כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 3/2015

  0 תגובות   יום שלישי, 24/3/15, 10:12

  ג' סטראיט טוענים שבנינמין נתניהו לא מייצג אותם!   אני עונה וודאי שלא מייצג אותם הם לא ישראלים.  הם יהודים גלותיים, אשר מתיימרים להבין חווית ארץ ישראל טוב מאלה שחיים בארץ!   הם חיים בגולה ואין להם זכות לדבר על הארץ וגורלה.  הגורל של ישראל נתון בידיי העם שחי בה וכמובן בעזרת ארה"ב.  המצב בעולם כיום הוא כמו בערב מלחמת העולם השנייה.  אירן משחקת תפקיד של הנאצי, ברצונה לחסל הישות הציונית.  הנשיא אובמה משחק לידיהם.  הוא נטפל על ראש הממשלה ועל ישראל כי לא מצליח  להגיע להסכם עם האירנים.   הם אומנים במשאים ומתנים אין מי שישווה להלם.  האמריקאים לא מגיעים לקרסוליהם.  בקשר לג' סטאיט הם יכולים להיות רגועים רע לא יעונה להם בארה"ב  אבל הם לא צריכים וגם לא יכולים לדאוג ולהשפיע על גורלה של ישראל.  רק מי שלוחם עבורה יכול לדבר בשמה.  הם היום מצטיירים כאויב קשה לישראל.  הם לא יודעים כמה דם נשפך במלחמות וכעת אובמה רוצה להגיע למדינה פלסטינית מבלי שהפלסטינים מגיעים אתנו לשלום!  הנוסחה הקודמת ששלום מגיעים במשא ומתן הייתה נכונה ופתאום הכל משתנה, מפני שאובמה לא אוהב את בנימין נתניהו.  הוא לא צריך לאוב אותו אלא לעבוד אתו.  ברור שהים אובמה עובד נגד מדינת ישראל.  הוא מפקיר אותנו כי נכשל להגיע להסכם עם האירנים.  הפלסטינים לא יסכימו לשלום מבלי להכניס רבבות ערבים לארץ, זה סוף המדינה.  קשה להבין מה הנשיא אובמה רוצה וגם נתמך על ידי ג' סטאיט יהודים שונאיי ישראל.  הם למעשה שואפים להביא את ישראל למצב שהיה לפני מלחמת ששת הימים, כאשר הגבולות לא היו ברי הגנה והיו מלחמות קשות.  אני בטוח שבו ברגע שנשוב לגבולות ארבעים ושמונה המלחמות תפרוצנה ואז אובמה  יהיה היסטוריה ואנחנו שוב נקרא לשלם בדם רב, כי הערבים לא מוכנים לראות אותנו באזור הזה, שהוא האזור שלנו, לפני שהם הגיעו לסביבה הזאת.   אנחנו יכולים לומר לג' סטראיט תמשיכו בדרכם ואנו בדרכנו, אתם מצטיירים כאויביי ישראל, לא תומכיה, מפני שאתם לא לחמתם המלחמות הקיומיות של ישראל, בהם הייתה סכנה קיומית וברגעים האלה הקשים חברינו??!! הצרפתים והאנגלים, אשר מהם קנינו נשק, הטילו אמברגו כאשר ישראל הייתה מכותרת אויבים שאיימו לתקוף ולחסל אותה.  זה העולם ואלה הג' סטראיט  יהודים נגד יהודים, היהודים שונאיי ישראל.  ראינו כבר מצבים כאלה לצערי.  אני מקווה בכל לבי שהג' סטראיט יכשלו.    

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 19/3/15, 10:05

   הכל מנסים לנתח התוצאות ובאים בטענה ליצחק הרצוג והטעויות שלו,  הוא לא טעה, הוא אמר את שיש לו לומר, אבל לידו במפלגה עומדים אנשים אשר לא רואים חשיבות בקיום המדינה, בשמאל הקיצוני שחבר אליו פוגע בסיכויו להגיע לשלטון.  הלכוד עלה בגלל הפחד הזה, של הרס המדינה וויתור עליה בגלל דעות חולניות ואמונות מטורפות.  העם רוצה לחיות ולהתקיים לאורך הדורות הבאים.  גם ההתנהגות של ממשל אובמה לא מעלה הביטחון שלנו.  האיש פשוט איננו מסמפט מדינת היהודים, הוא אמר שהוא נוצרי אבל זה לא נוכן, בלבו הוא מוסלמי.  לא מתקבל על הדעת שבן של אבא מוסלמי לא מושפע על ידיי אביו.   החשיבה לוותר על ההגנה על ישראל במוסדות האו"ם היא כמו לחסל אותה.  העולם לא אוהב אותנו, מלא מוסלמים, מעל מילארד וחצי, ואנו סך הכל מדינת בול קטנה עם הרבה מאוד שונאים והרבה מאוד נוצרים אנטישמים.   גם אחרי השלום עם מצרים וירדן המנהיגים לא דואגים ללמד את עמיהם לקבל השלום ככתבו ולשונו.  לא חייבים לשנוא את ישראל, היא מדינה שקיימת במזרח הקרוב טרם האומה המוסלמית נולדה בעולם.  השנא ליהודים היא מטרופת, דתית מצד שתי הדתות הנוצרית והאיסלם.  שתי הדתות לוחמות לקבל את הבכורה מידי עם ישראל.  הם לא מבינים שהבכורה לא לוקחים אלא מקבלים.  גם אם ניעלם הבכורה עדיין תהיה בידיי עם ישראל, כי הרעיון הגדול של אל בלתי נראה הוא של עם ישראל וזה לא ניתן לקחת ממנו.  לא אלוהים בחר בנו אלא אנו בחרנו בו, הוא יצר ידיי עם ישראל, הגניוס היהודי.  אני חושב שהגיע השעה גם להפסיק להשתמש בשם יהודים, אנחנו עברים, היינו עברים ונמשיך להיות עברים.   שרידים מעשרת השבטים קיימים בינינו, לכן לא צודק להשתמש בשם השבט יהודה.   בבולגריה כינו אותנו עברים ואני משוכנע שזה השם שאנו חייבים להשתמש בו.  עם העברי קיים זה שנים רבות מאוד וצריך לדאוג שימשיך להתקיים עד סוף הדורות.   הנשיא אובמה ימשיך לשלוט עוד שנתיים, (כבר פחות)  אחריו החיים ימשיכו להתקיים וגם עם ישראל.   יבוא נשיא אחר אשר יבין טוב יותר המצב במזרח הקרוב וייתן התמיכה הנדרשת לעם ישראל להמשיך להתקיים בים הסוער שאובמה הסעיר מאוד.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שני, 9/3/15, 12:29

    קשה להבין הקבוצה מאוחדת של הערבים בכנסת ישראל.   הם נוהגים כמו הם חיים על הירח!   הם חיים בארץ ויש להם זכות השמעת דעותיהם.  לומר האמת נימאס  לשמוע על הפלסטינים ובעיותיהם.  לערבים בארץ יש בעיות שידברו עליהם.  נציגיהם בכנסת ישראל לא מדברים אלא על הפלסטינים.  הפלסטינים אבדו את הצפון.  כדי להגיע לשלום הם חייבים להכיר במדינת ישראל כתנאי ראשון בל יעבור.   לא מדברים עם ישות אשר לא מכירה בקיומנו.    הערבים חייבים להבין שהם חיים על אדמת ישראל.  הם נמצאים עליה כי מאה ושלושים שנה, אנחנו ארבעת אלים שנה.  הכיבושים שעשו במקום כל מני קבוצות איסלמיסטיות לא נחשבים, כי אף אחד מהם לא בנה פה מדינה ריבונית, המדינה הריבונית היחידה באזור הזה הייתה מדינת היהודים.  עכשיו אנחנו חזרנו לאדמות אבותינו וזה יש לכבד.  הערבים יעשו טוב לו יבינו הנקודה הזאת.  אי אפשר  שאחרי עשר מלחמות והתנכלויות שהמצב ישוב לקדמותו כאילו לא קרה דבר.  פורענויות משלמים באדמה.  הערבים באץ ישראל לא הסכימו  לשום דבר?  לא מכירים בקיומו של עם ישראל החי על אדמתו?  הם רוצים שניתן להם חלקים מהאדמה וגם הר הבית בגלל מסגדים שנבנו במאה שביעית  לספירת הנוצרים, מבלי להכיר בעובדה ההיסטורית  שעל הר הקודש  היה בית המקדש שבנו מלכיי ישראל והורדוס המלך הרחיב והגדיל לתפארת.   לא יקבלו את ירושלים ולא פיסה ממנה, היא עיר יהודית שנבנה על ידיי מלכיי ישראל ונכבשה על ידי ערבים, תורכים ואנגלים, אבל בעליי הבית הם העברים והם שבו לארץ, זה יש לכבד ולקחת בחשבון בכל הסכם אשר יהיה.    הם מכנים עצמם פלסטינים יש לזכור הם לא המשך של הפלסטינים העתיקים המוכרים בתורה, הם ערבים שהתנחלו על אדמה לא להם ואמצו לעצם שם פלסטינים, כאשר עם כזה לא קיים היה קיים לפני ארבעת אלפים שנה ונעלם.   הם אמצו השם כדי לעשות רצף שלא קיים כלל.  העם היחידי שקיים כאן הוא עם ישראל שזו אדמתו ופה גורלו.  הערבים מקבלים חלק מאדמתנו, כדי להגיע לשלום בסוף הדרך.  אני לא בטוח האם הערבים מבינים זאת ואם מוכנים לכך.  הם היום רוצים את שלקחו לעצמם בראשית הדרך ופתחו במלחמה להכחיד את ישראל.  יש טעות בחשבונם, אין מקום אחר לעם ישראל, רק פה.  לערבים יש עשרים ושתיים מדינות ערביות ועוד בנוסף שלושים מוסלמיות, זה יש לזכור. 

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 4/3/15, 11:04

     הביקורות על נאום נתניהו בקונגרס חסרי משקל ושכנוע.  ראש הממשלה זועק על הסכנה שאנו נמצאים עם הפצצה האירנית.  הכל מדברים ליד הנושא, האם הוסיף או לא הוסיף, האם אמר נכון או לא נכוון, האם חיזק הקשר עם האמריקאים או לאו נו באמת זה מה שחשוב, נתניהו זועק על הסכנה, הוא מזהיר מפני שואה גרעינית והאנשים מלגלגים בעיקר ציפי לבנה!  מה לה יש להציע.  לו לא הייתה ליד יצחק הרצוג יכולתי להצביע עבור ביותר שקט נפשי.  היא פרפר אופורטיוניסטית המתאימה עצמה לכל מצב מבלי לנקוב עמדה ברורה.  מה היא לא פוחדת מהפצצה האירנית?  או שיש לה משהו טוב יותר להציע, אז בבקשה תציעי משהו מתקבל על הדעת.  נתניהו עשה את שחשב שהוא חייב לעשות,  לדבר בקונגרס שכולם ישמעו.  גב.  פלוצי אשר לא נמצאת בסכנה האירנית בוכה על העלבון לאינטלקט האמריקאי,  גב.  נכבדה לא מדבר על עלבון אלא על חיים של מדינת ישראל ותושביה.  ראש הממשלה לא בא להציע, אלא להתריע מפני הסכנה שמדינת ישראל נמצאת וכל אחד פיקח ומנסה ללמד סנגוריה על אובמה, שהוא נוהג כמוסלמי אוטנטי.  לא סתם התחיל המשמרת שלו בנאום בקהיר!  כן אנחנו מפחדים וזה נתניהו הטיב לבטא, אם לבנה לא הבינה יש משהו רופף בתפיסת העולם.  לא מדובר על יחסים עם אמריקה או אירופה האנטישמית אלא על חיי היהודים ומדינתם, זה הכל ועבורנו זה העולם ומלואו.    

     דרג את התוכן:

      פרופיל

      חייםחיימוף
      1. שלח הודעה
      2. אוף ליין
      3. אוף ליין