כותרות TheMarker >
  ';

  הבלוג של האישה באדום

  הקשר בין מלים מעשים ופרשת בראשית

  ארכיון : 3/2020

  2 תגובות   יום שלישי, 24/3/20, 10:49

  לפני חודשים  רבים שהיתי והתארחתי יחד עם בני רון ז"ל  בארץ אחרת...ארץ שמורכבת ממחלקות רפואיות בבית חולים. הנהגת הארץ התעטפה במדים לבנים, כחולים, ירוקים. ההנהגה "ענדה" "תגים". ול גופם  עטו "נשקים ומכשירי קשר" שונים ומגוונים... ובארץ, במדינה הזו התושבים חשו על גופם, מה חשוב באמת...חוו התגלות של מהות הבריאות. ושחומריות, נהנתנות, ומשרות מכובדות מאבדות את מהותן. כי מבלי משים אנו סופגים רסיסים, חתיכות, גושים, סלעים....ואנו ממשיכים  במסכת חיינו. ולבסוף מצטערים שלא עצרנו.. כי לפתע בפתאומיות, בזעזוע טרגי ומייסר, אנו קורסים..ולעתים הנזק בלתי הפיך.....אז הפנימו בבקשה את מילותי הכתובות. חוויתי טרגדיה שעדיין מצליפה בי. לא הכל מובן מאליו... אז אם תיישמו זאת, לא  תצטרכו לטוס, לנסוע לארץ הזו. אני התגרשתי ממנה... הסדרי הראיה היו קצובים..שעתיים ביממה!!!

  ועתה המשמורת עברה לריבון עולמים במרומים..

  העריכו כל שבריר שניה בחייכם. והודו כל בוקר לאלוהים שאתם בריאים ושלמים.

  וזהו, זה  הנס האמיתי!!

  הפנימו זאת בבקשה!!!

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שבת, 7/3/20, 16:05

   חג פורים מתקרב והילדים מתרגשים לקראת קניית התחפושת המיוחלת. כל ילד וילדה ושאיפתם הכמוסה      המגולמת בתחפושת. לעומתם  ישנם חולים רבים וביניהם ילדים,  המקווים שבחג הזה יפשטו את תחפושת המחלה, ויתחדשו בתחפושת המעניקה בריאות ותקווה.

   אחד ממנהגי החג הוא משלוח מנות, וכולנו  נהנים לקבלו. פורים הוא חג המהםיכה מעצב לשמחה. אני מקווה כי כל הממתינים    להשתלות איברים יעברו ויחוו מהפך. יקבלו חיים חדשים ויתנתקו מהמכונות הארורות.

   ידוע שחג פורים מאפשר לכולנו למצוא בחיינו נקודות אור ולהיות שמחים בהן.

    גם הממתינים להשתלות איברים משתדלים למצוא את הנקודות האלו, אך הנקודות מתמעטות  ודוהות מיום ליום וכך גם תקוותם לקבל משלוח מנה....

   בחיי רובנו, וכמובן האופטימיים שבינינו, בכל יום מתגלה תקווה חדשה המציתה בנו כוח. הלוואי שמשפחות הנפטרים יגלו  השראה ורצו  לשמח  את הממתינים למשלוח המנה המיוחל. שמשפחות אלו יגלו תעצומות נפש ויקיימו את המצווה של משלוח מנות לממתינים להשתלות איברים. שבחג הזה תבוא לידי ביטוי העשייה האנושית מלאת הכוח והאצילה. שירבו הרבה מעשים של שמחה בדמוי השתלות איברים.

   מי יתן ובפורים כל החולים  יתחפשו בתחפושות המסמלות בריאות והקלה למכאוביהם. ושלא יפשטו את התחפושות לעולם!!!

   אני מקווה כי בחג הזה יהיו הרבה יזמות  חיוביות. שהספקות   בנוגע לתרומות איברים יתפוגג.

   שכל החולים והילדים הממתינים להשתלות איברים, יקבלו משלוח מנה שונה ומיוחד בצידנית. הלוואי שאותו משלוח יוצפן בגופם והם יהנו ממנו בכל חג וחג.

   ואני פונה אליך ריבון עולמים, אנא גרום להם רגעי שמחה ואושר. פזר את הערפל בנוגע לספקות למתן משלוח מנה אחר. תן לשליחך את הכוח, האמונה, והלהט לשכנע  משפחות נפטרים לקיים בחג הזה את משלוח המנה המיוחל...

   אנא ממך, שכל המייחלים להשתלות איברים ירבו בשמחה ולא בעצב ומכאוב. ושמתאמת ההשתלות תעניק לכולם משלוח מנות מגוונות בצידנית.

   שכל אחד ואחת יקבלו את המשלוח המיוחל שיעניק  להם חיים חדשים.

   אמן!!!

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    אסתריעקובי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS