כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הבלוג של האישה באדום

  הקשר בין מלים מעשים ופרשת בראשית

  ארכיון : 7/2019

  0 תגובות   יום שבת, 13/7/19, 19:23

  הקיץ בעיצומו. ועונת החתונות והשמחות שוררת בחיינו. רבות מאיתנו הנשים. מבקרות בחנויות הביגוד וההנעלה.. ותרות אחר ההופעה המושלמת לערב השמחה. חלונות הראווה מציגים שלל צבעים של ביגוד. הנעלה ואביזרי אופנה. וכרגיל. רובן בוחרות בצבע  השחור. הפרחוני המנומר. נדירות הנשים הבוחרות בצבע האדום והמורכב.. ורק אני . אין לי התלבטות. בחרתי. בוחרת. ואבחר בצבע האדום המגוון כל כך.  זהו צבע המכיל בתוכו משמעויות רבות. הוריי בחרו לי את השם אסתר . { הם ממוצא פרסי}  וגם בתורתנו הקדושה. אסתר מילאה  תפקיד נכבד בהצלת העם היהודי. וכאשר ביקשה מהמלך לנטות חסד לעמה. היא הופיעה לפניו  לבושה בשמלה אדומה. ובמשתה עם המן הרשע ביקשה אסתר רחמים על עמה. היא ענדה אף תכשיטים אדומים. אמנם לא נולדתי בחודש אדר. ואיני מלכה. אך הצבע האדום. השני. הארגמן. מייחד  אותי ומשולב במאורעות חיי. עקב בקשות ולחצים מהסובבים אותי. שאעשה שינוי בצבעי המלתחה שלי. לטחר אין ספור רמיזות. הסכמתי לנסות. התהדרתי בגוונים החומים. ורודים. סגולים. אפורים ועוד. אשר עטפו את גופי. בצירוף תכשיטים ואביזרי אופנה נוספים. אולם. צבעים אלו כיבו את האנרגיות שלי. הסובבים אותי החמיאו לי ללא הרף. אך אני חשתי. כי אני עוטה על גופי תחפושת. הגורמת לי לאי נוחות רבה. וכמו בחיי הסוערים בהם הגעתי להחלטות. ומהלכים. בנחישות רבה. ומשום האמונה בשוכן במרומים. ובעוד אנרגיות המזינות את נשמתי. שילבתי שוב את הצבע הדומיננטי בחיי!!

  הוא גורם לי שמחה. הולם את גופי החטוב. משמעויותיו המרובות שזורות בחיי המרתקים. ישנן נשים נוספות הלובשות אדום. אולם אני מקפידה שלבושי והופעתי. יהיו באופן מכובד. ללא כל רמיזה נועזת ומתגרה.

  במוחם של גברים רבים גועשות מחשבות רוויות מיניות ותשוקה. איני יכולה לעצור ולהשפיע במתחולל בראשם.

  טוב לי בצבע האדום המגוון הזה. העוטף את גופי. הוא מאפיין את אישיותי. המכילה אדיבות. גבורה. שאפתנות. ביישנות ועוד ועוד.

  זהו צבע מלא ניגודים. כך גם אני האישה באדום. המאופינת בניגודים שונים. גם חזקה. גם ביישנית. ועוד....

  ישנם אמונות טפלות האומרות שצבע זה. טומן בחובו קשיים. כישלונות. ייסורים. ומכאובים. הבאים ונוחתים עלינו בני האנוש. איני חושבת כך.

  ואם חיי רווי מכשולים. וקשיים. זאת משום  שבורא עולם בוחן אותי. ומציב בפניי. משימות. בידיעה ברורה שאעמוד  בהן.

  אז בסיכומו של דבר:  אמשיך ללבוש ולהתעטף בלבוש המאופין בצבע האדום. שני. ארגמן. בווריאציות שונות. .

  אמשיך להתהלך בקומה זקופה. ואתם תביטו בי במבטי הערכה. תשוקה. לגלוג. קנאה. ופליאה.

  אמשיך ולא אכנע למסרים שלכם. ואף אתעלם מהם.

   צריך לקבל את האחר והשונה נכון???

  אז נשארתי ואשאר האישה באדום. כנראה לתמיד.

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   אסתריעקובי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS