כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 5/2015

  0 תגובות   יום ראשון, 31/5/15, 10:17

     מהמתרחש סביבנו גם קודם לכן אני משוכנע שחייבים לעשות צעדים בוני אימון כדי להתקדם עם הערבים שמכנים עצמם פלסטינים.   יש לחזור ולהזכיר להם שאין כל קשר בינם ובין הפלשתים שהמלכים שאול ודוד לחמו מולם.    היו כיבושים רבים של אדמת ארץ ישראל מעולם לא הייתה מדינה ריבונית אחרת מלבד ישראל במקום הזה.  הערבים הנוכחים שמעלים דרישות על אדמת ישראל התחילו להתנחל בה בסביבות 1931, בעיקר סביב ירושלים.   האנגלים לא אפשרו ליהודים להגיע בגלל עתיד הכלכלי הקשה של האזור מבחינת משאבים, הנימוק הזה האנגלים הביאו רק מול היהודים, כאשר הערבים נכנסו חופשית והתנחלו כהוות נפשם.  ב-1867  מרק תוואין הסופר האמריקאי ביקר בארץ ומתאר שהיא עזובה והרוסה,  יש בה כמה יהודים עניים ומספר נוצרים, על ערבים בכלל לא מדבר וגם לא מזכיר.  ההתנחלות הערבית כמו שכתבתי לעייל התחילה והתחזקה אחרי 1931.  הערבים כעת מפזרי שקרים שאין להם כל ביסוס.  הם לא היו פה, זה הכל.  הם נמצאים בסביבה כי מאה ומשהו שנה.   היהודים היו פה כל הזמן.   האנגלים כבר תרמו מעל חמישים אחוז מאדמת ישראל ההיסטורית לערבים ובנו מדינה יש מאין ירדן, לשמח הנסיך עבדללה.   כעת הם יקבלו עוד נתח מהאדמה.   אבל אין בררה חייבים להגיע לקו הסופי.  בנימין נתניהו מצווה לטפל בבעיה בנחישות כאשר הוא משתף העמים באזור, גם שהם לא כל כך אוהבים אותנו.   עצת השטן היא לגנוב הצידוק למאבק הלאומי של האויב, זה מה שהערבים מולנו עושים כאשר טוענים שהיו פה מאז בריאת העולם.  אנחנו חייבים להסביר שהם לא היו פה כלל וכלל, לא כעם ולא כמדינה.   היהודים היו תמיד כאן, שנים רבות ללפני שרעיון להופעת האיסלם התגבש.  אנחנו היינו כאן לפני ספירת הנוצרים, רעיון האיסלם ננץ זמן רב אחרי ספירת הנוצרים  ב- 636 אחריי הספירה.  אין להם זכויות היסטוריים למקום הזה כלל.  הם משתייכים לחצי האי ערב.   הגיעו פה מעשרים ושתיים מדינות כי האנגלים והיהודים יצרו מקורות פרנסה.   למשל בראשון לציון כאשר היו ארבע מאוד יהודים בהתחלה, התיישבו סביבם אלפיים וארבע מאות ערבים, כך זה עבד, אבל יש רגע שהצאצאים של העברים שבו לאדמתם.  אנחנו לא פולשים ולא מהגרים, אנחנו בעליי הבית של האדמה הזאת.  הצדק ההיסטורי הוא שלנו במאת האחוזים.   זאת חייבים לזכור כאשר דנים אתם.   התורקים  כבשו את בולגריה ושלטו בה מעל חמש מאות שנה.  אחרי מלחמת הבלקן הבולגרים שהיו כי מאתיים אלף קיבלו רק צפונה של בולגריה הם התקוממו וכבשו בכוחותיהם הדלים גם שארית בולגריה, אסם התבואה שלה תראקיה.   גם לנו יש צידוק דומה.  הערבים הנוכחים כעת באזור התקיימו בסביבה כיחידה אתנית כי מאה שנה, הגיעו מהחוץ כמהגרים לא כשייכים למקום הזה בזכות היסטוריה, זכות כזאת יש רק לעם ישראל חד וחלק.   זאת יש לזכור עד סוף הדורות.      

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 22/5/15, 17:49

   קראתי בעיון רב דבריו של הנשיא אובמה.  אין ספק הנשיא האמריקאי מאיים על ישראל לא בגלל השטויות שביבי נתניהו אמר בזמן הבחירות, דברים שנאמרים בכל הבחירות ובסוף נשכחים, אלא בגלל שהוא שונא את ישראל.   הנשיא של האומה הידידותית??!  לישראל מאיים עליה שהיא  לא מקבלת ההסכם שהוא חותם עם ההייטולות באירן.   אנחנו לא אמריקה, אלא פסיק קטן במפה ואותנו מאיימים בחיסול והוא המגן שלנו במקום להגיב ולומר להגנתנו הוא מאיים עלינו.  אין ספק הנשיא אובמה המוסלמי הוא קנה רצוץ, בדיוק כמו הנשיא דה גול במלחמת ששת הימים כאשר ישאל בקשה נשק וחלפים לנשק בקבלנו מהם להגנה והוא סירב לתת לנו  בעת המלחמה, החריז חרם.   כעת אבמה חשף פרצופו המאיים אלינו, לא על פרס, לא על אסד שהורג ילדים ונשים ולא לדאעש המחסל כל דבר זז,  הוא מאיים על ישראל, שצריכה נשק אמריקאי וצריכה הגנתה בזירה הבין לאומית.  הוא לא מבין הקורה במזרח הקרוב, הוא לא מבין שישראל לא יכולה כעת לעשות צעד שיכול לסכן אותה עם הפלסטינים, אשר רוצים שיבה לגבולות שישים וששבע, שהיו להלם לפני כל המלחמות ובכל זאת יצאו לאחד עשרה מלחמות עקובת דם.  גבולות שישים ושבע כדי להתחיל במלחמת החיסול בקלות רבה יותר.  אובמה לא היה הוא לא שמע על ההסכם במלחמת השחרור שהערבים הסכימו שאנחנו נבוא לכותל המערבי להתפלל ואחרי שבועות מספר שכחו זאת, הוא לא ראה הסכם עם עזה שאחרי שבועות מספר עורער.  הוא רואה את הצעדים שלו שהורסים את העולם וביטחונו.   הנשיא אובמה הוא אסון בקני מידה אדיר.  התנהגותו הרסה הסדר העולמי ומדינה כמו אירן מאיימת לחסל את ישראל מבלי שאנו מתגרים בה!  ואובמה  מאיים על ישראל זה מה שאני רואה בדבריו "המלומדים"  של האיש אשר נתפס במילים שנאמרים בבחירות כדי לפגוע בנו.   אובמה הוא אסון מהלך!   זה עוד לא היה שנשיא אמריקאי מאיים על ישראל והנה זה קרה אצל אובמה. 

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 19/5/15, 20:05

    אחרי ששמעתי הנאומים ב-"נכבה"  הגעתי למסכנה אחת חדה וברורה, אין גשר המקשר ביננו וערביי ישראל.  הם מדברים שהם המשך של הפלשטים!!  הם לא יודעים שהפלשטים היו יוונים גויי הים ולא ערבים.   שנית מעולם לא הייתה מדינה ערבית בגבולות אדמת ישראל.    מדינה אחת התקיימה לאורך שנים במקום הזה, מדינת ישראל.   הדיבורים של הנואמים היו "של זיכרון ושיבה הביתה??"  על מה הם מדברים, גם עכשיו ששים ושבע שנים חיים בתוכנו עדיין לא משלימים עם קיומנו.  הם רוצים לחזור, בהחלט לעבר הירדן, בכל עשרים ושתיים מדינות מהם הם הגיעו הנה.  הם לא קבלו החלוקה של האו"ם, עשו אחד עשרה מלחמות להוציא אותנו מאדמתנו ועכשיו ילמדו ילדיהם לקוות לשוב לגבולותינו!!   זה מגוחך וגם מסוכן.  יש לאסור התבטאויות כאלה.    גם יש לאסור להניף דגל פלסטין בלא נוכחות של דגל ישראל.  אם עושים דבר כזה זה נוגד המקובל בעולם.  האנשים אשר מטיפים לשיבת הערבים יש להוציא מהארץ ומיד.  אין להם מקום בינינו.   הם מגדלים המוקש הבאה בתור.    אין סיבה לשמרם בתוכנו, יש לשאוף להוציא אותם מארצנו מיד וכעת.  הם אויב למדינת ישראל ולעם ישראל.   לא נחייה ביחד אתם לעולם.  הם חייבים לעזוב את הארץ ויש לסייע להם אפילו בכספים.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום חמישי, 14/5/15, 09:01

     בבחירות האחרונות ניצח הליכוד והתוצאה עגומה.  מפלגה של שש קולות של נפתלי בנט מקבל שני משרדים בחירים חינוך ומשפטים!  כחלון מקבל משרדים חשובים ארבע או חמישה וש"ס מקבל בריאות וכלכלה!!   לליכוד נשארים פירורים?   החלוקה חייבת להשתנות, מפלגה צריכה לקבל משרד בחיר וגם משרדים זוטרים.   יוצא שהליכוד ניצח ולא הוא יוביל בניהול המדינה, הכלכלה בידיי כחלון וש"ס וגם הרפואה, המשפטים והחינוך אצל בנט!!  מה נשאר לליכוד??  לא, החלוקה חייבת להיות אחרת.  אמנם נתניהו רוצה להיות ראש ממשלה, אני לא רואה מישהו אחר שיכול בינתיים בתנאים הקיימים שיעשה זאת טוב ממנו, אבל הוא לא חייב לתת כל מה שיש לו לאחרים.  זה כמו לומר החתן רוצה להתחתן כאילו הכלה לא רוצה והיא נאנסת!     יש לעשות חלוקה מחדש של התיקים, אחרת הממשלה נופל בטרם קמה.  

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 8/5/15, 18:25

      אני בהחלט חושב שיצחק הרצוג חייב להיכנס לממשלה.   זה יהיה טוב למדינה גם כלפי העולם.  שני המנהיגים חייבים לחשוב על ישראל ולא על "להיות חשוב" כשלעצמו.  הביקורת כלפי ישראל מתחילה להיות קנטרנית.  מדינאי שנמצא בישראל מאירופה המאוחדת מדבר שהחקיקה העתידים (שהוא לא יודע מהיא ) מסכנת הדמוקרטיה הארץ!  האיש נפל על הראש.  מדוע הוא לא באה לדבר על הערבים כך?   זה שאנו דמוקרטים לא עוזר לנו מאוד.  האירופאים דו פרצופיים, מתעלמים מהאיומים של האירנים כלפינו גם הנשיא אובמה "לא שומע"  ולא מבין מהות האימים.   הייתי רוצה לדעת איך היה נוהג לו במקסיקו היו מניחים טילים עם ראשי חץ גרעיניים.  ראינו מה קרה כאשר הרוסים שמו טילים בקובה.   כלפינו זה לא נוראה, האיש ממש נפל על הראש.  אני יותר ויותר משתכנע שהוא מוסלמי מוסתר המגן על אירן ובגלל שנאה ראשונית ליהודים מקריב אותנו  במתק שפתיים.  אם רוצה אם לאו הוא בסוף ילך ויבוא נשיא חדש, אני מקווה טוב יותר לישראל.  העולם היום שונא יהודים ברמה של הנאצים ומוכן להקריב אותם, כמו במחנות המוות.  טוב שישראל קיימת כדי שליהודים יהיה מקום לברוח ולהסתגר וגם להתגונן.  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 4/5/15, 20:09

       לו הייתי יודע שבנימין נתניהו ישוב לאחור וכל אשר הושג בממשלה האחרונה ימחק כלא היה והדתיים יקבלו שמונה מיליארד שקל שלמונים (אתנן) , אם כל ההתנגדות לא הייתי מצביע עבורו.   כאילו לא היה דבר, העם לא מרוויח ונאנח תחת עול המסים והוצאות הגדולות למחייה, כאשר שני המרקיבים של משפחה עובדים ולא גומרים את החודש.  עול המלחמות, עול המסים, עול הפרנסה כל זה נתניהו שוכח ומזמין העושקים הרגילים לממשלה ומשלם שמונה מיליארד!   מאיפה?  אדוני ראש הממשלה. אם יש כל כך הרבה כסף מדוע לא מורידים יוקר המחיה?  מדוע הנסיעות ברכבת כל כך יקרות, מדוע לא בונים רכבות לרוחבה ואורכה של המדינה שהיה מזיל הנסיעות ומוריד מכוניות מהכביש.   אתה מוצא לנכון לתת זאת לדתיים שלא תורמים דבר למדינה.  אני מבין שללמוד תורה חשוב, אבל לא מאה אלף אברכים!!  עם נשים וטף שברוך השם  הולך וגודל.    וויתרת על שוויון בנטל, מחקת חוק הלאום, שכחת הגיור המקל ושוב אנשים יסבלו שנים בגלל שלטון קלריקלי שחור.    במשרד הפנים אתה מכניס איש שנשפט על גנבה?!  זה השכל הישר אינו סובל.   שיהי שר הים או שמיים בהירים, אבל לא שר הפנים שם עשה המעידה שלו.  אני מבין שאנו הולכים לבחירות חוזרות תוך חודש ימים ואז אני לא בוחר בך, כי לא למדת שהדתיים טוב להחזיק אותה בחוץ.  שמת את ח"כ גפני בוועדת הכספים כדי לשלם לו מעשר על כל חוק כספים ועל כל עברת כספים, הרי זה הזויי.   תהיה מלחמה ומר אריה דרעיי ישלח חיילינו החילוניים למלחמה אבל ילדיו יהיו בבית, ילמדו תורה!  האם זה בסדר?   ח"כ לנצמן יהיה שר במשרד הבריאות?  מה הוא מבין מהעניין?   או שאלה של כסף ותשלומים לטיפולים לדתיים.   ממש מדינת חלם!   אני מתפלל שהממשלה תיפול כדי שאתה תוחלף באחר.   לא מתקבל על הדעת שהדתיים יחליטו על מלחמה ושלום ולא נותנים כתף, מה קרה הם עשויים מבשר ודם ואנחנו פיונות על לוח השחמת?    משהו חולה בישראל, וזה האפליה לטובה של הדתיים, הם משתמשים בנו בתור סוסיי עבודה.   הבחירות מתקרבות מהר יותר מכפי שחבתי.

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שני, 4/5/15, 19:45

        היום שמעתי היו"ר של הארגון "שוברים שתיקה" בשיחה עם לונדון וקרישנבאום.  היה מעניין איך האישה הזאת מובילה שיחה רגוע על "מעשים של חיילים צהל."  במלחמת "צוק איתן"   "היו יריות מכוונות לאזרחים, היו חייבים להיזהר יותר" ועוד כהנה וכהנה.  דבר אחד הגב.  לא אמרה שהעזתים התחילו לירות על ישראל.  לו לא ירו חיילי צהל לא היו נכנסים לרצוע ואף אזרח עזתי לא היה נהרג.  הדרישות וההערות של הגב.  יושבת הראש  של הארגון שוברים שתיקה הם מכוונות רק לדבר אחד להרוג כמה שאפשר יותר חיילים של צבא הגנה לישראל.   נמצאו פקודות של חמס בהם הוא מורה לחייליו להיכנס בין האזרחים והילדים כי הישראלים לא יורים עליהם ומשם להרוג חילינו.  האם הגברת הזו האיסטיניסטית הגדולה יודעת מה זה מלחמה או היא שותה קפה ליד שולחן בחדר ממוזג?   אני מציע שבפעם הבאה לקחת אותה למלחמה, לגייס אותה ולתת לה לרוץ עם החיילים ולראות באיזה מצבים הם נמצאים.  הטענות שלה הם קנטרניות של אדם שרוצה להצטייר כמו קליל השלמות, שאפשר להילחם מבלי להרוג אזרחים.  חמס לא דואג לאזרחיו, הם לא מעניינים אותו כלל  הרבה פחות מאשר לשוברים שתיקה.   קל לדבר קשה לבצע.    בצבאות אחרים נהרגים מעל חמישים אחוז  אזרחים.  צהל עושה מאמצים מעל ומעבר ובאים בטענות כאילו אנחנו התחלנו במלחמה.   שוברי שתיקה שילכו לדבר עם החמס שיורה לישראל על אזרחים אך ורק.  הטילים שלו מכוונים לאזרחים.   התוצאה של הדרישה לזהירות יתר מצד חיילי צהל יביא להרוגים רבים בין החיילים, זה לא מתקבל על הדעת.   אם עזה מתחילה יש לחסל כל אזרח שמהווה חומת מגן למחבלים.  הדבר היחידי שיש להתחשב בו הוא החיים של חיילי צהל.  אם עזתים לא מתחשבים באזרחיהם מדוע אנחנו צריכים להיהרג למען אזרחיהם?   שלא יעשו מלחמה.  המלחמה איננה נשף ריקודים.

        דרג את התוכן:

         פרופיל

         חייםחיימוף
         1. שלח הודעה
         2. אוף ליין
         3. אוף ליין