כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 11/2013

  0 תגובות   יום שבת, 9/11/13, 12:02

  שר החוץ האמריקאי מזהיר אותנו שיש סכנה של אינטיפדה שלישית.  תפקידו להזהיר את הערבים המכנים עצמם פלסטינים שהאיטיפדה השלישית יכולה להביא לחיסול הישות הפלסטינית כולה.  לזרוק הערבים מירושלים ומכל המקומות בהם הם משתוללים.  לא מתקבל על הדעת שהם ישתוללו כדי לקבל את שלא ניתן לתת להם.  יש להם דרישות, גם לנו.  האי רצון להגיע לפשרה הביא לשמונה מלחמות ואנו עומדים במצב כמו שהוא כיום.  עוד אינטיפדה יכולה לאפשר לנו ליישר הדורים ומקומות בהם נוכחותם מפריעה ביותר.  הם קיבלו חלק מאדמת היהודים למען שלום.  זה חייבים אנו לחזור ולשנן להם, הם חיים על אדמת ישראל שהם כבשו והתנחלו בה בעידוד הבריטים.  לא מתקבל על הדעת שהם יקבלו כל מבוקשם ואנו נענה על כולם, לנו יש דרישות שלא ניתן לוותר עליהם.  המשא הומתן נעשה כדי להגיע לאפשרות הקרובה לכל מבוקשנו.  איומים של אינטיפדה שלישית לא תפחיד אותנו ולא תשנה אלא לערבים שמיד צריכים לשלם לא רק באנשים מתים אלא באדמה ובזריקה ממקומות בהם הם משתוללים.  הערבים של ירושלים שזורקים אבנים ובקבוקי תבערה יש להרוג.  אם ההשתוללות תימשך הערבים החיים בירושלים גופה יש בלחץ מתון לפנותם לישות הפלסטינית.   אין זה מקובל שבכל אי הסכמה הם פותחים באינטיפדה.  אם פותחים זו תהיה הזדמנות לסגור דברים שלא נשארו סגורים אחרי מלחמת ששת הימים למשל להשיב את הר הבית לידינו.   יש למחוק הטעות הגדולה של דיין.  אם הערבים הישראלים יתחילו להשתולל חייבים ללמד אותם מאיפה משתין הדג, בעיקר לאנשים כמו חנום זועבי, שהיא עוכרת ישראל ובוגדת מרמה ראשונה.  מאנשים כאלה יש להיזהר ולהרוג כאשר הם קטנים.

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שבת, 9/11/13, 11:48

   עורך דינם של הארגוני הפשע טען שאיננו דמוקרטי להלחם בהם ולא להביאם לבתי המשפט עם קטגורים וסנגורים.  הטיעון נכון אבל הוא רחוק מהמציאות.   ברגע זה יש השתוללות לא מרוסנת של הארגונים המחסלים אחד את השני בקהל אזרחים חפים מפשע.  הם מסכנים העולם האזרחי בפעילותיהם משולחות כל רסן והסתייגות.  פעולותיהם הם לא דמוקרטיות ונוגדות סדר הציבורי.  הם יכולים לחסל את עצמם במקומות לא ציבוריים שמסכנים אנשים.  המלחמה צריכה להיות כמלחמה.  המשטרה מכירה ראשי הארגונים יש לגשת ולחסל אותם ללא משפט, כמו שהם עושים בינם ובין עצמם.  יש לפגוע בכל מסגרת הארגון המשתולל, להביא אותם לחשיבה וזהירות לא לפגוע בארגון החיים האזרחיים.   זו הדרך היחידה היעילה שיכולה לשים קץ להשתוללות.   

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 8/11/13, 16:16

    שמעתי המושג דליגיטימציה!!   אני מבין תוכנו, איך אינני יכול להבין הפעולה,  מה פתאום מדינת ישראל תהפוך לא קיימת!   פתאום המדינה תאבד את שמה?  הגיחוך לא יודע גבולות.  כאן על פיסת האדמה הבולית חיים ששה וחצי מיליון יהודים, מה יעשו אתם, יהרגו אותם, יהיו מחנות ריכוז, ישלחו היהודים לסהרה?  למשרפות חדשות?  אולי לפזרם בעולם במדינות מהם הגיעו , מה עושים עם הילדים, נשאיר אותם בים!  ישנם שאלות אין ספור.  לא הייתי מעלה השאלה המעציבה והמגוחכת הזאת לו לא שמעתי שהשר קרי, שר החוץ  של הגדולה מידידינו משתמש במושג הזה כאילו מדובר בשעועית לבנה, או חול על שפת הים.  מה אין לו הכוח לומר זה סכסוף בין עמים ואין מקום לדליגגיטימציה.  כמו פוטין אחרי אסד.  בין ארה"ב וצפון קוריה ישנה עוינות מאז סיום המלחמה שם ואיש לא מדבר על דליגיטימציה של קוריה או של ארה"ב.  יש עוינות בין אירלנד ואולסטר (צפון אירלנד)  מעל מאה שנה לא שמעתי שמישהו העלה הרעיון לומר שצפון אירלנד לא לגיטימית.  בין בולגריה ורומניה הייתה עוינות של מאה שמה על דוברוז'ה ולא עשו דליגיטימציה לאף מדינה.  ופתאום השר קרי מוציא פגר מאמתחתו  ומדבר על פעולה לא לגיטימית כלפי מדינה קיימת.    איפה כל העיתונאים שלנו?  איפה המדינאים חשלנו?  איש לא פוצה פה.  אסד הרג  מאתיים אלף מעמו איש לא מדבר על פעולה כזאת, כי הנשיא פוטין עומד אחריו כמו סלע.   "והחבר"   הגדול שלנו מוציא נוסחה זאת כאילו לא נאמר דבר.  אולי לעולם לא ישרור שלום בין ישראל והערבים המכנים עצמם פלסטינים, אז מה?  אנחנו חייבים להתאבד לתפיסת עולמו של אדון קרי?   נגד אף מדינה לא נעשתה  סנקצייה כזאת, רק נגד ישראל מעלים חיה  כזאת?  מדוע.   אחרי שחרורה של בולגריה מעול התורכים, העולם הכיר רק בצפון בולגריה כשייכת לבולגרים.  כי בדרומה של בולגריה  היו ישובים תורכיים.   הבולגרים לא הסכימו והתחברו עם דרומה של בולגריה ויצרו הבולגריה כמו שהיא היום, איש לא העלה רעיון של דליגיטימציה  הרוסים שמרו.   עם חייב להתנהג בזהירות מרבים אחרי שלחם שמונה מלחמות קשות לקיומו.  הערבים יסכימו לשלום עם היהודים בתנאי שהיהודים לא יהיו קיימים באזור.   זה מר קרי לא מבין ולא תופס.   האדמה של ארץ ישראל היא של היהודים כולה עד גרגיר האחרון.  הבריטים חתכו שבעים אחוז מהדומיניון כדי לבנות עבר הירדן מתנה לאמיר עבדאללה.  היהודים מבינים שערבים התנחלו על אדמת ישראל בעידוד הבריטים וחיים בה כי מאה ומשהו שנים.  עם היהודי הסכים לתרום להם חלק נוסף מאדמתו וזה לא עוזר.  ירושלים מעולם לא הייתה ערבית.  קיומם של מקדשים של דתות שונות לא מקנה להם  אחיזה סוברניות, הערבים יכולים לקבל מקדשם לעבוד אלוהיהם כרצונם בלי סוברניות ערבית.  זה צודק ונכון.  הגיע זמן לשאול את העולם מה זה דליגיטימצייה.  מדוע מעלים הרעיון הזה בגלל סכסוך בין שני עמים לוחמים, דווקא נגד עם היהודים.  אינני יכול לתרגם התנהגות הזאת אחרת מאש אנטישמיות צרופה,  גזענות שחורה ושנאה תהומית נגד עם היהודי אשר על תפיסות עולמו נבנו כל הדתות המונוטאיסטיות והפילסופיה המערבית.       

    דרג את התוכן:

     פרופיל

     חייםחיימוף
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין