושלמי, סדרת פורטרטים: מרקם אנושי ישראלי על כל גווניו וצבעיו, ורגעים בחיי יומיום בשוק, בים בשכונת ימין משה ועוד.

   "הצילום עבורי הוא דרך לתעד רגעים מיוחדים גם אם יומיומיים וכביכול טריוויאליים, ולהנציח את החולף. אני מתמקדת בצילום לא מבוים, לא מעובד, שמעביר לצופה אווירה, רעשים, ריחות ומחשבות של המצולמים. ההבעות שעל פניהם מספרות סיפור שלם ומקרבות את הצופה לסיטואציה שהם נמצאים בה, עד שהצופה הופך לחלק ממנה והוא שותף להתרחשות שבתמונה.

   הדמויות מוצגות בנקודת זמן מאד מסוימת. מעניין אותי לשקף את העלילה שמאחורי הדמות, לנסות לפענח את הנרטיב שהתמונה היא רק אפיזודה זמנית ממנו.

   האנשים בצילומים שלי פועלים בתוך מרחב שאינו משמש רקע, אלא הם חלק אינטגרלי ממנו.

   כצלמת, אני לא מתעדת חיצונית מהצד אלא שותפה לרגעיות שאותה אני שואפת להנציח.

   אני מנסה להביא לצילומים שלי את מה שמושך אותי בציורים אימפרסיוניסטיים-

   הרגע החולף, המשתנה, שאי אפשר לשחזר."

   ''

   נועה שפירא

   חיה ויוצרת ביפו

   בוגרת המדרשה לאמנות בבית ברל, עם התמחות ברישום, מבין מוריה הרבים הושפעה במיוחד ממרים גמבורד, טליה קינן וראובן קופרמן. לאחר סיום לימודיה ב2013 החלה לעבוד בתור מקעקעת, למדה הדפס בירושלים וציירה בעיקר בדיו.

   אחר כך חזרה לתל אביב, לימדה אמנות וחזרה לצייר בעפרונות, בעיקר אובייקטים בסביבה הקרובה, של ביתה: צמחים, החתול שלה וחיות שהגיעו אליה הביתה ואנשים שנרדמו על הספה שלה. בעיקר תפסו את תשומת לבה שורשים, המדמים בעיניה את גוף האדם מבפנים, ואת המבנה של הנפש. "אני מאוד אוהבת ומעריכה את הטבע. רציתי לצייר, באופן ובחומר הכי פשוטים שיש, הכי ראשוניים וישירים שלי, את מה שאני אוהבת ומעניק לי שלווה ביום יום, בסביבה הפשוטה של הבית." רישומיה המוצגים בתערוכה בטכניקות

   מגוונות מייצרים אינטימיות עם האובייקט ומאפשרים לצופה להיות אף הוא בחוויה אינטימית של התבוננות פנימה.

   ''

   אורה ביאליק

   אורה ביאליק היא ציירת אכספרסיבית, שצבעוניות עזה מאפיינת אותה.

   אורה, ילידת ישראל, עבדה במשך שנים רבות כסטטיסטיקאית. עם הגיעה לגימלאות, הגשימה חלום נעורים ללמוד אמנות באופן מסודר. היא סיימה בהצטיינות את הקולג׳ של פילדלפיה בחוג לאמנות, והמשיכה ללימודי ציור ורישום באקדמיה לאומנויות של פנסילבניה׳ בפילדלפיה. לאחר עשרים ואחת שנות עבודה ולימודי אמנות, שבה לפני חודשים ספורים לישראל וכיום חיה ויוצרת ברמת גן.

   כשאורה מחזיקה מכחול, היא עובדת מהר. אין סנטימטר רבוע בעבודותיה שהוא בגוון אחיד. אורה מציירת

   בחברה. מסגרת הזמן, והסביבה דוחפות אותה לעבודה

   אינטנסיבית. היא עובדת בחומרים שונים על מגוון תכנים, החל

   מהתבוננות במודלים: דמויות בלבוש ובעירום, פורטרטים ודומם, וכלה במופשט. היא יוצרת בטכניקות רבות : על נייר בדיו ובצבעי מים ועל קנבס בצבעי שמן ואקריליק. אורה התנסתה בפיסול, קליגרפיה סינית הדפסים וצילום.

   מוריה השוו את ציורי השמן שלה לציוריו של הצייר הצרפתי פייר בונאר (Pierre Bonnard).

   דמיון ומציאות מתערבבים בתהליך עבודתה בו זמניתֿ. טבע

   דומם לפעמים מצויר מהזיכרון בלבד (כמו תמונת האגסים והתפוח. שבתערוכה), ולעיתים כמו בציורי הבקבוקים העשויים זכוכית צבעונית, האובייקט הדומם שלפניה הופך למעין דמויות אנושיות במעין אינטראקציות חברתיות.

   כיום היא מרבה לצייר יותר בפורמט קטן.

   את גולת הכותרת של יצירותיה היא רואה בסדרת ׳בראשית׳. בסדרת עבודות זו פיתחה אורה שיטת עבודה לפיה היא צובעת משטחי פשתן באקריליק, בדומה לציור המופשט שבתערוכה,לאחר הצביעה היא חותכת את המשטחים בצורות שונות ואורגת אותם חזרה בהתאם לנושא. המשטחים הארוגים ממוסגרים במסגרות קופסא, ומתקבלים כהשלכי תלת מימד לדו מימד.

   אורה הציגה תערוכות יחיד בניו יורק, פנסילבניה ודלוור. השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות בפילדלפיה וקיבלה על עבודותיה פרסים והוקרה. כמו כן היא הציגה באוניברסיטת חיפה, שם למדה בעת עבודתה

   ברפא"ל. זו התערוכה הראשונה שלה בישראל, לאחר חזרתה מארה״ב. יצירותיה נמצאות באוספים פרטיים בארה״ב ובישראל.

   ''

   רויטל קוממי

   רויטל קוממי, בת 39, תרפיסטית באומנות, עובדת עם ילדים ובני נוער .

   חיה ויוצרת ברעננה.

   "מתקופת ילדותי אני זוכרת את הרצון והצורך הרגשי שלי להביע את עצמי באמצעות אומנות וציור, להיות בעולם של דמיון שיאפשר ניתוק לזמן מה מהמציאות וחיבור למשאלות הלב, לחלומות באמצעות צבעים וצורות.

   בשנים האחרונות אני מציירת בקבוצה, בצבעי שמן על בד בסגנון ריאליסטי ומתמסרת לתוך תהליך פנימי לעיתים לא מודע של הנפש.

   בתערוכה זו אני מציגה את ציורי מתהליכים של מעברים בחיי האישיים וכתרפיסטית באומנות שמשתמשת במרחב של היצירה ככלי לביטוי אישי, של עולמי הפנימי.

   אני מוצאת ביצירת האומנות כוח מרפא, בריאה של יש מאין, חוויית שלווה וביטחון ,שמחברת עולמות שבאמצעות האומנות ניתן להגיע אליהם. היצירה שמאפשרת התבוננות מחודשת פנימה לחלקים שנדחקו לתת מודע ועצם כך נוצרת חוויה מתקנת ומרפאת.

   כיום כשאני מתבוננת בציורי אני חוזרת לזיכרונות ילדות ראשוניים העוסקים במעברים שונים בחיי:מילדות לבגרות, מארצי לשמימי, מפנים לחוץ.

   מעברים אלו נחוו עבורי בילדותי כעוצמתיים, לעיתים בהפתעה ללא הכנה מוקדמת, כגורל משמיים ובמהירות , באופן כזה שלא עובדו רגשית כילדה ובאילוץ של הזמן להתבגר, ללא היכולת לעכל את המתרחש במציאות החיצונית והפנימית. יחד עם זאת, החיים הצמיחו בי כוחות ותחושת מסוגלות בהתמודדות עם אתגרי החיים.

   מים הם מוטיב חזרתי בציורים – מעצם טבעם הם אחד הסמלים הנפוצים ביותר לרובד הרגשי של האדם, שנמצא בתהליך מתמיד של שינוי. המים כיסוד נקבי מקושרים אל האם , הלידה ואל הרחם, המים כמסמלים את התת מודע, סמל החיות לחיים חדשים להתנקות ולטיהור."

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום ראשון, 22/9/19, 07:53

    Art & About אירוע אמנות בניו יורק!

    ''
    אולגה אורשניקוב

    גלרית Art&About הממוקמת בעמק חפר , דואגת לטפח את האמנות והתרבות הישראלית ולהנגישה לקהל ועכשיו לקהל הניו יורקי נחשף לאמנות ישראלית מייטבית: מגוון עצום של יצירות אמנות ישראליות ואיכותיות. של האמנים העכשוויים הפועלים בסצינה הישראלית. במהלך חודש ספטמבר תייצג הגלריה אמנים בטיפולה באירוע נחשב במנהטן, באיזור הגלריות הנחשב, צ'לסי, כדי להתרשם ולרכוש אמנות ישראלית מקורית.

    ''
    רן דייויס

    האמנים הם: זיו קורן, אלה וולדמן, חנן מילנר, רן דיוויס, איילת כץ, אולגה אורשניקוב ואנטוניו מטורוסה. אמנות היא שפה אוניברסאלית, משתפת, המבקשת לחצות גבולות בינאישיים ולגעת. האמנות חוצה גבולות ומגזרים, האמנות מאחדת, היא שפה של שלום. בית ההפקות מתמחה בהפקה, ארגון ואוצרות של תערוכות אמנות בקנה מידה גדול. האירגון יוזם פעילויות ומקים אירועים שמטרתם לגשר בין אמנים לבין קהל צרכני האמנות. תערוכות גדולות ורבות משתתפים, שמציגות שפע יצירות ומגוון של סגנונות מעניקות לקהל המבקרים חוויה אמנותית ומשלבות בילוי תרבותי מהנה עם אפשרות לבחור ולרכוש יצירות אמנות לפי הטעם מתוך היצע גדול. לאמנים שעובדים עמנו אנו מספקים את כל השירותים הכרוכים בהנגשה ובחשיפת של יצירותיהם לקהל תוך מקסום פוטנציאל המכירה.

    ''
    חנן מילנר

     

    אירועי ART & ABOUT מבוססים על ערכים של קהילתיות ושותפות עם האמנים המציגים ונעשים מתוך מאמץ מודע לתת אפשרות ביטוי למגוון רחב של יוצרים לצד שמירה על רמה מקצועית גבוהה ביותר.

    הגלריה בפייסבוק:

    Art & About gallery - Israeli Worldwide Exhibition

    ''
    איילת כץ

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום ראשון, 15/9/19, 17:42

     "אמנות מקבלת משמעות"

      

     ''


     שבת אחת בה העיר כרמיאל הופכת לגלריית אמנות ליום אחד! 

     האירוע יתקיים במהלך השבת  21.9.2010 בין השעות 10.00-19.00.


     ''
     עמותת אמני כרמיאל  בשיתוף עיריית כרמיאל מקיימים מסורת רבת שנים: בית פתוח של אמנים בעיר כרמיאל

     מטרת האירוע לאפשר לאמן להציג את יצירותיו בביתו, בסביבת היצירה שלו, תוך קיום קשר ישיר עם קהל המבקרים, וכמובן להפוך את העיר כרמיאל לאתר אמנות מוכר ומוערך בארץ ולאבן שואבת לחובבי אמנות ולאמנים ברמה הגבוהה ביותר.

     בכניסות לעיר יוצבו שלטים עם פרטים על האירוע.. ליד כל בית יוצב שלט המזמין את המבקרים לשוטט בין שבילי השכונה הירוקים והפורחים, בשדרות עצים מוצלות, לבקר בסטודיו של האמן ולהיווכח כיצד האמנות מקבלת משמעות אחרת במפגש עם האמנים ולשמוע מפיהם על תהליך היצירה האמנותית מרגע הרעיון, תהליך הביצוע ועד התוצר הסופי.

     במספר מרכזים בעיר יוכלו המבקרים לצפות באמנים יוצרים בעת עבודתם בתחומים כגון, קרמיקה, פסיפס, פיסול, זכוכית, עץ ועוד.

     ''

     השנה יושם הדגש על אמנות ואומנות ייחודיים לחברים בעמותת אמני כרמיאל. האמנים יפתחו את הסטודיו שלהם לקהל הרחב והמבקרים יזכו בחוויה תרבותית מיוחדת, באווירה ביתית ונעימה כשהמטרה היא להפוך את האמנות לנגישה יותר, להיחשף להתפתחות האמנים הוותיקים, לראות יצירות חדשות שלהם ולגלות אוצרות אמנות חדשים.

     ניתן יהיה לרכוש יצירות אמנות במחירים המיוחדים ליום זה.

     ''

      

     בין האמנים המוכרים
     סולומון לבייב -  פסל מוערך ברמה בינלאומית. עבודותיו מוצגות במקומות שונים בארץ וברחבי העולם. יקיר כרמיאל. מורה לתלמידים רבים בכרמיאל ובחיפה בשיעורים בהם הוא מחנך דור חדש של פסלים. 
     רפי בן סימון - אמן ב ה' הידיעה, העוסק בגילוף בעץ של סוגי הציפורים בדיוק מרבי, שלתחושת הצופה הם חיים ממש. היה בעבר יו"ר אגוד אמריקאית של מגלפי הברווזים ( יש דבר כזה) וזכה בהרבה פרסים על דיוק באמנותו
     .ורה ובורים סטרלניקוב- מדענים מברה"מ לשעבר כבני למעלה מ 80 שהמציאו את עצמם מחדש באמנות. חוקרים וממציאים טכניקות חדשות., עובדים על  אותה היצירה במשותף וחותמים עליה ביחד.
     .פנינה טולדנו - אמנית רב תחומית. מציירת בשמן, יוצרת פסיפסים ותורמת בקהילה. פנינה היא אמנית מוערכת,  יו"ר עמותת אמני כרמיאל העושה ימים כלילות לקידום האמנות ואמנים בארגון. 
     לאוניד שכטמן - מהנדס אוניות בן 83,  שהגשים את חלום ילדותו, התחיל לפסל בסטודיו של סולומון לבייב,  
     והיום  מפסל בעץ דמויות תנכיות מההיסטוריה רבת התהפוכות של העם היהודי ומנציח אותן בפסליו.
     סאס מרדכי- הופך בעזרת דמיונו כל גרוטאת מתכת רגילה ליצירה מרגשת
     הילל מילר – מוצא השראה בשורשים של עצי אבוקדו וגזרי עצים אחרים שהוא מוצא ביער
     יעקב הלוי –מוותיקי הציירים  בעיר, זריז מצייר כ 20 ציורים ביום
     ועוד רבים וטובים אחרים.

     האמנים המציגים:

     פנינה טולדנו ציור ופסיפס רחל נטע-אמנות מיחזור זכוכית ורשת,רח' צה"ל- כרמיאל שכונת המייסדים  

     סולומון לבייב פסל ערבה 70 -שכונה הדרומית  

     אלישבע צבר תכשיטים- גילון  

     פנינה שקדי פיסול קרמי- בז 22 שכונת מכוש  

     מרינה גלזמן תכשיטים, שרה אנוש גוזלי -מנדלות ומקרמה בשילוב חומרי טבע -אנקור 10 שכונת מכוש  

     ליאורה מינדלי- אמנות זכוכית תור 1/7  

     סאס מרדכי -פיסול בפסולת ברזל רמים 30 שכונה המערבית  

     אלכס הובר- צילום , ציפי אברמוב אמנית נייר-הדס 55/15 שכונה המערבית  

     יעקב הלוי- צייר מגידו 3/7  

     רפי בן סימון- פיסול בעץ מבצע נחשון 28 שכונת רבין  

     אילנה ליסוגורסקי -ציור חטיבת כרמלי 48/9 שכונת רבין  

     נטלי בסין- ציור נהריה רח זמיר 57  

     יוכי שן צור- אמנות זכוכית חטיבת עציוני 135/6 שכונת רבין  

     הילל מילר- פיסול בעץ בית העמק  

     ליאוניד שכטמן- פיסול בעץ כרמיאל  

     ורה ובוריס סטרלניקוב- ציור קולז' אסמבלז' כרמיאל

     מרים ברמן- ציור משעול רקפות 31א

      

     ''

      

     אתם מוזמנים לנצל את מזג האוויר הנעים של לפני החגים, לבוא, לטייל בעיר ולקחת חלק בחוויה אמנותית.

     בין האמנים:

     רפי בן סימון - אמן ב ה הידיעה, העוסק בגילוף בעץ של סוגי הציפורים בדיוק מרבי, שלתחושת הצופה הם חיים ממש. היה בעבר יו"ר אגוד אמריקאית של מגלפי הברווזים ( יש דבר כזה) וזכה בהרבה פרסים על דיוק באמנותו

     .ורה ובורים סטרלניקוב- מדענים מברה"מ לשעבר כבני למעלה מ 80 שהמציאו את עצמם מחדש באמנות. חוקרים וממציאים טכניקות חדשות., עובדים על  אותה היצירה במשותף וחותמים עליה ביחד..

     פנינה טולדנו - אמנית מוערכת,  יו"ר עמותת אמני כרמיאל העושה ימים כלילות לקידום האמנות ואמנים באירגון ( כ 90 אמנים מכרמיאל והסביבה) עוסקת רבות בהנגשת האמנות לאזרח הקטן.

     לאוניד שכטמן - מהנדס אוניות בן 83,  שהגשים את חלום ילדותו, התחיל לפסל באטליה של סולומון לבייב,  בסטודיו והיום  מפסל בעץ דמויות תנכיות מההיסטוריה רבת התהפוכות של העם היהודי ומנציח אותן היהודי.סאס מרדכי- שהופך כל גרוטאה ליצירה מרגשת, והלל מילר שעושה את אותו הדבר משורשים שהוא מוצא ביער.

     אל תחמיצו דייט עם אמנים מקומיים ואמנים אורחים, ולרכוש יצירות אמנות אסתטיות ושימושיות שיעניקו ריגושים לנו ולמקבלי המתנות מאיתנו.

     מחכים לכם!

     ליצירת קשר ופרטים:

     סדן הפקת אמנות

     0559599005

     או בדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008479938310

      

     ''

     דרג את התוכן:

      ארכיון

      פיד RSS