כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 4/2015

  0 תגובות   יום רביעי, 29/4/15, 12:16

  במדינה דמוקרטית מותר להפגין ולזעוק, אבל מדוע להניף דגל פלסטין?  אם הם מרגישים אזרחים של פלסטין בקשה שילכו לצעוק ברמאללה .  אם הם אזרחיי ישראל שרוצים להפגין אזרחותם וגם השתייכותם העדתית הם חייבים להניף ליד דגל פלסטין גם דגל ישראל כדי לומר אנחנו ערבים אזרחיי ישראל.    אי לקח אין להתחשב ברצונותיהם וזעקתם תישאר זעקה במדבר.  אין להיענות לה ואין לתת להם לבנות מתי שהם רוצים.  הם לא מרגישים אזרחיי ישראל ולא מכבדים את מדינתם ולא אזרחיה האחרים!   אוזניי אטומות לקריאתם.   בדקו החוקים של מדינת ישראל ותפעלו בהתאם לחוקים.  

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שלישי, 28/4/15, 19:57

   את טוענת שישראל הגיע אליכם ואתם הילדים.  תרשי לי לתקן טעות גדולה.  היהודים היו פה כל הזמן בכמויות משתנות, אבל היו כאן.  ב-1780 נוסע הונגרי מעיד שאין ערבים בארץ.  גם מרק טבאיין מעיד על אותו הדבר.  הוא טען יש יהודים מרודים, נוצרים בודדים.  המדינה ריקה ונכשלת ושחוקה.  הערבים נמצאים בארץ כי מאה ועשרים עד מאה ושלושים שנה.  הם המתנחלים שחדרו בארץ בעידוד השלטון הבריטי, כך שטיעונה של זועבי אין לו על מה להתבסס.  אל אקצה נבנתה על ידי כליפים כובשים שחלפו והלכו.  לא נשארו במקום הזה.  עברו כורדים ואשורים, בבלים ופרסים רומאים ואנגלים, רק ליהודים הייתה פה מדינה, אף עם אחר לא בנה מדינה במקום הזה.   בבולגריה התורכים חיו חמש מאודת שנה.  היו להם ישובים וחוות וחיים בארץ הזו.  כאשר הבולגרים, כי מתאים ומשהו אלף התקוממו והשתחררו מעול התורכים בעזרת הרוסים, האח הגדול, הם גירשו כל התורכים מבלי להתחשב שחיו שם חמש מאות שנה ומשהו.  נוכחות הערבים בארץ ישראל (לא פלסטינה, שם מוטעה של הרומאים אדריונוס האימפרטור) היא קצרה יחסית.  אין שום קשר בין הפלישטים העתיקים והערבים בישראל, זו המצאה של עראפת.  בדיוק כמו שאין קשר בין הערבים של מצרים והמצרים העתיקים.   אמירתה במבט ראשון עושה רושם, אך היא לא נכונה ונאמרת עם כוונה להצדיק קיום הערבים במקום הזה.  גברתי היהודים היו פה לפני הערבים, הרבה לפניהם וימשיכו להיות פה גם אחריהם.     

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 28/4/15, 19:42

    במדינת ישראל יש חוקיי בנייה.   לא ניתן לחיות במדינה ללא חוקים.  הגיע השעה להתחיל לבנות לגובה גם במגזר הערבי.  הם חייבים להבין שהמדינה קטנה והם חייבים להתנהג בהתאם לתנאים.  ראית הבנייה לוואדי עירון , פרועה מאוד.  עוד מעט יבנו על הכביש עצמו.  חייבים לבנות לגובה.  ההפגנות לא יעזרו.  יש רק דרך אחת לפתור הבעיה שלהם, ללכת למקום שהחברה נוהגת לפי התנהגותם הם.  פה בישראל החוק קובע והפגנות לא יעזרו.  החוק שווה לכולם, לא ייעלה על הדעת שמישהו יבנה מרפסת או בית בעיר כמו פתח תקווה ללא אישור של העירייה.  הערבים חייבים לקבל התנאים של המדינה בה הם חיים.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שלישי, 28/4/15, 19:35

     אני מקווה שלא מדובר בילדים של החרדים, הם לא עובדים מולידים מעל כוחותיהם ורוצים שהמדינה תגדל אותם!   לא מקובל עלי שהמדינה חייבת לגדל ילודה פראית חוסת שקילה והגיון.  הרפואה היום מצליחה לשמר ילדים גם פגועים עם נכויות גדולות שקודם מתו, לכן הילודה הפרוע היא חסרת שקילה הגיונית.  כאשר מציגים ילדים עניים חייבים להציג מה מקום הילדים בחברה ומאיזה שכבות הם באים.  וודאי לא מאבות שעובדים ומרוויחים לחם יומם בזעת מצחם.   יש חברות בישראל אשר כמדינות פילוסופית מגלים ילדים עם עתיד של עוני ומחסור.  זה לא ניתן לפתור על ידיי המדינה.    

     אפשר  לסייע לא לגדל כהורה.

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שלישי, 28/4/15, 19:29

      אני אוהב להסתכל בעבודתה של השחקנית על הבמה, היא שחקנית מדרגה ראשונה, אבל אמרה דברים ללא חשיבה חוזרת.  היא רגילה לצטט  דברים שנכתבים על ידיי אחרים ודואגת לשחק אותם ולבטא רצונות הסופר, כעת היא אמרה משהו ביוזמתה, חשיבתה ולא יצא לה טוב.  הקנאה העיוורת לרעיון מסוים לא מצדיק אמירות חסרות שחר.  את יכולה להיות מאוכזבת, אבל אלה בחירות דמוקרטיות, הרוב מצליח.  הרוב לא אתך במבחינה פוליטית.   את חייבת להשלים, זה הסוד לחיים בדמוקרטיה.  לא הצדקתי אותך ודי הפריע לי  שהשחקנית המעולה חושבת בצורה לא צודקת ודי  מעוותת.   תתעשתי אלה החיים ועסקי באמנות ולא בפוליטיקה, שם את לא בדיוק מבריקה.  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שבת, 25/4/15, 11:19

       האם החרדים שייכים למדינת ישראל?    התנתפלותם על קצין צהל, בגלל מדיו כחייל עוברת כל גבול.  יש לשים סוף להתנהגות הפרועה.  יש שתי דרכים לעשות זאת בכוח הזרוע או לנתק אותם ממדינת ישראל.   אני בהחלט חושב לנתק אותם הוא די קל.   לדרוש מהם אגרה על נסיעה בכביש ורחוב ישראלי.  לא לספק להם מים וחשמל, אלא במחירים גבוהים יותר.   לא לתת להלם להסתובב בארץ בחופשיות, בדיוק כמו שאדם זר נכנס למדינה.  הם יראו מאין משתין הדג!  לא לאפשר להם לקנות מצרכים במדינה.  שיחפשו להם מדינה אחרת.

          אלה שזרקו אבנים ושברו חלון יש לתפוס לשפוט להכניס לבית הסוהר.     אפשרות נוספת היא לנתק אותם מחיי השלטון והפוליטיקה הישראלית.  לא לתת להם לבחור, כמו נתינים זרים.  בצורה כזאת הם לא יכנסו לכנסת ולא יושקו את המדינה.  מתן ועדת הכספים לחרדים היא עושק תמידי.  על כל חוק ועל כל תקציב הם יקבלו מעשר!!   כאילו אנחנו לא מדינה של יהודים אלא של גוים.  גם המשחקים ביום הזיכרון ושרפת דגלים, כל ההתנהגות הפרוע מעניין אם היו עושים זאת בארץ כמו ארה"ב או ארץ זרה אחרת.  הם נוהגים כך רק בארץ, זה מרגיז מאוד.  לנתק אותם חיי החברה והמדינה בארץ כאן ועכשיו.   

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שבת, 25/4/15, 11:03

        ההזמנה של בנימין נתניהו ראש הממשלה ליצחק הרצוג מכובדת ונכונה.  מצבה של ישראל דורשת נוכחות המפלגה הציונית בממשלה, כך תמנע הסחטנות של המפלגות החרדיות כלפי הממשלה.  זה היה עושה תמונה טובה ויפה יותר של ישראל בעולם.  נוכחותה של ציפי לבנה היא מכשול שחייבים להסיר.  לא מתקבל על הדעת שהיא תשב בממשלה ביחד עם נתניהו כאשר היא כינה אותה זבל?!  גם בזמן בחירות יש דרישה מינימלית של  הגינות ושמירת קווי כבוד ליריב.  אחרי שכינתה ראש הממשלה זבל הם לא יכולים להיות בכפיפה אחת.  לכן הדרישה והדבקות של הרצוג בפרטנרית שלו היא חסרת בינה.  צפי לבנה בינתיים גמרה את הסוס.  אני  מקווה שלא נראה אותה יותר בזירה.  היא אדם גס רוח ואנטיפטית בהתנהגות מתנשאה ללא בסיס עובדתי.   גם איש לא יודע לאן היא חותר.  ברור דבר אחד היא דואגת לעצמה, כמו פרפר עובדת ממפלגה למפלגה כדי לקבל רוטציה!!

        ליצחק הרצוג כנס לממשלה זה יוטב לך וגם לבנימין נתניהו.   וזה חשוב למדינה, זה העיקר.  

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 22/4/15, 12:57

         אם כל הרתיע, ישראל חייבת לאפשר אוטונומיה לערבים הפלסטינים  כדי להיפרד אותם מאתנו.  הבנייה בגדה גורמת לבניית מדינה דו לאומית, שאיננה מסת נפשנו.  יש לסיים הבנייה בשטחים שבהם הם מרוכזים ולאפשר להם אוטונומיה שלמה.  הכנסת עוד מיליון ערבים בתוכנו המדינה תלך לטמיון.  הם לא יודעים מה זה דמוקרטיה.   הם יודעים להשתמש בטובות ההנעה שלה אך לא יודעים לעבוד אתה למען הכלל, זה לא יהיה טוב.  יש להתרחק מהם במרחק הרב ביותר.    

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום רביעי, 22/4/15, 12:52

          למדתי מאמצעי התקשורת שהתקציבים לביטוח פרטי הם מעל אלף מיליארד!!   קו"ח   הייתה יכולה היוושע על חשבון התקציבים האלה לו עשתה הביטוחים האלה בעצמה.   האנשים מבוטחים על ביטוחים חסרי טעם וקו"ח הייתה יכולה לעשות רפואה נהדרת.  לתת משכורת שימשכו הרופאים הבחירים לעבוד במסגרתה וגם לתת טיפולים עדכניים לחולים ברמה גבוהה.   הכסף הזה הולך לכיסים פרטיים שהם מבטחים אבל לא יודעים רפואה.  קו"ח  יכולה לרתום מומחים לביטוח שיעבדו אצלה ולקבל כל הכספים האלה ברשותה.   חומר למחשבה. 

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום ראשון, 12/4/15, 16:16

           הכל מתנהל בעצלתיים הממשלה צריכה לקום ומיד.  אני מבין כוונותיו הטובות של כחלון, אבל גם הוא חייב להבין מהלכי נתניהו.  נתניהו הוא ראש הממשלה ולא כחלון, גם כאשר איש מקבל משד  הוא לא יכול וגם לא הגיוני שינהל אותו לחוד מניהול הממשלה כשלמות.  הממשלה מתנהלת באחראיות ראש הממשלה ביחד עם כל השרים.  קבלת משרד איננו אומר שהוא ירושה מבית אבא.  חייבת להיות שיתוף פעולה אחרת כולנו נלך לטמיון.   אני בהחלט מבין התנגדות כחלון ליושב ראש וועדת הכספים על ידיי החרדים.  הם על כל פעולה ידרשו מעשור!  וזה לא בסדר.  הדעה הרווחת היא שהמיליארדים שלפיד הוריד מהם הם יקבלו ויישובו לשבת על צווארנו כמו קודם, מבלי להזיז אצבע.  מוכרחים להבין שהם חייבים להתחיל לעבוד ולפרנס את עצמם.  גם שוויון בנטל  חשוב מבחינת היחס ההוגן כלפי האוכלוסייה האחרת.   יוצא שהחרדים לא עושים דבר למען המדינה, חולפים אותה ויושבים על הווריד שלה, ולא מוכנים לשמור עליה!!   אבל כחלון חייב לעזור לבניית הממשלה לבסוף הוא ימצא עצמו בחוץ כי הרצוג יבוא ויחימוביץ תקבל את האוצר.  

           דרג את התוכן:
            2 תגובות   יום חמישי, 9/4/15, 11:11

            סוף סוף הנשיא אובמה התוודע שאחרי עשר שנים אירן תעשה פצצה אטומית כמעט מיד!  אני מבין שהנשיא לא רוצה שיקרה דבר מה שיצריך שימוש בכוח, אבל החיים לא עוצרים אדוני השניא, האירנים קורעים המזרח הקרוב.  עירק גרורה שלהם,  סוריה תחת השפעתם החזקה גם  לבנון עם החיזבללה והרצוע עם חמס.  לוב איננה, מצריים לוחמת וסעודיה במלחמה, הכל בגלל ההססנות שלך.  המרכזים של אירן לבניית פצצה אפשר היה להרוס תוך כמה שעות בלא פטפוטיי ביצים.  פשוט לומר להם אתם עם התנהגות התוקפנית שלכם אין לכם רשות לבנות פצצה.  לו עשית זאת ההיסטוריה הייתה זוכרת אותך כהחלטי, אבל אתה רוצה לעבור המשמרת שלך בשלום וללכת לנוח, טוב אולי אתה צודק אבל אנחנו חייבים לחיות במקום המחורבן הזה.  המוסלמים הם מלפורמציה גנטית לא מוצלחת מבחינה התנהגותית.   הם רוצים שהכל יתנהל לפי רצונם וכך עושים.  טוב פה יש עם שלמוד עם ניסיון גדול מאוד של רדיפות ושינוים של מצבי רוח, אנחנו לומדים וזוכרים, בעיקר זוכרים את מיונכן, שבה מר צ'מברליין עשה במכנסיים.   הביא שלום של מלחמה למשך שש שנים קשות ושבעים מיליון הרוגים.  במקום לתקוף את היטלר ולסיים את הפרשה מיד.   את האירנים יש לתקוף להרוס מתקניהם ועם זה לסיים את העניין , אחרת מלחמה של מאה שנה אדוני הנישא אובמה.  

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום רביעי, 8/4/15, 13:18

             ברור שבנימין נתניהו ראש הממשלה עשה את הרושם הדרוש בייחס להסכם עם  האירנים, גם הדגיש אותו בצורה הולמת.  עכשיו  הגיע התור של מדיניות שקולה ונבונה.  אובמה הבין הנקודה הישראלית והוא אמר זאת שהוא הברה"ב והישראלים קרובים לאירן, זה מספיק.  כעת יש לקטוף הפרות של ההבנה והמשא הומתן הזה.  נתניהו חייב להגיע לאובמה עכשיו, כל עוד הברזל עדיין חם, לדרוש ביטחונות לישראל וגם הוטו  שיש להטיל על הצעות הצרפתים.  הביטחון הוא לא רק בנשק אלא גם מפני התקפות מידידנו, אשר לא מתחשבים ולא לוקחים בחשבון אופיים של הערבים ולוחצים עלינו לעשות הסכמים אשר ברור שמסכנים אותנו.  אינני יודע אולי באמת צריכים לחשוב על מודל פורטו ריקו כמו שכתב גיא בוכור?   מהתכנית אשר נעשתה על ידי הכתב בערוץ עשר על מחנות הפלסטינים בגדה, המצב שם קשה.  לא אנחנו אשמים לכך, כי חוסר הרצון שלהם לקלוט שבעלי הבית של ישראל שבו אל גבולם.   שמעתי דבריי הילדים שרוצים לשוב ליישובים שמקומם לא ידוע להם.  זה מדבר על חוסר חינוך למען שלום והשלמה.  על התנהגותם זאת לפני פרוץ עשר המלחמות הם משלמים, גם אנחנו שילמנו וממשיכים לשלם.  כל עוד הילדים רוצים לירות על היהודים ורוצים להשיב אותנו למקומות מהם באנו, מחנות המוות באירופה, שלום לא יהיה.  אם חלילה תפרוץ אינטיפדה  יש להיללחם כמו במלחמה.  אין רחמנות.  הפוגע מות יומת וכן להרוס סביבתו לגמרי.  וודאי יפגעו  אזרחים ואנחנו נועמד שוב למשפט לפני העמים ששונאים אותנו, מפני זה יש לבקש עזרתה של ארה"ב.  יש להסביר לאובמה שאין שיבה של פליטים, אין חזרה לשישים ושבע, יש לצלם המצב שקיים, הוא המצב הסופי.   אם הערבים לא יסכימו וימשיכו, בסופו של דבר יצטרכו ללכת לירדן  במאמץ המלחמה.  אי אשפר להמשיך במצב של חצי מלחמה וניקוז של דם כל יום.  אם ימשיכו יש לפעול בדרכם להראות להם שגם עם ישראל יכול לעשות טרור.    

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין