כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 11/2014

  0 תגובות   יום שישי , 28/11/14, 17:10

    מקצועות אשר לומדים ולמדו בזמנו בבית הספר אורט נעלמו מהשטח.  יש יותר ויותר עורכיי דין ומתכניתיי מחשבים מאשר עובדים החיוניים האלה לחיים היומיומיים.  כדי לבנות בתים אנחנו זקוקים לשכנים או מביאים פועלים מרומנייה ובולגריה, זה לא מדבר עלינו טובות.  היום כדי לבנות בית חייבים לקרוא ולהבין תכניות, אנו צריכים בוניי כבישים, מכנעים, סנדלרים, ששרברבים ונגרים, גם אופים ומובילים,  פתאום המקצועות האלה הפכו מיותרים?!  אנשים לא רוצים ללכלך ידיים?  אלה מקצועות חיוניים ביותר לניהול החיים היומיומיים ופתאום הם לא נלמדים.  יש לשוב ולפתוח מחדש כל בתי הספר המקצועיים כי הם חיוניים.  לא כולם צריכים וגם לא כולם יכולים להגיע לאוניברסיטה בה לומדים חומר של קריאה רבה ומתמטיקה גבוה, שהדיסלקטים יתקשו ללמוד, גם שהם, הצעירים, לא תמיד מעוניינים להגיע לאוניברסיטה, לכן חייבים לאפשר להם ללמוד מקצועות שמפרנסים בעליהם יותר טוב מטוב.   רצוי לעשות המעשה הזה שעה אחת קודם, החיים דורשים אותם.  

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 27/11/14, 13:09

   הגיעה השעה להחלפת משמרות.  הממשלה הזאת איננה יוזמת מהלכים, אפילו לא מהלכים מטורפים.  היא מגיבה וזורמת וזה חייבים להפסיק.  הערבים חייבים לדעת איפה הם נמצאים.  הם צריכים לדעת שאין החלפת שטחים אלא שתי ישויות סוברניות ללא יכולת העברת אוכלוסין אחת לשנייה, ללא הסתננות, ללא גנבת אדמות, ערבים ערבים ויהודים יהודים.  כל אחת תישלט בפרלמנטו שלה ממשלה שלה וחוקים שלה.  יהי רכוש לשימוש הדדי:  מקומות הקדושים, כאשר כל אחת מהישויות יכולה לגשת אליהם בחופשיות בהשגחה ישראלית.   שמירת הערכים היחודיים תיעשה בגבולות הישות המסוימת.  השפה הערבית בישראל צריכה להפסיק להיות רשמית.  הילדים ילמדו בבתי ספר כל הנושאים בעברית.  ערבית תלמד כשפה זרה.  אין לשמור על הזהות הערבית ומסורותיהם אלא בבית פנימה.  יכולים לחיות בנוסח ערבי, לדבר ערבית וללמוד ערבית אחר הצהרים.  המרחב הציבורי תהיה שפה אחת עברית.  זו הנוסחה היחידה שתרשה לערבים להתקבל לשורות ישראל ללמוד באוניברסיטה, להתקדם במקצועות ולהשתתף במאמץ הכלכלי כאנשים השייכים למדינת ישראל.  הכוונה כמו שיהודים עשו בגולה.  מי מהערבים הרוצה לנהוג במסורת, ללמוד בערבית, להתנהג כערבי עם כל הנדרש לכך יכול להגר למדינה ערבית שכנה ללא הגבלה.   לא יהיה מאמץ לשמור על המסורת הערבית מטעם שלטון הישראלי.

      הגיעה השעה להחלפת משמרות בממשלה.  אני משוכנע ובטוח שהגיעה השעה של סילבן שלום לרשות הממשלה.  האיש מוכשר ועבר כל המשרדים ומכיר את העבודה.     הוא איש נבון ופיקח לנהל מדינה.   הוא יוכל ליזום  ולשנות.  הגיעה השעה גם להגביל אורך המשרה של ראש ממשלה, כמה סיבובים של בחירות יכול להוביל המפלגה ולהיות ראש ממשלה.  אני בטוח שעתו של סילבן שלום הגיעה והוא צריך לעשות צעד קדימה ולהוביל את המדינה בדרכים אחרות להגיע להסכמים הנדרשים.   

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 27/11/14, 10:18

    ישנים הרבה המהססים לעלות על הר הבית לכך יש להשיב פשוט, ההתעקשות הערבית היא הסיבה למלחמות נגדנו, הם לא מוכנים לקבל נוכחותנו באזור כטבעי ומובן כי זו ארצנו.  אותה התעקשות הם מפעילים נגד עליית היהודים על הר הבית, מקום בו העלייה היא חובה ליהודים ומקום קדוש ביותר עבורם.  הם מתעקשים ושוללים זכותנו על ההר.  לכן יש להתעקש העלייה היא חלק מהיותנו באזור הזה ושובנו לאדמת האבות.  הר הבית וירושלים היו כוכב הצפון אשר הדריך חיינו בגולה, לכן אין לוותר, כמובן בהתחשב עם צורכיהם הדתיים.  

    חוק הלאום לא יוסיף הרבה אבל ייתן מכשיר נוסף לידיי שופטי ישראל לדון בבעיות של כניסת מסתננים וזרים לאדמת ישראל.  

    ליורדים מהארץ בעיקר לגרמניה.  הם מרגישים "טוב"!  הם נותנים הכשר לגרמנים הנאצים.  אחת אשר ראיתי בטלוויזיה דברה שההורים משני הצדדים הוצאו להורג על ידיי הגרמנים באושביץ, אבל היא מרגישה טוב ונעים לה שם.  תשובתי לה היא פשוטה: לך נוח לילדים שלך יהיה פחות נוח ולנכדים שלך יהיה עוד פחות נוח ובסוף ישרפו בגיהינום הגולה  אושביץ.   המלקי אולי זול יותר אבל גם החיים שלך זולים עוד יותר.  מישהו מהדור שלך ישלם בעתיד.  האנטישמיות באירופה היום היא ברמה שלו לא הייתה ישראל היינו כבר צועדים לגיהינום של אושביץ. 

     בירושלים אין לברוח מהשכונות הערביות יש לבנות שם והברה בלי להפגין ובלי לספר.  לערבים הזורקים אבנים יש להרוס את הבתים ולקחת מהם זכויות סוציאליות ומדיניות.  גם הבתים של הילדים שזורקים אבנים יש להרוס ללא יוצא מן הכלל, כי הם נשלחים על ידיי המבוגרים.   לדוקר ורוצח יש לשפוט בהוצאה להורג,  אני מאחל לערבים שיהיו להם הרבה מאוד שהידים ויעלו לשבעים הבתולות.  אסור להראות מורך לב, זו ארצנו ואנחנו מפחדים להלך בה כמו בגולה!  מה קורה לנו שלא מצליחים להשליט סדר.  האמצעי להשליט סדר הוא יד קשה ולא מתפשרת כאשר בקו הראשון צריך להיות ענישה וגם הריגה בנשק חם.  

    האבנים והזורקים, זורקי בקבוקיי התבערה, שורפי צמיגים וסגירת צמתים הם תופעות שחייבים להיות מוצאים מחוץ לחוק.  הזורק אבן יירה, וגם לזריקות האמצעים האחרים.  ההתנהגות הזאת חייבת להיות כלפי הערבים וגם כלפיי היהודים,  האבנים הם נשק הורג.   אין להקל ראש ואין לרחם, זו ארצנו והתופעות האלה מודרכים על ידיי גורמים פוליטיים, לכן חייבים להפוך אותם ללא כדאיים.       

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 7/11/14, 17:43

     טיפול העדין בזורקי האבנים ופרעות על הר הבית גוררים  החרפת הפעילות ופציעת אנשים חפים מפשע.   יש המתייחסים לזריקת האבנים כאל משחק ילדים אבל האבן הורגת.  המשכה של התייחסות המתחשבת בזורקי האבנים כאל פורעים בודדים  היא טעות מרה.  ההססנות היא זו אשר תגרום להגברת הפעילות העוינת ונפילת קרבנות.   יש כבר עליה בפעולות העיבה ההתנגשויות במכוניות.   יש לשנות ההתנהגות מיד ולנקות יד קשה.  לזורקי האבנים לירות באשר חיה, גם לערבים וגם ליהודים המשתמשים בנשק העתיק הזה.  מנסים לתת שמות לפרעות האלה האם זה אינטיפדה ואו לא, מה זה חשוב בכל מקרה יהודים במולדתם נפגעים כמו בגולה על ידיי שונאיי יהודים.   במקרים כאלה יש לפעול ביד קשה ובעיקר במולדת.  אנחנו היהודים רוצים שקט, שלווה כמו שאצל כל העמים בעולם.  הערבים שעושים הפרעות קודם יש לירות , שנית מי שנתפס הבית יש להרים באוויר.  ובהר הבית לירות בברכיים  ולשבור להם את הפיקה.  די עם הסבלנות וההידברות שאין לה סוף ולא מביאה תוצאות.  האי פעילות תגרום שאנשים אחרים ידבקו בנגע האבנים.  אם לא יהיה שקט קבוצות לא נשלטות של יהודים ייקחו החוק לידיים ואז יהיה הרבה יותר קשה כי לקיחת החוק פרוש רצח בדם קר של ערבים באשר הם בנשקים חמים.     זה אסור לאפשר לכן השלטונות חייבים להתחיל לפעול אחרת נאבד את הרגע הנכון והתבשיל יגלוש.   היות והפורעים רואים אי פעולה עולים מדרגה עד שנגיע למצב של מלחמה גלויה.   ההתפרעות שהייתה בוועדי ירון בצוק איתן הייתה השתוללות ואנרכיה.   אסור היה להרשות מצב כזה.  מחר ירו עלינו, זה טרור בגלל סגירת העיניים של השלטון.   בעת מלחמה או התעקלות באויב התקוממות כזאת צריחה לפגוש יד קשה ביותר.   זה איננו דמוקרטיה כאשר אנחנו לוחמים על חיינו.   מספיק עם ההתחשבות, תתחשבו בעם ישראל ובנהגים שנפגעים והרכבים שנהרסים.    

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שני, 3/11/14, 19:35

      מישהו כתב היום בעיתון שהאמריקאים לא קוראים ערבית ולא מבינים ערבית.  הם לוחמים על מטרה להשיב ירושלים לערבים.  הם בכלל שכחו שהייתה מלחמת ששת הימים, שהם רוצים לרשת אותנו ומה תוכניותיהם.   בגלל חלומות באספמיה שלהם  אנחנו לוחמים בעזה, בגלל החלומות שלהם לוב פסקה להתקיים כמדינה ושם לוחמים שבטים אחד בשני , מצריים נמצאת איפה שהיא במצב קשה וצריכה להילחם עם אחים המוסלמים.  הרושם שלי שאובמה אוהד  המטרה הערבית ונושא היהודים לא נוגע לכפתור חולצתו.  אני מבין הוא לא יכול לא להיות מושפע  על ידיי אבא מוסלמי.  אובמה עם כל ההכרזות שלו הוא מוסלמי וכנראה די פנטי.   פתאום לא לבנות בירושלים, הוא לא מבין שחלוקת ירושלים תהיה בכייה לדורות, שם ימותו יהודים כל הזמן, כי משם תתפתח הרעה.  אסור לנו לוותר בנושא הזה אפילו לא מילימיטר.  בירושלים יכולים לגור ערבים אבל לא לשלוט בה ולא סוברניות  בה.   בהר הבית חייבים למצוא פתרון סביר גם עבור היהודים.   לא יכול להיות שהמקום היחידי המקודש של היהודים שלא יכובד על  ידי כל העולם.   הקו של שנאת יהודים בעולם הוא בעליה ואנחנו חייבים לבנות פה מצודה חזקה שמאחורי חומותיה נמשיך בדרכנו.   היורדים לברלין מרגישים טוב,  הם מרגישים טוב אבל מה יהיה עם ילדיהם ומה עם נכדיהם, זה לא בסוף העולם אלא  מחר בבוקר.   זכרו מה קרה לכם בגרמניה, זכרו מה קרה באירופה,  שהיא בית הקברות הגדול ביותר של עם ישראל.   הגרמנים יסחבו אות הקלון עד סוף הדורות, כמו ששונאיי ישראל הדביקו לנו על צליבתו של ישו, שלנו אין יד ולא רגל.  פאולוס היהודי שנא את עצמו ואת עמו.  זכרו לדיראון עולם .   רק בישראל אנחנו שוקלים, במקום אחר אנחנו שקופים.  צודק ח"כ אחמד טיבי הערבים לא יורדים מהארץ בגלל מלקי, הם נשארים פה.  עם היהודי למד לנדוד ולברוח הגיע השעה לחשוב פעמים ולא לזוז מפה, כי בלעדי ישראל אין לנו תקומה.   

      דרג את התוכן:

       פרופיל

       חייםחיימוף
       1. שלח הודעה
       2. אוף ליין
       3. אוף ליין