כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 1/2015

  0 תגובות   יום שלישי, 27/1/15, 19:07

  אדוני, אחרי שאני רואה המפולת בתמיכת אנשיי ארה"ב בנסיעתך לשם, ודעת הקהל השלילית, דבר שהולך ומחריף על תיסע ועל תדבר מקונגרס.    הדברים שלך כעת יתקבלו כהתגרות בדעת הקהל וכולנו נצא נפסדים.  דבר לפני היהודים, שם תוכל לטעון את שאתה רוצה לטעון לקונגרס, אבל על תלך לשם, אנחנו  נצא מוכים וחבולים והפופולריות שלך יורדת לטמיון.      אדם שדואג על עתיד של עם ישראל אומר הדברים האלה.   הסיבה ההגיונית המתח בגבול הצפון מכריח אותך להישאר בארץ, זה הגיוני ומובן.

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 25/1/15, 21:32

   בראותי התכניות בטלוויזיה על גרמנייה על יחסם של הגרמנים לשואה ברור לי שהם מנסים לדחוק הזיכרון ולשכוח ממנו.  אנחנו היהודים הקרבנות היחידים לפעילות החוטאת של גרמנייה הנצית חייבים לדאוג שהזיכרון הזה לא יעלם לעולם.   היהודים הואשמו ברצח ישו מנצרת, רצח אשר בוצע על ידיי הרומאים והודבק ליהודים על ידיי פאולוס היהודי, שמו בישראל שאול מטרסוס.  הנבל הזה יצר (סיפור) המיטוס של ישו והאשים את היהודים כי פחד להאשים האשמים האמתיים הרומאים כי הם יכלו להרוג אותו, נוסף הוא רצה להאדיר הדת החדשה ולהוריד קרנה של היהדות.   אנחנו היהודים סוחבים על גבנו אשמה על מעשה שלא בצענו מעולם, שידינו נקיות לגמרי, כבר אלפיים שנה ויותר.   הגרמנים הרגו ששה מילון יהודים חפים מכל פשע, בגלל טירופו של מנהיג אנטישמי שחיפש קרבן להאשים להסיט תשות הלב ממעשיו למקום אחר.  היהודים לא עשו דבר פרט לזה שחיו בארצות שלא רצו אותם.  הם באמת קרבן שווא לטירוף אשר הפך לפסיכוזה לכל העם הגרמני.   את האשמה הזאת הם יסחבו על גביהם בדיוק כמו שהיהודים סוחבים אשמה על מעשה שלא עשו, כאשר הגרמנים כן הרגו ששת המיליונים של יהודים חפים מכל פשע, פרט להיותם יהודים שלא בחרו לעשות זאת.   יש להרגיע את הגרמנים ולהבטיח להם שעם ישראל ידאג במרוצת הדורות להזכיר להם האשמה הזאת שלא ניתנת וגם לא צריכה להיעלם לעולם.     

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 15/1/15, 12:43

    בני אדם יכולים לטעות וגם להיות צודקים.  היחס לבנימין נתניהו בעיתון ידיעות אחרונות מחפיר.  הקורא העיתון מקבל רושם שראש ממשלתנו הוא מטומטם עם דיפלומה, שאין לא הגיון וודאי לא שכל.  הוא מוביל אותנו לגיהינום!   אני מקבל ידיעות אחרונות באופן קבוע לביתי, פעם קבלתי הארץ אבל אחרי מלחמת ששת הימים הפסקתי לקבלו כי הוא הפך להיות עיתון ערבי כתוב בעברית.  נדמה לי שידיעות מתקרב לעמדות של הארץ.  הרי אם יש לנו "הארץ" וכעת ידיעות אחרונות אנחנו לא צריכים אויבים, הם ממלאים תפקיד זה בהצלחה רבה.  שמען שיפר אף פעם לא מוצא משהו חיובי לומר על בנימין נתניהו.  וב שישנם בן דרור ימיני ומעת לעת גיא בכור.  מכל המועמדים בזירה אני לא רואה אף אחד שיכול להוביל את המדינה.  חשבתי לרגע שיצחק הרצוג התעלה על עצמו אחרי שקיבל את ציפי לבנה, אחרי שראיתיה בהופעותיה הבדרניות הגעתי למסכנה שבדרנית טובה היא לא,  אבל דבר אחד היא לא עושה ושומרת על עצמה לאומר כבל עם ועדה משנתה הפוליטית, מה היא רוצה לעשות?  מה דרכה?    לא בנימין נתניהו איננה משנה פוליטית ולא דרך להוביל.  אני מצפה ממנהיג יותר מאשר היא נותנת להבין מדברים ההיתוליים שהיא פולטת.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום חמישי, 8/1/15, 11:54

     אני וודאי לא בעמדה לתת עצות לח"כ ציפי לבנה אבל הופעותיה האחרונות שמצולמות בטלוויזיה מציירות אותה באור שלילי מאוד.  פתאום הגב.  החליטה להתחרות בבדרנים המקצועיים, היא מופיע ומתבדרת עם כל מני גיחוכים ודימוים המתאימים רק להם ולא לפוליטיקאית שמתימרת לנהל מדינה!   עם כל הופעה כזאת היא קוברת את עצמה.  אני לא רוצה בדרן בתור ראש ממשלה, אני רוצה לדעת מה משנתה שאתה תשנה מצב המדינה בפנים ובחו"ל.  היא מבדרת!!   במקום להסביר מה הצעדים המבדילים אותה מצעדיו של ראש הממשלה הנוכחי בנימין נתניהו.  במה היא תשנה את הדרך בה הוא הולך.  במקום להסביר היא מתבדחת!  מה קרה?  אין לה מה לומר, אז שתרד מבמת הפוליטיקה וההיסטוריה.    בהתחלה חשבתי שיצחק הרצוג ח"כ עשה מהלך נבון, כעת אני כבר לא בטוח, נדמה לי שהוא צריך להתרחק ממנה מהר ככל האפשר היא קוברת גם אותו.   להוביל מדינה איננה בדיחה גב.  לבנה, הדבר רציני כדי להתבדח, תשאירי זאת למקצוענים הטובים, לעולם לא תצליחי לעבור אותם.

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום חמישי, 8/1/15, 11:43

      אני נבוך לקרוא כל יום בידיעות אחרונות, העיתון היומי, מאמרים על בנימין נתניהו ראש ממשלתנו כאילו הוא נבער, חסר עניין במדינה וניהולה, קרוב מאוד למצב של חוסר אכפתיות מגורלה!   אני מנוי של ידיעות אחרונות כבר שנים רבות והתיאור הזה מפריע ביותר, כאילו ראש הממשלה חושב רק על עצמו וכלל לא על המדינה!   אולי בכל זאת יש לו משהו טוב שהוא ראש ממשלה כבר מעל שש שנים!  מה האמת רבותי?    

      דרג את התוכן:

       פרופיל

       חייםחיימוף
       1. שלח הודעה
       2. אוף ליין
       3. אוף ליין