כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 9/2014

  0 תגובות   יום ראשון, 28/9/14, 18:36

  שמעתי דבריו של מלך אבדלאללה  הירדני, שדיבר ברצינות גדולה בצורך של פתרון הבעיה של ערבים המכנים עצמם פלסטינים.   מדבריו  השתמע ברור שהפתרון נמצא בידיה של ישראל.   זה כמובן לא רק לא נכון אלא גם רחוק מהאמת.   כאשר האו"ם הכריז על חלוקת הארץ לא היהודים ולא ערביי ישראל קמו להילחם אחד בשני.  דוד בן גוריון הכריז על הקמתה של מדינת היהודים ואם זה הערבים שקיבלו חלקם היו מסתפקים ומסיימים את הבעיה.   ארצות ערב שסביב מדינת ישראל לא השלימו עם הולדתה של מדינת היהודים וביקשו מתושביה הערבים של פלסטינה הרומית להתפנות עד חיסול הישות היהודית שזה עתה קמה.  כולנו מכירים ההיסטוריה ויודעים מה קרה.  הסיבה למבואי הסתום היא בגלל התערבות המדינות הערביות שלא היה להם מה לעשות בדומינון האנגלי, אשר חולק בין היהודים והערבים.

     כעת באה המלך הירדני ומטיל הכובד כולו על כתפיה של ישראל, כמובן שזו בריחה מהמחויבות של ארצות ערב למטרה של ערביי ישראל אשר יצאו מהדומיניון האנגלי לדרישתם.    הפתרון לא נמצא בידיה של ישראל אלא של מדינות ערב באזור וישראל גם יחד.  זה הם מכירים או לא מכירים בזכותה להתקיים כמובן מפריע, אבל פתרון לא יכול לבוא על חשבון ישראל שלא היא יצרה הבעיה שאתה אנחנו עוסקים מעל חמישים שנה.   הערבים שברחו לארצות הערביות השכנות הם צרכים לקבל וליישב בארצותיהם כמו שישראל קיבלה הפליטים מארצות ערב אשר גורשו וגם מארצות האחרות שעשו דבר דומה ויישבה אותם בגבולותיה.  

     כמובן לכך דרושה מנה גדולה  של רצון טוב וכסף רב שנמצאים בידיהם של ארצות ערב העשירות.    התכנית של אבו מזן היא לא ישימה.  נוצרו עובדות בשטח, אחרי עשר מלחמות, שאי אפשר להתעלם מהם.    אבו מזן מתעלם מהעובדות האלה כאילו אנחנו מדברים בשטח בתולי  "טבולה רזה".  אין ספק שירדן שהיא בנויה על חלק הארי של דומיניון האנגלי.  כי שבעים אחוז  מאזרחי ירדן הם הערבים המכנים עצמם פלסטינים.   אליהם יכולים להסתפח הערבים שעדיין מתנחלים בשטחה של ארץ ישראל המערבית.  אנחנו יודעים מעדותו של מרק טויין וכן תייר הונגרי של התחלת המאה השמונה עשרה שלא היו ערבים בשטחה של ישאל ההיסטורית פרט ליהודית  וכמה נוצרים.   הם מתארים אדמה מוזנחת וסחובה, לא  מניבה.  הערבים של ארץ ישראל יכולים  ליצור קשר עם ירדן, אדמיניסטרטיבי כל שהוא שעדיין משאיר להם עצמאות מסוימת.   הבעיה נוצרה ופותחה ונשמרה על ידי ארצות ערב אשר לחמו מספר מלחמות קשות בישראל, כעת הגיע זמן שהם ישיבו לה בכך שיסייעו  ליישב חלק גדול מערבים  הגדה בירדן או להיות בקשר עמה לאורך שנים.   לישראל אין מחויבות לטפל בהם ולא לדאוג להם.  הסבריהם הנתמכים בשמאל הישראלי שלא זוכר פרטים היסטוריים, לא תומכים במטרתם.  הם מעולם לא  לא היו עם פלסטיני שהתגורר באדמתו ארץ ישראל.  הם ערבים שנצאים בכל מזרח הקרוב ובעזרת האימפריה הבריטית התנחלו על אדמת ישראל.   העם שמכנה עצמו פלישטים נעלמו מהאזור זה לפני ארבעת אלפים שנה.  הערבים הם המתנחלים חדשים על אדמת ישראל.    לפתור בעייתם מדינות ערב חייבות לתת חלקם הגדול והחשוב באדמה ובממון. 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 26/9/14, 18:37

   ניסיתי לכתוב על נושא זה בעיתון ידיעות אחרונות למדור ההודעות\ המאמר נשלח וכרגיל לא פורסם לצערי.  לכן אני כותב דעותיי בבלוג הזה.    שפה היא חישוק האוחז עם כיחידה אחת מלוכדת וחזקה.   היא יוצר עם עם תרבות משלו, דת, מסורת, מנטליות, תקוות  והעיקר רצון עז לרשת אותנו.  ראיתי הסדרה של חיים יבין בערוץ שמונה בה הוא הראה  המחשבות ותקוותיהם של ערביי ישראל.  התמונה לדעתי עגומה ומסכנת, אבל משום מה מר יבין הגיע למסקנה שונה לחלוטין |שעוד יש תקווה ששני העמים יעבדו ביחד ויחיו בכפיפה אחת."  לצעיר אני לא שותף לדעתו זו.  מאשר שודר היה ברור שהערבים רוצים מדינה לכל אזרחיה, שיבת הפליטים וזכויות שוות  (שיש להם).  מובן שמדינה של כל אזרחיה ושיבת הפליטים הערבים שכיום הם לפי ספירתם מעל ארבעה מיליון זה חיסולה של מדינת היהודים.   זה לא קביל.

        בקשר לשפה שכיום היא שפה רשמית ושוות ערך לעברית (שבע מיליון יהודים ומיליון וחצי ערבים )  אני חושב ומשוכנע ששפה העברית חייבת לקבל הבכורה  במרחב הציבורי.  בכל מדינה בעולם יש שפה אחת, של הרוב אשר עליה מתנהלים החיים הציבוריים.  אני שומע ביקורים בבית החולים שנעשים במחלקות, בגלל שיש שני רופאים ערבים ואחות ערביה מתנהלים בערבית.  נוכחתי בחדר מיון של בית חולים ציבורי והשפה ששלטה הייתה ערבית, בגלל האחיות ואולי רופא אחד והקהל לא משותף לנעשה במרחב הציבורי.  לכן במרחב הציבורי חייבים לדבר עברית.  יש להעביר חוק שיש להשתמש בשפה העברית.   אני הולך עוד יותר רחוק, אני חושב שהערבים החיים אתנו במדינה חייבים ללמוד בבתי הספר הציבוריים של ישראל בשפה העברית, ללמוד ההיסטוריה העברית, התנ"ך הגאוגרפיה של ישראל הכל  בעברית.

       אינני מתנגד שידברו ערבית ושילמדו ערבית אחרי הצהרים וגם ללמוד ההיסטוריה שלהם\ אבל לא מתקבל על הדעת שבים העצמאות הם מפגינים על הנגבה, ומניפים דגלי אש"ף .  זו מדינת היהודים אם הם רוצים לעשות כל הדברים האלה יש להם עשרים ושתיים אפשרויות בעולם.   ישראל היא המדינה היחידה העברית ואין לערב שני הדברים.  הערבית יכול ללמוד כל אדם אשר מעוניין גם באוניברסיטה.   אני בעצמי מתכונן ללמוד ערבית למען ידיעה. 

       בצורה חד משמעית יש להעביר חוק שאין לשרוף דגל ישראל והשורף ייענש,  המניף דגל שחור ביום העצמאות ייענש,   וגם החוגג הנגבה ביום העצמאות בישראל ייענש.  הם חייבים להתנהג כמו שהיהודים התנהגו בגולה.  למדו עברית ותרבות עברית והיסטוריה עברית אחרי הצהרים.   בבוקר כולם לומדים בבתי הספר הציבוריים בבולגרית\ ההיסטוריה הבולגרית וכל המדעית בבולגרית.    השימוש בשפה שהיא ערבית רשמית בישראל אנחנו מחזקים הריחוק בין שני העמים והייחודיות הערבית.   אני שוב חוזר במרחב הציבורים צריכה לשלוט רק שפה אחת העברית כמו בכל ארצות תבל.    זאת יש לעשות בחוק של המדינה.

       באותה ההזדמנות אני חייב להתבטא על החלטותיו של  בית המשפט העליון.  הוא נוהג כמו הוא לא שייך לעם ישראל אלא לעולם.   החרדים חייבים ללמוד הליבה במדעים, אחרת הם פרזיטים לכל אורך הקו, והמסתננים מאפריקה שהם מוסלמים,  צריכים לעזוב את ישראל.   אנחנו מבססים מדנית היהודים ולא מדינה של כל דיכפין, שיכול  להתנחל בה, לפי רצונו.   בית המשפט העליון צריך לבחור לאן הוא שייך לעולם או לעם ישראל.   לא הכל שפיט ולא כל דבר אשר הוחלט פוליטית הוא שפיט ובית המשפט יכול למחוק.   אנחנו נגיע למצב שבית המשפט יורחק מהחיים הציבורים הפוליטיים בצדק. 

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 16/9/14, 17:43

    שיקומה של רצועת עזה אסור שתתקיים ללא פירוזה מנשק והשגחה קפדנית לאן המלט הולך.  הכנסת חומריי בניין לרצועה ישמשו לשיקומן של המנהרות ולא של הבתים של העזתים.  שם אין ביקורת ואין חופש דיבור.  העם ישמש כקלף ללחץ על האו"ם להכניס חומריי בנייה ללא בקרה.  דבר שני יש להוציא אנשי "אונרה"  מהרצועה, שין להם תפקיד.  ברור שהערבים שם מקבלים כמויות כסף גדולות שמשומשים למטרות הצטיידות בנשק ולא לרווחת התושבים.  החמס קיים רק כדי להילחם בישראל, זאת צרכים להסביר לכל העולם.  צריכים גם להסביר בכל העולם את אשר לנו ברור, אין עם פלסטיני, אף פעם לא היה ואין כל קשר בין פלסטין לערבים שבחרו להיקרא כך.  הפלסטינים נעלמו מהאזור הזה לפני ארבעת אלפים שנה, שימשו חיילים לדוד המלך.  לכן אנחנו לא גירשנו עם הפלסטיני מאף מקום, הערבים הם אשר כבשו את הארץ בסיועה של אימפריה הבריטית, אשר נגדנו הוציאה שלושה ספרים לבנים. 

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שלישי, 16/9/14, 09:23

     רעול פנים הוא איש  מזימות.   אדם אשר מסתיר פניו זומם לא טוב.   המהומות בירושלים הגיעו לרמה מסוכנת והממשלה מחרישה?!   אין קול ואין ציוץ!  האם הממשלה וויתרה על ירושלים וואדי ירון?   יש להשליט שקט במקומות האלה בכוח הזרוע.  נמאס שיהודי איננו יכול להתהלך בארץ ללא מורא.  הערבים מרשים לעצמם לפגוע ביהודים כי הם שונאים יהודים!   אם הממשלה תמשיך להחריש המצב יחריף מאוד.  היהודים ייקחו החוק לידיים ויתחילו רציחות ופצועות לא מבוקרות.   רעול פנים צריך לצלוף עליו בצלפים, הוא לא אדם ישר.  אצל הערבים הוא סימן לפורענות.  זורקי בקבוקי תבערה אינם חורשי שלום.  יש לפעול ולכבוש שנית המקומות האלה.  יש להטיל עוצר וגם יותר מכך.  ההשתוללות עוברת כל גבול ולא מתקבלת על הדעת, גם במדינה דמוקרטי. אשר מרשה ליצרים אפלים להשתולל ולשומרי החוק אין הגנה.  איפה ראש ממשלה, מדוע הוא לא מגיב, האם אנחנו נמצאים בזמנו של שרון, כאשר לא הגיב במשך שנים לטילים מעזה עד שהגענו למלחמות קשות.  את העשב השוטה יש לעקור מוקדם לא כאשר חונק את היער.         

     דרג את התוכן:
      2 תגובות   יום שישי , 12/9/14, 18:54

      מצד אחד אני טוען יש חופש דיבור בארץ ואני גאה שאנשים יכולים להתבטא ולהביא רעיונותיהם לפני העולם.   אינני יודע איך היו מגיבים ברוסיה להתנהגות כזאת.  אם רצו לקבל מחיית כפיים קיבלו אותם מהישות הפלסטינית.   מעניין לבדוק ולנתח בסיס הפסיכולוגי של התנהגותם הזאת.  אני אנהג כמו אברהם אבינו בסדום, הייתי מסתפק בערבי אחד שיכריז "אני בעד שלום עם הישראלים, צריך לסיים המלחמות, מבלי להיהרג."  אני לא שומע לא קול ולא ציוץ.  המדינה מותקפת, האזרחים חשופים להפגזות וישנם בני טובים, ישריי דרך אשר מסרבים לבוא להגנתה.  מה בדיוק ישראל צריכה לעשות אשר לא עשתה.  בארבעים ושמונה בן גוריון קיבל גבולות החלוקה הם תקפו.  בחמישים ושש הם תקפו בפדאיון והרגו ילדים ואברכים וסתם אזרחים, זרעו הרס ומוות.  בשישים ושבע אחרי שהאיום חוסל ראש הממשלה לוי אשכול הציע להשיב כל האדמות רק עבור מילה אחת שלום, הוא נענה בשלושת לאווים  והגענו למלחמת יום הכיפורים.   סעדאת אפילו שהיה אויב לא קטן ולא פשוט הגיע למסכנה שהמילה תתן לא רווחים גדולים יותר מאשר מלחמות.   הוא קיבל כל סיני בלי לירות כדור אחד ואמר שלום.  גם המלך חוסאין עשה כמוהו קיבל את שרצה.  עם עזאתי לחמנו כבר ארבעה מלחמות והם מסרבים עדיין לומר את אשר צריך לומר.  לו אמרו שלום היו מקבלים שדה התעופה, הנמל וחופש תנוע וגם עזרה מישראל להשתקם.    אין לי ספק המחווה של ה8200 היא אלטרואיסטית, רחבת לב, התחשבות אנושית, אבל מה אתנו?  מה יקרה אם מחר הם שוב יתקיפו?  ברור שאין אפשרות להשיב כל האדמות, אשר בהם התנחלו הערבים, אשר פלשו לאדמת ישראל בעידוד האימפריה הבריטית, כאשר נגד היהודים הוצאו שלושה ספרים לבנים.   האם, לפי תפיסת עולמם של אנשים האלה עם לב גדול,  להרים ידיים ולספק כל דרישותיהם, ביניהם חזרה של כל הפליטים, כאשר ישראל השיבה לארץ פליטים יהודים , אודים עשנים, באלפים ויישבה אותם ונתנה עבודה.  הם מחכים למותנו כדי לרשת אותנו.  אבו מזן רוצה לשוב לגבולות של שישים ושבע אותם הרסו בהתקפת שישים ושבע!  לא יכול להיות שאנו נשיב את הר הבית ומזרח ירושלים לערבים מבלי יכולת להגיע לכותל?   אינני יודע עם האנשים האצילים האלה שמעו גם הפרופסורים אשר דוגלים בדה ליגיטימציה של ישראל וחרם על האקדמיה שלה עד שהפליטים לא ישובו לבתיהם ולא נשוב לגבולות של שישים  ושבע!   כנראה איש מהאצילים האלה לא שמע על האנטישמיות הקשה באירופה, אותה אירופה שהיא בית הקברות הגדול ביותר של עם ישראל.    הפרופסורים למעשה רוצים מחיקתה של ישראל ממפת העולם!   מה בדיוק ה8200 רוצים?  לא ישרתו ניחא, מי יהגן על הארץ.   אחרי הסכמי אוסלו, שכולנו ברכנו, ראש הממשלה רבין התחיל להסיג כוחות  ולהתייצב על קווים אחרים, אינני יודע האם ה-8200  זוכרים התקופה הזאת.  ערפאת תירגם שיבתנו לקווים אחרים כחולשה ופתח באינטיפדה הראשונה.  נהרגו מעל אלף יהודים.   גם הנשיא עזר וויצמן ביקש מרבין להאט, אבל הוא המשיך.  עובדתית ערפאת הרג את רבין, אף שלא לחץ על ההדק.   מי מבטיח לנו שלא נפגש באותה ההתנהגות בהסכם הבא.  אנחנו נשרפנו בהרבה מצבים וחוששים.   נכון אבו מזן אולי יותר רך?  אבל הוא רץ לעשות דה ליגיטימציה של ישראל במועצת הביטחון ובבתי המשפט, כאילו אנחנו פתחנו במלחמת צוק איתן.  אני הייתי מבקש שהיחידה 8200 תקים ותכריז על תוכניתה מה היא רוצה להשיג?  מה היא מוכנה להקריב, כדי להגיע למה שהם רוצים, כדי לא להרוג אזרחים "אומללים".  אני מכריז שלו לא הייתה כיפת הברזל הישראלים באלפים היו נהרגים, בתים היו נהרסים ובעזה היו חוגגים, מה הייתם אומרים אז?  זאת אומרת להצדיק מלחמה ופציעה באויב חייבים למות יהודים ועד כמה שאפר רבים יותר!   מפני שישראלים התגוננו בצורה יעילה ולא מתו אין פרופורציה בנהרגים!!   מה זה אומר?  זה מה שאמר אובמה  שיש דיספרופורציה בין הקורבנות שלנו ושלהם!   לא אנחנו פתחנו במלחמה.  לו לא פתחו איש לא היה נהרג.  שיושיטו יד לשלום איש לא יפגע, אבל הם מכריזים שהסיבוב הבא כבר בדרך!  מה 8200 חושבת לעשות.   אני בדעה שיש לפרק מיד את היחידה ולבנותה עם אנשים אשר מאמינים בקיומה של מדינת ישראל חזקה כדי לשרוד.    בחוץ ישנם זאבים ונחשים בלא המדינה כבר מזמן היינו מתאבכים לשמיים דרך הארובות של אוושביץ מס.  2.   הקוראים מאמר זה חייבים להוציא מסכנות מכל יפיי הנפש שבהתנהגותם, כולל הפרופסורים המכובדים, חופרים קברה של מדינת ישראל.   כנראה נפשם יוצאת לחיסול עם היהודי בשלמותו כאן  ועכשיו ומהר. 

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 8/9/14, 19:57

       קשה  להשלים עם המהומות של האזרחים הערבים בחוצות ישראל בעיקר בעת המלחמה וכעת, כאשר אנחנו ברגיעה ורוצים שקט.     לפי התנהגותם המהומות הן מודרכות.  לו נעשו באופן ספונטני עצמוני, ניחא, אבל הם נעשים בעיתוי מעצבן.   זריקת בקבוקי תבערה, צמיגים בוערים ואבנים, פנים רעולים, שרפת פחי אשפה, הנפת דגלים של ארגונים חבלניים כמו דאעש, חמס, אש"ף  ללא נוכחות דגל ישראל, או הנפת דגלים שחורים  ביום העצמאות ושרפת דגלי ישראל הם בלתי נסבלים.   אני חי במדינה היחידה שיש לעברים היהודים והנה בגלל תנאים של דמוקראטיה אשר איננה מובנת על ידי הערבים החרדים וודאי נטורי קרתא  הם משתמשים בה כדי לחמוס יסודותיה, להרוס המדינה, ההתנהגויות האלה לא מקובלות ופוגעות בציפור נפשי.   צריך בחוק לאסור הנפת דגלים זרים במדינה, ולא דגלים של אבל בחג הלאומי של ישראל.  אם מישהו מתאבל שיתאבל בביתו בלא סממנים חיצוניים מרגיזים.  שרפת הדגל שאותו מבצעים ילדים מודרכים על ידי אבותיהם צריך להיפסק ולדרוש קנסות כבדים.    אני חושב שרעול פנים חורש מזימות סכנה, זריקת אבנים היא להרוג אנשים, בקבוקי תבערה היא לשרוף אנשים שלווים, לשרוף פחי אשפה זה מעלה זיהום האוויר,  כל הפעילויות האלה חייבים לעקור בחוק.   יש להודיע שיהיו קנסות כבדים ולזורק אבנים ובקבוקי תערה רעול פנים יירה  בכדורים חיים.   אנחנו משוועים לשקט ולשלווה, מספיק עם המהומות שאין להלם סיבה ואין להם צידוק.  יש להפעיל כוח הזרוע להשתית שקט , לכבוש את ארץ ישראל מחדש.      המשך המהומות האלה יביאו לפיגועים קשים ואיבוד חיי אדם.  יש לפעול מוקדם ומיד  למנוע אבדן בנפש.   אחרת יהיו קבוצות של התאפקו  וייקחו החוק לידיים ואז יהיה רע ומר.  הדמוקרטיה חייבת להתגונן בצורה יעילה.

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום ראשון, 7/9/14, 16:54

        רצח נשים הפכה להיות אופנה לא נענשת בארץ.  הראיון לכלוא האישה במוסד לנשים מוכות ולתת לגבר להתהלך חופשי הוא לא ראוי.  יש לשנות היחסים כלפי שני המרכיבים כאשר העוין הגבר יש לכלוא מיד ולא לשחררו יותר אלא אחרי שסיים שנות העונש.  האישה לא חייבת לאבד עבודתה  בפחד מפני בעל אלים.  ההרגל לכלוא האישה הוא פסול ויש להפסיק אתו מיד.  לגבי גברים אלימים חייב להיות עונש מוות.  גבר אלים הוא כלב חולה כלבת, יש רק דרך אחת לרפא אותו מוות.  אחרי שנים של עונש הוא  ישוב לרחוב וירצח האישה התורנית השנייה.     הגישה חייבת להיות נחרצת והחלטית אם רוצים לטפל במחלה חשוכת מרפא זאת.   זה יש לעשות ללא דיחוי.   הרצח של גב. רוקח הוא על מצפונה של המשטרה.  הטעון שהיא סרבה להיכנס למוסד לנשים מוכות איננו תופס.  בו ברגע שיש בעל אלים מסתובב חופשי ומאיים לרצח או יש לאפשר לאישה לקנות נשק להתגונן או לכלוא הבעל לתמיד.  בעל אלים ברגע שהוא מאיים יש לכלוא לתמיד ללא יכולת ערעור.   נא להחליף החוקים או לנסות לפסוק בצורה נכונה, לכלוא התוקף ולא הנתקף.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום ראשון, 7/9/14, 16:32

         אני שומע קולות המדברים שיש להשקיע עלמת ליצור חברה משותפת!  אחרי השנים הרבות שאני שומע אמירות האלה ומתרשם מההתנהגויות הנהוגות בארץ על ידי הערבים כלפי היהודים ובקבוצות יהודים כלפי הערבים אני קובע אין סיכוי ליצור חברה משותפת.   הערבים ואנחנו שני עמים שונים עם מסורת שונה, דת שונה, מנטליות שונה, התנהגות שונה, תפיסות עולם שונות ותקוות שונות ללחלוטין.  אנחנו שני עמים שבנסיבות היסטוריים נמצאים במקום אחד  אין שום סיכוי שאנו ניצור ישות אחת.  כל עוד הערבים חיים בתקווה לרשת אותנו ולא להצטרף עמנו לבנות את הארץ הסיכוי לא קיים.  לדעתי יש להפסיק לתת שוויון בין שתי השפות.  שפה הערבית כבודה במקומו מונח, אבל אין מקום לבחירה כמו מקומה שווה לזה של  העברית.  העברית חייבת להיות השפה הרשמית  היחידה.  אינני מתנגד שערבית תשמע בארץ אבל אין לאפשר ללמוד בה בבית הספר.  כל הילדים בארץ כולל הערבים ילמדו בשפה העברית הם ילמדו ההיסטוריה העברית והגאגרפייה של הארץ, והספרות העברית וגם התנ"ך.  השפה היא חישוק הבונה עם.  אין מקום לבנות עם קנאי לעצמאותו ולכוח ביטויו במדינת ישראל שהיא מדינת עם היהודי.    במדינת ישראל יש מקום אך ורק של עם אחד ואותו יש לפתח.  אם הערבים רוצים ללמוד ערבית, אחרי הצורים על חשבונם.   קורה וביקור חולים מתנהל בערבית בבית חולים בארץ בעת שהרופא ערבי והאחות ממוצה ערבי.   לא מקובל בעיניי שהעבודה הציבורית בארץ תנוהל בשתי שפות שונות.   העברית חייבת להיות הבחירה.  בדיוק כמו שבצרפת הצרפתית ובארה"ב האנגלית  אין ללמד ערבית בבתי הספר הממשלתיים אלא לאנשים שמעוניינים בכך.  כל החומר כמו שאמרתי יש ללמוד בעברית   העם העברי חייב לקבל קדימות במסורותיו, שפתו ואמונותיו ועתידו.  לא יכולים לחיות שני עמים עוינים במקום אחד וכל אחד מהם יפתח תרבותו עד דק ולחפש הזדמנות לרשת את עם היהודי.   זה חייב לבוא כחוק בל יעבור אם חפצים אנו חיים במדינה הזאת, מדינת עם העברי,  היחידה בעולם. 

         דרג את התוכן:

          פרופיל

          חייםחיימוף
          1. שלח הודעה
          2. אוף ליין
          3. אוף ליין