כותרות TheMarker >
  ';

  הבלוג של האישה באדום

  הקשר בין מלים מעשים ופרשת בראשית

  ארכיון : 4/2020

  0 תגובות   יום שישי , 10/4/20, 13:33

  סיפורו של עמנו מסופר מדור לדור. האם גם אנו מיישמים זאת בחיינו האישיים?

  יוצאים לחירות מבערים את החמץ הרוחני והגשמי מחיינו? לשם כך עלינו להאמין בעצמנו. ולפעול באומץ כמו משה. לצאת מסביבה שופטת לחירות עצמאית. לחופש. ולנצח את  ההשתעבדות לכבלים רבים בחיינו.

  אני השתחררתי מכבלי נישואים מייסרים. ממשפטים כמו: מה יגידו עליך....זה לא מקובל.... ניצחתי את חורשי רעתי והתנתקתי מהם לתמיד. השתחררתי מאזיקי הפחד. כי האמנתי בעצמי ובכוחותי.

  נכון. זה לא קל. אבל  כדאי לשלם את המחיר. להשתחרר מהעבדות הממכרת. וכשתעשו זאת תגלו כי התחולל בחייכם נס.

  רק בכוחכם לעשות זאת. אנא האמינו בעצמכם. אתם מסוגלים. לאמונה יש כוח מופלא.

  עליכם פשוט רק לבחור. ולחיות חיים מלאי ברכה ואופטימיות.

  בהצלחה.

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 2/4/20, 09:12

    בחיי היומיום שלנו באים לידי ביטוי, מאבקים, השלכות, הבדלים בין רצונות גשמיים של גופנו,  לבין רצונות נשמתנו. מאבק בין קוצר רוח, איפוק, סבלנות. מאבקים מנוגדים. ובימים אלו אנו חווים, כי  הרצונות  הגשמיים אינם חשובים. אלא הבריאות הנפשית  והפיזית, וגם השגרה המבורכת.אנו נאלצים לנהוג באיפוק, להתגבר על רצונוצ, שאיפות, דחפים, ולדחות מטרות. וזה קשה מאוד. אין תרופה מהירה ופתרונות קסם למצב הנוכחי.רוח של אחדות שורה עלינו. אנשים נרתמים, מתאחדים במאבק משותף לשמור ולהישמר. אין  הבדלי מעמדות. כולנו"קהל" אחד. אנו זקוקים לאנרגיות וכוח לעמוד ולעבור את המשימה, המשבר הנוכחי. בואו ונקווה, שנתגבר על המשברים ונצא מהם מחוזקים. נתחבר לאנרגיות חיוביות ונאמין באמונה שלמה. שהאור                              המזוכך מבעד לעננים יגיע  ויאיר עלינו. והמציאות העכשווית תחלוף.חשוב שנאמץ את הפסוק    "חזק חזק ונתחזק". כי אין ברירה  ואפשרות אחרת. זו התובנה  האידיאלית עכשיו. נכון??

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    אסתריעקובי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS