כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 10/2014

  0 תגובות   יום חמישי, 23/10/14, 12:20

  היחס לזורקי האבנים בכל העדות  חייב להיות כמו אל מחבלים.   לזורקי האבניים  בהר הבית יש לפוצץ את הבתים ללא יצא מן הכלל.  גם זורקי האבנים בין החרדים יש לפעול ביד קשה בעת צורך לפוצץ ביתם.  ההתנהגות שלהם היא מחוץ לחוק.  הם הורסים הדמוקרטיה ולא שומרים חוקיה  לכן יש לפעול ביד קשה מאוד. 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 20/10/14, 04:56

   היחס הרך כלפי המתפרעים בירושלים משיג התוצאה ההפוכה מזו המצופה.   הכל מקווים שהמתפרעים יבינו את הרמז ויפסיקו, זו טעות גדולה, בעיקר כאשר הם מוסתים על ידיי אבו מזן עם אמירות אנטישמיות והאיש מקטר.  היחס חייב כבר להשתנות ובחדות רבה.

      לזורקים אבנים על רכבת הקלה:  יש לתפוס על ידיי מסתערבים.  לדרוש מהאבות לשלם עבור הנזקים, אם יסרבו יש למכור להם את הבית או לחלופין להרוס אותו, כמו לכל מחבל.  זה יש לעשות מיד ועכשיו.  

      בקשר למתפרעים הסדרתיים על הר הבית רעולי פנים חייבים להוציא מההר על אלונקה, הם חייבים להפוך נכים.  רעול פנים זומם ויש הצדקה להרוג אותו, כמו שעשו האנגלים בהתקפה על רכבת התחתית, ירו כדי להרוג.   לקבוצה כיחידה שלמה יש להכניס במסגד ולמסמר את הדלתות ליומיים ללא מים וללא מזון, להוציא אותם על אלונקות.   ההתנהגות הרכה משדרת פחדנות ואוזלת יד.   אבו מזן מתכנן לפנות לגורמים בין לאומיים כאילו שהם יכולים לשנות המצב בירושלים, אנחנו חייבים להראות מי בעל הבית .  היד הרכה מעודדת התפרעויות.  יש אפשרות שלישית להכריז על הר הבית כשטח צבאי ולא לאפשר לאיש להגיע אליו, לא ליהודים לא למבקרים ולא לערבים למספר שבועות, עד הרגעת הרוחות.  זורקי האבנים יש לתפוס בתיהם להרוס בדיוק כמו מחבלים, כי הם מחבלים בשלום ובשלווה.    למופתי  לא לתת לו להגיע למסגד, שיתפלל במקום אחר.  זאת יש לעשות כאן ועכשיו אם רוצים שירושלים בירת ישראל  תתקיים.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום רביעי, 8/10/14, 10:22

    עכשיו אני משוכנע שר הביטחון פנים הוא אימפוטנט,  איננו עושה את שצריך לעשות וזה מכבר.  המהומות בירושלים ועל הר הבית הם מודרכים על ידיי אנשים מעוניינים.  יש להגיב ביד קשה המתפרעים צריכים לצאת מההתנקשויות האלה עם שבשרים בידיים, מחוסרי הכרה, ושבורים ונכים.  ההפגנות יש להפסיק בכוח הזרוע.  זורקי האבנים, שיכולים להרוג גם הולך רגל צריכים לטפל בירי חם, על מנת להרוג.  זה לא רק מול הערבים גם נול החרדים השורפים פחי אשפה וזורקים אבנים.  זריקת האבנים צריכה להיות אסורה בחוק.    הזורק אבן מתחייב בחייו.  זה צריך להיות ברור לכל זורק אבנים.  הערבים אשר נסגרו באל אקצה צריכים להחזיק שם שלושה ימים ללא מים וללא אוכל, להוציא אותם באלונקות.  כל ההתפרעויות  חייבים לפגוש יד קשה וזרוע נטויה.  ההתחשבות הדמוקרטית לא מובנת לערבים, לכן אין דמוקרטיה בארצות ערב.  הם נהנים ממנה ולא מהססים להפרה ברש גלה .  יד קשה כאן ועכשיו, אחרת נפסיד במשחק הזה. 

    דרג את התוכן:
     5 תגובות   יום רביעי, 1/10/14, 10:47

      לפתור הבעיה בינינו ובין הערבים המכנים עצמם פלסטינים היא לכאורה די קלה, כמובן נדרשים רצון טוב והבנה.  ישראל לא יכולה בשום פנים ואופן לוותר על נכסיה אשר נרכשו בדם בניה במלחמת ששת הימים.  הערבים חייבים להשלים עם העובדה שישראל קיימת  שבה  לאדמתה והיא מדינה במזרח הקרוב שיש לה זכות לחיות על אדמת האבות.   מעולם לא הייתה מדינה אחרת ריבונית באזור הזה פרט למדינת היהודים.  כל השלטונות שהגיעו היו של כיבוש.    גם השלטון ביהודה ושומרון הוא של כיבוש ערבי אחרי מלחמת העצמאות.  הגבול של שישים ושבע לו היה מקובל לערבים לא היו פורצות עשר מלחמות עקובות דם מאז הקמתה של מדינת ישראל.  זה איננו גבול אלא קו הפסקת אש.   לערבים נוח לקבלו כגבול שהם מעולם לא כיבדו.

        ישראל לא צריכה וגם לא יכולה לשוב לאותם קווי חנק שלפני מלחמת ששת הימים.  כל אשר מתרחש סביבנו מצביע על כך שישראל חייבת גבולות ביטחון ברורים שאין מהם שיבה.  ירדן במזרח , הגולן בצפון ויהודה ושומרון במרכז.   הפתרון הוא בידינו לצלם המצב בו אנו חיים זה שישים שנה ולהמשיך כך עד סוף הדורות.   ירושלים לא יכולה להיות מחולקת בין שני עמים אשר עוינים אחד את השני.   הערבים יכלו לבוא להתפלל באל אקצה אבל הריבונות חייבת להיות ישראלית.   גם עכשיו שאנו כיב יכול  ברגיעה הערבים מתנכלים למתפללים היהודים בכותל המערבי.   אם  לא נהיה שם לא נהיה באף מקום בבטחה.    זה הפתרון הקיים.  

        בקשר להר הבית, אני מבין הוויתם של  הערבים הם ימשיכו להתפלל באל אקצה והעבודה על ההר תחולק בימים כפי שנעשה במערת המכפלה.   ליהודים יתאפשר להתפלל על ההר כמו שהיה נהוג מאז בריאת העולם.  יש עובדות היסטוריות שאין לערער עליהם ההר הוא הר הבית עוד טרם הערבים נולדו כאומה.   

     דרג את התוכן:

      פרופיל

      חייםחיימוף
      1. שלח הודעה
      2. אוף ליין
      3. אוף ליין