כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 12/2015

  0 תגובות   יום רביעי, 30/12/15, 11:52

  אני מנסה בכל כוחי להבין הצידוק אשר מרשה לקבוצות האלה מהשמאל להכפיש אותנו בעולם וגם את צהל, ולנסות לדבר על כיבוש שלא קיים.  הערבים לא מוכנים לקבל משהו מהיהודים ובתמורה לתת משהו שיש להם.  הם רוצים לשמור הכל עבור עצמם ולקבל כל אשר נלקח במלחמה קשה בלא תמורה, גם לשמר מצב העוינות !!   השמאל כנראה עיוור וחירש ולא רוצה לשמוע ולא רוצה להבין.   פרט לישובים הגדולים אני מוכן בעצמי לשוב לתת להם את החלק הארי של יהודה ושומרון.  זאת עשה ראש הממשלה אולמרט הוא גם הציע שליטה שלמה על הר הבית כולל כותל המערבי  (מחריד) והם סירבו!   יש להם עשרים ושתיים מדינות הם יכולים ללכת לשם ולשמור גחלת ערביותם.  אני חושב שהילדים הערבים בארץ צריכים ללמוד בעברית, ללמוד היסטוריה עברית, ללמוד הכל בעברית.   הבעיה שהשמאל לא מבין שהערבים רוצים לחסל קיום המדינה העברית.  גם BDS שואפת לאותה מטרה לחסל המדינה מבחינה כלכלית.  אירופה נכנעת כי גם כך היא אנטישמית ולא כל כך אכפת לה מה הולך עם ישראל.    היום להיות יהודי פרוש למות.   מה הסיבה שערבי מתנפל על יהודי להורגו נפש באירופה?    מה היהודי הזה עשה שמצדיק הרג.  הסיבה היא פסיכולוגית קשה לכן אנחנו חייבים לשמור על מדינת ישראל אף הקולות והתירוצים, לא לתת ס"מ מהאדמה כל עוד אין שלום שלם.  הערבים מתנהלים   לפי הסכם חודייביה שהוא הסכם שכעבור זמן מערערים ופוגעים בשותף להסכם.   ההסכם ההיסטורי הזה הוא נר לרגליהם זה גם מה שעראפת אמר כאשר עשה הסכמיי אוסלו שהם חודייביה, והוא אמנם עשה זאת ופתח באינטיפדה הראשונה כי הנסיגה הישראלית עבורו הייתה חולשה של היהודים.  שלום עם הערבים לא יהיה כי הם לא מוכנים להכיר בישראל ולחיות לידה בשלום.  הם רוצים לחסלה וזה השמאל לא מבין או נמנע מלהבין ומשחק לידיהם לטובתם.

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 9/12/15, 13:03

      תכניות הביטוח הבריאות  היו מפתות בעת עשיית הביטוח.  הובטחו נסים ונפלאות.   בהתחלה המליצו עד שישים וחמש שנה ואחרי זה הטווח הורחק עד שבעים וחמש שנה.  בהיותנו בגיל ארבעים הגבול היה בלתי נתפס.  הגענו אליו ופתאום אנחנו חשופים לגמרי לרוח קרה.  תכניות של ביטוח בריאות  נגמרו!  בזמנים האלה הודות לרפואה המתקדמת גיל שבעים וחמש נחשב בהחלט ראלי להגיע אליו.  אבל גם להגיע לשמונים ותשעים הוא די ראלי  והנה דווקא בשנים שהמחלות המסיימות חיינו קופצות אלינו הביטוח נגמר!  איש לא העלה על דעתו שזה יהיה כך.  מה למעשה התרחש, חברות ביטוח לקחו כסף לביטוח עבור שנים שרוב אזרחיי ישראל הם בריאים, פרוש שהם קיבלו כסף חינם והכניסום לכיסים של חברות הביטוח.  אבל זה לא לכיס חברות הביטוח אלא גם למנהלים אשר מקבלים משכורות עתק.  מעת לעת חברות הביטוח מוציאות לנכון לעלות הפרמיה ולעלות משכורות המנהלים מבלי להבטיח ביטוח בריאות למבוטחים.  מתקבל הרושם שהם לקחו כסף לכיסם מבלי לתפקד כחברת בריאות כצפוי.   ביטוח בריאות אשר אנשים מבטיחים עצמם צריכים להיות עד היום האחרון של האדם.  חברות הביטוח מקבלות כסף טוב למשך שנים בהם האנשים בריאים ולא ממלאים תפקידם כאשר האנשים זקוקים לעזרה והם לא עובדים.   זה כמובן חייבים לתקן.  חברות הביטוח עושות בוכטה ובסוף הנזקק נשאר קירח.  משהו רקוב בדנמרק!

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שבת, 5/12/15, 18:53

    כעת שמעתי ילד בן שלוש עשרה רצה לדקור ולהרוג יהודים!!  מה אנחנו יכולים ללמוד מגילם הצעיר של הדוקרים?  הטיעונים של אבו מזן, שהתגובה של הערבים המכנים עצמם הפלסטינים, היא איבוד תקווה ומאס בכיבוש,  הוא טעון לא נכון וגם מטעה.  האיש לא יודע מה לעשות כדי לעצור גל הפיגועים.   הוא רואה שהפיגועים רק מגבירים הרצח של המחבלים הדוקרים ובתים עפים לשמיים.  התגובות, תשובות של ישראל רק תלכנה ותתגברנה ותיהפכנה קשות ופוגעות יותר.  לא הרבה זמן מדינה יכולה לחיות תחת משטר של סכינאות ופיגועים, אף השטויות של שרת החוץ השבדית פולטת שעות לבקרים.  מודרכת בנוסחאות אנטישמיות ושנאת ישראל הגברת העיוורת לא רואה ולא רוצה להבין היחסים הסבוכים במזרח הקרוב.  אני בטוח שהיא בסוף תבין כאשר הערבים ימאסו בשבדיה ויתכילו לדקור שבדים.  דייה תגובה בשעתה.   הגיל הצעיר מלמד דבר אחד הערבים לא משלימים ולא ישלימו עם קיומה של ישראל באזור.  זה אומר שאין סיכוי אפילו לא כלוש לכרות שלום אתם.  הם לא מלמדים שישראל קיימת וצריכה להישאר מדינה של היהודים. 

       על מנת להתחיל בתהליך של השלמה אבו מזן צריך לעשות זאת קודם בבית שלו, בבית הספר העממים. זה לא יעזו לאיש לעשות משהו לטובתם של הערבים כדי להסכים לכרות שלום.  זו טעות נוראה.  הם לא רוצים שלום הם רוצים לראות ישראל קבורה לשלום עולם!!  זה לא יהיה.  זה האירופאים לא מבינים, וגם נשיא אובמה לא קולט.   אפילו בביתו הוא לא מוכן לכנות פיגוע הקשה בסן ברנרדינו פיגוע!  אני משוכנע ששמו האמצעי משפיע עליו ביותר.  חוסיין איננו תווית פרסומת זו מהות שאין להתעלם ממנה.  אי יכולתו להביט נכוחה בהתנהגות האיסלם ולתרגמה נכון נובעת מהשפעת האב האיסלמי על בנו.  זה כמובן לא עובד לטובת העולם.  ההשפעה הזאת סירסה את הנשיא.  הסירוס הודגש יותר בפרס הנובל לשלום שקיבל שלא בצדק.  הוא היה סך הכל בראשית דרכו כנשיא ולא גילה סימני ההססנות אשר השפיעו לרעה לא רק במזרח הקרוב אלא גם במגרב.

       אצל הערבים צומח דור אשר לא יהיה מסוגל לנתח ההליכים המתרחשים בעולם בכלל ובמזרח התיכון בפרט מוסתים בשנאה לכל דבר שאיננו מוסלמי בכלל והוא יהודי בפרט.  אין ספרק ההתנהגות הזאת היא לא רק מסוכנת לעמים סביב וגם לעם ישראל, אבל הרסנית בעיקר לערבים עצמם, שמנסים להשיג מקום מכובד בעולם לעצמם, בעזרת פיגועים ורציחות!  החינוך של שליטה טוטלית על העולם מובילה האיסלם להתנגשות חזיתית עם הדתות האחרות ועם העולם.  זה בהחלט איננו פועל לטובתו.  כל עוד הפעילות הייתה מכוונת רק נגד ישראל העולם סגר עיניים.  "נולדו" אנשים "נבונים"  כמו שרת הרחוץ השבדית, שמבינים אותם, אבל זה לא יימשך,  העולם בסוף יבין, בדרך הקשה, לאן הדרך הזאת של האיסלם מובילה, כמו הבינו לאן הדרך של הנאצים הובילה בסוף, אחרי שנשרפו שישה וחצי מיליון יהודים.  

       הגיל הצעיר של הדוקרים מצביע שהמנהיגים כבר לא חושבים אלא נסחפים על ידיי אינסטינקטים הרסניים.  אין להם מה להציע פרט לסכין ורצח.  לכן השלום מתרחק עם כל רצון השמאל.  אי אשפר לעשות שלום עם עם אשר מלמד בניו באמונה שאדמת פלסטין היא כולה שלהם.  הם מדברים על כיבוש אבל מתכוונים על כל ישראל.  לא דובר על יהודה ושומרון.  עם כל הצער עם ישראל חייב להמשיך להתעקש על דרכו.  לבנות להתפתח ולא לוותר על אף שעל אדמה ולא לקבל אפילו לא חצי ערבי מת.  גם במותם הם מרעילים לכן יש להרחיק אותם מקרבתנו.    

        

    דרג את התוכן:

     פרופיל

     חייםחיימוף
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין