כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 7/2015

  0 תגובות   יום חמישי, 30/7/15, 18:59

  שביתת הרעב היא נשק להתנגד לפסיקה משפטית ולהשפיע דרך הרגש על שינוי גורל האסיר או הפסיקה המשפטית.   כל הדיון על הצורך להאכיל אסירים אפילו בכוח, או לתת טיפול רפואי, שאני לא יודע מה הוא  זה מגוחך.   השובת מכריז "אתם חייבים לעשות כרצוני אחרת אתם מכתימים עצמכם בחוסר רגישות אנושית!"   הבריטים במלחמתם באירלנד נתנו שיעור מאלף, לא טיפלו בשובת רעב והוא בסוף נפתר אחרי שבעים יום נדמה לי.   

     אני לא רואה צורך לדון בשובת הרעב.   הוא לוקח גורלו בידיו ומחליט לעשות צעד החלטי להתאבד.  הוא יושב בכלא וודאי בגלל הטרור שהוא הפעיל ,בו נהרגו אנשים או נפגעו\ מדוע לטפל בו.  הוא החליט לסיים דרכו דרך ברעב, או להשפיע להשתחרר כאשר הוא עדיין חייב לשלם על מעשיו.  אדם שבוחר בדרך הזאת אין להתנגד לו.  לא לטפל בו, לא לאכיל אותו בכוח וגם לא להילחם עבורו.  בדרך רגשנית הוא רוצה להשפיע על דעת הקהל.  אני חושב שיש להשאיר אותו ללא טיפול לפי רצונו עד מוות, בלי רגשנות ובלי נקיפות מצפון, ההחלטה היא של האסיר בעצמו.    

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 30/7/15, 12:43

   כאשר הבריטים קיבלו השליטה בדומיניון היהודי בארץ ישראל הם לא עשו דבר לשמרו.  להפך נהגו בו כבתוך שלהם.  הם גזלו חלק המזרחי ובנו מדינה יש מאין ירדן ומסורה לערבים.  ב-1860 ישראל הייתה ריקה ומדברית.  בירושלים היו תמיד יותר יהודים מאשר כל עם אחר.  כאשר הבריטים קיבלו ממשמרת הדומיניון פתחו השערים לערבים ומ-1931  הייתה נהירה גדולה של ערבים לאזור ירושלים ולארץ, כאשר הבריטים דאגו ליצר שלוש או ארבעה ספרים לבנים להגביל כניסת היהודים לאדמתם, שעבורם הדומיניון נשמר.   ב-1917 ממשלת בריטניה הודיע שתראה בעין יפה בניית בית לאומי של היהודים בארץ ישראל.   ההצהרה לחוד והמעשים לחוד.  הם עצרו כניסת היהודים והרשו כניסה עדירה של ערבים.  נוכחות הערבים על אדמת ישראל היא כי שמונים שמנה.  הם התעלמו מעובדות ההיסטוריות ודרשו כל האדמה, מבלי לתת דבר ליהודים.  אותו היחס גם כלי הר הבית.  הם שכחו שהוא שייך ליהודים ומתנגדים בכל הכוח לחלקו עם היהודים!!  זה וודאי לא יכול להמשיך.  כל אדמות ארץ ישראל יהודה ובנימין הם אדמות יהודיות שנגזלו על ידיי הערבים בסיוע פעיל של הבריטים, מדוע להם הפתרונות.   היום הם רוצים לקבל אדמות מארץ ישראל ולא מוכנים לדבר על הר הבית!  העובדות האלה יש לזכור כאשר באים לדבר על חלוקת הארץ בינינו והערבים.   הם גוזלים אדמות ישראל כמתנה לעצמם.   והעולם מוכן לתת להם מבלי להתחשב בעובדה שזה הפסיק הקטן שנשאר לנו.    הבריטים שיחקו משחק מלוכלך בימים ההם וגם היום הם תומכים יותר בערבים מאשר מסיעים לנו.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 28/7/15, 16:44

    המהלך אשר נעשה אחרי מלחמת ששת הימים, למסור ההר לניהול הערבי לא קידם אותנו בתהליך המדיני!!  הוא הכניס אותנו לבעיה מדינית ודתית קשה ביותר.    אין לוותר על הר הבית, הוא איננו ערבי, הם גזלו אותו מאתנו כאשר בנו שני מסגדים עליו, כי שם שוכנת השכינה.  הם הכירו זאת לכן בנו שם.   בבולגריה התורכים בנו מסגדים בכנסיות הבולגריות, בשחרור בולגריה כל המסגדים נהרסו והכנסיות שבו לידיים בולגריות.  אסור לנו לוותר על משהו שהוא לב לבו של עם ישראל.  אני לא מתכחש על מקומם של המוסלמים, אבל יש להגיע להסדר כמו במערת המכפלה גם על הר הבית.  לא לחלק אותו למפלסים אלא לדרוש כניסה יהודית מכוח היותנו כאן, הדת וכוח הריבונות.  אסור להיכנע על פנאטיות הערבית הלא מתפשרת בכלום.   הרעיון של מפלגת הציונית של יצחק הרצוג,  לאפשר לערבים לבנות בירת במזרח ירושלים בשכונות הערביות תהיה בכייה לדורות.  הם לאט יבלעו את כל ירושלים.  ירושלים  היא עיר הבירה הנצחית של העברים כך חייבת להישאר עד סוף הדורות, כל פשרה לטובתם בסוף תתפרש אחרת וייקחו יותר מאשר קיבלו.  בשישים ושבע היו צריכים להתפלל רק באל אקצה, היום הם מתפלים בכל ההר.  לא לשנות דבר והם בנו שני מסגדים נוספים על חשבון ההר והשלטונות שותקים.  כל שתיקה היא נסיגה והיא כניע שתתנקם בנו קשות.  הר הבית חייב להישאר בידינו, אחרת אין לנו שורש באדמה הזאת.   

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שלישי, 28/7/15, 16:31

     מעניין מה שר האוצר חושב?  הוא ממלא החרדים בחמישה עד שבע מיליארד שקל ולוקח מהאוניברסיטאות !!  הסטודנטים בסוף יכנסו לכלכלת ישראל ויוסיפו לכלכלה, תרבות ומחשבה.  יפתחו מיזמים שיכולים לפח שווקים, והוא נותן הכספים לחרדים אשר לומדים אותו הדבר כל השנים כל הדורות ולא מוספים דבר לכלכלת המדינה.  הם רק גוזלים ולא נותנים דבר למדינה!   אם כבר יש לקחת מהם.  הבעיה שלאוניברסיטאות אין מפלגה אלא תלמידים אשר לומדים תורה לקידום וקידמה. הממשלה מצא המקום הנכון ממנו לחסוך!  שר האוצר תתעורר!  המדינה עוד מעט לא תוכל לסחוב המעמסה הכבירה של אברכים לומדי גמרא ושום דבר אחר וגם שנאה למדינה שמידיה הם אוכלים.  אני מכיר הטיעונים שהם לומדים תורה, נכון אבל גם האחרים לומדים תורה לא פחות אם לא יותר חשובה  עבור המדינה.      

     דרג את התוכן:
      1 תגובות   יום שני, 27/7/15, 18:20

      אינני יודע האם בעת הסכמים הקואליציוניים במדינות דמוקרטיות אחרות קורה המתרחש אצלנו.  מפלגה דתית כמו ש"ס והחרדים האשכנזים שקיומם המספרי הוא רב, אך אשר לא מוסיפים דבר לאוצר המדינה.  בעת הסכמי הקואליציה הם מקבלים סכומי עתק דמיוניים שעבורם הם לא עובדים.  הם לא מוסיפים אגורה שחוקה לאוצר, שעונה לחיים הסדירים ולצבא וגם להם!!   חוץ מהפטפוטים על החשיבות הקריאה בתורה והגמרא אני רוצה לדעת מה הם תורמים למדינה החילונית בה הם חיים?   הרושם הנורא הוא שהם לא מרגישים נקיפות מצפון שמקבלים חמישה שישה ושבע מיליארד שקל מבלי להניד עפעף!   לו מספר הלומדים היה מוגבל למספר הנחוץ למדינה דיינו, אבל הם רבים ומתרבים כל יום וסוחטים הנשמה של המדינה.  עיני אינה צרה בריבוי הילדים לו האבא היה מפרנס אותם.  הם לא מפרנסים כלום.  הילדים מולידים ילדים שגם לא מפרנסים!  אני לא מבין האם המנהיגים של המגזר הזה לא רואים העומד בפתח.  אנחנו החילונים מפרנסים הילדים שהם מולידים אשר מבחינת המדינה הם לא תורמים דבר, הם רק לוקחים וסוחטים ללא התחשבות.   לא מתקבל על הדעת שהמצב הזה ימשך ללא סוף.  יש להגביל מספר האברכים  למספר הנחוץ לקיום החיים הדתיים בארץ.  הלומדים תורה בזמנו של בן גוריון היו ארבעה מאות, לא יותר.   היום הם רבים יותר ומתרבים בקצב גאומטרי.  המדינה לא יכולה יותר לסחוב מעמסה כזאת.  אין מי שמשלם מיסים, מי שעובד עבודה פרודוקטיבית ומי שיוצר לאכול ולהרוויח.   אנשים כמו דרעי הם כמו עלוקה מוצצת ולא מרפה עד מות גוף הנתקף.  לאן אנו באים!!   יש להתחיל לדרוש שינוי המגמה הזאת.  בעיקר ששמעתי רבנים שטוענים שהמדינה , מדינת ישראל  , מעקבת בוא המשיח!!!    גם לזה יש לדרוש שינוי , כי הם הופכים למרים של אויבינו, והם בפנים, האויב בפנים הוא המסוכן ביותר והם מלמדים הדורות הבאים הבל ורשעות רוח.  אני רואה חרדים זורקים אבנים שורפים עגלות אשפה ומקללים העם, המדינה והמשטרה!!   יש להחליף תקליט, אחרת נגיע למצב שאין ממנו מוצא.   בספרי "קדחת השחורה ומות החילוני האחרון"  הסיומת היא נוראה, אבל כאשר אני רואה המתרחש הסיומת שלנו תהיה מרה ואיומה.  אנחנו נהרוג אחד את השני.   השאלה החוזרת  מה היא מדינת היהודים?  היא לא דתית,  מדינת היהודים היא של עם ישראל ובה יתקיים העם בגווניו הרבים.  יש דתיים, חילוניים, חופשיים, הומוסקסואליים, ערבים, וחרדים לכולם בישראל יש מקום בתנאי שכל אחד אוהב את המדינה ועוזר לרווחתה.  לא מתקבל על הדעת שיהיו קבוצות אשר לא תעבודנה ותסחוטנה את המדינה עד חוסר אוויר.   להתעורר הדתיים בינינו, חייבים לעבוד על מנת לחיות ולתרום.  מדינה היא לא רק טובות היא גם חובות שיש לענות להם, החרדים בורחים מהחובה הזאת.    

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 27/7/15, 17:53

       אנחנו עדים להתדרדרות של מוסד הרבני.   רבנים הופכים "גוד פטרס"   של ארגונים דתיים שנוהגים בדפוסים המזכירים מפייה.     הם מקבלים  תרומות באלפי דולרים וחולשים על תקציבים לא מציאותיים.   אותו רב פנטו שמעתי יש לו בתים בניו יורק, וגם בארץ!   איך הרב הזה מסוגל לרכוש רכוש כזה במשכורת של רב!  לאלוהים פתרונות.  המדינה חייבת להפנות עין בוחנת לכל המכרים האלה אשר מגלגלים כספי עתק בלי לשלם מסי מס הכנסה!!   לאן אנחנו מתדרדרים?    

       דרג את התוכן:
        2 תגובות   יום חמישי, 23/7/15, 13:41

        צרפת צועדת לקראת קפיטן דריפוס חדש.  השמאל הצרפתי ה"פרוגרסיבי" חדור שנאה תהומית לישראל וליהודים ככלל.  יש לי נחמה אחת המוסלמים שעולים לצרפת ילמדו אותם מה זה איסלם והצרפתים יחפשו אולי להגיע לישראל להישאר בחיים.  ברור המצב היהודים הוא רע ומר בגלל השלטון הסוציאליסטים שחושבים עצמם טובים ומבינים, שונאים את ישראל כאקסיומה.   אפילו שר החוץ לשעבר דומא חושב שאמרות תומכות של ראש הממשלה הצרפתי ביהודים מושפעות על ידי אשתו שהיא יהודיה!  האנטישמיות מגיע לדרגים הגבוהים ביותר.  אני בטוח שגם נשיא צרפת הולנד אינו נקי ממנה.  השחרור של כל מידה  בהתקפות על ישראל  גם ביקורת שקרית אינה נתקלת לא בביקורת ולא בתגובה.  לכן האנטישמיות בצרפת היא בדרגה של שרפה,  והשינאה לישראל מוציאה אותם מדעתם.   איך הצרפתים וכל הקהילייה הארופאית מנסים לשנות מצב הגאופוליטי במזרח הקרוב על ידיי לחץ על ישראל, שהותקפה שתיים עשרה פעמים על ידיי הערבים, עלידי חרם כלכלי כדי לשנות מצב פוליטי שנוצר בעקבות מלחמות יזומות על ידיי הערבים?  לצרפתים אין רעיון ולא מושג.  אני היום משוכנע הנשיא אובמה שונא את ישראל לא בגלל נתניהו אלא בגלל היותה מדינה יהודית הפוגעת בלב האומה האיסלמית שהוא משתייך לה.  רק מלה מצידו להפסיק  בהפליה הכלכלית והסוציאלית נגד ישראל ישיב מאזן העניינים להגיוני יותר, אבל הוא ממלא פיו מים, כי  הוא שונא את ישראל.   שולח שר החוץ האמריקאי להשיב את ישראל לקווי הפסקת האש של ארבעים ושמונה כדי לעשות שלום עם הפלסטינים כאשר הם לא מכירים במדינת ישראל ובמחי יד הוא מוחק שתיים עשרה המלחמות היזומות על ידי ערבים כלא היו כלל.   המלחמות האלה חייבים להשאיר אדמה בידיי העברים, כי זה הצדק, שניתן לישראל בהחלטה  242, שיש לחזור מאדמות ולא נכתב "מכל" האדמות.   הערבים רוצים את כל פלסטין שלא הייתה שלהם מעולם.   אבל אובמה לא חושב על צדק הוא חושב על שנאה.  גם הולנד העסוק באלף הנשים שלו שם פס על ישראל.  הוא סוציאליסט המעביר ביקורת קטלנית על ישראל.  בכל אופן הוא משחרר שריו לעשות זאת במקומו ומשלם מס שפתיים כאילו יש צורך  בהוגנות כלפי ישראל!!   העולם לא מוכן להשלים עם קיום היהודים.    היהודים בצרפת צריכים לאט לאט לחוש לעלות  לישראל ולהשתקע בה.  להפסיק לחשוב כגלותנקים אלא כיהודים שיש להם לאן להגיע לחיות כבני אדם.  זה מחזק הבסיס האנושי בארץ וגם כוחנו באזור.     שעה אחת קודם לשואה של יהדות צרפת.   השעה הגורלית שם מתקרבת בצעדיי ענק, רצוי להגיע לישראל כבר ומהר.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שני, 20/7/15, 21:04

         קומוניזם מת, אבל ישנם זכויות סוציאליים שהוא הצליח להחדיר בחיים בחברה.  כמובן עם היהודי העברי עשה זאת בטרם הקומוניזם היה בנמצא במעמד הר סיני בעשרת הדיברות נכתב על שבת "שמרת שבת ויקשה"  שהוא הרווח של מנוחת השבועית.  כמובן אינני מצטט הפסוק כדבעי, אבל תוכנו הסוציאלי ידוע.  כעת בעבודה ב-STRTUP שעות העבודה מטורפות לחלוטין.   המנהלים שוכחים פרט קטן וחשוב ביותר, היכולת השכלית הולכת ויורדת עם שעות העבודה המתמשכות והעייפות הגוברת.   אין שום יתרון בעבודה של שתיים עשרה או שמונה עשרה ששעות.  מה שמרוויחים פגיעה בחיי האדם, במשפחה ובחברה.  האנשים בסוף ישנאו את שעושים.  צריך לשוב לעקרונות של עבודה יצרנית, אבל בשעות מוגבלות ולא להוציא הנשמה של העובד.  בסוף הוא נשחק וקורס.  נא לחשוב שנית על שעות העבודה הבלתי אפשריות. 

         דרג את התוכן:
          2 תגובות   יום ראשון, 19/7/15, 08:36

          הצרחות של יאיר לפיד נגד ההסכם והאשמת נתניהו היא כמו צריחה למען הצריחה.  האם ההסכם היה בידיו של נתניהו, לא.  הוא ניסה להסביר זאת לנשיא אובמה אבל אובמה החליט שהוא יעשה הסכם אם אנו רוצים או לאו, לכן דבריו של נתניהו לא נשמעו באוזניי בית הלבן.   האשמות נגד נתניהו על ידיי לפיד הם לספק הצגה ולקרר יצרים.  לו היה נוהג בזהירות גדולה יותר לפיד היה עדיין בממשלה, אבל הוא דאג לעשות דברים שמתחיל בפוליטיקה לא עושה.   אני מסכים אתו בדבר אחד שנתניהו בנושאים פנימיים פסיבי.  הוא לא משתתף בשלטון בבית.   אין חוק ואין דיין.  מה קורה עם  זריקת האבנים?  הם סכנת מוות ונתניהו לא עושה דבר!  מדוע , מדוע הוא ממלא פיו מים והאבנים מסכנות חיי אדם.    הגיע השעה להכריז שאבן היא נשק לכל דבר והזורק אבן גם היא מנסה לברוח מות יומת.  הנתפס יכנס לבית הסוהר לעשר שנים ביתו ייאטם ומשפחתו תאבד תעודות הזהות.  לא מדובר רק ביהודה ושומרון, גם בארץ גופה יש אי סדרים האלה.  אני בטוח שהערבים אזרחי ישראל לעולם לא יאהבו המדינה הזאת.  הם תמיד יעשו  ברע בעיניה ולטובת השכנים שמתפוררים (כן ירבה)  ערבי ישראל הם גייס חמישי ועושה הרע בעיניי המדינה.  זריקת האבנים היא אחת הפנים שנתניהו לא עושה דבר.  במחי יד אפשר להפסיק הנגע הזה לא רק אצל הערבים גם אצל החרדים, אשר מחשיבים עצמם מחוץ לחוק.   ראש הממשלה תתעורר המצב בפנים איננו טוב ויש לפעול ביד ברזל.     

          דרג את התוכן:
           4 תגובות   יום ראשון, 19/7/15, 08:23

           לו ההסכם עם אירן היה טוב, וסעיפיו אחזו מים הנשיא אובמה לא היה שולח שר ההגנה שלו לישראל כדי לחתום על הסכמים להספקת נשק הגנה.  עצם בואו של המזכיר זועק דבר אחד חזק וברור, ההסכם הזה הוא רשת דייגים והסכנה שישראל תפגע גדולה והיא חייבת נשק הגנה.  לו היו הוגנים האמריקאים היו חייבים להודיע שאם ישראל תותקף ארה"ב תגיב בכל העצמה, בתנאי שידיה של ישראל לא תוגבלנה או תקושרנה.   בוא המזכיר ההגנה רק מחזק עמדתה של ישראל שההסכם מספק עילה לאירנים לתקוף ולבנות נשק אטומי.  הטיעון של הנשיא שמא ישראל לא הגישה שום חלופה איננה נכונה.  נתניהו הציע לא לאפשר נשק גרעינים לאירן בכלל ולהוריד את העונשים  (סנקציות)  באופן הדרגתי ביותר.   בואו של שר החוץ הבריטי הייתה הצגה רעה.  הוא טען שישראל רוצה לשמר המצב כמות שהוא.  ואנגליה לא רוצה לשמר המצב כמות שהוא?  שקט ולא מלחמה.  אנחנו קיימים שישים ושבע שנה ולא הפסקנו לנהל מלחמות ופגיעות.  אף מדינה בעולם לא הייתה עומדת בלחץ כזה לאורך זמן.  אנו חייבים לשנות התנהגויות באם תהיה התקפה מעזה יש להפסיק מים וחשמל, גם הספקה ולתקוף בעצמה רבה להרוס כל אשר קיים כולל בנייני האו"מ וגם לפגוע באוכלוסיה  האזרחית.  גם כך ישראל תואשם בפשעיי מלחמה, אז לפחות שתהיה סיבה להאשמות.  האו"מ קיים כדי לנגח את ישראל.  נשיא ארה"ב לא מבין האזור של ים התיכון, הם לא יודעים מה זה מוסלמי ובעיקר ערבי, ירגישו זאת בעוד כמה שנים, כאשר רציחות של נחתים יתרבו.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שבת, 18/7/15, 22:40

            זריקת אבנים היא רצח אנשים.  עכשיו התחילו ערביי ישראל לזרוק אבנים בכבישיי הארץ.  במהירות של מאה, מאה ועשים קמ"ש  האבן הפוגעת בזכוכית הקדמית היא רצח בטוח של היושבים  בכיסאות הקדמיים.   חייב להיעשות מאמץ להוציא חוקים ברורים.  זורק אבן שייתפס ישלח לבית הסוהר לעשר שנים (ניסיון רצח)  יאבד תעודת הזהות, ביתו ייסתם ומשפחתו לא תקבל עבודה באץ, הם יצטרכו להגר.  יש לירות על מנת להרוג אל כל זורק אבן, גם אם זה שזרק ובורח, יש להרוג כי מחר הוא יזרוק שנית.  כל ההתחשבויות של "צלם"   ארגון אנטי ישראלי שונא יהודים הוא צריך לצאת מחוץ לחוק.  חבריו יש להכניס לבית הסוהר.  האי שימת הלב על האבנים הם הפכו לנשק לכל דבר ועניין זה מכוון לערבים וגם ליהודים החרדים הנוהגים לזרוק אבנים , זה נוגע גם לנוער הגבהות, החוק נרמס ברגל גסה והשלטון, ראש הממשלה, לא מתחשב בעם הסובל ולא מזיז אצבע לעשות משהו בנידון.  הוא עצמו נוסע עם מהבטחים והעם מקבל אבנים.  האי התייחסות גורמת שהאבן הפכה הנשק בכל מקום ואנשים נפגעים ורכבים נפגעים והארץ הופכת שדה קרב.  יש  להפסיק זריקת האבנים בכוח הזרוע ובמצח נחושה.   רצוי מהר כי אנשים ישריי לב ייקחו החוק לידיים ויהרגו זורקי אבנים לימין והשמאל.  אם הממשלה לא תעשה צעדים הנדרשים יש לבנות קבוצות לוחמות פרטיזניות כדי להפסיק הנגע הנורא הזה, שלא עושה כל רושם על ראש הממשלה, שכנראה כבר עייף מהשלטון סוגר עיניים לא לראות סוגר אוזניים לא שמוע.

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שבת, 18/7/15, 22:25

             כבר השנה מספר הילדים החרדים אשר מתחילים בבית הספר גדול יותר מהילדים החופשיים והדתיים!  אלה עובדות מדאיגות.  חלילה, עיני אינה צרה בילודה הגדולה והמבורכת, אבל מדוע אני האזרח שעובד קשה על משכורתו ועל פרנסתו צריך לפרנס ילדיו של איש חרדי.  הוא רוצה עשרים ילדים  שיפרנס אותם, אותו הדבר גם הבדואי.  אין שום סיבה לתמוך בילדים שסך הכל יהיו הטפילים של מחר.  כי אין חינוך ללמוד מקצועות וללכת לעבוד.  הם כבר מבטיחים שהטפילים ימשיכו להתקיים.  שמעתי במו אוזניי ילד בן עשר שלומד גמרא ונשאל האם הוא לומד חשבון הוא השיב ואמר שעבורו הגמרא זה הכל.  בגמרא כתוב שראשי חודש ובימים טובים חול המועד עולים לתורה עד שלושה איש כדי להגיע לעבודה!!  החרדים שלנו שכחו הצו הזה.  כבר עכשיו המדינה תורמת לחרדים בניצוחו של מר דרעי שבע מיליארד שקל.  אני מבין שמר נתניהו מעוניין לשלוט, אבל על חשבון הכלכלה של מדינת ישראל.  כאשר המסה הקריטית תגבר המדינה תגיע לאי ספיקה, כאשר יהיו יותר גוזלים מעובדים המדינה תפסיק להתקיים.  לחרדים המדינה איננה חשובה להם חשוב רק הגמרא, הגמרא וזה הכל.  הגמרא לא נותנת פרנסה ולא תומכת בכלכלת הארץ.  הם פשוט יעזבו והיהודים ימשיכו להיות עם נע ונד.  אנחנו במו ידנו הורסים המדינה היחידה שיש לנו.  עבורי כבר לא יהיה חשוב כי כאשר זה יקרה אני אהיה בין ישני עפר, אבל נכדי וניניי, מה אתם?  הרע הוא שהחילונים לא מצליחים לבנות ממשלה ללא החרדים כלל.  התחרות והניגודים כל כך קשים שאינני רואה סיכוי להצליח.   מי שיפסיד יהיה עם ישראל לדורותיו.  החילונים בנו את המדינה לא החרדים, למשל חרדי סטמר שוללים קיומה של המדינה!   לא שמעתי התנהגות כזאת בעמים אחרים.   נכון בין הערבים והמוסלמים הגיעו לרצח אחים, אבל זו בעיה שלהם, אבל שומרים על מסגרות.  לנו אין מספיק עם לבצע דבר כזה.   אני בטוח שהרבי של סטנר יהיה מוכן לעשות גם זאת ללא המאמינים לתורתו שלו.   הם באמונתם הגדולה מצפים שהמקדש ייפול  מהשמיים.  אני חושב שהתנאי לקבל קצבאות ילדים צריך להיות רק אחד,  האבא חייב לעבוד.  הוא חייב לפרנס משפחתו כמו שעושה כל אבא המכבד עצמו.  מספר האברכים חייב לרדת לארבע מאות, כמו  שדוד בן גוריון הסכים.  לא כל ילד חרדי הופך לאברך וחי על חשבון המדינה, על חשבוני!  כל השאר חייבים ללכת לעבוד.  אדם שלא עובד וממשיך להוליד ילדים עם תקווה לקצבאות לא יקבל אותם.   מחר הם יצטרכו עשרה מיליארד שקל ומחרתיים המדינה תקרוס ותפסיק להתקיים.   להפסיק המדיניות הקצבאות לחרדים שלא עובדים.

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין