כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הבלוג של האישה באדום

  הקשר בין מלים מעשים ופרשת בראשית

  ארכיון : 2/2014

  0 תגובות   יום שבת, 1/2/14, 14:03

  למי מאתנו אין חברים וידידים המקיפים אותו בזמן מצוקה, משבר ושמחה? כמעט לכולם... . גם לי יש ידידים כאלו אך הם שונים מאוד מהידידים הקיימים שלכם...

  אני בחרתי לי בידידותם של הספרים. הם נאמנים לי, נמצאים בשבילי תמיד ומהם אני שואבת כוח, עוצמה והבנה. כשאני קוראת בהם, מעיינת בהם ואני שוקעת לתוך רגעי הנאה ושכחה מתלאות החיים.                                                                        אני מגלה הזדהות עם הגיבורים בספרים בוכה מתרגשת ושמחה עמם. ידידים אלו מעניקים לי עצות לחיים, טיפים ותובנות. בעזרתם ובסיועם רכשתי כלים להתמודדות במשוכות ובמהמורות החיים שעלי לעבור.                                                       הם תמיד נמצאים בשבילי, במיוחד בשנים האחרונות עקב מחלתו של בני והחלטות גורליות שהגעתי אליהן בחיי הם בעזרתם. אתם מחפשים אוזן קשבת אצל אנשים בשר ודם, יועצים, פותחים בקלפים ועוד. בשבילי קיימים הספרים.   הם הדריכו אותי, יעצו לי, הציעו לי עצות מגוונות ואני רק הייתי צריכה להחליט ולבצע בעזרת השכל הישר, הלב.

  בחיי ביצעתי מהלך נועז ודרמטי שאפילו אתן היום הנשים שהיו במצבי אינן מעיזות לנקוט בו. נדירים האנשים שעמדו לצידי בזמן ההוא. אך הספרים הוכיחו לי שאני צודקת ופוסעת בדרך הנכונה והטובה ביותר. כאשר עמדתי בפני סוללת רופאים וצוות רפואי בנוגע להחלטות הרות גורל בטיפול הרפואי והפולשני בבני נעזרתי בספרים. וכך עמדתי לצידם משוחחת ומתייעצת עמם בשפה הרפואית והשונה ולא מוכרת לכם.

  הקריאה והמסע שלי בספרים השכיחה ממני את המציאות שילדיי ואני חלק ממסכת ייסורים שפוקדת אותנו בשנים האחרונות . אינכם משערים כמה הכתוב בספרים מציאותי כל כך ועכשווי והמאורעות בהם קורים בכל רגע ואפילו בחיים הפרטיים שלכם. רק השמות והמקומות והתאריכים שונים.

  בזמן טיפולים רפואיים ממושכים של בני כשהיה עלי לבחור בין קניית דבר מה לאכול או לבין ספר- בחרתי במזון הרוחני ספרים...

  ישנה אמרה נושנה שידידיה הטובים של אישה הם אבני חן ובשמים אבל אני בחרתי לי ידידי אמת ספרים שהם חלק ניכר בעולמי חוץ מילדי היקרים והאהובים ומכולם אני שואבת כוח ועוצמה ותקווה. אכן, הם לא תחליף לידידים אנושיים ואני בטוחה ויודעת שיש הרבה כאלה בעולם. אך כאשר הבדידות בה אני נמצאת לא מאפשרת לי להתיידד עומדים לצידי ידידי הנאמנים "והיקרים"- הספרים...

  אסתר יעקובי.

   

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   אסתריעקובי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS