כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הבלוג של האישה באדום

  הקשר בין מלים מעשים ופרשת בראשית

  ארכיון : 6/2019

  0 תגובות   יום רביעי, 26/6/19, 17:19

  פעמים רבות במהלך חיינו.  אנו  חווים אירועים משמעותיים. והסובבים אותנו לא  תמיד מפרשים זאת נכונה. הם מאמינים לשמועות שהן נשק רב עוצמה. ולא נראה לי שאיש יכול להילחם בהן.....[ חוויתי וחווה זאת....] ולא חושבים לרגע לעצור. ולבדוק. האם זו אמת לאמיתה.  וההתנהלות הזו שלהם. גורמת להוצאת דיבה.ולחוסר אמון.  באנשים שעליהם נאמרו המלים. המסולפות. ולא מדויקות. אותם אנשים. וכתבי עת. אינם חושבים על הנזק שנגרם לאותו אדם. כמו במקרה שלי. ולפעמים רכילות זאת גורמת לאיבוד  הפרנסה... כמגי שנה "דגתי דגיגונים אנושיים" בחופשים. והם אהבו להיתפס בחכתי....ועתה עקב סילוף העובדות. אני מתקשה "לדוג"  אפילו בחינם... דעו לכם מלים שקריות הנאמרות....אינן מתפוגגות... ויוצרות מצב קטלני. אשר פוגע כבומרנג באדם המיועד..... לי יש פתרון...לתת" לרוח אחרת" שתאפוף אותנו. שנתחבר לגישתו של כלב בן יפונה. נתעצם מהפגיעה במורל הנפשי.והרגשי. אנו מוכרחים. ננקוט גישה אחרת. נפרגן. ולא נתייחס לשמועות השקריות.... הן מזון  מקולקל ובואש.... הביטו בי. אני מתחמשץ במאמצים עילאיים. גבורת הנפש מתגוררת  בי. למרות הקשיים. אני מתעצמת...אם תרצו. תאמצו את גישתי... אני סולחת לכל ני שהתעלם  בגד...נטש.. וחטא... כלפי. בלשונו. לא  אבזבז את תחמושת כוחי על כך... ריבון עולמים מאמין בי וגם בכם.  כי בני האדם המאמינים האמיצים והאופטימיים עומדים בנסיונות.

  ואני?? אני מוכרחה לעמוד בהם. כי זו מהות חיי. אשתדל ולא אתייאש להשיג את מטרותיי ורצונותיי. בדבקות ובמסירות. וכך גם אתם.

  החושבים אתם כמוני??

  דרג את התוכן:
   1 תגובות   יום חמישי, 20/6/19, 17:40

   ריבון עולמים. אתה שבחרת בנו מכל העמים. ואנו נושאים אליך עיניים ומאמינים בך. אתה ששומע את כל  תחינותינו . ואת בכי לבנו. קטפת  מבלי משים. ובשוגג את  הפרח המלבלב שלי רון ז"ל.  והותרת בחיי ובחיי ילדי חלל עמוק. אנו  שקועים בעצב תהומי וכאב עצום. שלא נראה ונתבשם מהפרח הזה רון ז"ל לעולם. צר לי הוד קדושתך. אך הפיקדון האנושי הנדיר הזה. נלקח מאיתנו. במעשה של רוע וזדוניות. של אנשי צי ציבור כאן בעיר.. אשר לוקים בתסמונת עורלת הלב. ואין על כך מחילה.  חסרונו של רון ז"ל הפרח האנושי. גורם לי ולילדיי. שכל שריד של שפיות שהיה בנו עומד להתפוגג... אני חשה כמו אבן מקיר שתזעק!!! נעשה לרון ז"ל עוול נוראי. הקירות זעקו. אך אותם זדוניים הקשיחו לבם.... ועתה בבדידות הזו הקשה שגם רון ז"ל חווה אותה. לפעמים אולי עדיף המוות מהבדידות.... וזו היתה מטרתם של הרשעים.... ריבון עולמים. בגינתך מלבלב פרח נדיר. אתה בחרת בו שיעמוד במשוכות שהצבת בפניו. ושישמש מודל והשראה לאנשים רבים.  אסון נורא וזוועתי הלם בי ובילדי. כשקטפת את הפרח המלבלב.. והנה אפילו בתקופה זו. אותם נבזים בעלי אגו שלילי. אינם חדלים....מתעלמים ממני.... מתי הם יחדלו לדחות אבן אחר הנופל?? הם גורמים לי לייסורים ולכאב. " מקהים את שיניהם"   וכך  אני מתהלכת עוד   מעט שנה כמו צל. כמו שאול המלך. מדמה עצמי פוסעת בעמק הבכא.. אפופת  יגון וייסורים. כעת הפרח המלבלב שלי גדל בגינתך. דע לך שהוא " ספרא וסיפא"  רוחניות וגשמיות נמצאים בבני  הנפלא החכם המוכשר. אובדנו של בני היקר רון ז"ל.  מולידות בי תובנות לגוף ולנפש.. ומקווה אני שהן  יעצבו משמעות לעתיד. חבל שעלי להגיע  לעוצמות מהמהות הפננימית שלי. תעוזת הגוף והנפש ימשיכו להתגורר בחיי. אל דאגה. אמשיך לתפקד כלוחמת אדומה.. לכן. השוכן במרומים אשתדל ואמשיך למרות ייסורי וגעגועי. לשלב בין הכוח הפיזי והרוחני בחיי. אולם בבקשה ממך !!! שלח לי מסר.

   האם תחיית המתים היא עוד חזון למועד???

   מתי  אוכל להחזיק  בידיי את רון הפרח המלבלב????

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 7/6/19, 16:19

    חג השבועות מתקרב. ובחג זה בני ישראל אמרו" נעשה ונשמע"  לעומתם יש בני ישראל מיוסרים ומותשים.  אשר הבריאות נטשה אותם... שאלה לי אליך ריבון עולמים. כיצד  הם יאמרו "נעשה ונשמע"?? הם מצפים לאות. לסימן ממך שתעניק להם מזור. הביכורים שלהם. הם תרופות ומכשירים רפואיים. ומחלתם הקשה והמייסרת.. הם מתקשים להתחמש בכוחות ל"תיקון ליל שבועות". למרות שהם רוצים בכך. משפחתם מנסים להעצים אותם. כדי שלא יוותרו על עצמם... ויגלו נחישות. ויתמידו גם כשקשה וכואב.....להורים ולצוות הרפואי ולמשפחות. יש מחויבות עצומה כלפיהם. התמסרות  המשפחות. הצוות הרפואי והאמונה בך השוכן במרומים. הם קרן אור בחיי החולים. אנא ממך הוד  קדושתו!!!! הענק להם עי" שליחך תקווה. אופטימיות. רפואה מיידית. חג זה הוא מאוד עוצמתי. כי נתנה בו התורה. הרשה לי לבקש ממך. שבחג זה תעניק למלאכיך בחלוקים הלבנים תרופות חדשניות ופורצות דרך. שיקלו עליהם. ושכל החולים ירפאו אמן!!!  התורה היא  "עץ חיים היא למחזיקים בה" והחולים רוצים להחזיק בעץ הבריאות. הם עברו תהליך של זיכוך. הם טהורים. ואף התקדשו. וממתינים למתן הבריאות המיוחלת. יש האומרים שכאשר נתנה התורה. המחלות וההסבל והיאוש התפוגגו ונעלמו.  בבקשה ממך. הענק אנרגיית בריאות למייחלים לה.  בתיקון ליל שבועות הם לא  יעצמו עין. גם בגלל סבלם המתמשך והמייסר. ברך אותם. ומלא את משאלתם. ומשאלת משפחותיהן. לתורה יש כוח עילאי להפוך דין לחסד!!!

    יהי רצון שביום זה תוענק רפואה אמיתית אמן!!!

    דרג את התוכן:

     פרופיל

     אסתריעקובי
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין

     ארכיון

     פיד RSS