כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 10/2015

  0 תגובות   יום חמישי, 29/10/15, 13:31

  אנחנו לוחמים מלחמה שאין סיכוי שננצח.   אולי אנחנו נהיה צודקים אבל מתים וכולנו נהיה שוכני אדמה.  באנגליה פסיכוזה לשנוא את ישראל.  שם איש לא מנסה להבין מהלכיי המלחמות נגד ישראל ושונא אותה כי טוב לשנוא יהודים!  אנחנו שונאים את עצמנו.  הערבים רוצחים יהודים בחוצות.  עם ישראל מדמם עד מוות והעולם מודד אותנו על חוט השערה.  גם אנו מודדים עצמנו בבג"צ האם צודק להרוס בית של מחבל אשר רצח משפחה שלמה והשאיר ארבעה יתומים!  נכון השאלה נכונה בעת שלום.  אנחנו נעמדים לפני שאלה מצפונית קשה, מצד אחד מותר להרוג יהודים, לא אנשים לוחמים אלא סתם אזרחים שלווים שהולכים לתומם ברחוב.  הורגים מאחור עם סכין.  האם התשובה שלנו צריכה להיות לקחת סכינים ולהרוג ערבים כמו שהם, לזרוק בקבוקי תבערה, סלעים וזיקוקים כמו שהם ואז לא  נצטרך להרוס בתים!  ואז בא בג"צ ואומר אסור להרוג אזרחים שלווים!  אסור להרוס בתים, אסור לזרוק אבנים, אסור לזרוק בקבוקיי תבערה, אסור להפעיל כוח רב מדי בעת פגיע במחבל!!  אז איך מתגוננים??  האם כל המלומדים הנכבדים האלה נותנים לנו נשק להתגונן?  האם יכולים להגן עלינו מפני רצח עיוור חסר הגיון מעודד ממנהיגים חסרי מצפון אשר רוצים לראות אותנו הולכים מפה ומתרחקים מהאזור.  איפה נלך?  לאנגליה!  שתקבל אותנו???   או מדינות בהם האנטישמיות היא כמו אש בקוצים.  בעולם הזה להיות יהודי קשה, אנחנו נדרשים להיות קדושים יותר מהאפיפיור!  בנינו מדינה שמרנו עליה וכעת הטרור מצא תשובה הולמת לרצוח בסכין והיא עובדת כי אנחנו חסרי אונים קשורים בבג"צים ואנשים מלומדים.  איש מהבאים לשפוט אותנו באירופה לא יודע מה המצב לאשורו.  הם יבינו זאת בעוד עשר שנים כאשר הפליטים מסוריה יתחילו לדרוש את שלהם וירצו שמלכת אנגליה  תתאסלם.  אני לא אראה זאת אז אהיה בין ישני עפר.  אולי בית המשפט העליון יבוא לספר לי מה קורה באירופה אחרי עשרים שנה עם הפליטים.  בינתיים הבג"צ קושר ידיים, אנחנו חייבים להיות בסדר ולמות לפי תורת ישו הנוצרי, להגיש הלחי השנייה.    

     רבותיי מה שנשאר לנו הוא למות בלא התנגדות בשקט ולקבל את הגורל בנשיקה.  זה מה שנשאר לנו לעשות.  מרב סייגים רק למות מותר לנו לעשות ובית המשפט העליון יקבל זאת בהבנה ובברכה!  להתגונן אסור כי היהודים חייבים להיות קדושים יותר מהשמיים.    אני לא יודע מה היא הדרך, אני מרגיש מה הדם הרותח שלי אומר.  אני רוצה להרוס את הבתים ואם יהיו אנשים שינסו להגן על הבית בגופם לפוצץ גם אותם.  שתיים עשרה מלחמות הערבי עשו נגדנו והעולם שתק וכעת כאשר אנחנו מותקפים ורוצים להתגונן בא אלינו בשינא ובחרם!!!   הבא להורגך השכם להורגו, זו הנוסחה שירשנו מאבותינו והיא הצודקת.    את אירופה לא נוכל לשכנע כי הם משוכנעים שאנו לא צודקים.  האנגלים לא אכפת כי יש להם בעיות עם המוסלמים.  הם עושים חרם לא לישובים החדשים אלא על ישראל עצמה.  העולם לא סובל יהודים ועוד יותר לא סובל שיש מדינה שיכולה להגן עליהם.  אני חסר הבנה, חסר אונים חסר בינה, חסר הכל.  גם להשיב הכל הערבים הם עדיין ימשיכו לשנוא יהודים והאולם ימשיך להיות אנטישמי.  

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שלישי, 27/10/15, 15:40

   בעיתון ידיעות הופיע התבטאותו של יועץ המשפטי של הממשלה הדורש שהאצבע לא תהיה קלה על ההדק!  אני לא יודע אם באמת הדברים האלה נכונים, אם כן יש מן ההפקרות של דם היהודי עברי בהתבטאות הזאת.   היועץ המשפט של הממשלה עדיין מרגיש במצב דמוקרטי והוא מטיף את שהטיף!  היום שני נערים בני 16,17 ערבים נתפסו ברחוב הולכים עם סכין או דוקרן וגרזן!  הם באים לשחרר פלסטין.  האמירה הזאת מדבר על כך שיש הכוונה מכוונת (אינדוקטרינציה) נגד מדינת ישראל.  היחס הזה של הנוער הערבי איננו רק בישות הפלסטינית אלא גם בין ערביי ישראל.  ללא ספק יש כישלון של החינוך.  האם שר החינוך בודק התכנים שהנוער הערבי לומד בארץ?   הגיעה השעה שהם יתחילו ללמוד בעברית תכנית  עברית.  אין סיבה לתת להם לבנות תכנית הלימודים כראות עיניהם ולעצם הלאומנות.  שר החינוך חייב לבקר מקרוב על הנעשה שם.   קשה לי להבין מדוע נוער ערבי שש להרוג יהודים.  אני לא ראיתי נוער יהודי יוצא להרוג ערבים כי זה איננו בטבעו.  כמבן אפשר לסדר זאת על ידיי לימוד.  

      הזהרותיו של היועץ המשפטי לממשלה זועקת בחוסר הבנה של המצב.  אנחנו במלחמה חמה בה נרצחים יהודים שלווים.  אני נמצא במדינתי ומיעוט קם ורוצח אזרחים הולכים לתומם בסכינים והממשלה חסרת אונים.  נזרקים בקבוקי תבערה, אבנים וזיקוקים ואנחנו משתמשים באגוזים, כלים לפיזור הפגנות אשר בצד השני רוצים להרוג.  שמירת דמם של ערבים והפקרת דמם של היהודים זועקת לשמיים.  ראש הממשלה רץ לקרי ולמלך עבדללה כדי להרגיע את המצב.  הוא חושף חולשה נוראה.  הערבים מרגישים זאת והדרישות שלהם יעלו והם לא יפסיקו.  בכל הזדמנות בגלל דרישות שלהם הם יעשו אותו הדבר כי ישראל פוחדת ובורחת ונכנעת .  זה שיעור שהם ישננו וישתמשו לאורך השנים הבאות.    

      עצם העובדה שהם באים בערים שלנו והורגים אנשים שלווים זועק לשמים והיועץ אשר לא קולט הנעשה בחוצות דורש שאנו לא נפגע ברוצחים.  זאת אומרת אם הרוצח שרצח מרים ידיים  אין להרוג אותו הוא יגיע למשפט צדק עם קטגור וסנגור ויקבל משפט שהוא במעשהו שלל מהקרבן.   אני מקווה שהכתבה הזאת תגיע אליו להבין שאנחנו פה בעומק השורות פוחדים.  אני פוחד פחד מוות לצאת בערבי ברחוב.  האם זה נורמלי במדינה שלי.   בזמנים השחורים בבולגריה בעת הפשיזם לא קרה שהרגו יהודים ברחוב.  פחד היה מהמצב אבל לא בגלל התנכלות באנשים בודדים ברחוב ופה הורגים יהודים והיועץ המשפט לממשלה קושר ידנו ומפקיר דמנו!!

       אני חושב שהגל הזה היה אפשר לעצור לפני שבע חודשים, לו הגבנו כמו שצריך.  זורק אבן, בקבוק תבערה וזיקוק מות יומת.  זה היה עוצר הגל העכור הזה.  הם יכולים להשתמש בנשק חם נכון, אז מפגיזים הישובים מהם הם מגיעים.  המנהיגים כמו צלח ראאד מזן היו צריכים לשבת בבית הסוהר.  אבל אנחנו דמוקרטים לנו מותר למות כדמוקרטים.   זה מצב מגוחך שהיועץ עוצר אותנו ולא עושה דבר כדי לעצור גל הרציחות.  זה לא שמחה להיות דקור ושוכב בבית החולים במצב הטוב ביותר אם לא הרוג ובתוך האדמה.  

     ראש הממשלה מגלה אזלת יד כבר מראשית המאבק.  החולשה וההתעלמות שלו רק עודדה וחזקה פעילותם של הערבים.   החשוב למנוע, ומניע אפשר לעשות בכוח הזרוע.  אם הנוער יוצא להרוג יש להגיע אליו טרם היציאה ולחסל אותו או לכלוא אות בבתי סוהר.  ושוב חשוב לשנות התקליט בבתי הספר.  שם יש הסתה שם יש שנאה שקשה להבינה.  הם לא לומדים להשלים עם קיום מדינת העברים אלא שהם חייבים להשיב אדמתה לידיהם!!

      על ידיי קשירת הידיים של היהודים העברים לא נשיג דבר.  הם למדו שהסכין מפחיד היהודים והם רצים לבקש עזרה מבחוץ.  אם כעת יצליחו  להשיג הישגים המעשים האלה לא יעצרו לעולם.   הם ילמדו שהם משיגים עם הסכין יותר מאשר במלחמה לכן ימשיכו.  הם כבר קיבלו הבטחה יהודים לא עולים על הר הבית.  הם חייבים ללמד ילדיהם שהר הבית איננו קדוש רק למוסלמים ולנוצרים אלא גם ליהודים.  שהיהודים וויתרו מרצונם לעלות על ההר כדי לכבד המוסלמים ואמונתם, אבל הם לא מעריכים המחוות האלה.   האמירות של היועץ המשפטי הם אומללות  וחושפות העם להתנכלויות שלא מגיעות לענישה.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 23/10/15, 11:18

    הרצח של רבין הוא אירוע טרגי ביותר ומכונן המלמד שמנהיגים אסור להרוג.  המורשת זו בעיה אחרת.  כל המנהיגים לפניו וכול המנהיגים אחריו ניסו להגיע לשלום עם השכנים, זה לא הלך.  לא מפני שאנחנו לא מסוגלים כי בצד השני לא נמצא אדם שיכול להתחייב למלא התחייבויות.  אחרי הסכמי אוסלו אנחנו שמחנו ערפאת הרגיע צאן מרעיתיו שההסכם הוא ההסכם של חודייביה.  הישראלים ללא הכירו מה המושג עד שאנשיי המדע המזרח הסבירו שהוא הסכם שמוחמד הפר עשרים וארעה שעות אחרי שחתם והרג כל אנשי מדינה.  

       בניגוד לערפאת  רבין האמין בהסכם והתחיל למלא אחרי סעיפיו אך ערפאת קרא את המפה אחרת הוא תירגם הנסיגה של רבין כחולשה ומיד התנפל עם האינטיפדה הראשונה והרג מעל אלף ישראלים.

    רבין לא קלט הנקודה הזאת, אף שכל חבריו וגם הנשיא (עזר וויצמאן)  אמרו לא לעצור לחשוב להתבונן.  שולמית אלוני שייתה שרת החינוך אמרה שהרציחות הם קרבנות השלום!!   וכעת אנחנו לפני שוקת שבורה.  הנקודה הבסיסית שאנו לא קולטים כנראה היא שהערבים לא רוצים לעשות אתנו שלום אלא לגרש אותנו מאדמותינו.  לכן הם מדברים על כיבוש, השמאל מתרגם הכיבוש של יהודה ושומרון הם טועים מרה, הם מדברים על כיבוש של כל הארץ.  והם ימשיכו לתקוף עד שאחרון היהודים יעזוב.    נו אני רוצה לדעת מי רוצה לשוב לגולה.  אף אחד, שם לא מחכה לנו דבר פרט לשנאה והתנכלויות ושואה חדשה.

       ההשתוללות הערבית כעת מתורגמת על ידי בנימין נתניהו בצורה לא נכונה.  הוא הולך ומבקש עזרה עצל קרי הטמטום המהלך, שאיננו מבין דבר וחצי מהאזור הזה.   גם השופט העליון פוגל הוא ספוטניק, חולם, לא קולט המצב לאשורו.   אנחנו במלחמה קיומית.   כל הדיבורים שאנחנו מדינה חזקה הם שטויות בריבוע.  בנימין נתניהו לא יודע מה לעשות!  יהודים נהרגים על ידיי המיעוט שחי בתוכנו ואנחנו באין אונים.  אז אדוני ראש הממשלה אנחנו במלחמה קשה קיומית.  אם לא נגיב כמו שצריך המצב הזה יחזור שוב ושוב.  

       להשיב כמו שצריך הכוונה לנהוג כמו במלחמה.  השופט פוגל יש לזרוק מכל המדרגות  הוא מסייע לאויב.  בגלל שהוא נמצא במגדל השן הוא לא מבין שעבור העם זו מלחמת קיום.  אין דמוקרטיה יש לפעול לפי כללי המלחמה.  וזה יש להכריז קבל עם ועדה.  כל זורק אבן מות יומת.  כל זורק בקבוק תבערה וזקוקים דמו בראשו.  הרס הבתים הוא 'א, ב'  אם הערבים לוקחים נשק לשמור עליהם יש להפגיז על מנת להרוס ולהרוג המתנגדים.  התנועה האסלמית יש לחסל ומנהיגיה להרוג.  גם המדינה הנאורה ארה"ב הכניסה כל היפנים למחנות ריכוז במלחמה.   

       לאסור הנפת דגלי אש"פ כל מניף ייתן כנס או ביתו ייהרס ויאבד תעודת הזהות.  הרחמנות לא משתלמת.  ישוב שלא ישמע להוראות ולכללים יש להפגיז ולהרוס כמו במלחמה.  אנחנו במלחמה, אנחנו במלחמה.  לא הגעתי פה כדי שערבי יהרוג אותי .  "הבאה להורגך השכם להורגו".   יש לירות על מנת להרוג גם זורקי האבנים ובקבוגי התבערה בין ערביי ישראל החיים בערים מוכרות הארץ.  הם חייבים להבין שזאת מדינת היהודים והחוקים מחייבים גם אותם אם לא רוצים השערים פתוחים הם יכולים ללכת לעשרים ושתיים מדינות אסלם לנו אין לאן ללכת.  הגולה היא קבר ופה הערבים חופרים לנו קבר.  הם מבינים כוח הזרוע יש להגיב בכוח הזרוע.  

       ההליכה לגויים ובקשה להתערבות של קרי היא חולשה תהומית   הדרישות של אבו מזן לא לעשות כך ולא אחרת על הר הבית יש לשלול.  יש לקבוע כללים  חדשים על ידינו.  אנחנו נלשוט על ההר ולא המלך עבדללה. הכללים חייבים לכלול עליית יהודים.  החלק הצפוני יינתן ליהודים והדרומי לערבים.   אין לקבל האמרות שההר קדוש רק לערבים ולא ליהודים ושהיהודים מטמאים אותו, זה יש לישר ולהודיע ההר הוא קדוש גם ליהודים.  לא להתחשב בדעות החרדים שהם גם כך גורם עוין .  ההר קיים גם ליהודים ולא לעלות עליו בכגלל דעות דתיות חסרי בסיס הם דברי הבל ורעות רוח.  החרדים שונאים את המדינה וגם אזרחיה.  הם אוהבים אותה רק כאשר היא נותנת להם כסף.  מצידי יכולים לעזוב אותנו בשקט וללכת לאן שהם רוצים.  התנהגות שלנו חייבת להיות תוקפנית, מחשבת בביטחון אזרחיי ישראל ועתיד המדינה אלה הכללים שצריכים להדריך אותנו במלחמה הזאת שהיא מלחמה קיומית.        אני חוזר על עצמי כדי להדגיש חשיבות התנהגותנו כעת.  מרגע הזה חייבים לעבור למשטר צבא במלחמה. 

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום חמישי, 22/10/15, 14:46

     בכל הסכם עתידי עם הערבים חייבים לסכם שבדיבורם על הר הבית חייבים להודיע שהוא קדוש גם ליהודים העברים.  אינני יודע האם נעשה בחכמה לדרוש חלוקת ההר, אבל הם חייבים להכיר בזכויותינו עליו כמו שלהם גם מבלי שאנו נעלה להתפלל שם.  הם חייבים להפסיק להטריד המתפללים לי כותל המערבי.  אז ישרור שקט.  אמנם ישנם החושבים שכבר אין מה לעשות אני עדיין חושב שיש קודם להפסיק לפרסם כל פיגוע.  שנית להגיב בעצמה גדולה על כל מעשה התגרות.  זריקת אבנים חייב להיענות בירי חי אותו הדבר על בקבוקיי תבערה.  אם יתחילו לירות בנשק חם כי זה כבר מתקרב יש להפגיז יישוביהם בתותחים.  אין להיכנס עם חיילים זה מיותר ורק רצח אנשים.  ההפגזה היא מכה רצינית.  יש להחליט בינינו איפה עובר הגבול בין ישראל והישות ולשמור עליו.  הידורים על הר הבית יש לקבוע בכתב.  רק אחרי שהגבולות יקבעו תהיה אפשרות של שכנות מסוימת.   ביתנים יש להגיב בעצמה גדולה על כל הפרת סדר.  כל רעול פנים כל מתקרב בצורה מאיימת וכל נסיעה לא ברורה.  בסוף יש להחליף את בנימין נתניהו בסילבן שלום אשר מבין את הערבים טוב יותר ויכול לדבר אתם אולי בשפתם.    בהחלפת שטחים יש להוציא רוב הערבים מהארץ  גם לא רע לחשוב על גירוש כדי לאזן מצב העניינים.  אנחנו חייבים לחתור לחלוקה בין יהודים לערבים.  זה הדרך לעתיד.    

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום חמישי, 22/10/15, 13:07

      הוועדה המשפטית אשר בדקה ההליכים במלחמת יום הכיפורים קשה להתרשם מאמינותה.  עצם העובדה שהיא האשימה את הרמת"כל דדו  כבר לא הייתה בסדר.  דדו הציל את המדינה.  בבדיקה לא נלקחו בחשבון התנהגותו של דיין, התנהגותו של אריק שרון ושל ברן.   הועדה חשבה על פרישת הכוחות ביום ההתקפה!  היה כוח קטן כי דיין לא האמין בצליחה, לא קיבל תפיסת עולמו של גונן והמודיעין היה גרוע, נפרש כוח קטן מול שתי ארמיות, שמונים או מאתיים טנקים לא היה עוזר.   אריק שרון עשה מה שבראש שלו ולא שמע הוראות המרכז הוא התנתק מפיקוד הדרום.  אלוף ברן לא הבין הפקודה במקום לתקוף מים התיכון למטה הוא תקף חזיתית גדוד אחד מול ארמיה שלמה.  המצרים שדיין לא האמין שיכולים לצלוח התעלה העבירו תוך זמן קצר שמונה מאודת טנקים ושתי ארמיות לגדה המזרחית.  דיין לא הבין וגם לא האמין במראה עיניו. 

         כל הדודים האלה שמחו שהאשימו את גונן שהיה בתפקיד חצי שנה וטרם קיבל תמונה שלמה של החזית.  לכל המפקדים היה חלק בכישלון ההתחלתי.  האלוף גונן היה הפחות אשם מכולם. 

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 19/10/15, 15:56

       איפה הביצוע של החלטות הממשלה, או התכניות הממשלה כפי שבאו בנאומו של ראש הממשלה? בנאום הוא חזק מאיים אבל ביצוע שאלוהים ישמור!   לו פוצצו הבתים היו מרגישים המחבלים שיש מחיר, לו הוצאה התנועה האיסלמית מהחוק היו מרגישים המסיתים שי פעילות, אבל יש דממת מוות, איימה ופחד והממשלה קפואה ופוחדת??!!  מה הפחד, האם רצח יהודים הוא הפקר?  כבוד ראש הממשלה הורגים את עמך ואתה לא מורגש! מסתתר בדלת האמות ונוקש שניים!   כל האיומים כמו אריה של נייר.  פיצוץ הבית צריך להתבצע מיד בסיום האירוע.  בקשר למחבלים שהרגו הזוג היהודי עם ארבעת הילדים צריכים להוציא להורג, חד וחלק.   הבתים בשכם צריכים לפוצץ ואם יבואו אנשים לשמור על הבתים בגופם לפוצץ את הבית עם האנשים המגנים.   האוזלת היד זועקת לשמיים.  אני הצבעתי לממשלה הזאת לעולם לא חשבתי שהיא תהיה משותקת בטרור עד איבוד לדעת.   הורגים את העם ראש הממשלה תתעורר!!   תתחיל לפעול אם אתה לא יודע מה לעשות תן לאלה שיודעים שיעשו משהו לעצור הטרור האכזר הזה.  הוא מוסת על ידיי רג'וב, האיש הזה צריך להרוג בהזדמנות הראשונה.   כעת הם רוכבים על הסוס ולא ידברו אתנו עד שלא נפול על ברכינו, האם זה אתה מחכה ראש הממשלה?   איפה אתה?  אתה פה בארץ או מסתתר בחו"ל?  חוסר המעש מרתיח את הדם.   אני מחכה לשמוע פעולת ענישה אחת שנעשית כמו שצריך.   אין תגובה ואין עשייה רק דיבורים דיבורים ואיומים של נייר!!

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שישי , 16/10/15, 10:47

        הגיעה השעה להפסיק לשדר בהתלהבות מוגזמת הרציחות והפיגועים מיד כאשר זה קורה ודיווחים חוזרים ומתלהמים.  להפסיק עם זה, זה מדכא ומלהיב הערבים אשר רואים שאנו בהיסטריה.  מספיק להודיע  פעם עד פעמים ביום.  ההתרגשות והחזרות הנשנית עם תיאורים באורך הגלות  מיותרים משפיעים לרעה.  להפסיק ודי.

        דרג את התוכן:
         2 תגובות   יום חמישי, 15/10/15, 12:39

         בעיתונות הכתובה אני מרגיש מן שמחה לאיד על המתרחש בארץ.    אינני רואה סיבה לשמחה הגועשת הזאת, כמו "אמרנו לכם".   הערבים רוצים לשוב לגבולות שישים ושבע?  האמריקאים לא מבינם בכלל מה קורה באזור הזה שר החוץ הוא טמטום מהלך ואובמה שונא ישראל.  הוא מוסלמי לכל הדעות נדמה לי שמהממשל הזה אין לנו מה לצפות.  הוא יעשה הכל כדי להרע לישראל.    הממשל והאירופאים לא מבינים הנקודה הבסיסית שהערבים לא מוכנים להשלים עם קיומה של ישראל באזור.  הם רוצים שלטון ערבי בישראל והעברים בחסותם!   זה אני מקווה לא יקרה לעולם.  יש דבר שיש להדגיש אשר לדעתי הוא טעות קשה.  אנחנו נוהגים בדמוקרטיה למצבים שהם אנטי דמוקרטיים והם פועלים להרוס אותה.  התנהגות ראש הממשלה והממשלה כולה הייתה הססנית ולא יעילה.  זריקת האבנים בכבישים מתנהלת זה זמן והממשלה וגם העומד בראשה התעלמו מהמתרחש.  הם קיוו שהקורה לא קורה והוא יעלם מעצמו.  אבל הזריקה הפכה לדקירות והדקירות יהפכו ליריות.   המתנה לא נותנת דבר.  זורקי האבנים היו חייבים לקבל תשובה מידית.  מארבים עם צלפים אשר הורגים כל זורק אבן.   הנושא ראאד צלח האיש במוצהר לא מכיר בזכותה של ישראל להתקיים ועושה בתוכה כל האפשר לפגוע בה ולעשות כל רעה שאפשר לעשות.  אדם כזה היו צריכים לשכוח ממנו מזמן.   אינני חושב שצריכים לרחם על אנשים כאלה.  כל התנועה הזאת האחים המוסלמים צריכה להיות אסורה בישראל.  היא סרטן בתוכנו ואנו סוגרים עיניים כי אנחנו דמוקרטים.  אני לא רוצה להיות דמוקרט בעניינים האלה.   אני רוצה הביטחון שלי והגעתי הנה כדי שלא יהרגו אותי. 

            פתאום קמים נערים וצעירים עם סכינים אשר פוגעים באזרחים שלווים!!  זו גבורה גדולה, אני מציע שכל הצעירים האלה ייהפכו במהירה לשהידים, מוקדם ככל האפשר.  האמריקאים העבירו ביקורת עלינו על כוח מופרז  אמרתי קרי הוא טמטום מהלך הוא לא מבין ולא מנסה להבין כאשר דוגל בהשפעת הבוס שלו לכיוון הערבים.  הערבים תוקפים אותנו והאיש המוגבל הזה תוקף אותנו.  אנחנו במצב קשה העולם נמצא בכיס הערבים העשירים ועושים דבריהם.   קשה לומר שיש לנו חברים שמוכנים ורוצים להבין אותנו.  הערבים לא ירפו וימשיכו להרוג וללחוץ.  המסקנה היא עבורי ברורה מאוד בכל התנגשות יש לגבות מהם מחיר כבד ביותר.  למשל בעזה לא להיכנס עם חיילים אלא להפגיז אותם עם תותחים כאשר המטרה חייבת להיות האזרחים בעצמם.  כי הם יצעקו.  הנוער ימות כדי להיות שהיד ולהגיע לשבעים הבתולות, שיבושם לו.   ההפגנות ביפו בנצרת, בעכו ובלוד התנוונו בזריקת אבנים ובבקבוקי  תבערה, מה עשינו?   זו הסיבה של התרחבות המהומות וההתנהגות האלימה.   לא עשינו כלום.   כל זורק אבן מות יומת.  בהפגנות האלה היו צריכים להזהיר אותם זריקת אבנים בקבוקי תבערה וחזיזים יענו בירי על מנת להרוג.  זה היו צריכים לעשות.  ההפגנה בסכנין היא דוגמה של אבוד חושים!  הנפת דגלי אש"פ צריכה להיות אסורה בארץ המניף יכנס לבית הסוהר.  הוחלט "שמפוצצים בתים"  בסדר מה קורה מדוע לא מבצעים?  מדוע לא לוקחים תעודות הזהות.  הכל נעשה באטיות מטריפה.  התגובה חייבת להיות מיידית כדי שתורגש.  עכשיו כבר יותר טוב, המחבלים נהרגים.  אסור לתת עזרה למחבל תוקף ותמיד יש להרוג אותו ולוודא הריגה.  ראש הישות הפלסטינית הוא דו פרצופי מסית ומדיח.  לכן אין להושיט לו יד אלא בתגובות קשות של פגיעה.  העולם יכול לצרוח אנחנו חייבים לעשות את שחייבים לעשות.  המתרחש הוא מלחמת הישרדות.   כל סטייה  חייבת להיענות בתגובה קשה ופוגעת.   ההתנהגות ההססנית שלנו מעודדת התוקפנות.  הערבים מבינים כנראה רק כוח.  ההסכם שנחתום אתם אם נחתום יהיה הסכם  חודייביה  הסכם יופר כמו שעשה מוחמד.  זאת יש לזכור.  ערפאת אמר על הסכמיי אוסלו שהם הסכם חודייביה.  המנהיגים שלנו לא הבינו רק הערביסטים שמו לב לכך והסבירו והזהירו.    גם על הר הבית יש לדרוש שהם ידברו גם על הזכויות שלנו עליו.  במרוצת הזמן יש לחלק את ההר לחלק צפוני לעברים והדרומי לערבים.   אין לוותר.  בינתיים נשמור על סטוס קוו.   כל צעד שאנו עושים יש לחשב אותו בפרספקטיווה היסטורית גם לעתיד.    הם חייבים להבין שהגענו הנה על מנת להישאר עד סוף הדורות, אנחנו הקבועים הם הזמניים, כי הם כבשו את הארץ עם סגירה העיניים המעודדת מצד האנגליים.  את זה הם חייבים להבין.  הם לא נמצאים פה אלא שמונים שנה ואנחנו הנצח.

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום רביעי, 14/10/15, 13:32

          ברגע שהוא סירב להשתתף במשא ומתן על הגז  הוא נכשל.  הוא היום צל חיוור ההולך ומחוויר יותר ויותר.  גם בגל הטרור לא שומעים קולו, הוא תומך בטרור או הוא נגדו?   כחולן הפך להיות קושיה מוזרה, ללא פתרון.  מדוע הוא הגיע לממשלה.  בתור שר האוצר?  נו..ו  נוד לוחש.  לא מרגישים אותו פרט לחיות מגלה השניים זה הכל מר כחלון.  אתה עדיין בסביבה?  מוזר, מוזר מאוד!!  

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום רביעי, 14/10/15, 13:28

           הערבים מוסתים על ידי השלטונות של הישות הפלסטינית, על ידיי ח"כ זחלקה וזועבי, וליהודים אסור להתסיס, אדסור להתגונן.  הם מדברים איך להרוג יהודים ואנחנו מאנישים היורים והפוגעים.   עכשיו שהיהודים קנו נשקים ויכולים לירות יש לתת להם יד חופשית.  צריך להרוג כל רעול פנים או רעולת פנים, כל צועק אללה עכבר, וכל המרים נשק לפגוע.  יש לעשות זאת גם ללפני הסממנים האלה.  מספיק ארשת ערבית כדי להצדיק פגיעה ורק אז לשאול מה שלומו.  יהודי הפוגע הערבים חייב להיות פטור מעונש.  ל איכול להיות שלערבים מותר להרוג יהודים ולעברים אסור להרוג ערבים. התנועה האסלמית הצפונית חייבים לחסל.  אנחנו משתמשים שדמוקרטיה כאשר נהרגים יהודים חפים מפשע.  יש לדרוש מהפלסטינים בעת שהם מדברים על הר הבית להזכיר שהוא קדוש גם ליהודים.  לא יכול להיות הבלעדיות הזאת מביאה אסונות.   ליהודים יש זכויות להר, אשר נבנה על ידיהם.  הבלעדיות הזאת גורמת לאסונות.   בעתיד כאשר המצב ירגע, אם ירגע יש לדבר על שינוי בסטטוס.   ליהודים יש זכויות גדולות על ההר.   

           את השייח ראאד יש למצוא דרך לנטרל אותו, הוא פוגע בביטחון המדינה היהודית.  אם הוא לא משלים אתה אפשר להראות הדרך החוצה.  שילך ויעשה ההתגרויות מחוץ למדינה.  אני מקווה שימצא מטורף שיתקע לו כדור בראש.  

              נוכחתו של השייח ראאד היא מוקש  שכל הזמן מסכן את המדינה.  הוא חומר רקוב ומרקב לכן יש למצוא תרופה להשאיר אותו בבית הסוהר עד סוף ימיו.  שלא יראה אור היום.  בגללו נהרגו אנשים רבים.  אסור למחבל שמבצע פוגע להישאר בחיים.  הוא חייב למות.  לא לטפל בו ולא להביא אותו לבית החולים, אלה הוצאות לא מוצדקות.  למשל המחבל הבן שלוש עשרה היו חייבים להרוג.  אני עדיין בדעה שמחבלים יש להוציא להורג.  שחרורם מביא אותם לקו ראשון של הסתה וארגון חבלות.  אם יתפסו פעם שנייה יש לחסל אותם פיזית.  הרחמנות היהודית מתנכלת לנו קשה ביותר, הם חוזרים לסורם.    ברור שקיום נשק בידיי העברים יביא לרצח של מחבלים ושם ערבים הנמצאים בסביבה.  יהיה שיעור טוב לערבים.   לא לפחד לירות מי שיודע לעשות זאת.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום רביעי, 14/10/15, 04:49

            אנחנו ניצבים לפני תופעה הכי לא דמוקרטית טרור רצחני, הפוגע באזרחים שלווים, רצח יהודים עברים, חיסול עם כמו שעשו הנאצים.  העברים לא נהרגים כי עשו דבר מה לא בסדר אלא מפני שהם קיימים.  המחשבה של החיסול בבסיסה היא חיסול עם זו מחשבה נאצית.  

               ראש הממשלה מתמהמה ומהסס ולא מחליט דבר.  פיצוץ הבתים יש לבצע מיד, לקחת תעודת הזהות מיד ולגרש לא המשפחות אלא החמולות מוץ לגבולות ישראל.   ההססנות עולה בהרבה מאוד דם.  השכנים שלנו לא יעשו אתנו שלום לעולם, אבל יש לצמצם המגע ביננו והערבים שגרים בינינו.  עם ישראל חיי למצוא כוחות בתוכו למלא המשימות של חיי העם בלא לשתף הערבים.  הם לא צריכים לקבל משרות.   לא לקרב אותם לשום משרה חשובה.  ברור שהם נכשלו בתפקידם של אזרחים שלווים במדינה.

            צלח ראאד יש להוציא מחוץ לחוק.  ההיסוס גורם השטנה קשה והוא מחרחר מלחמה.  דמוקרטיה לא יכולה להתקיים בתנאיי טרור.  טרור ודמוקרטיה הם ניגודים שלא יכולים לדור בכפיפה אחת.  אני כאזרח מצפה מהמשלה להגן על אזרחיה בחוזק יד וביד נטויה.  ההססנות רק מעודדת הטרור.  ההנהגה של אש"פ רק מסיתה ומאיימת.  הממשלה נראית בכי רע.  היא לא שולטת אלא מדבר מדבר ולא עושה.  תתעוררו ותהרסו את הבתים וקחו תעודות הזהות ולגרש אותם מהאץ.  הם לא יכולים להמשיך להיות אזרחים במדינה שהם הרימו יד על אזרחיה.   

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שני, 12/10/15, 20:32

             ההתנהגות "הדמוקרטית"  היא מטומטמת.   אנחנו נמצאים במלחמה,  יהודים נהרגים בחוצות והשרים והיועץ המשפטי והשוטרים נוהגים כמו ביום רגיל , חוקרים, מבקשים תעודת זהות וכו'  לא זו הדרך יש לירות בלי לשאול, אין תעודות זהות ואין להתקרב.    כל רעול פנים, כל התנהגות מוזרה שאלה בערבית מצדיקה לירות על מנת לחסל, בלי שאלות ובלי חקירות.  האיחורים גורמים לכך שאנשים נהרגים בסכינים וגם שוטרים נפגעים, כי אין לנו נשק להתגונן.  אם המשטרה והממשלה יגידו להתגונן בכוחות עצמנו המצב ישתנה מיד, כי כל ערבי יהרג.  ההתנהגות של המשטרה היא כמו אנחנו בשלום.  אנחנו במלחמה ויש לפעול מיד כל ערבי הולך ברחוב במקום לא מקובל לירות על מנת להכחיד.  הגיל איננו מחסום.  התנהגות חריגה צריכה לגרור ירי על מנת להרוג.  אם יהרגו גם ללא סכין הם המשלמים ההשתוללות של הסכינים.   יש לעשות זאת עכשיו ומיד.  כל זורק אבן, בקבוק תבערה, ג'ולות עם קלע יש להרוג.   אין לרחם.  המרחם רק מזיק.  כדי לדבר על שלום הם צריכים להפסיק עם הסכינאות.  אם הסכינים לא יפסקו יש לירות בהרבה כדי להביא למאזן שלילי עבורם.  זה חשוב ודחוף להוצאה לפועל מידית.   

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין