כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 4/2014

  1 תגובות   יום שישי , 11/4/14, 13:36

    ההפקרות שהתרחשה ביצהר בשומרון מחפירה.  אין כפרה למלחמת אחים ומה שהיה שם הוא ניצוץ של מלחמת אחים.  אם יש דבר קדוש בארץ הוא הצבא.  לצערי גם אחרי חתימת שלום, אם תהיה כזאת, הצבא ימשיך להגן על קיומה של מדינת ישראל.   ההתפרעות היא לא רק לא מוצדקת אלא היא חטא בל יכופר.  דברי המג"ד שלא יכול לחשוף שמות המשתתים בפשע המתועב הזה הם המדאיגים ביותר.  איך קרה שהוא מתגורר במקום ההוא?  האם לימוד התורה הביא אותו שם או המלחמה שהתרחשה בחמשי ביוני ששים ושבע?  ומי עשה מלחמה זאת?  צהל  לזה אין ספק ומי זה צהל , זה מכוון למג"ד, זה עם ישראל.  לא לחשוף שמות הפורעים הוא חטא בל יכופר נגד עם ישראל , זה בגידה.   אם נאור אתה וקורא עיתונים וודאי שמת לב על המתרחש באירופה, שם כבר יש שואה לגבי עם ישראל.  אוסרים ברית מילה ואוכל קשר?  האם באמת התורה תציל עם ישראל"  או שעם ישראל וצהל יצילו התורה להתקיים לנצח.   אי מסירת השמות הוא אי נאמנות למדינה.  בלא המדינה מצב עם ישראל הוא בכי רע.   בארה"ב היהדות תפסיק להתקיים בעוד כמה מאות שנית.  נישואי התערובת יחסלו קיומה.  מדוע, כי האנטישמיות נמוכה.   באירופה האנטישמיות גבוה מאוד והיא כבר עוברת הרמה שהייתה  לפני מלחמת העולם השנייה.   לו לא הייתה לנו מדינה העם היה בסכנה קיומית שלמה וסופית.  וודאי יש ללמוד תורה וכמובן לעבוד, אבל לשמור על המדינה כמו בבת עינינו.  בלעדיה לא תהיה אחרית.    התמזל מזלנו להיות נוכחים בתקומת ישראל המכורה, היא קודמת לכל ועומדת מעל הכל, כי רק היא ערובה להמשך קיומו של עם ישראל עד סוף הדורות. 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 11/4/14, 12:41

   התנהגות הממשלה היא זרז להתפתחות שביתות.  הממשלה מעלה מסים, מייקרת דלק, מאפשרת עליית מחירים של מצרכיי מזון ולא דואגת לייצב מחיריי הדירות.  משכורות נמוכות ללא  שום יחס ליוקר המחיה וכפועל יוצא יש שביתות.   עליית מחירים סבירה נספגת על ידי עם, כאשר העליה אוחרת עליה העם מפסיק לספוג ופורצות שביתות.  אני מרגיש אי נוחות של שביתה, אבל בסופו של דבר אי אפשר לקיים משפחה עם חצי משכורת.  וודאי שמצב המשפחתי  עומד ביחס ישיר למספר הילדים מצד שני העם לא יכול להתקיים ללא הילדים.  ממשלה קפיטליסטית לא מרגישה התדרדרות הכלכלה המשפחתית.  כבר נוכחנו לדעת כוחות השוק לא מאזנים עצמם.  אין תחרות חופשית, כי בסוף יש איזון בין החברות, כדי להמשיך להתקיים חייבות גם להרוויח.   אין ספק שמצב הביטחון הוא המכביד והגרום העיקרי להכבדת המסים ומשכורות הנמוכות.  זה נתון שלא ניתן לשנות בינתיים, אבל ניתן לשנות מחירים מטורפים (כמו הדירות)  וניתן לשים יד על העושק שעושים ארגוני פשע למיניהם לעסקים הקטנים .  הממשלה חייבת להתעורר ולפעול במרץ אם חיים אנו חפצים.  

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 8/4/14, 12:52

    במדינה קפיטליסטית גדולה משכורות כאלה אולי מוצדקות, אבל במדינה של כל יושביה חיים על הגבול, יש עניים מרודים, וגודלה כבול הם אינם מוצדקים.   יש לרסן משכורות כאלה, אשר עולות ללא קשר לביצועים של האיש.  המשכורות מורידות הפנסיות של האזרחים.   החברות האלה אינם פרטיות הן מטפלות בכסף ציבורי וחייב ייחס לעובדה הזאת.   בעת שה"מנהל"  מרוויח משכורת עתק  ואם החברה מרוויחה אולי הציבור ירגיש זאת פחות, אבל כאשר החברה מפסידה המנהל ממשיך ומקבל העלה של משכורת!!    לדעתי בעת שהחברה מפסידה המנהל צריך לשלם על תפקודו הלא טוב.  אולי הוא אשם על ההפסדים  (גם כך הוא גוזל אחוזים שמגיעים לאזרחים החוסכים).  יש לפטר מנהל כזה ולדרוש החזרה של כספים אשר גזל מהחברה לרווחתו.   שר  העוצר יאיר לפיד עשה צעד נבון ונכון בהצעה שלו לרמה נמוכה של  משכורות.  הצעד הבאה חייב להיות עונש על ביצועים לא מוצלחים והפסדים. 

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שלישי, 8/4/14, 12:40

     ראיתי בטלוויזיה אזרחים המפריעים לשוטרים למלא חובתם כלפי נהגים מתפרעים בכביש בדלית אל כרמל.  זה שהם הפריעו לממלא תפקיד ציבורי לפעול הוא כבר פורץ חוק, אבל מה שנאמר שם מעלה שאלה של אזרחות טובה ושמירה על חוקי המדינה בה אתה חי.   הלובש מכנסיים שחורם אמר "  פה כפר ערבים,  השוטרים  צריכים ללכת לתפוס מפירי  חוקי התנועה בתל-אביב.   הגדיל לומר מר חלבי, אשר הצדיק התנהגות האזרחים אשר לא אפשרו לשוטרים לפעול.  לדעתי האזרחים האלה יש להביא לבית משפטם.  לא מתקבל על הדעת שהאזרחים הערבים לא יכבדו חוקי המדינה בה הם חיים.  אם לא מכבדים יכולים ללכת למדינה שמתאימה למנטליות שלהם.  בישראל החוק חייבים לשמור בקפדנות.  אני מקווה שאלה שראו התופעה יבואו בחשבון עם המפריעים לשוטרים לתפקד.    ההפרעה לעובד ציבור היא עברה על חוקי המדינה. 

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שלישי, 8/4/14, 12:23

      התנהגות של מתנחלים הזויים הפועלים נגד רכבים של הצבא היא חולנית.  התנהגותם היא של כלבים שוטים.  יש לנהוג בהם כמו אל כלבים שוטים, ללא רחמנות ובאפס סבלנות.  הניקור של צמיגי הרכבים הצבאים הוא טרור לכל דבר.  יש לתפוס אותם ולהענישם בכל חומרת הדין.  "הילד" שניקר הצמיגים של המח"ט  לא היה צריך להישלח להסגר ביתי, אלא לבית הסוהר לנוער ולהישפט לתקופת מעצר.  הפורעים האלה נושכים היד המושטת להם להגנה ותמיכה.  לומר ביזיון לא מספיק, ההתנהגות הזאת היא גם פשע וגם חטא שלא יכופר.  

      דרג את התוכן:

       פרופיל

       חייםחיימוף
       1. שלח הודעה
       2. אוף ליין
       3. אוף ליין