כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 1/2014

  0 תגובות   יום שלישי, 21/1/14, 17:58

  החרם באירופה הוא טרור לכל דבר נגד מדינת ישראל.   הדיבורים נגד המדינה הם אנטישמיות מוסווית מודרנית.  נגד היהודי אסור לדבר אבל נגד ממדינת היהודים מותר ומותר לקלל אותה ולפעול נגדה.    הסנקציות המתוכננות במדינות אירופה נגד ישראל באם לא תגיע להסכם עם הפלסטינים  הם מלחמה גלויה נגד מדינת היהודים שהיא לצנינים בעיניי הבריטים.   מלחמת ההתשה נגד המדינה כבר מתקיימת והיא תלך ותתעצם, לצערי אין הרבה מה לעשות נגד פעולה הרסנית כזאת.  אנחנו מדינה קטנה עם כלכלה קטנה והיכולת לפגוע בנו היא גדולה.   לצערי הישראלים שתומכים בחרם הם גרועים יותר מהנאצים האנטישמים.  הם מנסים לעקור המדינה ולהוציא העם שוב לגולה שהיא קבר שחור.  אני מקווה שבמהירה ירגישו ידם של האנטישמים של האיסלם המיליטנטי.   

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 15/1/14, 13:08

   השאלה הגדולה היא האם באמת שר הביטחון אמר אשר אמר כדי להיות מצוטט?  אם הוא אומר משהו באופן פרטי האם באמת עיתונאי חייב לפרסם?   וודאי עבודתו של שר החוץ האמריקאי ג'ון קארי היא מבורכת וחשובה.   זו פעם הראשונה שנעשית עבודה יסודית ומאומצת כדי להפגיש העמים האלה לדבר שלום.  אינני יודע האם הוא יצליח, אבל הניסיון שלו חשוב ומבורך.  אנחנו חייבים לעשות הכל כדי לסייע לו.  אין ספק שדבריו של שר הביטחון לא נכונים והייתי אומר הזויים.   הוא לא יכול להתבטא כאילו הוא אדם רגיל.  הוא נושא משרה גבוהה  ועליו לשקול כל מלה פעמים.   וודאי שאני באה בטענה לשמעון שפר, הוא יכול לשים לעצמו צנזורה של הגיון.   מה הטעם לפרסם דברים שאין טעם בהם ועוד יותר הוא יודע שיזיקו למדינה.   למען הסקופ הורגים גם את האבא!    הדברים שנאמרו לא היו צריכים להיאמר.   וודאי יש לבקש סליחה מג'ון קארי,   הוא משקיע ובצדק כדי להגיע למשהו.  אם נצליח כולנו נצליח, אם לא, ניסינו.    חשוב לתמוך במאמציו של שר החוץ האמריקאי, שעושה למעננו הרבה מאוד.  הוא באמת חבר ישראל.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום ראשון, 12/1/14, 19:44

    חוסר ההתייחסות של הממשלה והחוק לאנשים המשתוללים ביהודה ושומרן יהודים וערבים כאחד הופך הזירה של יהודה ושומרון למערב הפרוע.   מדינת חוק לא יכולה להרשות לעצמה יחס כזה של אדישות והפקרה.   יש להכניס כוחות שיפטרלו לאורך הכבישים וגם על האדמה להפסיק זריקת האבנים והשתוללות הנוער  של  "תג מחיק"   זה  צו השעה.  אנחנו לא נראים טוב בעולם ואי התגובה מעודדת פרעות שלא מקומם להתקיים במדינת חוק כמו שלנו.   הממשלה חייבת להתעורר כאן ועכשיו להשיב השקט ושמירת החוק על כנו כדי לא להתדרדר במדרון חלק ולהצית מהומות מכל הצדדים.  הגיעה השעה לפעול עכשיו ומיד.     

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום חמישי, 9/1/14, 10:54

     שר החוץ האמריקאי מתאמץ מאוד להשיג שלום.  אני אומר יישר כוח, האיש משקיע ויש לסייע לו.  אולי זה סיכוי להגיע להסכם כל שהוא.   כמובן לא חייבים להוריד מכנסיים, אבל בהחלט יכול  להביא למן סוף לסכסוך.   וודאי שבקעת הירדן חייבת להיות בידינו עד סוף הדורות.  משם קבלנו מלחמה.   גם ירושלים חייבת להיות בשלמות בידינו, אחרת שם יהיה דלף של דם יהודי כל השנים.  כל אחד יכול לבוא לירושלים להתפלל, אבל לא יכול לשלוט.  השליטה חייבת להיות בידיה של ישראל.   בקשר להחלפת שטחים ואוכלוסין הרעיון  הוא טוב.  לפחות יכולים להפחיד הערבים בישראל.   אם הם לא רוצים ללכת לשם גם היהודים ביהודה ושומרון לא ירצו ללכת לשם, הם אזרחים של מדינת ישראל לסוף הדורות.  החלפה של אום אל פחם ווואדי עירון חייב להיות חי ובועט למען אחוז הערבים בארץ במשמעת ומילואי חובותיהם למדינת היהודים .  אסור להשכיח להם האפשרות הזאת.   זה תמיד יהיה קנה של אקדח ברכה, שממנו יפחדו לעולם.   לא רע להוציא הערבים מהוואדי והמשולש למדינתם העתידית.

     דרג את התוכן:

      פרופיל

      חייםחיימוף
      1. שלח הודעה
      2. אוף ליין
      3. אוף ליין