כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 8/2014

  0 תגובות   יום רביעי, 27/8/14, 19:33

  עכשיו אחרי שהמלחמה בעזה הסתיימה (אני מקווה)  אפשר להפנות מבט לצפון לבשר אסד.  האיש נמצא במצוקה.  הוא צריך סיוע,   אני חושב בקול רם,   להידבר אתו, לתת לו סיוע אווירי וכתגמול יכרות אתנו שלום.  בתנאים האלה אפשר לסייע לו כי זה יסייע גם לנו בעתיד נגד הארגון דאע"ש, ארגון חולה בטירוף דתי, שיזיק מאוד לאסלם,  אם יגיע לגבולנו יכול להציק לנו לא מעט.  כחומר מחשבה.

  דרג את התוכן:
   1 תגובות   יום שני, 25/8/14, 19:43

   אינני אסטרטג גדול, אבל הדיבורים על המכה שחמס ספג הם עורבא פרח,  הם עדיין יורים ומתחזקים.  עוצמת האש לא פוסקת זה מה שחשוב.   במקום לדבר יש לעשות והעשייה חייבת להיות במכות לא  צפויות, במקומות מהם יורים.  קודם למקומות היורים פצמ"רים יש לירות באותו כלי נשק, ואם יש גדול יותר לעושת עם גדולים יותר.   מבלי לדבר, במסתורי הלילה יש להכניס כוח גדול של טנקים, אל מקומות הירי, לחסל כל מה שעומד וזז ולכבוש שליש הדרומי של הרצוע.  האזרחים לשלוח לעזה, למלא אותה באזרחים רעבים.  כמות המזון חייבים להקטין.  גם המים צריכים לתת במנסרה.    אחרי זמן לכבוש החלק הצפוני, כאשר כל הזמן עזה העיר מטווחת בארטלריה כבדה.  אין רחמים וגם לא צריכים להיות, הם מכוונים לשהידים ששואפים למות, מה שנשאר לנו לסייע להם בחפץ לב, אני מאחל להם שיהיו הרבה  מאוד שהיידים.   העזה יש לשטח עד עפר כמו שעשו הרוסים בברלין.  אני חושב שיש לפגוע גם בבית החולים בעזה.   מתחתו יש מחסנים של נשק ומסתור למנהיגים לכן יש להרוס.  להודיע להם לפנות תוך שעות מספר בית החולים וזהו, אחרי זה להרוס.  הם יורים על מנת להרוג אזרחים, זו המדיניות שלהם, אנחנו צריכים להשיב באותו המטבע.    רחמים רק מביא יותר פציעות והרס ופגיעה בתשתיות.   מספיק זה מספיק.  אי אפשר לדבר עם ארגון טרור, שמחנך לשהידי-ות .  אנחנו צריכים להראות הצלחותיו  לכיוון השמיים.   

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שני, 25/8/14, 12:29

    יש לי הרושם שהאירנים מחפשים סיבה להתערב במלחמה באזורנו.   צריכים להיזהר, מה הם זוממים?  אני מקווה שראש הממשלה מרגיש הרוח הקרה משם וידאג לחסום זרמיה. 

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שני, 25/8/14, 12:27

     רק היהודים מסוגלים לעשות מוזרות כזאת לספק מים ומזון לאויב.  המזון צריך להגיע בטיפות גם המים.  לא ראיתי האנגלים במלחמת העולם השנייה יוצאים מגדרם לספק מזון לגרמנים.  הערים לעולם לא היו מספקי לנו מזון או מטפלים בפצועים שלנו.   רק היהודים עושים זאת.   זה עם העברי.

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 22/8/14, 18:22

      התנהגות של חלק מהשרים, שר החוץ ושר התעשייה (בנט)  גורמים לרושם של  אבוד עשתונות.  הוויכוחים חייבים להיות רק בקבינט ולא ברחוב.  שני השרים האלה מסתכלים מעבר למלחמה עם תקווה שהעם יגמול להם במנדטים בכנסת!  אני מקווה לא.  יש להם דעה שהם חושבים אותה נכונה, אבל הקובע הוא ראש הממשלה ועדיין הוא הפוסק האחרון.   לא להוציא חילוקי הדעות לרחוב.  לא רק אנחנו שומעים גם האויב וזה מחליש העמידה של העם.  בינתיים נתניהו נוהג בהגיון.  להיכנס לעזה יהרגו  הרבה חיילים, ואיש לא מעוניין.   התשה ורצח מחבלים בינתיים היא התשובה.  הם מתחילים להראות סימניי עייפות בכך שיוצאים מחוריהם לנשום אוויר חופשי ולא בתעלות.  בנייה חדשה בעזה תאפשר רק בתנאי אחד פירוז, אחרת אין לאפשר עזרה ואין לאפשר בנייה.  ההסכם הפוליטי שחייבים להשיג הוא גם לא  ערובה\ אבל  לפחות משהו.   יש לי הרושם המלחמות האלה עם הערבים המתאבדים  ימשיכו זמן רב.  החזקתם במצב נחות מבטיחה שבסוף ההיגיון האנושי יגבר, כך אני מקווה, אין פתרון קסמים. 

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום ראשון, 17/8/14, 17:31

       הפגנת השמאל בככר מלכי ישראל היא ניקוז של תסכולים?  מה קורה לכם?  ההפגנה משדרת לאויב רק דבר אחד ברור החברה הישראלית לא מסוגלת להתמודד עם לחצי מלחמה והיא מתפוררת מבפנים!   הרי הכל יודעים שלו יתקיפו גם השמאל, אפילו הקיצוני יתגייס להגן על המולדת.  לו הייתי רואה הפגנה של שמאל עזתי אשר רוצה להגיע לשלום עם ישראל הייתי הולך בעצמי להפגנת השמאל, אבל לא כך המצב.  עם מי השמאל רוצה לעשות שלום, עם עצמו?  הרי חמס שולל זכותה של ישראל להתקיים.  אבו מזן שולל הליגיטימיות של ישראל כי אדמת ישראל היא קודש מוסלמי וואקף ערבי!!  ממתי הערבים רכשו את אדמת ישראל.  הרי אדמת ישראל לא ניתנת למכירה היא תמיד שייכת ותשתייך לישראל עד סוף הדורות.  הנה אחרי אלפיים שנה אנחנו חזרנו ובנינו ונבנה יותר את הארץ.   נוכחות הערבים על אדמת ישראל לא נותן להם זכויות רכישה.  אדמת ישראל לא ניתנת למחירה ולא להשכרה.  היא שייכת לעם ישראל.  התקוות אשר הערבים מפתחים כאילו עם ישראל אבד זכויותיו על האדמה שהם כעת העם הנבחר!!  הרי זה לא בידיי בני אדם.  הם לא יכתבו תנ"ך חדש מה שכתוב כתוב, ולא ניתן לשכתוב ולא לפירוש חדש.   אדמת ישראל לעולמי עד שייכת ותשתייך לעם ישראל.  התנהגות מנהיגנו יצרה רושם שאנו מוותרים, זה לא יהיה, הר הבית לא יהיה מקום של ערבים הוא ימשיך להיות המקום הקדוש של עברים גם אם הערבים בינתיים מתפללים שם.   אין התנגדות שיתפללו, אבל יש להסדיר ימים של הערבים וימים של העברים.  הערבים צריכים להתרגל שהיהודים הגיעו פה לא על מנת ללכת, אנחנו פה לתמיד.  אם יקלטו זאת נוכל לעשות שלום, שמגיע לשני העמים.  הערבים צריכים לקבל קיומנו כעובדה שלא ניתנת לעירור.   הדליגיטימציה שאבו מזן מוביל אני בטוח בסוף תיכשל,  היא עומדת על כריי תרנגולת.

       דרג את התוכן:
        3 תגובות   יום חמישי, 14/8/14, 17:41

        התנהגותו של הנשיא אובמה כלפי ישראל וממשלת ישראל מעליבה.  הוא מתנהג כלפינו לא כידיד אלא כאילו אנחנו וואסלים שלו והוא האדון אשר על פיו יישק דבר!!   גם התנהגותה של אנגליה מוזרה ביותר, למה בדיוק אנחנו צריכים חלפים ונשק כדי לנקות את השניים או בעת מלחמה.  במלחמת עזה הרביעית אין איש שיכול לטעון שאנו גרמה לה.  התנהגותו של ראש הממשלה הייתה אטית הססנית, לאפשר לעזתים לסגת, אבל הם לא קלטו הרמזים אשר הוא שילח.  הדרישה לחקור את ישראל ולהתעלם מהתנהגותם של המחבלים בעזה כאילו הם מלאכים טהורים ואנחנו שחורים משחור.  אנחנו מתגוננים רבותי!! אנחנו מתגוננים!!  איזה מדינה מתייחסת כמונה כלפי אנשי עזה.  לו היו הרוסים או האמריקאים בעצמם היו חורשים את עזה מזמן.  אנחנו נותנים ועדיין נותנים זמן למנהיגים החולים שם מרוב גדלות להתעשת, לשוב לעשתונות בטרם יהיה מאוחר.  אני אישית חושב שהיו חייבים לגמור עם הארגון.  ההודעה מראש של "חבריי ראש הממשלה"  שנתניהו איננו מעוניין להפיל שלטון חמס  מעזה פעל בעוכרינו.  הם יודעים שאנו לא נפגע במנהיגים לכן נוהגים ביהירות וחוצפה שאין לה סוף.  הם יכולים לקבל נמל רק בתנאי שהם מכריזים שהם מוכנים לשלום והפסקת פעולת האיבה לתמיד.   העולם כיום הוא אנטישמי שחור.  בגלל הפיכתו של העולם לכפר קטן השנא לא יודעת גבולות וכבוד.  בעת מלחמה חבריי הקבינט כולל שר החוץ היו חייבים להיות לויליים לראש הממשלה ולמדינת ישראל.  האמירות הבלתי מרוסנות כאילו אין שלטון ואדם הישר בעיניו יעשה!!   השאלה הגדולה האם בהסכמי רכישת נשק אין סעיף הקובע שאין להפסיק מלוח נשק בעת מלחמה.  לא האנגלים ולא האמריקאים נמצאים באזור הזה.  התנהגותו של אובמה כלפי הערבים וההשתוללויות במדינותיהם מצביעה עד דבר אחד  נשיא האמריקאי לא מבין ההליכים בעולם הערבי.  קרטר נישא לעשות משהו באירן במקום להראות מאיפה משתין הדג התקפל כמו בובת סמרטוטים.  בוש הבן רצה בחירות דמוקרטיות בעזה קיבל את החמס שלא עשה בחיות מאז הגיע לשלטון.  כבר אמר אחד האיממים אין חיבור בין איסלם ודמוקרטיה.  כל פעם שיש בעיה קטנה הערבים לא נוהגים בדרך דמוקרטית אלא משתוללים ושוברים את הכלים.  העולם לא לומד.  אני וודאי לא הראה התמוטטות האיסלם באנגליה, אני מניח שאנגליה תתמוטט קודם, גם אירופה.  הם לא מסוגלים להבין צורת החשיבה של האיסלם.  הם לא דמוקרטים ולעולם לא יהיו.  אנשים אשר מהדרים אישה אין דמוקרטיה.   מצבנו מדאיג ואני לא מבין מה בדיוק נוכל לעשות כדי לצאת מהמלחמה המתמשכת הזאת ביד מלאה.  היינו חייבים לתקוף ולהגיע להכרעה.  אני מקווה שהרעיון של ראש הממשלה לא יהיה בעוכרינו.    

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שלישי, 5/8/14, 16:22

         דבריו נאמרו לפני הסכמי אוסלו,  הוא הזהיר בלשון שאיננה משתמעת לשתי פנים מפני החזרת רצועת עזה לידיים ערביות.  הוא הזהיר מפני שליחת טילים ואמצעיי הרס והרג, איש לא שמע לו.  גם עכשיו השמאל הישראלי מסרב ללמוד מהעבר, מסרב לראות עובדות בשטח ומסרב להבין שהערבים סביבנו חייבים להיות תמיד תחת עין בוחנת ויכולת שלנו להיכנס ולשמור על הביטחון והשקט.  הסתלקות מאזורים כאלה יביא מיד יריות וטילים ופסמ"רים למדינת ישראל ולפגוע בביטחונה וכלכלתה.   החלום לשתי מדינות לשתי עמים מתרחק, הם צריכים מן קנטון שוויצרי בהשגחה שלנו, כאשר הם עצמאות כלכלית.   הביטחון תמיד חייב להיות בפיקוח שלנו.  אולי באחרית הימים יהיה טוב יותר.  הערבים לא רק שונאים אותנו, הם רוצים להשמיד המדינה ולקחת אדמתה לעצמם, כמובן נגד כל עובדות ההיסטוריה והעולם.   רק אנחנו יכולים לשמור על ביטחוננו ועל החיים שלנו.    ערביי ישראל במלחמה הזאת ברצועה הוכיחו שהם גורם עוין.  לו הפגינו הייתי מקבל התנהגותם כטבעית, אבל הם זרקו בקבוקי תבערה, צמיגים בוערים, שרפו מכוניות ופגעו בנהגים, אלה סימנים שהם לא שייכים למדינה הזאת ועוד פחות לעם הזה.  אנחנו צריכים לסייע להם למצוא מדינה בה יכולים לבטא מהוויהם ועתידם,  לא מדינת ישראל, אנחנו לא העתיד שלהם, אלא העתיד של עם ישראל בעולם כולו.

         דרג את התוכן:

          פרופיל

          חייםחיימוף
          1. שלח הודעה
          2. אוף ליין
          3. אוף ליין