כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 6/2014

  0 תגובות   יום ראשון, 29/6/14, 17:14

  אנו נמצאים במאבק קשה עם שכנינו.  הירי הבלתי פוסק מהרצוע משבש החיים בדרום הארץ.  התגובות הנקודתיות שלנו אמנם משפיעות אבל לא על האוכלוסייה הכללית.  הם יודעים שנפגעים מחבלים, יודעים שישראל מענישה היורים אליה, אבל העם עצמו לא מקבל מנה של סבל המגיעה לו, כדי בתגובתו השלילית ירתיע המחבלים מלירות לכיוון ישראל.  העם לא מרגיש נחת זרועה של מדינת היהודים.   זאת דעתי האישית, יש להעמיד תותחים לאורך הרצוע ובעת שהם משלחים טילים לעבר אזרחיי ישראל התותחים יירו  לכיוון האוכלוסייה בעזה ובישובים האחרים לאורכה.  קבלה של מנת אש תגרום לעם העזתי, כך אני מאמין, להתנגד לירי על אזרחיי ישראל.  האם אני צודק או טועה ניווכח  רק כתוצאה של ניסוי ותוצאה.  אני בטוח שפגיעה  מסוימת לאזרחיי עזה תגרום לממשלה שם לחשוב פעמים לפני שיורים על ישראל. 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 22/6/14, 15:54

   הימים עוברים קשים ומדכאים.  אני לא מונה ימים, רק שעות החולפות ללא תוצאות.  בתוכי מקוננת מחשבה סמויה, שאינני רוצה לעלותה על דף, אף שאני חושב עליה.   השמחה בצד השני נראית מובנת לכאורה אבל מטומטמת לאללה!  המחבלים היושבים בבתי הסוהר של ישראל לא נמצאים שם כי היו ילדים טובים.  

       התנועה האפיקופלית בארה"ב בהחלטתה האחרונה להעניש חברות הסוחרות עם ישראל חושפת פרצופה האנטישמי, שונא ישראל.  למעשה אני לא מעלה על הדעת שישנה תנועה נוצרית שתאהב יהודים.  הם לא מנסים להבין מדוע אנחנו נמצאים בין הערבים.  לא מאהבת מרדכי כי פחד מהאמן אשר זומם.  אבל נוצרים קשה לשכנע.  הרי על הנוצרות צמח הנאציזם.   היהודים תוארו ומתוארים כלוטש עיניים לכסף ומנצלים עמים.   לא זה ולא זה.   אנחנו על אדמת האבות וגם פה אין מנוחה.  לו הערבים היו מקבלים החלוקה הכל היה נגמר, אבל הם לא משלימם עם קיומנו וכיום הם בשנאתם עברו את הנוצרים וכבר מטיפים להרוג יהודים הם עברו לצד הנאצים!!   חהאפיקסקופלים לא מבינים זאת, חלילה הם אינם חסרי בינה אלא חסרי לב.

      המושג מדכאים את הפלסטינים כל כך לא נכון.  הם תקפו אותנו, הם הורגים בנו ואנו מתגוננים וודאי נופלים גם ביניהם.  מעזה יצאנו מה קרה  הם יורים עלינו, אנחנו מנתחים ילדיהם, מקבלים חשמל ומים מאתנו ויורים להרוג את היהודים.   אם ימשיכו יש להשיב באש על יישוביהם.  אם הם הורגים אזרחים יש להשיב באותו המטבע.  כתב עיתונאי שכותב כל יום בידיעות  שישראל לומדת שכוח לא עוזר והטרור מנצח, אני מודה קבל עם ועדה האיש "מלמד אותנו" אמיתות ידועות.   אני אומר יש להשיב להם בטרור כמו שאנו יודעים לעשות, אז יבינו באין משתין הדג.       

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 17/6/14, 15:33

    אין ריבית על חסכונות והכסף שוכב בבנקים כמו מתחת לבלטות ומבוזבז לעתים ללא מחשבה ולדברים חסרי הגיון ותועלת.  האזרחים שלא רואים תוצאה כל שהיא מהחיסכון בבנקים מבזבז בנסיעות וקניות חסרות הגיון.   בינתיים אף היעדר הריבית הבכירים מגדילים משכורות ללא יחס לעשייתם והרווח של החסכונות.     המשכורות הענקיות למעשה חוטפים (גונבים) כל הרווח שהיה אפשר לחלקו כריבית קטנה,  אבל מושכת אנשים לחסוך.   קשה לי להבין מה בדיוק המחשבה של הנגידה, כאזרח פשוט אני מבין דבר אחד שמישהו חותך "קופון"  מהכסף שלי ולא נותן לי ליהנות ממנו כלל .  אז השאלה לנגידה:  מדוע לחסוך, מדוע להכניס הכסף לבנק, מה הרווח שיוצא לי מזה.  האם הכסף שמור טוב יותר, האם הזה מצדיק הכנסתו לבנק?  אלה שאלות שהנגידה חייבת לענות עליהם.  היא פשוט מעתיקה מדיניותו של סטנלי פישר, כאילו לא השתנו התנאים ולא קרה דבר.  איפה המחשבה החדשה?  אולי הגיע הזמן לחשוב אחרת, אינני יודע איך, אבל לחפש דרך לתת לעם מעט מהרווחים שנערמים וניתנים כמשכורות  לבכירים וכתספורות לטיקונים!    חומר למחשבה לכל אחד שיקרא כתבה זאת.   אולי הגיעה השעה לעלולת קול קריאה וצעקה שמישהו עושק אותנו?        

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 13/6/14, 09:53

     יש לשנות תקליט עם התנהגויות בזויות.   האב הזה יישפט ויכנס לבית הסוהר לעולם?   אין הגיון בשפיטה כזאת.  הוא רצח שני ילדים, ילדיו במו ידיו, עשה זאת בהכרה מלאה ותכנן צעדיו.  לאיש הזה מגיע רק גזר דין אחד  הוצאה להורג.   הגיע זמן לחשוב על צעדים קשים בפשעים קשים מנשוא.  

      המחבל אשר רצח משפחת פוגל בישוב ביו"ש  קבל גזר דין לעולם.  אבל בחטיפה הראשונה של חייל, דבר שצריך לפעול לא במשא ומתן אלא הרס ישובים ערביים, אנחנו רחמנים ונשחרר רוצחם וגם רוצח משפחת פוגל.  אדם כזה היה צריך להיות מוצא להורג.  אדם אשר הורג בכוונה ילדים חפים מפשע יש להוציא להורג ללא פשרות וללא התפתלויות.    

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 13/6/14, 09:46

      קשה לי להבין ההתעקשות חסרת הבינה של הכרזות נשנות על בנייה ביו"ש בכל מקרה של התנגשות וחוסר התקדמות בשיחות הם הפלסטינים.  ההכרזות האלה חסרי הגיון, הם התגרות בעולם מיותרת לגמרי.  מדוע יש להכריז בקולי קולות, כאשר שאתה יכול לעשות מבלי לדבר?   מזכיר גבר חסר אונים שמתרברב ששוכב עם אשתו כל לילה ולמעשה לא עושה דבר!   הרושם הוא רע ואינני מבין מדוע הבית היהודי חוזר על הטמטום הזה במן טקס חוזר, מגוחך עד דמעות.   תפסיקו לדבר ותעשו.  הדיבורים חומסים ההיגיון הבריא ומכריזים שהמדבר הוא טיפש ולא מבין הנעשה וגם מחבל במאמצים להגיע להבנות ואולי גם שלום.   העם עייף ורוצה מנוחה , זה כנראה בית היהודי לא קולטים.   תפסיקו עם ההכרזות חסרות בינה והגיון!  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 9/6/14, 12:31

       קשה להבין ההתרגשות שאחזה במוסדות משביתת האסירים הביטחוניים.  מה קרה? רוצים לשבות רעב שיבושם להם.  אין צורך להאכיל אותם בכוח.  אדם אשר מכריז רעב הוא לוקח בחשבון שיכול גם למות ברעב הזה.  היה אסיר באירלנד אשר שבת רעב מעל חמישים וכמה ימים ובסוף מת בשביתתו.  האסירים אשר שובתים רעב אין להביא לבתי החולים ואין להאכיל אותם בכוח.  הם אנשים בוגרים החליטו לשבות רעב שישבתו.  שימשיכו לשבת בבתי הסוהר.   ימותו זבש"ם  אין צרוך לדאוג.  האנדרלמוסיה שעושים סביבם מעלה אותם לתודעת הציבור ועושה פרסומת מיותרת.   שביתת הרעב היא נשק תעמולה, יש לאפשר להם אותה ובתוספת לתוצאות האפשריות, אם לא התעשתו וישובו לאכול.  אדם המחליט לשבות רעב לוקח גורלו בידיו.  לדעתי ההתרגשות סביב  מעשיהם היא מיותרת ומוסיפה פרסום למעשה שצריכים לעבור עליו לסדר היום,   אין להתרגש ואין להאכיל אותם בכוח וגם להמשיך לשבת בבתי הסוהר, נקודה.     

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שישי , 6/6/14, 09:30

        לפני חודשיים יצא הרומן שלי "הברירה"   ואני עדיין מצפה לשמוע תגובה של אנשים עליו.  קראתי תגובה שהוא מעניין ומושך, אבל זה לא מספיק.  ידעתי שאנשיי אקדמיה בדרך כלל לוקחים על עצמם לכתוב ביקורת וגם לכתוב ביקורת על יצירתו של סופר בכלל.   מעניין שעדיין לא נמצא איש אקדמיה שיהיה מעוניין לנתח היצירה שלי  עד עכשיו, שהיא לא קטנה בכלל.  עד עכשיו כתבתי כבר שלושים ואחת רומנים, שש עשרה קבצי שירה שבע עשרה מחזות וארבעה קבצי סיפורים וגם סיפורי ילדים וגם תינוקיות.   בעיתון מציגים אותי כסופר פורה אבל  אין איש אקדמיה שחוקר עבודותי כדי לקבל דוקטורת.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שישי , 6/6/14, 09:23

         הרבה מאוד פעמים שלחתי מאמרים לגב. ווילן, אבל לה יש קדימויות לאנשים שהם כנראה קבועים הכותבים במדור זה.   בדרך כלל הם אנשים המשתייכים לאגף השמאלי של המפה הפוליטית.  מעט מאוד הם מהצד הימני.   אני לא בדיוק קולט מה הם המדדים לפיהם היא מקבלת מאמר ולא מקבל כזה.  שלחתי תגובה על מאמרו של א.ב. יהושוע  על התנהגות היהודים בגולה.  זעק בין שורות המאמר שלאיש אין בדל מוסג מהנעשה בגולה.   אינני יודע איפה האיש נולד.  הכתיבה רמזה שהוא נולד בארץ.  בגולה אין יכולת להתקומם, כי אין עורף.  העם אינו תומך, לא ישלח לך מזון ולא תחמושת ואתה נטחן  עד דק בלי לקבל הספקה.   כתבתי מאמר תשובה לדבריו.  היא קבלה מאמר זה אבל איחרה אותו  עד כדי  חוסר יכולת לקשר בין התשובה  שלי למאמר שלו, לכן בקשתיה לא לפרסם, כך פספסתי הפעם היחידה שרצתה לפרסם.  זה שטח בלעדי שלה והמדדים כמו שאמרתי לא ידועים לי הם סוד כמוס.

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שישי , 6/6/14, 09:15

          זריקת האבנים הפכה מכת מדינה ונשק שהערבים משתמשים כל הפעם.  אבן היא נשק שיכול להרוג.  לכן יש לשנות צורת התגובה.  זריקת האבנים צריכה להיפגש עם יריות בנשק חם.  זריקת האבנים פוגעת ופוצעת לכן יש להודיע קבל עם ועדה שהצבא וגם המשטרה ישתמשו  מתאריך זה וזה בנשק חם לפיזור זורקי האבנים.   הערבים הפכו אמיצים מאוד ואני מניח שזה מודרך מגבוה.  בכל הזדמנות הם זורקים אבנים.  כעת בגלל ששת הימים כאילו אנו גרמנו לה.   הם שכחו שהם יצאו למלחמה.  יש להזכיר להם על ידי פיזור הפגנות בנשק חם ולהרוג מפגינים חוצפנים.   זריקת אבן בקלע הוא בהחלט נשק הורג.  זה הנערים הערבים משתמשים בהר הבית.  שם יש בהחלט להשתית סדר ויכולת ליהודים לעלות על אפם וחמתם של הערבים.  יש לקבוע עובדות בשטח ומיד.   חלק משכונות הערבים יש להרוס ולא לבנות להם בתים שיעזבו את האזור.   אנחנו לא יכולים לגור בכפיפה אחת אתם וזה סופי וחד משמעי על כך יש לפעול מיד ומהר.   

          דרג את התוכן:

           פרופיל

           חייםחיימוף
           1. שלח הודעה
           2. אוף ליין
           3. אוף ליין