כותרות TheMarker >
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  תכנים אחרונים

  0 תגובות   יום ראשון, 21/4/19, 18:01

     ראיתי באיטרנט  נערים אברכים מסתובבים בירושלים ומורידים הקישוטים בהם הבירה מקושטת לפסח, חבל מתוח ועליו תלויים דגלונים משולשים של דגל ישראל.  הם זרקו חבל עם שתי משקלות והורידו את החבל לגובה שלהם ומרטו כל הדגלונים.  כיום דברו ברדיו שמצאו בובה בדמוי חייל ישראל שמוכנה לשרפה!!!  כאשר רואים חייל פוסע בשכונתם הם תוקפים אותו, מכים, יורקים ומתאכזרים עליו!!!  מה בדיוק מניע אותם?

     אין שום סיבה לאפשר התנהגות שפלה כזאת.  הם לא מחסנים ילדיהם וגורמים למגפות של חצבת.  ההתנהגות משפיעה, חודרת וגורמת שנאה נגדם.  הם חוסים בצל קורתה של מדינת ישראל, מקבלים תמיכה נדיבה ביותר, ואיש מהם איננו מרגיש חובה לכבד יחסה אליהם.  הם שורפים דגליה, מזלזלים בסמליה, ומתייחסים בתוקפנות גדולה והולכת לצבא הגנה לישראל.    

     הממשלה מגלה סבלנות מופלגת כלפיהם ומגנה עליהם ומעשיהם!!  אולי זו הסיבה שהם מגלים חסר סבלנות אליה ומעשיה ולעמה?!  אני כאזרח מדינת ישראל מתנגד לכל היחס הסלחני כלפיהם.  הם פורעי חוק במדינה והם חייבים לשלם על כך.  אין שום סיבה שלא ילמדו יחס חיובי כלפיה.  הם לא הולכים להגן עליה,  המדינה בה הם חיים.  אין כל סיבה שהם לא ילכו לעבוד ולהתפרנס.  הלימודים שלהם חסרי תועלת למדינה ולעם היושב בציון. היא  איננה פרנסה.

     אני מכיר הנוסחה השגויה "שבנוכחותם ולימודיהם הם מגנים על המדינה."  לזה קוראים שטויות במיץ עגבניות, או בלעז "בול שייט".  קיוויתי שתגיע לשלטון ממשלה שלא תתן להם תמיכה.  לצערי היא תמשיך לתת להם כסף אף שהם לא תורמים דבר למדינה.  הם טפילים כפויי טובה, המנצלים טוב לבה וזה של האזרחים המשלמים מסים "תבין ותקלים" .  אני שונא הגישה הזאת של הממשלה.  היא מגדלת פרזיטים העושקים אותה, כמותם הולכת ומתנפחת ללא הרף.  זה חינוך רע, המביא כל ההתנהגויות השליליות שהם חושפים כליה.

     הגיעה השעה להפסיק ההפקרות הפזרנית הזאת.  אני לא שילמתי ולא משלם מסים כדי שטפילים האלה יחיו על חשבוני.  עבורי הם חסרי חשיבות לחלוטין.   הלימודים חסרי הגבולות לא מביעים כל תועלת.   יש להפסיק לתמוך בהם.  אם יסתלקו מהמדינה אשמח ביותר.   חיימוף

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 15/4/19, 11:16

     ההפתעה מנע מהעם והמנהיגים לראות התמונה הנכונה.  בזמנים ההם אחרי הסכם אוסלו ראש הממשלה רבין דבק בהסכם והתחיל להסב כוחות צהל.  באותם הזמנים ערפאת תרגם להיטותו של רבין והסבת כוחות הצבא לאחור כחולשה.  אז התחיל טרור קשה.  אנשים נרצחו באור היום.  משפחות שלמות נמחקו ממצבת החיים.  שולמית אלוני דברה על "קרבנות השלום".  ההגדרה הזאת סילפה התמונה לאושרה.  זה היה טרור פרוע מטורף. 

      לא התקבל על הדעת שישראל חותמת על הסכם שלום והיא משלמת בקורנות רבים מבני עמה.  הופיעו בקורות  על ההתנהגות כפיית הטובה של ערפאת, אשר השתולל.  הייתה רתיחה בעם והופיעו הפגנות ואספות עם  אשר הפגינו התנגדות למהלך.   אפילו הנשיא עזר ויצמן הביא התנגדותו לפני רבין.  הוא הופיע גם ברדיו ודבר בתוקף "יצחק תעצור!!"  אלה היו המלים. 

      ראש הממשלה יצחק רבין המשיך על אף הרציחות.  הייתה הזדמנות בלתי חוזרת לכרות שלום ולהגיע לרגיעה הנכספת.  ערפאת היה כנראה רחוק מאוד מהרעיון הזה.  הוא רצה להרוג יהודים ולגרש אותם מהאדמה שחשב שהיא ערבית.

      התוצאה ידועה רבין נרצח בחשיבה, בדם קר.    המנהיג, מהמעזים להגיע לשלום אפילו עם הערבים המכנים עצמם פלסטינים, נרצח והתהליך נעצר.  זה היה רגע היסטורי בלתי חוזר.  הוא פוספס בגלל התנהגותו ההפכפכה של ערפאת.  הוא נשאר טרוריסט קטן ולא התעלה לרמה של מנהיג טרור לרמה של מנהיג אשר מוביל עמו לשלום.  התנהגותו הייתה הבסיס לרציחת רבין.

      רבין שילם בכל הקופה.   היום כאשר מדברים שוב על הסכמים, גבולות וקו הירוק, המתכננים והנדבקים לנוסחאות ישנות  (האירופאים)  שוכחים שהערבים הפלסטינים לא כיבדו קו הירוק.  הם עברו אותו וביצעו טרור שלוח רסן, גם כעת.  הערבים השכנים לא כבדו קו הירוק ותקפו את ישראל חמש עשרה פעם בנוסף לטרור דרך  הקו הזה .  הוא כבר הפך לא רלוונטי.  יש עובדות חדשות בשטח ויש לחפש פתרונות אחרים.   לא יכול להיות שכל פעם שמגיעים למשהו הערבים מתכחשים ורוצים עוד יותר.  

      אבא אבן צדק הם לא החמיצו אף הזדמנות להחמיץ עשיית השלום וגם למלא אותו תוכן הנכון.  ההודנה שלהם לא עובדת אצלנו.   ברור שעבורנו שלום הוא שלום ולא משהו על בערך.  אם הם מסתכנים ומחריבים אותו הם חייבים לשלם באדמה.  האדמה איננה כיבוש כי זו אדמת המולדת.  וודאי שזה שחרור.  כאשר חג' אמין אל חוסייני תכנן עם היטלר הוא התכוון לרצוח כל היהודים .   אין סבה להאמין להם שהם מתכוונים טובה, אם חושפים טרור.

      ערפאת בהתנהגותו הפרוע וחסרת האחריות  כלפי עמו הביא לרצח המתועב והרס סיכויי השלום.  גם כעת אבו מזן  עושה אותה הטעות.   ראש הממשלה אולמרט הציע מעל ומעבר.  הוא היה מוכן לסגת מעיר העתיקה, לשוב לגבולות ששים ושבע וגם לקבל 1500 ערבים כל חודש למשך שנה והם סרבו.  לנו ברור הם  רוצים כל האדמות של דומיניון הבריטי.  הם מסרבים להתחשב בעובדות, שמעולם לא הייתה פה מדינה ערבית.   המדינה היחידה שהתקיימה באזור היא ישראל  והיא כעת קיימת.   

      מה שהנשיא טראמפ מציע הוא הגיוני, כי הערבים ביהודה ושומרון צריכים שטח גדול להיות בקשר אתו וזה ירדן.  מדינה עצמאית בידיהם לא תצליח.  אנחנו עדים למה שקורה בעזה. 

   הם לא מנסים לבנות רק להרוס ולבנות תקוות חסרות קשר עם המציאות.  חיימוף

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 11/4/19, 18:22

       אני מניח שהחרדים והדתיים יחגגו על חשבוננו.  חוקים דתיים יועברו כחוקים של הקואליציה.  סמוטריץ' כבר מדבר על חוק יסוד על לימוד תורה!!!  אינני מזלזל בלימוד תורה, אבל להפוך לימוד זה לחוק יסוד המרחק רב.  וודאי הצלחה בכיוון זה תביא חוקים של השבת, של תפילה בבתי הכנסת, והליכה בצורה "צנועה"  ואין ספור חוקים כמו בכל דעה פוליטית שיש ליישמה בכוח הזרוע.

       כך ראינו היישום של הנצרות, היישום של האיסלם, כאשר המסרב נשפט על פי חרב.  ראינו היישום של הקומוניזם בכוח הזרוע.  מיליונים שלמו בדמם על כך שהוכרחו להפוך לקומוניסטים אף רצונם.  גם הנאציזם הושם באותה הדרך.  אין ספק כל ניסיון ליישם אמונה כל שהיא בכוח הזרוע בניגוד רצונו של אדם היא דיקטטורה שחורה ורצחנית.

       הצעדים אשר סמוטריץ' מציע הם הדרך הידועה והבטוחה לקבוע שינוים ועובדות היסטוריים בכוח הזרוע.  האנשים אשר כעת נמצאים על הסוס ויכולים בגלל כך להחליט ולשנות חייבים לזכור שזו דרך פסולה שתוביל לשפיכות דמים.  לא לעולם חוסן, מחר יהיה שינוי (קשה לי להאמין)  והבאים החדשים ירצו להשיב דברים על בסיס דמוקרטי ויכפו רצונם באילוצים ומי יודע לאן דרך הזאת תוביל.

       אני חושב שההסכמים הפוליטיים בין מרכביי הקואליציה חייבים להיות גלויים כדי לדעת מה העם משלם עבור הרכבת הממשלה.  הוא צריך לדעת מה נדרש ממנו, מה הוא מרוויח ומה הוא מפסיד.   החרדים בבטחה ידרשו כסף, הרבה כסף!!  אנחנו צריכים לדעת כמה?  כמה עולה לנו העושק הבלתי נסבל החוזר על עצמו.  

       אין שום סיבה המצדיקה לשלם על לימוד כתבי הקודש.  היום רבים מאוד לומדים באוניברסיטאות בארץ ובעולם.  להם עולה הרבה מאוד כסף ללמוד ופה בניגוד לכל הגיון משלמים למספר צעירים אברכים כדי שילמדו גמרא.  כבר הבאתי דעתי על הלימודים האלה אלפי פעמים.   אני רחוק מלהעריך הלימוד הזה.  

       זו טחינה של מים.  אין מחקר, אין דעות חדשות, חוזרים על אותם הדברים ומקדשים אותם!!!  אין לימודים קדושים, הלימודים הם מעשה המקדם העתיד לטוב יותר.  קידמה של המדע והחיים.  מה הגמרא מקדמת?  אני הייתי מאוד רוצה לדעת מה הגמרא תורמת לחיינו היומיומית.  אנשים מתבטלים על חשבון העם.  לו היו מספר קטן מילא, אבל מדובר במספר עולה באופן גאומטרי.  הבנים של הבנים הרבים מספור מצטרפים ומקבלים תמיכה רק למען לימוד חסר תוחלת.

       החרדים הולכים לקלפי עם מטרה אחת לקבל תמיכה ללימודים חסרי סוף ותועלת.   החרדים מכנסים לעצמם בראש אמונה שלימודיהם ותפילתם שומרים לעם ישראל!!!   אין טמטום גדול מכך.  מה ששומר אותנו אלה הלימודים, הכלכלה, החידושים, והתעוזה לעמוד מול אויבנו ולומר בקול רם אנחנו פה כדי להישאר לנצח.

       לכן חשוב לדעת מה קורה בקואליציה?  כמה משלמים אחד לשני.  אני מניח שנתניהו ישלם הרבה כסף כדי לשמר הקואליציה ולשלוט.   הכספים האלה הם פסולים.  אנשים מתאגדים בקואליציה על מנת לשרת את העם ולא להפך שהעם ישלם, שהם נושמים לידו.  בשלטון חייבים לעבוד למען העם ולא למען הנציגים עצמם.  הם "משרתי העם"  כך נאמר, האם באמת זה כך?  לכן אנחנו חייבים לדעת כמה כסף עובר מיד ליד.  כמה עולה לנו השלטון עם אנשים שמטרת חייהם הם לימודים אין סופיים  עקרים.  

       יש להקטין מספר האברכים ולהגביל מספר השנים שהם לומדים ולקבוע מה עתיד הלומדים האלה ומה הם עושים בעתיד למען העם.  די לעושק חסר הבינה.    חיימוף

        

       

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 10/4/19, 18:10

        צד הימני של המפה הפוליטית הצליחה לקבל מרב הקולות.   ברור לגמרי שבנימין נתניהו ירכיב הקואליציה החדשה.  אין ספק עם ישראל קולט מצב הפוליטי באזורנו ולא מוכן לפשרות.  אחרי חמש עשרה תקריות קשות לאורך השנים ואי שקט מתמשך העם אינו מוכן לעשות טובה לאף שכן ולא מוכן לפשרות לקראת שלום שבעיניי הערבים הוא רק המתנה למלחמה נוספת.  המלחמות והטרור לא מרשים כל ניסיון להגיע לסיכום המצב בינינו והפלסטינים.

        כל ניסיון וכל פשרה כוללת בתוכה וויתור על אדמה והכנסת אנשיי אויב לעבוד או להיות בקשר הדוק אתנו.  ההתנסות שהייתה לישראל עם ערפאת לבסוף פגע קשות בה.  ראש הממשלה היחידי שהיה מוכן להגיע לפשרה היסטורית רבין הוקרב על ידיי הפלסטינים שבמקום שיתוף פעולה והורדת העוינות והטרור הרצחני, הסבת כוחות צהל עבור מנהיגם היה סימן של חולשה מזדמנת להכות בישראל וגם להפיל קרוב לאלף קרבנות.

        המצב הגיע עד כדי כך ששולמית אלוני קראה לנספים "קרבנות השלום".    מצב הזה היה רחוק כמו מזרח למערב משלום.  הערבים מכנים עצמם פלסטינים החטיאו הרגע ההיסטורי הגדול להגיע לרגיעה ושלום מתמשכים.  אינני יודע האם תהיה הזדמנות נוספת לאירוע כזה.

        עם ישראל עייף להתנסויות.  ניסיונו להיסטורי למדו שהוא חושש מכל סטייה מקו המתקבל על הדעת.  הוא איננו רוצה וגם לא יכול להסכים בקלות דעת לקרבנות נוספים על ניסוים חסרי תקווה.  ראש הממשלה אולמרט הציע הפשרה הגדולה ביותר.  הוא היה מוכן לסגת מירושלים העתיקה וגם לוותר על כותל המערבי.  לא רק זה הוא היה מוכן לקבל למשך שנה כל חודש 15000 ערבים לפנים המדינה.  העצות האלה נדחו. 

        גם ברק ניסה להגיע עם ערפאת לפשרה כל שהיא אבל הוא לא הצליח ושילם בכיסאו.  לי כצופה מן הצד ברור שאין אפשרות להגיע להסכמה כל שהיא פרט להתאבדות עצמית של ישראל ומסירת כל האדמות לפלסטינים וויתור על עצמאות עברית על האדמות ההיסטוריות וחיסול המדינה, כאשר העם העברי יהיה תחת השלטון "המתחשב"  של הערבים.

        טוב!!  אינני חושב שימצא אי פעם מנהיג ישראלי שיעז לעשות צעד מכריע כזה.  היום עם ישראל כבר לא מאמין לאף מלה של מנהיגים הפלסטינים.  אני בטוח שגם מפלגת "מרץ" לא תהיה מוכנה לסגת מכל השטחים שנמצאים ברשות המדינה העברית, אם לא תסכים להתאבדות המונית.  לכן הניצחון של הימין הוא יותר מבטוח.  הערבים ימשיכו להרוג ישראלים וישראל תמשיך להרוג פלסטינים ללא סיכוי לגישור הגיוני.

        הכרזת הפלסטינים שרוצים לשוב ל"אדמות שלהם"  היא חסרת שחר והגיון.  הם לא מקבלים החלוקה שנתנה להם שליטה על שמונים וחמישה אחוז מאדמות ישראל (ירדן והגדה ביחד).   הם רוצים השארית הקטנה וחיסול המדינה העברית.  זאת הם מכריזים עם  המהומות שמתרחשות לאורך קו הגבול בעזה. 

        כעת עם סיום הבחירות יש להפנות תשומת לב לאזור הזה.  העוטף חייבים להגיע לשלווה של שלום.  אם "המטורפים" בעזה לא יבינו שזה לא יכול להתמשך יש להכות בהם, לכבוש כל הרצועה ולעשות בחירות בהשגחתנו ולשלוט עליהם בשלט רחוק.  ההשתוללות לא מתקבלת על הדעת, כאשר היא פוגעת  ביהודים החיים על אמדתם.

        כל מחשבה להשיב אדמות לערבים היא חולה וחסרת הגיון.  עם ישראל שב לארצו לא על מנת לחלק אדמה לכל דכפין.  אדמת ישראל היא של עם ישראל ואין לחלקה ולא למסרה לא בטוב ולא ברע.  אנחנו בזאת מכריזים שהשלום  יהיה מושתת על הבנות וסידורים כלכליים ולא בשום פנים באופן חלוקה מחדש של אדמות.  חיימוף  

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שני, 8/4/19, 12:16

         עסוקים בבחירות אנחנו לא שמים מספיק לב למתרחש באנגליה.  המעצמה שלחמה נגד היטלר מאמצת התנהגות היטלרית עכשיו.  מנהיג הליבור האנגלי הוא אנטישמי עם דיפלומות.  הוא שולל היותו שחור, אבל התנהגותו זועקת לשמיים.  ביוזמתו כל המפלגה הליבור (העבודה)  האנגלית הופכת פשיסטית נאצית.  האיש אוהד מאבק הערבים עושה הכל כדי להכפיש את ישראל ולפגוע במוניטין שלה.  האיש מתחבק עם מנהיגיי היסבללה, וחמס.  עבורו הם לוחמי חופש, כאשר לא ברור מפני מי הם לוחמים. 

         כבר באנגליה נשמעים ,הייל היטלר, והלאה היהודים, היהודים לא רצויים וכח.."   הכל בהשפעתו ויוזמתו של איש הקטן המכוער ונבזי.  הוא משתעשע עם נחש נורא ולא יודע לאן הוא מוביל עם האנגלי בדעות השחורות שלו.

         כל המבקרים את ישראל, כולל השמאל הישראלי שוכחים דבר אחד, שהוא חשוב ביותר שלפני קום המדינה פה על אדמת ישראל היה  הדומיניון הבריטי על אדמת היהודים.  מרק טויין מעיד שבביקורו באדמת הקודש מצא יהודים ומעט נוצרים, הוא בכלל לא מזכיר הערבים, כי הם לא היו פה.  מעולם לא הייתה מדינה ערבית על אדמת הקודש.  המדינה היחידה שהתקיימה לאורך שנים רבות הייתה ונשארה היחידה והיא מדינת היהודים העברים.

         בעת חלוקת הדומיניון הארץ היו שתי קבוצות עמים, העברי והערבי.  הערבים היו כי שבע מאות וחמישים אלף והיהודים היו שש מאות וחמישים אלף.  האו"ם חילק הארץ לשני העמים ומאז המלחמה לא פסקה כי הערבים לא משלימים עם קיום מדינת העברים.  הם רוצים להרוס  אותה ולבנות מדינה ערבית במקומה על כל שטח הדומיניון.

         הנסיך צ'רלס אמר שמאז הופעת ישראל התחילו צרות במזרח הקרוב, כמובן הוא חושף בורות משוועת.  מלחמות היו גם קודם כעת הם נגד היהודים ששבו למולדת.   הוא לא חשף שהצרות הם בגלל אי רצון הערבים לאפשר קיום מדינת יהודים באזור.  הערבים פותחים במלחמות לא היהודים.  הם מתכננים לחסלה לא היהודים לחסל אותם.  גם השמאל של ישראל רוצה להחזיר אדמה לערבים לעשות שלום.  זו תכנית מטומטמת ביותר.  מדנית היהודים היא פסיק קטן ואין לתת אדמה, לא גרגיר אחד לערבים.  לערבים יש שטחים עצומים.   

         כל אירופה התגעגע להעביר ביקורת על מדינת ישראל.  הבעיה שהביקורת היא תמיד קטלנית.  אין שום דבר טוב בישראל.   היא עושה רע לערבים, היא נוהגת לא בסדר עם הערבים, היא מתקיימת וזה לערבים רע!!!  נו זה לעולם לא יסתדר, כי העברים שבו למקום כדי לחיות בו.  והנה ג'רמי קורבין מתגעגע לתקופת היטלר.  הוא עצמו הופך לאט ובבטחה להיטלר חדש המתגעגע לשרוף יהודים.  הוא בעד הערבים בכל מקרה ואין סיכוי שאי פעם יחשוב טובה למען היהודים.  אם הוא יהיה ראש הממשלה אני מניח שהוא ינתק הקשרים הדיפלומטיים עם ישראל.  לא נורא אנגליה היא כבר לא מדינתה מעצמה, היא מדינה מדרגה ב' אולי ג'.

         אני בטוח שנוכל לג'רמי קורבנין.  הוא יעלם בדפי ההיסטוריה כחקיין  עלוב להיטלר.   יש הבדל עצום ממצבנו עכשיו לזה שהיה לנו לפני מלחמת העולם השנייה.   אנחנו מדינה בעלת זכויות וחופש פעולה.  קורבין יכול להמשיך להתנשק עם הערבים זה לא יעזור דבר.  אני מניח שבסוף ינותקו היחסים בינינו.   האנגלים בזמנו של צ'רצ'יל היו אחרים,  אולי שנאו יהודים ברמות שונות, אבל לא בצורה בוטה.  בזמנו של קורבין יעלו עוד מדרגה.   הוא כנראה איש קטן ועלוב  המחפש להתבדל משאר ראשי  הממשלה הבריטיים.  הוא אנטישמי מובהק.   חיימוף

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שבת, 6/4/19, 18:54

          עם הזמן הקבוצה החרדית תלך ותגדל.  זו עובדה שאין לערער עליה!!!  מה יקרה בעתיד?  האם הלימודים האין סופיים האלה תורמים לנו דבר מה?  האם ישראל מבחינה כלכלית יכולה להמשיך לשאת המשקל העודף הזה?  לכל השאלות יש תשובה אחת ברורה באותיות קידוש לבנה:  התשובה היא:  אין סיכוי שעם ישראל ימשיך לשאת הכובד המיותר הזה על גבו.  אין עם בעולם שעושה מעשה כזה ושותק.  1. תשובות: הקבוצה היא בטלנית מבחינה כלכלית.   2.  מבחינה תועלת לא מביאים כלום, הם אנוכיים הדואגים רק לעצמם.  3.  האם הם מסייעים לפתח את הארץ ומצטרפים למאמץ לבנותה:  התשובה לא ולא,  לא מזיזים ידיים לעשות מעשה חיובי למענה.  5. האם אכפת להם ממנה?  תשובה:  הם שונאים אותה, לא מוכנים לעשות דבר למענה, כמו להגן עליה, מובלים על ידיי רבים החיים בימיי הביניים הם לא מתפתחים עם הזמן.  שורפים דגליה, מפגינים למען כפייה דתית וכופים חוקים נוגדים הדמוקרטיה והחופש של האדם וכבודו. 

           6.  האם מכבדים האדם בכלל?  לא הם מדירים נשים מחיים הציבוריים, ופוגעים בזכויותיהן.  7.  מנצלים את העם והמדינה להיות נתמכים ולא להביא כל תועלת כלכלית.   מה העתיד ביחסים בין חרדים לחילונים?  זו שאלה קשה וכואבת.  ברור שהחרדים הנשמעים לרבנים החיים בימיי הביניים לא יחדשו דבר.  הם עדיין נשמעים לחוקים  שנכתבו לאורך הגלות.  הילודה גבוה לכן יש סיכוים רבים שמספרם יגיע למסה קריטית שיביא אותם לכבוש השלטון המרכזי, קרי הממשלה.  לאן הם יובילו את עם ישראל?   ברור כשמש הם לא יובילו, יעצרו התקדמות העם והמדינה.   אנחנו נרד לימיי הביניים  כאשר שלטון הדת יהיה מעל הכל ויעצור פיתוח המחשבה והיזמה הפרוגרסיבית. 

          יש לנו דוגמה חיה לידנו.  עמיי ערב הנשלטים בדת לא מפתחים דבר במדע או בטכנולוגיה.  למזלם הרב אלוהים אוהב אותם וצייד אותם בזהב השחור.  הודות לנפט הם עשירים ויכולים לקנות כל דבר.  ברור שזה יגמר ומה אז?  מה יעשו הערבים?  אם לא יפתחו המדע הם ישובו לימיי  הביניים וישקעו לתקופה שחורה של דריכה במקום. 

          החרדים שלנו, אם נתן להם  יעשו אותו הדבר.  הם יעצרו הפיתוח,  כבר אמר רב הראשי של ישראל יוסף שהלומדים באוניברסיטה הם  טועים, חיים בשגיאה והם ילדים אבודים!!!  זה רב בזמננו שמגלה בורות משוועת לצורך בקדמה ופתוח.  הוא ודומיו יובילו את עם ישראל לאבדון, אם נמשיך לתמוך בהם, בבניהם ובני בניהם.   מספרם גדל והם מאמינים שעם ישראל יתמיד לתמוך בהם עד סוף הדורות!!!   הגיע השעה להתעורר, לדרוש בכל תוקף להפסיק הבזבוז הזה שלא מביא דבר לעם ישראל ולא למדינתו.   יש להוריד מספרם לסביר של שלוש מאות או ארבע מאות, כמו שדוד בן גוריון הציע, לפי צריכת העם והשער שרוצים ללמוד ילמדו בזמנם החופשי ולא על חשבון העם.  

          אם לא נשים על המצב החולה הזה סוף אנחנו בסכנה קיומית.  הם לא נוקפים אצבע להגן ולבנות.  בלהתפלל וללמוד גמרא אין קמח.  כבר אמרו חכמנו ז"ל, "אם אין קמח אין תורה."  מנהיגיי החרדים חייבים לקחת זאת בחשבון ולעבוד למען שינוי המצב לטובה למען המדינה.  היא מעל לכל.   לפני זמן כתבתי רומן  "הקדחת השחורה מות החילוני האחרון"  בו תיארתי העתיד התיאורתי בו החילוני האחרון נפטר, והחרדים מאבדים הצפון, לא יודעים לעבוד, פונים לשכנים הערבים שידאגו להגנה ופרנסה ומחלקים המדינה ביניהם, כמובן זה סוף המדינה.  אני חושש שזה עתידנו העגום אם לא נתאושש במהירה.   אני מתנגד נחרצות לתת המסים שאני משלם לאנשים שלא עושים דבר למען הכלל.   חיימוף    

       דרג את התוכן:
        1 תגובות   יום רביעי, 3/4/19, 17:46

           לא הכרתי חיי החרדים, גם היום אינני מתיימר לדעת חייהם על בורייה אבל כמה שאני מכיר אותם הם נראים לי הזויים ולא חיים בעולם הזה.  הם מחשיבים את עצמם!!! אבל משקלם הסגולי שלילי, זה הכל.  מבחנת המדינה ועם ישראל הם חומר שלילי עושק וטפילי.  הם לא תורמים דבר למדינה, (כביכול שהם שומרים עליהם בתפילותיהם זה חלום שלהם, אין עובדות התומכות באמונה הזאת)  הם מסתובבים במדינה כאילו הם בקשר ישיר עם השמיים.  יש כנראה לכל אחד מהם טלפון נייד לשמיים והוא משוחח אם הבורה לוודא דרכו והשטויות שהם פולטים בדיבוריהם.

           הם לא מעניקים דבר לא לעם בישראל ולא למדינה.  שמעתי מר לינצמן "לא ישב עם יאיר לפיד כי הוא שונא חרדים."  על מה יש לאהוב אותם, מר לינצמן?  מה הם עושים למען העם היושב בציון?  פרט לעושק שהם עושקים.   מר גפני אמר "הם לקחו לנו את הכסף! "   הכסף מר גפני הם של עם ישראל, אשר בטובו תורם לכם אותו.  מר נתניהו נותן לכם את הכסף כדי שתתמכו בו בשלטון.  אני מעיד אינני אוהב אותכם.  מאז שאני הכרתי את צורת מחשבותיכם  אני יודע שאתם שונאים מדינת ישראל כי הקדמנו זמנה!!   חיים בה כי היא תומכת בכם!  ואתם מתבטלים, עושקים, שורפים דגליה ולא מיצרים דבר שחוק!!

           הלימודים של הגמרא?!  מספיק שתלמדו דף גמרא ביום גם אחרי עבודה ותשלמו המסים.  אתם לא מייצרים למען המדינה, לא מפתחים אותה, והיא עבורכם כר נוח לישון עליו.   היחס שלי אליכם הולך ומחריף מיום ליום.  האם בארה"ב הייתם חיים בלי עבודה, בלי לשלם מסים, ולא לתרום לחברה?  אפילו לא רגע. 

           אתם מובלים על ידיי רבנים שלא מבינים החיים המודרניים ואוחזים אותכם בחשכת ימיי הביניים.  לא אכפת לי מחייכם ולא מכם, אבל אתם חייבים לעשות משהו חיובי למדינה.  פרט לעושק ומציצה מתמדת של דמה אתם לא מתעייפים.  עושים ילדים שלא חיים בארץ, הם חיים בחלום הגולה והתקווה שיבוא המשיח ויוביל אותכם קוממיות לישראל.  אבל אתם כבר בישראל ומה אתם עובדים למענה.  הילדים שלכם ימשיכו דרככם וימשיכו לעשוק ולהתבטל.  

           לו הייתם נעלבים ועוזבים את הארץ, אמנו לי אני אומר ברכת דרך בשמחה.   עבורנו אתם חומר שלילי לחלוטין.  נוכחותכם והעדרכם אי נוח , בשני המקרים אתם נפקדים.  איש לא מרגיש קיומכם בינינו ולא מברך על נוכחותכם.  מבחינתי אתם חומר שלילי.  אתם דומים לערבים, מהם אנחנו יודעים להישמר, כי הם אויב, מכם קשה כי אתם כביכול אחים, אבל לא נמצאים בסביבה, קשה לעקוב, ולהתגונן מפניכם.  את הנזקים אתם עושים בשקט.  חיימוף 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום ראשון, 24/3/19, 16:04
         •   משום מה מדינת ישראל הפקירה הנשים ומסרה אותן טרף לבתי הדין הרבנים.  נשים שהתגרשו ממתינות שנים על גבי נשים לקבל את החופש שלהם, כאשר הבעל יכול להתחתן ולחגוג, מתנקם באישה שגירש.  הגירושין הם תהליך שיכול להתקיים בין בעל ואיש נשואים.  יכולים לצוץ מצבים בהם אין בררה, אלא לנקוט במעשה כזה, כאשר קצים כל הקצים.  הגירושין ברוב המקרים הם תוצאה של התאכזרות הבעל במשפחתו.  אתמול בטלוויזיה הראו מאתים נשים צעירות עם ילדים שנזרקו מביתן והחלו בהליכי גירושין ונתקעות בבית המשפט הרבני שנים רבות. 

            הן נסחבות לאורך שנים על ידיי בעל מתנקם שלא מגרש את אשתו והיא תקועה עם ילדים קטנים ולא יכולה להמשיך בחייה ולבנות משפחה שנייה אולי טובה יותר.  הבעל בינתיים, אולי אפילו משתייך למשפחת ההומו-לסביט ממשיך בחייו בדרך זו או אחרת וממרר חייה של אשתו לשעבר.   בית המשפט הרבני משתף פעולה ברוב המקרים עם הבעל!!  האישה עגונה לאורך חמש או עשר וגם יותר שנים ממתינה ובית הדין לא נוקט שום צעד תוקפני לפתור הבעיה. 

            אנחנו חושבים שמדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית מודרנית ולגבי הנשים היא שחורה משחור.  בית המשפט נוהג בנשים משל היו עבד מין לבעליהן וחייבות להשלים עם הגחמות שלו.  יש הכרח להגיע לשינוי המצב ובמהירות.  נכון שבית הדין הרבני פוסק על פי תורה, אבל על פי התוצאות נדמה שהוא לא משקיע על מנת לשחרר הנשים האומללות הללו מבעל אברך  תקוע בלימודיו ולא שב לביתו.  בית הדין מרשה התעללות והתאכזרות מבלי לנקוט מעשים לסיים האומללות הזאת.

            הרב עובדיה יוסף היה מספיק אמיץ חיפש ומצא אפשרות לשחרר נשים מעגינותן בעיקר אחרי המלחמות.  לצערי הרבנים הראשיים לא קרוצים מחומר דומה.  רב הראשי יוסף לא נראה מבטיח במיוחד, כאשר מכנה הלומדים באקדמיה אנשים טועים.   האיש למד כתבי הקודש ולא עשה מאמץ ללמוד השינויים החלים בחברה בעת החדשה והמודרנית.  האיש לא מבין המתרחש סביבו.   אין סיכוי שאיש כזה יהא המבשר שינוי המשחרר הנשים העגונות.

            הכנסת היא הריבון ויכולה להיכנס לעובי הקורה ולשנות להתחשבות רבה בנשים הסובלות הללו הנאנקות בעול בעל חסר לב והגיון.  מחור לשנאה שקוע בלימודים חסרי חשיבות המחשיב את עצמו לגאון הדור, אין לו זמן לחשוב על גורל אשתו וילדיו לשעבר.   יש לשנות חוקים ולהתאים אותם לזמננו.  אולי הגיעה השעה לקחת השפיטה  של משפחות מידיי אנשים שתוקעים במאות בעשירית או אחד עשרה, בימיי הביניים.   

            צריך יוזמה כדי להגיע להטיב עם הנשים נאנקות ובעל מתאכזר ומתחתן עם אחרת, וודאי מאמלל גם אותה, וחי חייו חסרי החשיבות.  הנשים זועקות ללב השמיים, מנסות ללכת בין הטיפות לא להרגיז הרבנים המסוידים שיושבים על כס השפיטה ללא הבנה לשינוים המתרחשים סביבם.   הנשים תעשנה טוב לגשת לבתי הדין האזרחיים ולא לרבניים המקשים לנשים להשתחרר ולשוב לחיים חדשים.  חיימוף 

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום ראשון, 24/3/19, 14:48

              כדי לדון על הסוגיה העומדת בסדר היום מאז כינונה של ישראל יש להבהיר מספר עובדות כבדות משקל.  הערבים עשו כחמש עשרה פעולות פוגעות נגד ישראל תמיד עם הכרזה שמטרת ההתנגשות היא חיסול מדינת היהודים.  הנשיא נאצר הכריז שהגיעה השעה לחסל את ישראל.  הנשיא סעדת הכריז שהוא רוצה להשיב לעצמו האדמות שאבדו.  אינני זוכר במדויק אך נדמה לי שהוא לא דבר על חיסול.  בכל מקרה בעיניי סעדת הוא הנשיא הגדול ביותר שקם לעמי ערב שהבין חוסר התוחלת וההיגיון במלחמות חוזרות והגיע לשלום. 

             גם ירדן בהנהגתו של המלך חוסיין הגיעה לאותה מסקנה.  הפלסטינים עדיין מתעקשים על קבלת אדמות מישראל ושיבה לירושלים.   באותה הנשימה הם מדברים  ממייחלים על חיסולה של ישראל ושיבה לאדמות עליהם מושתתת  הריבונות הישראלית.  החמס עדיין מדבר על האדמה הגנובה של המולדת.  הם מסרבים להכיר בעובדות שהיו לפני החלוקה שבאזור היה הדומיניון הבריטי ולא מדינה ערבית   

             הבריטים עשו מעט מאוד לשמור הדומיניון על אדמות ישראל.  סגרו עיניים בכוונה לאפשר לערבים מחפשי העבודה להיכנס בהמוניהם ולגנוב לעצמם אדמות ישראל.  ערבים התחילו להתנחל סביב ירושלים מ-1931 בצורה מסיבית.  הם לא היו פה לפני זה.  מרק טויין הסופר שביקר בישראל דיבר על אוכלוסייה דלה של יהודים וכמה נוצרים.  הוא לא הזכיר ערבים.  נכון הערבים נוכחים באזור ממאה האחד עשרה עם בניית הצריפון של אל אקצה. 

             הם לא הסתפקו במה שהיה להם וחצו הגבול שנקבע בארבעים ושמונה-תשע ולמעשה חיסלו אותו.  מאז ששת הימים התנאים השתנו לחלוטין.  הסורים לא מדברים יותר על חיסול המדינה של היהודים, אבל האירנים כן מדברים על כך.  כאשר אנחנו רואים העובדות האלה קשה מאוד לתאר, שאפשר לדבר על שלום בין העמים.  עם אחד העברי רוצה שלום והערבי רוצה הודנה,   אי לוחמה, עד שיתחזקו לתקוף שנית עם אותן הכוונות, חיסול מדינת  יהודים. 

             השמאל הישראלי משלה את עצמו שאפשר להגיע לשלום, גם על חשבון אדמות שישראל חייבת להשיב לערבים,  אני לא מכיר אדמות כאלה.  כבר יש לנו דוגמה טרייה ברצועת עזה מה השגנו עם הסתלקותנו מהאזור ההוא והרס הישובים שם.  אנחנו במלחמה מתמדת אף שמגיעים להסכמים, אשר מופרים השכם וערב על ידם.  זה העתיד שהם מקווים לו עד הסתלקות היהודים.   זה לא ההסכם שהישראלים רוצים.  ההסכם לשלום חייב להיות שלום מלא וקבוע עם ייחסי שכנות טובה. 

             קשה מאוד לעשות שלום בין עם שרוצה לחסל מדינתנו ולהרוג כל העם היהודי.   אני חושב שטעות גדולה תהיה להשיב אדמה מאדמות ישראל שוב לידיים ערביות.  גם אין לתת לערבים ריבונות באף חלק מירושלים וודאי לא על הר הבית.  הם פלשו על האדמות האלה וקיבלו שישים וחמישה אחוזים מהאדמות ובנו מדינה ירדן שאוכלוסייתה היא שבעים אחוז פלסטינים.  לא מתקבל על הדעת שיקבלו מדינה פלסטינית שנייה. 

             כאשר שני עמים לוחמים יכולים לעשות שלום בתנאי אחד שהם מפסיקים להילחם.  פה אנחנו רואים שכל הסכם מופר ללא נקיפות מצפון.  עם ישראל לא יכול לקחת סיכונים כדי לרצות הערבים ושאיפותיהם.  יש שני עמים לוחמים אך השאיפות של כל אחד מהם שונות.  עם ישראל רוצה שלום, עמי הערבים המכנים עצמם פלסטינים רוצים הודנה למלחמה הבאה בתור.  אני בדעה שאין להשיב אף לא פיסת אדמה לערבים.  כל פיסה שהם מאבדים הם צריכים לאבד לצמיתות.   זה הם חייבים להבין.  עבור כל מלחמה נגדנו הם חייבים לאבד אדמה.  

             התקוות בצד ימין לקבל כל אדמות יהודה ושומרון ביחד עם  הערבים הוא צעד של התאבדות.  הערבים מדברים שהם מעוניינים, וודאי כי היהודים יפרנסו אותם.  יש הכרח להיפרד טוטלית מהערבים ולתת להם להחליט על גורלם.   שלום אמתי בתנאים האלה הוא בלתי אפשרי.  עדיף אי שלום מאשר שלום שיופר במהירות, כאשר יהיו להם כבר גבולות מוסכמים וקבועים.  כבר אי אפשר יהיה לקחת מהם האדמות שיאבדו.  

             רק הסכם כלכלי עדיין אפשרי בתנאי שהם יפסיקו הטרור המופנה כלפינו.  אנחנו רחמנים בני רחמנים כלפי הטרוריסטים.  יש להם יכולת להגיע לבית המשפט בישראל ולהתדיין!!!  ההפרדה חייבת להיות טוטלית בגבול דמיוני שאנחנו נקבע לעצמנו.  יוסבר להם שאם לא יתקיפו אותנו יחיו בשלום שלהם,  כל מלחמה וטרור יכריח אותנו לחתוך אדמה מהם.  שלום היחידי האפשרי הוא אי לוחמה עם יתרונות לשני העמים בלי לקבוע גבול קשיח.    חיימוף 

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום ראשון, 17/3/19, 18:29

             היחסים בין הערבים והעברים בישראל לא ישתפרו ולא יכולים לעלות על פסים של יחסים מקובלים בין אנשים כל עוד מפעמת אצל הערבים התקווה והרצון לחסל ארץ היהודים וגם היהודים עצמם.  הם בונים צפייה וגם מאמינים שהיא תתקיים  והיהודים התאדו והכל ישוב לקדמותו כמו לפני מאה שנה.  השאיפה הזאת שמפעמת בלבם בגלוי (בלעד) ובסתר לא מסייעת להתפתח קשרים נורמליים ולעולם לא בטוח ששני העמים, האחד הריבון והשני המיעוט, יחיו בשלום נצח.  לעולם אין יחסים חמים בין מיעוט ובין הריבון, אבל הם מגיעים לסביר בתקווה שלא יתקלקלו.

              עובדה שבין היהודים קיימים קבוצות פוליטיות ומצפוניות הדורשות שוויון זכויות והזדמנויות שוות מדבר על אופיו של עם ישראל.  מנגד הערבים שיודעים טוב מאוד מי בנה הר הבית ומה היה שם לא מוכנים לעשות אפילו צעד קטן להכיר בזכותנו על הכותל המערבי, מובן ללא סיכוי לעלות על ההר.  הם הלכו רחוק והעבירו החלטה במוסדות או"ם וגם תמכו בהתלהבות שלהר הבית אין כל קשר לעם ישראל!!!   התנהגויות האלה לא מבסרים טובות ולא ריכוך של היחסים.

              דרישתם לזכויות שוות, שהם מעוגנות במגילת הכרזת המדינה, הם חוקיות ומובנות.  עם ישראל נתן להם בלא שהם דרשו זאת בגלל תפיסת עולמו הדמוקרטית, ההתנהגות התוקפנית של הצד הערבי לא מסייע להגיע לעמק השווה.  אני מניח יעברו עוד שנים רבות, אם בכלל, נגיע לאופן של קיום נסבל והגיוני.   הם דורשים זכויות שוות מבלי שתורמים דבר לכך, הם מונעים עלייתנו להר הבית?!  להתנהגות שלהם יש מחיר, שמתבטא ביחס חסר סבלנות כלפיהם.

              אני מניח אם היחסים בעתיד הקרוב לא ישתפרו והערבים יכולים רק להאשים את עצמם לכך.  אינני בטוח שאני אראה שינוי במגמה השלילית הזאת.  הח"כים הערבים עוסקים בפלסטינים יותר מאשר באזרחים הערבים בארץ.  אינני יודע האם נמצא פתרון כל שהוא, לאורך זמן נראה לי היחסים יישארו קרים וברגעים מסוימים וודאי יקפאו.  חיימוף           

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שישי , 15/3/19, 17:53

              יותר משנה עוטף עזה סובלים מהשתוללויות של עזתים ליד הגדר וצהל עסוק כל הזמן בהדפה של המסתערים אל הגדר להרסה, עם כוונה לחדור לישראל להרוג אזרחיה או לשבש החיים בארץ.  "משחקי"  מלחמה מדומה,  מתקיימת כל הזמן.  נכון החיים בארץ לא מופרעים, כמעט ולא מרגישים אשר מתקיים בעוטף.  זה אזור נשכח על ידי הממשלה ועל ידיי ראש הממשלה.   הוא מתעלם מסבלם כאילו הם לא שייכים למדינת ישראל!!

               הפטפוטים החוזרים "שישראל לא מעוניינת במלחמה ותעשה הכל כדי להימנע מאירוע טראומטי כזה" למעשה מעודד אומץ העזתים ומגרה אותם להמשיך עם ההתנכלות באזרחים שחיים שם ללא מורא כי ראש הממשלה מפמפם השכם וערב שהוא לא יתקיף בעזה.  באמירות הנשנות הוא מעודד העזתים להמשיך במעשיהם הנלוזים  ולמרר חיי הישראלים החיים ועובדים בצד האחר של הגבול. 

               אמרות כאלה הם מחוץ לחכמה כי לא זורה פחד מצד השני.   שליחת טילים אל גוש דן, לפתע עורר חשש בחמס שישראל באמת תגיב בעצמה וביקשו בכל הדרגים להימנע מתגובה ובאמת ההפגנות ליד הגדר הופסקו ביום השישי הזה.  בגלל חשיבה לא נכונה נתניהו חשף העוטף לפגיעות ואי שקט כאשר המסר התוקפני היה צריך להגיע לצד השני מוקדם יותר.   מה חמס למד מהאירוע הזה:  שהוא יכול להתנכל לישראל ולאוכלוסייתה כהוות נפשו ויקבל כל מבוקשו בלי לנקוף אצבע להסדיר היחסים על פסים המקובלים בעולם שלום ואי התקפה. 

               השיעור שהוא קיבל הוא שלילי  מבחינתנו, כי לא העברנו המסר שהתנכלות תיענה בעצמת יד.  המשחקים האלה יש להפסיק חד וחלק.  זריקת בלוני תבערה או נפץ צריכים מיד להיענות בהפגזה והפצצה עם כוונה להרוג אזרחים עזתים.  כמה שהמנהיגים אטומים לסבלו של עמם לא יכלו לעבור על בקרבנות רבים במשיכת כתפיים.  קרבנות הם עובדות קשות בשטח.  כל פגיע בריבונות חייבת להיענות בפעולה תוקפנית ממפילה חללים בין האזרחים, אז יחשבו לא פעמים אלא עשר פעמים לפני שיבחרו בצעדים של התנכלויות.   

               ההתנהגות הזאת הנוגדת כל היועצים, גם הפסיכולוגים מלמדת האויב להתנהג ללא זהירות וללא פחד ועם ישראל סובל כמו בגולה בשקט!!!   נתניהו עייף ולא מוצא דרך שיכולה להוציא העגלה מהבוץ התובעני.  אני מניח שיש אנשים יועצים ומנתחים ושוקלים ומפנים לדרכים אפשריות, אבל אנחנו בבוץ כי נתניהו בחר באי מלחמה שמביעה התעמרות באוכלוסיה שהיא שקופה לעיניו.  זה מעלה שאלה גדולה האם הוא עדיין מסוגל להוביל העם בתנאים קשים כאלה.  האם הוא חושב לתווך ארוך או רק לרגע הקרוב, הצמוד להתרחשות לכבותה כדי לשמור על מקומו ולא יותר מכך.  אנחנו בבוץ הזה כבר שנים רבות, העזתים היו צריכים לרעוד מלהתנכל ליהודים החיים בישראל.  מה קורה אינני יודע, הברור הוא שהתוצאה היא עגומה  ומישהו משלם מחיר והוא לא נתניהו עצמו, שהוא חייב לחשוב על העם ורווחתו, וזה קודם כל.  אולי הוא משדר בתת מודע שהוא עייף וחש צורך במנוחה ארוכה.   חיימוף         


                

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום חמישי, 14/3/19, 11:52

                המונח כיבוש הוא ההוד ביותר בחוגים השמאלנים המחשבים עצמם למתקדמים  ומבינים.  הם מכנים נוכחות ישראל ביהודה ושומרון כיבוש!!   יש חוסר צדק ועיוות בשימוש הזה, אבל לשמאל לא אכפת כל עוד הוא מצליח להעביר המסר של כיבוש שאיננו נכון.   נוכחותנו ביהודה ושומרון לא נעשה מכוח הזרוע לשם כיבוש אלא מלחמה צודקת נגד חיסול עם ישראל בארצו.  אנחנו לא כבשנו מדינה אחרת כמו אנגליה את אירלנד, סין את מונגוליה, צרפת את אלג'יר ואיטליה את חבש. 

                 אנחנו נאלצנו להיכנס שם אחרי שהערבים לא כיבדו גבולות ארבעים ותשע בה נחתמו הסכמיי השלום.  הם עברו "הגבול" שנקבע ובצעו פעולות טרור.  לא כי כבשנו אלא עצם נוכחותנו באזור הצדיקה ההתקפות,  זה השמאל שוכח.   כאשר מצרים חתמה על הסכם שלום קבלה את כל סיני.  ירדן חתמה על הסכם שלום קבלה המובלעות שנלקחו ממנה. 

                 ראש הממשלה רבין חתם הסכם עם ערפאת והתחיל להסב כוחות צהל ואז ערפאת פתח בטרור שבו נהרגו יותר מאלף ישראלים, אף שנחתם הסכם למען שלום.  ערפאת ראה בנסיגת צהל חולשה והחליט להנחית מכה כדי לגרום לקרבנות של יהודים, השאר הוא היסטוריה.  יש לזכור הערבים לא כבדו הגבולות  שנקבעו, שהם דורשים היום.    בעזה ישראל יצאה לחלוטין התוצאה התקפות טרור בכל הזדמנות!??  

                נוכחותנו ביהודה ושומרון אחרי שיצאנו למלחמת הגנה מובהקת איננה כיבוש אלא נוכחות צבאית הכרחית על מנת לחיות בשלום יחסי סביר.   ליד עזה אין חיים סבירים, עד שהם יקבלו מכה ניצחת וגירוש.  יש לזכור דבר נוסף האדמות  ביהודה ושומרון אינם אדמה זרה אלא אדמת מולדת.  אי אפשר להתכחש לעובדה ההיסטורית.  אם הם תוקפים ומאבדים אדמה אסור להשיבה.  היא חייבת להישאר לעולם בידי הבעלים הטבעים וזה ישראל.  האמירות כיבוש לא מתארות נכונה המצב שישנו.  לרבין היה רצון טוב לעשות שלום והוא שילם בחייו על השאיפה הזאת, וטיפשותו של ערפאת. 

                ההיגיון שהוא היה יכול לקבל יותר על ידיי מעשיי הטרור פגע בסיכוים לשלום בר קיימה.  יש חשש גדול ומוצדק שנסיגה שלנו יביא אותנו למצב השורר ליד רצועת עזה, שהם מתנכלים לנו בכל הזדמנות.  אנחנו לא יכולים לקבל מצב דומה מיהודה ושומרון כאשר הם קרובים ללב  הארץ.   הכיבוש הזה הוא מיוחד במינו  הוא שחרור אדמת מולדת והשבה מעם שלא רוצה שלום אלא לחסל קיומנו פה.   חיימוף 

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין