כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 11/2015

  0 תגובות   יום שלישי, 17/11/15, 20:12

  זה התבקש.  תנועה אשר קיימת במדינה דמוקרטית לא יכולה להטיף להרס המדינה שבה היא מתקיימת.  יש רק דרך אחת לפתור בעיה זאת לשלוח את השייח ראאד לחו"ל.  הוא ימצא במדינה ערבית ואז יוכל לבטא רצונותיו, שאיפותיו ותקוותיו ללא שום קושי.  במדינה מתוקנת אשר מכבדת את עצמה השייח היה מזמן מוצא להורג.  הוא גורם נזקים הולכים וחוזרים על ידיי ההטפות השקריות שלו וזאת כדי להתסיס ולגרום למהומות.  אני בהחלט אינני מסכים לצורה של הטיפול בבעיות האלה.  זורקי האבנים ובקבוקי התבערה היה צריך לירות בנשק חם.   הם רוצים להרוג, ועשו זאת ללא קושי.  המחבלים אשר ירו בנשק חם והרגו יהודים צריכים להיות מוצאים להורג.  אין רחמים בעניינים האלה.  זו מלחמה ללא פשרות בין שני עמים  עם האחד אשר כבש את האץ בסגירת עיניי השולטים האנגלים מ-1931  ומאז מחשיב אותה לאדמת מולדת!!  העם השני אשר חי בה ארבעת אלפים שנה בהפסקות בגלל נסיבות שעה וקיים ורוצה לבנותה כהוות נפשו.  הערבים מוזמנים להשתתף בבניה וברווחים מכך אבל אלה שעושים צרות כמו השייח ראאד יש להוקיע ונשל אותם מזכויותיהם.  מדינה דמוקרטית שהוא לוחם נגדה ולא מקבל זכותה להתקיים חייבת להתגונן בצורה יעילה.    הדרך הטובה ביותר לגרשו מהארץ אם לא ניתן יש אפשרות של הוצאה להורג כי הוא מביא לרצח אנשים רבים וזה לא מנהיג חיובי עבוד דמוקרטיה.  

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שלישי, 17/11/15, 19:56

   שמעתי דברי ההצדקה למעשה המזעזע של החרדים בכנסת שלחמו לחסוך מהאברכים להשתתף בהגנת המולדת!   אורי זוהר הופיע בטלוויזיה להגן על העמדה הזאת!   ברור לי שלא רק שערות ראשו הלבינו....   בטעונים שלו כמו שאומרים בספרדית "לא ניתן למלא כליפה של שום"  מטעם כבודו אינני מגדיר דבריו בהגדרה גסה וקולעת יותר.  לא שמעתים ולא השתכנעתי.  ברור ההורים של האברכים לא רוצים שילדיהם יהרגו במלחמות להגנת המולדת.  עבורם המדינה והמולדת סגורים ומתויקים בדפיי הגמרא.  אני לומד גמרא מתוך סקרנות איטלקטואלית  ואני מעיד בבא קמה היא עניין שעורכי דין יכולים וגם צריכים ללמוד, אבל אדם הרגיל אברך שאין לו תפיסת העולם הרחב שנדרש לעורך דין אינני יודע מה הוא לומד.  הפלפולים הם מדקדקים עד דק ולעתים חסרי הגיון ברור.  יש הנחות שקשה לקבל אלא נקבע שזה כך ולא אחרת!!  מבעה זה שן וגם אדם!!  זו אנחה שלמדתי ואני חייב לקבלה!   וזה הנושא החשוב אשר דוחה הילדים של אבות החרדים להתגייס לצ.ה.ל ולהגן על מדינת ישראל.  החרדים עדיין חיים בגולה ומתגעגעים  כנראה לתנאים שהיו שם!  הם לא מרגישים שחיים במדינה שלהם, הם מצפים למשיח שיובילם לאדמת האבות, ביתיים ימצאו צוררים שיחסלו אותם נפש.  

     הם מתייחסים למדינה בפרה חולבת וסוחטים אותה עד טיפה האחרונה.  אני תמהה לח"כ גפני אשר בעיניי נראה אדם הגיוני שאיננו מבין שהגזל הזה לא יכול להימשך לאין סוף.  האוכלוסייה החרדית דתית הולכת ורבה ועוד מעט הם יהיו הרב, האם גם אז ימשיכו להכות בחילונים להוציא מהם טיפת הדם האחרונה?   יש מאה אלף אברכים ומאה אלף כלות ועשרה ילדים הם מיליון אשר אינו עובד, לא יוצר דבר ורק צורך אמצעים שאחרים מביאים לשולחנו!!   מה יהיה מחר?  נכון עם ישראל צריך ללמוד, אבל כמה מתוכו צריכים ללמוד?   והאם רק תורה?  יש מדעים שצריכים ללמוד כדי להצעיד המדינה קדימה.  אם נמשיך בדרך הזאת העולם שלוחץ עלינו לא צריך לעמול הרבה האברכים יהרסו את המדינה והיא תקרוס, והם יכבשו על ידיי עמים אחרים ואז יבוא הגואל!!   חבל שהם לא רואים יותר מאשר העולם הנסגר בישיבות בבני ברק ובירושלים, הם רואים העולם בחוץ אבל הוא נוגע לבד חולצתם, לצערי הם ממשיכים לחיות בימיי הביניים וימשיכו כך עד שיסודות המדינה יתפוררו.   ראה הספר "קדחת השחורה ומות החילוני האחרון"  אחריתנו תהיה רעה ומרה כי לא יהי מספיק עובדים ועמלים לתחזק אותה, לבנות אמצעיי מחייה, לעבוד במחקר, ובחקלאות והיצור,   זה עצוב אבל כנראה גורל העם אינו מעניין אותם הם לומדים גמרא.    

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 6/11/15, 12:37

    האם באמת האברכים משתייכים לעם ישראל או שהם טפיל, מן עלוקה, המוצצת מעם ישראל ולא תורמת דבר לא לו ולא למדינה.  חשוב ללמוד אבל לא מתקבל על הדעת שכל עם ישראל ילמדו ולא יעבדו.  באף זמן לא היה בארץ מצב שהעם כולו למד ולא עבד.  יש לשים מכסה של לומדים.  אלפים מהנוער החרדי הולך ולומד??  אני בטוח שלא כל הנוער מתעניין וראוי לקבל שעות לימוד בלי די כל החיים.  אני לא רואה עילוי-ים הגדולים, אשר באים לשרת עם ישראל.  הלימוד הוא אישי ולא תורם דבר לסביבה.  המפלגות החרדיות הנמצאות בכנסת הן אסון מהלך.  פרט לניצול עוד לא ראיתי מעשה או יזמה שהם יזמו למען העם ולמדינה.  הדחייה של הצבא לעוד שש שנים!! האם הלומדים הלא חרדים באוניברסיטאות או במכללות מקבלים הטבה או פרס כזה בגלל שהם לומדים?  אם היה מדובר רק בלומדים ניחא, אבל אחרי זה באים הילדים הרבים והאישה שיולדת כל שנתיים וגם הילדים האלה מצטרפים ללומדים?  מתי החרדים חושבים שיכולים או צריכים להתחיל להשיב משהו למדינה?  מתי הם ישלבו לשורותיו של עם ישראל או כל הזמן ימשיכו להיות עלוקות מוצצות וזהו!!   אני כחלק מעם ישראל מתקומם על יתרון כזה, שהם מקבלים מבלי לעמול משהו ומבלי לסייע לעם ישראל ולמדינה.   לומדים!!  רק הם לומדים?  הלומדים האחרים משלמים כסף רב כדי ללמוד לעצמם ולמען העם והמדינה.

       הממשלה נכנעת כי בגלל הדמוקרטיה הם צריכים אצבעות החרדים בכנסת, אבל יש גבול לכל תעלול.   כבר שישים וחמש שנה הם לא נתנו דבר וכל הזמן מקבלים כסף מהמדינה.  כעת הם הגיעו לשמונה מיליארד שקל לשנה!!  מה הולך פה?  אני צריך לעבוד כדי לפרנס אנשים שלא תורמים כלום למדינה רק גוזלים!!  המפלגות החילוניות חייבות להתעשת ולחבור על מנת להסדיר סדר בפורענות הצונמית הזאת.  כעת מבטלים כל מה שנקבע בכנסת הקודמת?  השאלה הפשוטה היא מתי יתחלו לעשות משהו לעצמם פרט לעושק?   מקומם לשמוע ברדיו על התכניות לדחות גיוס של חרדים?  הם לא טובים למות למען המדינה בה הם חיים ואותה עושקים?  הם טובים רק לשבת להביט בנייר מודפס גם בלי בחינות לדעת מה למדו ולקבל כסף מהעם שעובד, שמגן על הארץ ומקריב למענה.  האם באמת החרדים משתייכים לעם ישראל או שהם קסטה נפרדת אצולה חדשה שבעורקיה זורם דם כחול?  זו פורענות בתוכנו, מן השתוללות בלתי מתקבל על הדעת.  מקומם לראות שהדם שלי זול יותר מדמם של העושקים האלה.  לא אצטער אם הם ילכו למדינה אחרת אפילו למדינות ערב כמו שנטורי קרתא  חולמים, הייתי מתנדף לסחוב להם הפקלך.   הם קיימים במדינה רק לקבל כסף מאחרים וללמוד בלי סוף בלי לתרום דבר לזולת!  די נמאסתם.         

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 6/11/15, 10:22

     במקום להפוך לגשר מקשר הר הבית הוא הר געש של מריבות ושקרים.  הגיעה השעה לדרוש מהמנהיגים הערבים, גם מהמלך עבדללה  לומר האמת הר הבית קדוש לערבים ונוצרים הוא טוען אבל אותנו הוא שוכח, יש לדרוש ממנו תיקון הטעות המכוונת.

        עם כל הרצון של ראש הממשלה לשמור על הסטטוס קוו בהר הבית בכל הדברות עתידית יש להתחיל לעבוד על הצורך בחלוקת הר הבית בין היהודים, בוניו ומסמניו כמקום קדוש לערבים והנוצרים (שאין להם כל חלק בהר).  החלוקה חייבת להעשרות כמו במערת המכפלה.   קו החלוקה חייב לעבור במרכז המסגד עומר.  כאשר החלק הדרומי הוא של הערבים והחלק הצפונים עם כותל המערבי של היהודים.  זה תנאי שיש לדרוש בכל מחיר.  אז לא תהיה הצעקה החוזרת והנשמעת "אל אקצה בסכנה".  הר הבית שנמסר על ידיי דיין ורב ששמו לא ידוע לי חרדי היה צעד לא נבון וצעד מוטעה.  החלוקה היא הדבר הנכון והצודק שיש לעשותו.  הר הבית שייך ליהודים יותר מכל אומה אחרת בעולם.    חיימוף

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 6/11/15, 10:12

      בכל הופעה בעיתון גב. אחינועם ניני מרגישה צורך להצטדק.  אין חילוקי דעות על כישרונך לשיר, הבעיה היא כאשר אדם מתחיל ללכלך המקום בו הוא אוכל.  דווקא בחו"ל את מתחילה ללכלך על ישראל.  לעביר ביקורת על התנהגותה ועל מעשיה.  לו היית מתבוננת בנעשה ובתעמולה השקרית של הערבים באירופה האנטישמית אולי היית קולטת שהמלים שלך הם ריפוד נוח לטענותיהם השקריות.  זה שבאים ערבים לשמוע אותך איננו מוסיף ולא גורע, את זמרת וכל אדם יכול לבוא לשמוע אותך, הרי את זה את רוצה.  השאלה אם הם אוהבים אותך כיהודייה.  אני בספק רב.  כאשר התחילו המלחמות אתנו אנחנו לא היינו אימפריה ולא מדינה גדולה, גם היום לא.   הבעיה שאת לא תופסת היא שהם לא מסכימים לראות אותנו על אדמת האבות שהם חושבים שהיא שייכת להם והם רוצים לראות אותנו עוזבים.  חוסר ההשלמה של הערבים בכלל עם קיום המדינה ועם נוכחותנו במזרח הקרוב היא הסיבה העיקרית למלחמות שמתרחשות באזור.  לו לא הייתה ההתנגדות הזאת מזמן השלום היה שורר בינינו.   הם רוצים מה שהיה להם לפני שתיים עשרה המלחמות שפתחו נגדנו.  הם לא רוצים לראות אותנו עולים על הר הבית.  מדברים שהוא קדוש לערבים ונוצרים אנחנו לא בחשבון בכלל, כאשר הוא נבנה על ידיי שלמה והורחב ויופה  על ידי המלך הורדוס.  זה הם שוללים, עבורם אנחנו היינו בירח.  לדעתם הם היו פה מאז בריאת העולם!!!  אף פעם אנחנו לא סיכנו את נוכחותם בהר והם תמיד בשקר גדול מתחילים האינתיפדות שלהם בשקר שאנו מסכנים את אל אקצה!!

         בטוב לבך את תומכת בגישתם על ידיי הביקורת שאת מעבירה על מדינת ישראל בחוץ.  יש לך מה לומר בבקשה בבית, אבל את רוצה להתפרסם, שישמעו אותך אז את מלכלכת את פנינו בחוץ.  זו הסיבה שאני גם לא רוצה לשמוע אותך, גם לא קורא את אשר את אומרת.  תראי יהורם גאון, אני בטוח שיש לו מה לומר על המדינה אבל עושה זאת בפנים, גם מלטף כאשר צריך והוא קודם כל ישראלי, זאת את שוכחת.  לדעתך את אשת העולם, אולי כן, לכן מותר לך ללכלך את המולדת שאותה קבלנו אחרי קרבנות רבים מספור.  לא אנחנו פותחים מלחמות, לא אנחנו מדכאים ולא אנחנו עושים מהומות ורוצים עם סכינים להרוג, אבל בחוץ נשמע שאנו מדכאים, אנו מוציאים איברים מגופות חללים ערבים!! ואנו אפרטהייט  ואנשים כמוך היו צריכים לסייע למדינה.  את מוכרת תזמי השקרים שנאמרים בראש חוצות, אבל את בחרת ללכלך עלינו, שיבושם לך.    לא חייבים להצטדק, אלא לעשות הנכון למען המולדת, ביקורת ארסית איננה סיוע.  חיימוף  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 2/11/15, 17:25

       בית המשפט העליון לצדק נוהג בצורה מוזרה ביותר.  נדמה שהוא לא מתקיים בזמן הזה אלא בשלום עמוק ושלא קיימת  פעילות עינת נגד העם בציון.   הדיון להריסת הבתים כבר התקיים לפני חודשים רבים.  עד שהגיעו למסכנה חלפו עשרה חודשים! להריסה אין לה כל השפעה, זה כמו לתת תרופה אחרי שהחולה מת.   כעת העם מותקף מכל הצדדים, נהרגים אנשים בחוצות ובית המשפט דן בנחת עילאי, כאשר העם נטבח ברחובות.  לבג"ץ יש זמן וסבלנות.  לדעתי הממשלה הייתה צריכה להקיש מהחלטות הקודמות שהרשו הריסה ולנהוג במקרים האלה ללא דיחוי.  אנחנו במלחמה ובית המשפט לא מרגיש כל דחיפות, מה קרה?  סך הכל נהרגים אנשים חפים מפשע!!

          הממשלה הייתה צריכה לפעול לפי צו הפוליטי ולא לבקש דיון בבית המשפט.  נדמה שבית המשפט נהנה מהחשיבות שנפלה בחלקו להיות חשוב ושהכול מצפים לתשובה.  תפסיקו עם המשחקים של יקרה ולהחליט זאת תוך ימים ספורים.  כאשר יגיעו למסכנה מנומקת ומיושרת כבר לא יהיה צורך החולה ימות בינתיים.   תהרסו את הבתים כאן ועכשיו כי העם נשחט והממשלה נוהגת לפי החוק בעת שלום!!   

       דרג את התוכן:

        פרופיל

        חייםחיימוף
        1. שלח הודעה
        2. אוף ליין
        3. אוף ליין