כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 12/2013

  0 תגובות   יום ראשון, 29/12/13, 10:23

  קשה להבין מה מתרחש בינינו ובין החמס ברצועת עזה.  אנו מספקים מזון, חומרי בעירה, וחומרי בנייה והם ממשיכים לירות!  האם אין אפשרות בעזרת המצרים לקבוע מסמרים.   לקבוע מה מותר ומה אסור. הם מקבלים מים מאתנו, חמרים בעירה לחשמל וממשיכים לירות כמו אותו עקרב על גב הצפרדע החוצים נהר.  מתנהל דו שיח ואין תוצאות על פני השטח?   הגיע הזמן לקבוע כללים.  רק לפני ימים מספר נהרג ישראלי מצלפים.  אם הם לא ירסנו מעשיהם יש להגיב באותו המטבע ביתר שאת.   

       בקשר להופעת הפגיעות  בישראלים  יש לפעול עכשיו ולא להתנהג כמו לא קורה דבר.  הדיבורים שזה לא אינטיפדה אינם עוזרים.   על זורקי האבנים יש לירות אש חיה על מנת להרוג.  על הסכינאים, אלה שתופסים יש להכניס לבית הסוהר להרבה שנים, אם תופסים אותם על חם לעשות להם מה שהם תכננו ליהודים.  ההתעלמות מהמעשים לא מסייעים .  המעשים ממשיכם להתקיים ומחריפים.  מדוע לחכות למעשים קשים יותר.  כבר עכשיו יש להראות מה ישראל מתכוונת לעשות ושידה תהיה קשה מאוד. 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שלישי, 24/12/13, 17:09

   הדיבורים המרגיעים שנשמעים על ידי מנהיגים למיניהם להרגיע העם אינם נכונים.  אנחנו בתחילת אינטיפדה שלישית.    אין צורך להמתין להכרזה יש לפעול מיד ובכול הכוח.  אם הם יורים בעזרת וצולפים יש לשלם להם באותו המטבע.   הפיצוצים  באוטובוסים שלנו יש להשיב להם בפיצוצים באוטובוסים שלהם.  הם רוצים להחדיר לנו איימה ופחד אנחנו חייבים להשיב להם באותו הנשק רק בעצמה גדולה יותר.   הם חייבים להבין שהפעילות הנקודתית הזאת היא קטלנית ולא משתלמת.  קודם חיילים חייבים ללכת לפחות בשני אנשים.  יש להגיב בירי על מנת להרוג.  אין לרחם ואין לפחד.  קודם לראות באוויר של הריאות.  ההרגעה היא דיכוי של חושי ההגנה והזהירות שחש העם.   אני גם חושב שיש לאסור כניסת פלסטינים משטחיהם לישראל.  אלה שעוברים את הגדר יש לירות על בשר.   פשוט יש למרר להם את החיים בדיוק כמו שהם מתכננים לעשות לנו.   הם חושבים שזה פטנט רק בידיהם, צריך להראות להם שהפטנט הזה קיים גם בידינו.   יש לשחרר הידיים על מנות להתגונן כמו שצריך.  אני מבין שהחוק שולט בצדינו, אבל בגלל זה לא חייבים למות.  הגענו פה על מנת לחיות בשלום.  אם לא נותנים לנו זאת יש להגיב בדרכיהם.  

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 3/12/13, 17:23

    עם ההתרחשות בבאר שבע   עלינו לדרך המבורכת של הירידה הגדולה לדת חסרת הפשרות והמשתלטת על חיינו.   הרעיון המופשט שפתחתי ב"קדחת השחורה ומות החילוני האחרון" הלוך ומתגשם עקב בצד אגודל.  האם באמת אנו צועדים לימיי הביניים?    הדת לא עשתה ולא נתנה שום דבר חיובי פרט למלחמות עקובות דם חסרות בינה, אלוהים שלי טוב מאלוהים שלך!!

        והנה בבאר שבע כדי לא לפגוע ברב!!  הרקטור הסכים שבנות, נשים לא יכולות לברך על נרות חנוכה (על נרות שבת זה בסדר)  ולא ניתן לשמוע קולן!    האם הדתיים מתרבים על ידי כך שהגברים מולידים הגברים הדתיים?  האישה של הדתיים היא חסרת מוח, היא סך הכל רחם ועליה לשתוק "כי כבודה בפנים הבית!!"   נו אמרו לי האם אנחנו לא בימיי הביניים?

       עוד נתגעגע להראות כנשות טליבן.  מי יודע המוחות הקודחים של החרדים מה יכולים עוד להוליד כדי להראות כמה הם חרדים על הדת וכמה הם רוצים למלא טביעותיה תוכן.   הכל שוכחים שאנו במאה עשרים ואחת.   במקום להגיע לשוויון מלא  אנו מתרחקים מהיפה והטוב.  נשים הם חמישים אחוז מהעם.  אני בטוח שהבנות בעלות הגיון וידיעות טובות יותר מכל האברכים גם יחד.  אני לומד גמרא בסקרנות אינטלקטואלית  ואני רואה במקרים רבים הגמרא היא טחינה של מים.  פלפולים אין סופיים על נושאים שקשה לקשר אותם עם המציאות היומיומית.  אין לי התנגדות מי שרוצה שילמד, אבל מדוע אלפים רבים?  כל חרדי חושב שכל הגברים צריכים ללמוד, בסדר מי יביא הלחם על השולחן.  נאמר אם אין לחם אין תורה!  זה כנראה אמרה חסרת תוכן לגבי החרדים.  חבל מצבנו הולך ורע.   הקדחת השחורה ומות החילוני האחרון הולך ומתקרב.   

    דרג את התוכן:

     פרופיל

     חייםחיימוף
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין