כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 7/2014

  1 תגובות   יום שני, 28/7/14, 10:07

  הופתעתי מאוד מהתנהגותו של ג'ון קרי, ועוד יותר מהנשיא אובמה.  שני אנשים אלה שחייבים להכיר התהליכים בעולם נחשפו כשני חובבנים, אשר מפעילים כוח ואולטימטום.   קרי התיישר עם התורקים האנטישמיים והנאצים אשר ראש ממשלתם קורא להשמדת ישראל ומשווה אותתנו עם הנאצים והשני קטר מדינה ששטה בכסף שאוהדת האיסלם הקיצוני.   המעניין שאובמה מנסה להתחבר עם החמס!!! התורכים והקטרים נגד המצרים, הפלסטינים, הסעודים וגם הישראלים, שהם התלוים ביותר בטוב לבו של ממשל האמריקאי.   לי ברור  כאזרח קטן ואפור הנשיא אובמה לא מבין תהליכיי האזור, לא מבין המתרחש בעולם האיסלם.  רואים כמה האיש חסר מזרחנים יכולים ללמדו השפה שהעמים האלה מדברים בפוליטיקה ובהתנהגות.  הכבוד עומד לפני איטרסים וללפני הגיון בריא.   הסכמה לאודנה זה תמיד הסכמה על תנאי והוא רחוק מהמלה שלום המוכרת בעולם.   התנהגותו של אובמה מזכירה התנהגות המוסלמים.   הוא מטיל אולטימטום נשיאותי על ישראל לא משאיר לה בררה ודורש הסכמות של עמוד ענן כאשר הם לא עצרו הטילים והירי מעזה.  הוא פשוט לא אכפת לו מה קורה עם ישראל.  נראה לי שהדת של אביו משפיע עליו בצורה מכרעת.    הוא מפסיק מבצע צבאי מכריע במצב שלא לשם ולא לכאן וחושף אותנו ללחצים וסחיטות מבלי שהגענו למצב שיכול לסייע להכרעה.   

      שר החוץ קרי הוא אוטיס.   הוא לא מבין הנאמר לו מצד ישראל לאחר בואו לאזור, כי התנאים לא בשלו למשא ומתן, והולך ומקבל תנאיי מוסלים קיצוניים ומתעלם לגמרי מבטחונה של ישראל שלמענו היא יצא למלחמה!  קשה להבין התנהגות שני המנהיגים ועוד יותר קשה לקבל אותה.  יש התעלמות שלמה מדרישות הבסיסיות של ישראל לחיות בשלום והמכריע הוא האיטרסים של האיסלם המיליטנטי!  האולטימטום להפסיק הלחימה לא בזמנה מדבר על אי הבנה בסיסית בתורת הקונפליקטים הבינלאומיים.   ברור לי שלימודי עורכות דין איננו מקנה ידע בתורת המלחמה והפוליטיקה העדינה.  יש אנשים שיש להם את החוש, אובמה חסר חוש פוליטי והוא נכשל ברוב מאמציו.   כאשר היה בארץ אמר שאנחנו לעולם לא נהיה לבד והנה הוא מפקיר אותנו ללא הניע עפעף.  לצערנו אנחנו בהשפעתו הנוקשה וחושפת חוסר הבנה ואמונות נסתרות מסוכנות לנו והעולם.  הדמוקרטים חשבו שבבחירת אובמה הם הגיעו לדמוקרטיה הצרופה ואני חושב שהם טעו ואמריקה תשלם על כך קשה ואנחנו אתה כי אין לנו חברים בעולם.   לצערי השמאל הישראלי לא מבין הקשיים שישראל חיה ומתקיימת.   האהבה של הערבים בכל  מחיר עובד לעוכרינו.    אובמה עבורנו הוא קנה רצוץ.   יש לנהוג בו כבדהו וחשדהו ,  הוא מתחשב בקרבנות העזתים, אשר התחילו במלחמה ולא מתחשב בסבל הישראלים.  למזלנו יכולנו להתגונן נגד הטילים וההפצצות, אבל לכל תעלול יש סוף.  הזריקה של טילים לעברנו לפי גחמת החמס חייבת להיפסק  לתמיד, אחרת בעוד שנה נהיה במלחמה מחודשת.  אם כן המחשבה של ראש הממשלה לשמר חיות חמס היא מוטעת.   יש להשמיד הארגון הרצחני הזה ולתת לעזתים לבחור לעצמם מנהיגים חדשים שטעמו הרס וחורבן.      

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 27/7/14, 12:52

   אני לא מבין התנהגות הממשלה במלחמה הזאת.  השאיפה לשמור על שלטון החמס כביכול ימשיך לשלוט שם בעיניי נראה בלתי אפשרי ואפילו הרפתקני.   להכתיר ארגון טרור כשליט שאין לו כל רגש כלפי האוכלוסייה (זאת רואים במלחמה עכשיו)  נראה חסר בינה.   הסיום של המלחמה יבוא רק בדרך אחת חיסול ראשי החמס  איסמאיל אנייה  ומשנהו וכן מפקד הצבאי אחרי שמצדיעים לו, כי עשה עבודה מעולה ולמסור לו סכין שיעשה חריקיר לעצמו.    יש אפשרות שמצרים תטפל בעזתים או אבו מזן או אדם שיקום מבני העם העזתי וייקח את המושכות.  אנחנו יכולים לסייע עם מזון, שגם עכשיו אנו מכניסים לעזה, אבל אין לקחת לעצמנו לנהל את הרצועה.   השאלה אם נרצה לשוב לגוש קטיף!?  זו שאלה קשה, כאשר כל דרום הרצוע תיכבש לתמיד כדי למנוע קשר לא מבוקר עם מצרים.   בלי חיסול החמס לא יהיה שקט והטילים יעופו בעוד שלוש שנים אלינו.  

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 25/7/14, 16:27

    ארדואן צורח כמו כלב נובח.  פשוט אין להגיב, אין להתרשם, אין להתייחס.  הוא צריך למות בכעסו מבלי שישפיע עלינו.  הוא מוסלמי אדוק , שונאה ישראל ויהודים.  זו עובדה שרואים כל רגע.  מסיט נגד היהודים בארצו כמו הנאצים.   צריכים לשכוח מתורכיה ומראש הממשלה השקרן.  הרדיו שם לא מספק מידע על חמס ותוקף את ישראל כמו היא יצא להילחם סתם כך מתוך גחמה מטופשת!   זה ראש התורקי של ארדואן.  צריכים לחכות לפתרונות מהשמיים.    לא ניישר אותו לעולם ולא נהפוך אותו לחבר ישראל.  הוא צמח עקום וילך בדרך כל בשר עקום.  שאלוהים יעזור לו שילך בקלות.

    דרג את התוכן:
     1 תגובות   יום חמישי, 24/7/14, 18:07

     אני שומע העצות לעשות הפסקה "הומניט"  של חמישה ימים למען יוצאו הגופות מבין ההריסות!  זה מזכיר לי COITUS INTERUPTUS   (זיון מופסק)   האויב מותקף קשה, נסוג, מוכה, כפי שאני לומד מהמוזכר באמצעיי התקשורת.   מדוע להפסיק?  מדוע לאפשר לו חמישה ימים של מנוחה ושיפור עמדות!  כדי להילחם בכוחות מחודשים טוב יותר?!    אף שיש מן האנושיות, אבל אין לשכוח שמדובר ברוצחיי אזרחים, אשר רוצים לחסל קיומנו.  אין להתחשב ואין לרחם על אנשים כאלה.  דינם מוות.  יש להגיע ולהרוג ראש הממשל אישמאיל אנייה ומוחמד דף.  הוא אויב מתוחכם, הכין הרצועה למלחמה קשה, כמות שהיא,  על כך כלוחמים יש להצדיע לו ואחר כך להגיש לו סכין לעשות לעצמו חריקיר, למען הכבוד.  החלום שהחמס ילמד ואולי יהיה אפשר להגיע אתו להסכם היא חלום באספמייה.  אין סיכוי כזה.  אם נעשה השטות הזאת בעוד מספר שנים נהיה שוב באותה הקלחת ושוב נקיז דמנו בגלל רוצחים כאלה.  הם חייבים להיאלם מהזירה.  מי יבוא אחריהם זו בעיה שנגיע נפתרה.   כעת מה שצריך להשיג כניעה שלמה וסופית של החמס בכל דרגותיו פיקודיו, פחות מכך פשוט כמו לא עשינו דבר.  המנהרות ימשיכו להיעשות, גם הכברת בעומק תמשיך להיעשות.  הפלסטינים שם מוכרחים להבין שאין יותר סיכוי להילחם נגד ישראל.  שהיא קמה כדי להישאר פה לעולמים.  

         התנהגות האמריקאים נראית תמוהה,  האם הם עוזרים לנו או חופרים מתחת לרגלינו.  יש לי רושם רע  שחברינו בבית הלבן יש לו לב שחור משחור.   יש לי הרגשה לא מבוססת, יותר עניין של תחושה שהוא לא  בדיוק אוהב אותנו.   זה בהחלט מטריד ומעצבן.   קראתי שג'ון קרי רצה להשיב את ישראל באמת לגבולות שישים ושבע.  תמיד היה לי רושם שהאמריקאים לא מוצאים את הראש ולא הרגליים בפוליטיקה  של מזרח הקרוב, עכשיו אני משוכנע שהם לא רק לא מבינים הם חופרים לנו בור.  גבולות שישים ושבע מתו לעולמים.   הערבים בוואדי ירון ברגע מסוים חייבים לרכז באום אל פחם  ובהחלפת אוכלוסין ושטים להעביר אותם לגדה בברכה גדולה.   אין רגשנות ולא יכולה להיות במצבים האלה,  הערבים לא אוהבים אותנו ורוצים לראות ראשינו איפה נמצאים רגלינו.   השמאל הישראלי באמת עיוור ולא לומד מהעבר ולא רואה את שערבים זוממים לנו.     אין לתת להם חלק מאדמת  ירושלים, אין לשוב לשישים ושבע, יש לדלל אוכלוסיית הערבים העוינת שבגבולותינו.   זה מתבלט יותר ויותר בהפגנות קשות שהם מפגינים, זורקים אבנים, בקבוקיי תבערה ושורפים מכוניות, טוב שלא הרגו אנשים.   לא נוכל לחיות בכפיפה אחת אם הערבים חיים בינינו.   הייתה חלוקה, תקפו. לחמו, יש להוציא מסכנות שלא ניתנות למשא ומתן אין חיים משותפים עם הערבים, הם יכולים להיות שכנים, שיש להשגיח עליהם בשבע עיניים,  אבל לא בינינו.        

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום חמישי, 10/7/14, 17:22

      כיפת הברזל היא הוכחה חיה על החשיבות ששר הביטחון יהיה אזרח.   הודות לכך שאמיר פרץ חשב כאזרח והוא הגיע למסקנה שההגנה חשובה.  הוא התבונן אל המלחמה מנקודת הראייה של האזרח שלא יכול אלא לברוח ולהסתתר במקומות מוגנים מפני האסון שקוראים לו מלחמה.  בגלל כך נולדה כיפת הברזל ואנו חבים לאמיר פרץ חוב עד סוף הדורות.  התנהגותו שינתה תפיסת העולם של שרי הביטחון אשר תמיד באים מהצבא וחושבים על התקפה.  זה היה מזלנו, של עם ישראל, שלראשונה היה שר ביטחון אזרח אשר הביא תמורה חשובה בהלוך החשיבה הביטחונית.  נוסף לחשיבות ההתקפה, שאין לזלזל בה ואין להקטין קומתה, ההגנה של האזרחים, אשר נשארים בבתים ולא במכונות המשחית.  בבתים נשארים הזקנים, הנשים והילדים, שהם העתיד של המדינה.  אני אומר בזה הרגע כל הכבוד לאמיר פרץ על תעוזתו להחליט ההחלטה הזאת אשר שינתה פני המלחמה עבורנו, ונתנה למנהיגים השלווה והשקט להחליט בכובד ראש מה ואיך לגשת לבעיה העזתית.  אנחנו אומרים היום תודה רבה מקרב לב למר אמיר פרץ.     

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 7/7/14, 08:24

       היעלמותו של ראש הממשלה והדיבורים והאיומים ללא כיסוי מזמינים כוחות אפלים להתייצב ולפעול.   לא יכול להיות שישנה השתוללות ערבית ועם ישראל יסבול חורק שניים ושותק.  יופיעו כוחות אשר ימלאו המקום הריק.   עדיף שהשלטון יתעורר ויעיל סמכותו כאן ועכשיו.   לא מתקבל על הדעת שאנו נוסעים בכבישים ולוקחים נפשנו בכפינו.   אם הערבים אזרחיי ישראל לא ירגעו יש לפעול לכדורי הרגעה של תשע מ"מ, אחרת נגיע לירי של תותחים.  הבנו שכועסים על הרצח של הנער, גם אני כועס ואני חושב שהרוצחים חייבים דין חמור אפילו הוצאה להורג.  נקמה זה איננו הרג חפים מפשע אלא האשמים ברצח שלושת הנערים.  גם הנהג הערבי שרצח הילדה דדון חייב מיתה.   אנחנו לא מרגישים ששלטון המרכזי מתפקד.  יש רושם שנתניהו עייף וכבר לא חושב אלא נותן לעניינים להתגלגל בכוח ההתמדה.  הגיעה השעה להחליף סוסים.  הגיעה השעה לחילוף משמרות.  אנשים השרישו שורשים לכסות סביב שולחן הממשלה.  אנחנו ממשיכים  לראות אותם הפרצופים ואותן ההחלטות.  אני בהחלט אינני מצדיק האינרציות של ראש הממשלה מול ממשלת הליכוד של אבו מזן.   היינו צריכים לברך ולהודיע שאנו נתייחס אליה בהתאם לתפקודיה.  אולי היינו מגישים לחמס סולם להיכנס לפוליטיקה ולא להמשיך בטרור.   נתניהו בחר אחרת, והוא לא צדק.   העולם קיבל רושם שאנו סרבנים.   כל הזמן דיברנו לאבו מזן לא מייצג כל העם הפלסטיני וכאשר הצליח אנו טרפדנו.  אנו לא עקביים.  הגיעה השעה להחליט לאן פנינו.  לא יכולים לדבוק לאמיתות הישנות.  יש לחפש דרכים לשנות המציאות הקשה באזור.  אני מתנגד למדינה דו לאומית ומי שמשתעשע עם הרעיון שישכח אותו.  אנחנו רוצים מדינה יהודית וזהו.  גם ערבי ישראל יש לדאוג לדחוף אותם למדינה שלהם.   הגיעה השעה לפעול נגד המתפרעים ברחובות וגם נגד עזה, אבל לא על ידי כניסת כוחות אלא הפגזה צפופה להרוג גם אזרחים, כדי שיפחדו מהסלמה.   החמסניקים פוגעים באזרחים יש להשיב באותו המטבע.  כניסה קרקעית היא להרוג חיילים צעירים  ואחרי זה לשוב לארץ ושוב מעגל חדש.   הפגזה כמו שעשו הרוסים בכניסתם לגרמניה, הם הרסו כל הביצורים והחיילים הגרמנים היו לבשר קצוץ, זו הדרך שיש לפעול מול עזה, הפגזה להפוך ישובים ליעי מפולט ובשר קצוץ.  במלחמה כמו במלחמה, הם מתגרים שיקבלו אותה במלוא הרצינות ולא אונניזם רוחני. 

       דרג את התוכן:
        2 תגובות   יום ראשון, 6/7/14, 09:27

        אני שומע הקולות הקולות "השפויים"  הקוראים להבלגה, אבל הם כבר לא יכולים להשפיע, הגיעה השעה לפעול ביד קשה.  יש לגשת לישובים הערבים ולהפגיז אותם, לכבוש אותם לחדש.  הם עושים לינצ' ליהודים הנוסעים בכבישיי הארץ ושורפים מכוניותיהם.  באמצעי התקשורת הם מפיצים שקרים.  צר לי שהילד הערבי נהרג בידי מרצחים שפלים.  אם הם יהודים יש להוציא אותם להורג.  אין להרוג אנשים שלבים השומרים על החוק, אבל מכאן ועד חוסר אונים ואוזלת יד הדרך רחוקה.  הגיעה השעה להגיב ביד חזקה ובזרוע  הנטויה.   להפסיק לחכות, להפסיק להתרפס, להגיב בחוזקה להכניס העכברים לחוריהם.  הערבים שחיים בינינו בישראל סומכים על הדמוקרטיה שהם מחללים חיים בשוויי זכויות, אבל הם לא הריבון, זאת צריכים לזכור, הריבון הוא עם ישראל והוא חייב להשיב לעצמו היזמה והכוח.  בעזה אין צורך להיכנס עם הצבא, זה חסר בינה יהרגו חיילים.  עזה צריכים להפגיז בתותחים, לפגוע באזרחים וגם במחבלים.  האזרחים ירימו קול ויבקשו הפסקה.  לא יכול להיות שכל הטילים מעזה מכוונים נגד אזרחיי ישראל ואנו נוהגים פגיעות כירורגיות..  הגיע השעה להכות כדי שירגישו כאבים ויפסיקו לירות.  כל ירי אפילו כדור אחד יענה בירי תותחים בכל החזית .  ההבלגה משדרת לא כוח אלא אבדן דרך.  משדרת חולשה, משדרת פחד ואימה.  עם ישראל מותקף על ידי עמלק ומת מפחד.  מחק עמלק מהארץ!  

             הגשר מעל כביש חיפה ליד ג'יסר א זרכא  יש להרוס, כדי שהם לא יזרקו אבנים על הנהגים.  אם הוא נבנה כדי לאפשר להם לחצות הכביש עכשיו צריכים לדאוג לעצמם ושעה אחת קודם לשלוח אותם חזרה לסודן, ביחד עם הסודנים החדשים שנכנסו לארץ וממררים החיים של דרום תל אביב.  

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שבת, 5/7/14, 16:56

          אין מלך בישראל ואיש הישר בעיניו יעשה!   גב. זהבה לגאון יו"ר מר"ץ באה ללמד סנגוריה למתפרעים!  האם התכוונה להתפרעות המשתוללת בחוצות, כהפגנה לגיטימית של  אזרחים "שלווים"  היכולים להפגין "במדינתם" !  האם באמת מדינתם גב. גלאון, או שאת תהיה הראשונה להישחט בפרעות האלה, אם לא יהיה פחד מפני הכוח שאנו הישראלים יכולים להפעיל, המצב ילך ויתדרדר.   גב. גלאון איננה מצטיינת בטיפשות, היא אשה נבונה ויודעת שדבריה אינם נכונים והיא מעודדת הפגנות אלימות.   האם זריקת אבנים על נהגים בכביש, שרפת מכוניותיהם (טוב שלא הרגו אותם)  זריקת אבנים מהגשר של הישוב הסודנים אל זרקא כל זה נראה לגב. בראון תקין וחוקי!  אני וודאי לא אצביע עבורך לעולם, כמו גם לא בעד הד"ר אחמד טיבי.  אבל אני רוצה שבמדינה שלי, אליה הגעתי אחרי אלפי שנים בגולה, לנסוע וללכת בחוצות ללא פחד הגלותי.   האם גב.  גלאון  חושבת שאת היהודים מותר להשיב לגולה ושאין מקום בטוח עבורם בעולם!  כך זה נשמע.   ההתרשמות מאשר מתרחש בישראל ובגבול המערבי הרושם הוא שאני לא נימצא בבית.  אין מלך בישראל והעכברים חוגגים.   האם בנימין נתניהו התעייף ואיבד חיוניותו?   הדבר הזה בדמנו.  מחר הוא לא יקבל ההצבעה שלי בקלפי.  צריך להחליף סוסים.  המדינה מתערערת, נהרסת, זרים עושים בה כרצונם והממשלה, אנחנו, יושבים באפס מעש ואין תגובה ואין ציוץ.  העם היושב במולדת יושב ומשתהה מה קורה בצמרת, האם שם אבדו דרך והרפו מההגה?!  אנחנו מרגישים חוסר ביטחון ואוזלת יד ועוד יותר פחד שאין שואל ואין דיין.  האם אני יכול כעת לנסוע לחיפה מבלי להיפגע?  האם אני יכול לנסוע לעפולה מבלי להיפגע?    אין ביטחון כזה, הביטחון בארץ מת.   הפלסטינים יורים והפלסטינים בארץ מניפים דגלי אש"ף, זורקים אבנים, פוגעים ביהודים , לאן אנו באים??   האם המדינה עומדת לקרוס?   אני לא מבין האולטימטום של ארבעים ושמונה שעות, עשרים וארבעה לא הספיקו?  אנו צריכים להצטייר קדושים, העולם יגנה אותנו גם אם אנו נמות.  ספרד ואיטליה עושים לנו חרם, שהוא חרם אנטישמי ולא מצייצים.   בסוריה נהרגים עשרות אלפים, בעירק, בגבול רוסיה אוקראינה , סין כבשה את טיבט ואין מציצים, רק מולנו העולם מתאגד כדי להפליט בסיוע של כמה יהודים מלוכלכים.    ראש הממשלה תתעורר, אנחנו תובעים!  העם לא מאושר מהתנהגות הממשלה.           

         דרג את התוכן:

          פרופיל

          חייםחיימוף
          1. שלח הודעה
          2. אוף ליין
          3. אוף ליין