כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 8/2015

  0 תגובות   יום ראשון, 30/8/15, 13:56

  לרגע לא העליתי בדעתי שהתקשורת בבריטניה הגדולה היא לא דמוקרטית.  באופן קבוע התקשורת לא מדווחת על אירועים בגבולות ישראל אשר יזומים על ידיי ארגוני הטרור ולא על פגועים בארץ ביהודים. היא עושה אינדוקטרינציה מכוונת נגד עם ישראל ונגד ישראל כמדינה דמוקרטית.  נדהמתי ללמוד שהמצב הוא גרוע יותר מגרוע.  הגרמנים בזמן הנאציזם עשו אינדוקטרינציה נגד היהודית.  הם תיארו אותם כשדים, כוחות הגיהינום, כמזיקים וכאסון לעם הגרמני.  להפתעתי אותו הדבר קורה כעת בבריטניה הגדולה!  בתקשורת לא מדווחת על תקריות בהם הערבים פוגעים בישראלים, או שארגוניי הטרור יורים לעברנו, כאשר מדווחים באותיות קידוש לבנה על כל תגובה ישראלית להתגונן, כאירוע שהוא נטול כל קשר עם המציאות והוא גחמה של העברים לפגוע העם הערבים ובארגונים למיניהם בכוונת זדון.  ההתנהגות הזאת של התקשורת גורמת לכך שעם הבריטי איננו יודע מה מתרחש בארץ ונוצרת שנאה חסרת בסיס והגיון.  המגמה הזאת מנוהלת על ידיי סגל האוניברסיטאות שהוא בדעות שמאלניות.  הסירוב לקבל עבודות מדעיות מישראלים כבר מזמן הרגשנו, אבל לא לספר אמת כדי להשחיר עם שלם!!  בינתי לא קולטת.   התקשורת הבריטית לקחה התפקיד של התקשורת הנאצית אשר כל הזמן שדרה שהיהודים הם אסון למדינה ועם הגרמני ושיש להיפתר מהם.  דבר דומה הולך ונבנה באנגליה אחרי צ'רצ'יל.  כנראה על בסיס רגשות אלה לא האנגלים ולא האמריקאים מצאו זמן להפציץ מחנות הריכוז ולהפסיק רצח והשרפה של היהודים.   אינני יודע האם מדינת  ישראל יכולה לעשות דבר מה, אבל האזרחים שיודעים קרוא וכתוב אנגלי חייבים להתקיף אמצעי התקשורת במכתבי מחאה.  אני עם האנגלית החלשה שלי כתבתי מכתב ארוך לעורך הגרדיאן.  אני מצפה לחבר שיודע אנגלית טוב יותר ממני להפוך את שכתבתי לאנגלית מובנת ולשלוח.   אם אנחנו שותקים גם היהודים יתחילו לשנוא את ישראל.  אני בטוח שהיהודים לא יודעים מה מתרחש באזור הזה.  האנגלים היו תמיד בעד הערבים.  לו לא היה כך לא היו נותנים לערבים לכבוש את הדומיניון היהודי.   הערבים ב-1931  חדרו בצורה מסיבית לארץ וכבשו אותו לעצמם, כאשר האנגלים שכחו שהוא מיועדת לעם ישראל.  גם עכשיו האנגלים עושים אותו המעשה שוכחים שפה יש עם שמגיע לו לחיות חיי שלום במדינתו שהם מסרוה לערבים בהסטת עיניים   לא לראות הנעשה.   אנגליה מתחילה להתדרדר מול עינינו למדינה נאצית שונאת ישראל,  זה הביטוי החדש של אנטישמיות בעולם, לשנוא את המדינה.   זה האנגלים...!!!        

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 30/8/15, 13:29

   מצב העניינים בבתי החולים הציבוריים בכי רע.  היו זמנים כאשר רופא אחד תפקד בחדר המיון, אבל כמות האנשים שהגיעה לבית החולים לחדר המיון הייתה קטנה יותר מאשר זו עכשיו.  העומס גדול בגלל שהאוכלוסייה גדלה.  להגדיל מספר האחיות ומספר הרופאים בחדר המיון הוא צו השעה.  הלבלוב של בתי החולים הפרטיים, שאגב  מלבלבים על חשבון בתי החולים הציבוריים,  היא בגלל סגירת העיניים של משרד הבריאות.  אנחנו במו ידינו פוגעים באחד הנכסים היקרים והחשובים ביותר, עליהם בארה"ב אובמה לחם כל הקדנציה שלו, רפואה ציבורית.  העם, הרוב, איננו מסוגל להרים מעמסה של רופא פרטים, שהוא עולה הון.  הרפואה הציבורים היא ערובה לרפואה לכל חי, לא חשוב במעמד ציבורי ועושר כלכלי.  הממשלה חייבת לשים דגש חזק על הרפואה הציבורית ולקדם אותה בכל מחיר.  חייבים להיכנס לרפאה הזאת רופאים ואחריות כדי לספק הדרישה של קו ראשון, וכל עובדים במעבדות למיניהם ולמכונים למיניהם.   הבריאות מבטיחה תפקוד נכון של עם לכל שלוחותיו שיודע שהממשלה דואג לו.   הממשלה חייבת לקחת זאת כמשימה ראשונה במעלה, כי זה תומך בעם וזה מראה לעם שהממשלה חושבת ועובדת עבורו.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 25/8/15, 11:16

    לשאול אדם דתי על מהות המדינה יהודית לא יחשוב דקה ויפסוק דתית.  קוצר התפיסה של האנשים האלה היא מדהימה.  הם לא רואים אף אחד אחר ממטר מאשר את עצמם.   הם מאמינים שהמדינה חייבת להיות דתית והכל צריך להיעשות על פי דין תורה!!    אין הבנה שעם ישראל חלף במשך שנים רבות בגולה ונשרף בה, היו שינוים והתאמות ששינו, השלימו וגרעו, על מנת לאפשר ליהודים לחיות בין עמי הגויים.   זה הדתיים החרדים שוכחים.  הם רואים רק התורה ושום דבר אחר מלבדה.

       מדינת היהודים היא מדינה של עם ישראל לרבדיו ומחניו ואמונותיו ואגודותיו.  ישנם מחנות של חרדים מאוד, חרדים, דתיים מאוד ודתיים, מסורתיים וחילוניים, כמובן אטיסטים.   החשיבה הכיתתית הצרה של החרדים מביאה אותם להרגיש בעלי הבית והנותנים את הצביון.  בגלל מחשבות המוזרות האלה ואי רצון להבין השינויים שחלו בעם ישראל לדורותיו הם דורשים מהעם להתנהג לפי הקודים שלהם המוחמרים ולכן היה הרצח של הגאים.  האיש הדתי מאוד עד טירוף, המושב שיש לו קו אדם לשמיים ושומע קולה של הגבורה מחליט שהוא יודע מה טוב לעם ישראל לתפיסותיו.   חוסר הרצון להבין את הזולת הביא לכך שהוא (ישי שליסל) רצח ילדה מסכנה שלא השתייכה כלל לגאים.  היות והאיש חוזר לסורו אותו יש להוציא להורג כמו כלב שוטה.  אין שום סיבה לפרנס אותו בבית הסוהר ומחר בנסיבות מוזרות ישתחרר וישוב לסורו.

       נדמה לי זה תפקיד המדינה לדבר עם המורים של האנשים האלה שיבינו שעם ישראל איננו דתי ברובו אלא חופשי אולי מסורתי וזה הכל.  לתת להם להבין שלא הם הנותנים צבע של המדינה אלא כל עם ישראל ומחנותיו.   שהם אחת מהקבוצות ויש לכבד הקבוצות האחרות שיש להם זכות קיום בדיוק כמו שלהם.  אסור שילמדו לשנוא החילוניים  ולהתרחק מהם.  אני זוכר אמירה של הרב אליישיב אשר ציווה להתרחק מהחילוניים.  אולי היה איש גדול בתורה אבל בהחלט היה אדם קטן בהבנת מהותה של מדינת היהודים.   להתרחק מהחילוניים או שהחילוניים התרחקו מהדתיים זה אסור.  חייבת להיות תורה של התקרבות וקבלת השונה וניסיון להבין מהותו.  השלילה תביא לפירודים קשים ובסוף נפסיד את המדינה.  התורה חייתה שנים רבות מאוד הודות להתעקשות של העם, אבל עוצמות החיסולים והרצח ההמוני יגרום בסוף להיעלמות היהודי.  אנו מצווים לשמור על פיסת האדמה הזאת כמו בבת עינינו כי אין לנו זולתה.  היא המאחדת והמאספת כולנו לאחד גדול מלוכד.  כמו שלי לא אכפת שיש חרדים גם להם לא צריך להיות אכפת שיש חילונים, אלא לקבל את האחר, זה צו השעה.   זה חייבים ללמד ולשנן כי זו מהותה של הדמוקרטיה.  בלעדיה לא נוכל להמשיך להתקיים ביחד במדינה אחת.   החרדים אינם יהודים הטובים , הם אחת הקבוצות שיש לכבד והם חייבים לכבד היהודים הטובים האחרים שבונים את העם הזה.    

    דרג את התוכן:
     3 תגובות   יום שישי , 14/8/15, 14:13

        התמיכה של המדינה בחרדים (שמונה מילארד שקל)  היא שלילית וחופרת מתחת ליסודות המדינה.  האברכים מתחתנים בגיל חמש עשרה ומיצרים חמש עשרה ילדים שיקבלו תמיכה על ידיי המדינה והם יולידו כל אחד מהם עוד חמש עשרה נתמכים על ידיי המדינה והריבוי שלהם עולה בתור גאומטרי.  אנחנו כבר במצב שהמדינה לא מסוגלת לתת תמיכה והיא מתקרבת לאי ספיקה ואנחנו האזרחים הלא חרדים משלמים וסובלים.   אין כסף להשכלה הגבוה, להקטנת הכיתות בבתי הספר, לתמוך במשטרה לגיוס שוטרים איכותיים, לבנות בתים ברי השגה, לזרז בניית הרכבת הקלה במהירות גדולה יותר, סיוע לבריאות, בבתי החולים הדורשים מכשור חדש ויותר רופאים.   האוצר עושה קיצוץ רוחבי ומוריד למען החרדים.   עוד מעט המדינה תעבוד רק כדי לתמוך בהם.  כל שינוי לעתיד ופיתוח נעצר כי המדינה תורמת שמונה מליארד לחרדים שלא תורמים דבר לה, הם לא מתגייסים, הם לא עובדים עבודה יצרנית, הם לא לומדים דבר שיכול לסייע לחברה, הם תקועים בלימוד הגמרא, שמניסיון איננה תורמת הרבה לחיים העכשוויים.   השרים הדתיים בממשלה נמצאים בה רק כדי לקבל התמיכה שהמדינה התחייבה לתת.  היום ראש הממשלה של המדינה הוא דרעי, אדם שנשפט על לקיחת כסף והוא השר הכלכלה!!   הם שרים שלא נשבעים אימונים למדינה, הח"כ גפני נמצא בוועדת הכספים מקום שדרכו עוברים כל הכספים ותקציב המדינה.  לכל פעולה הוא מקבל מעשר. האם אנחנו לא עשוקים?  מספרם הולך וגדל, הם יהוו מטען הולך וכבד על צוואר המדינה, שממנה הם רק ייקחו ולא יתנו!   אני לא מבין היחס הזה שלהם כלפי המדינה.  החרדים בעולם עובדים, רק בארץ עושקים.  הגיע השעה להתעורר.   המנהיגים החילוניים חייבים להפשיל שרוולים ולהפסיק הגזל הלא צודק והלא מובן.   הם חייבים לעבוד.  אבא יכול להוליד כמה ילדים שהוא רוצה, אבל בתנאי אחד שהוא יפרנס את כולם.  אני וודאי לא מוכן לפרנס ילדיו, במלים אחרות הוא הופך להיות טפיל על גופנו ודמנו.  הממשלה וראש הממשלה המשלמים שוחד כדי לשלוט!  חייבים להפסיק עם ההתנהגות הפסולה הזאת   השרים צריכים להגיע לממשלה לא כדי לעשוק אותה אלא לעבוד למען המדינה ואזרחיה.  יש כבר לקבוע מחסה על כמות האברכים שיכולים ללמוד על חשבון המדינה וכמה זמן הלימוד יימשך.  לא כל החיים ולא לפרנס משפחתו ואלה של ילדיו.  לדרעי לא אכפת שיעלו מס ערך מוסף, רק שיהיו כספים לשולחיו.  הגיע השעה להפסיק עם נוהג פסול זה הסוחט מדינה שלמה שלא יכולה למלא תפקידה בשטחים מהם לוקחים הכסף לתמוך באברכים וילדיהם.      

     דרג את התוכן:
      1 תגובות   יום רביעי, 12/8/15, 13:28

      קראתי בתדהמה הכתוב בעיתון על היהודים בני שבעים שמונים שישבו בבית קפה בנורווגיה וסורבו לקלה שרות!!   מעניין איפה הנורווגים היו כאשר הנאצים עשו שמות ביהודים, איפה הם היו כאשר הערבים פתחו בשתיים עשרה מלחמות נגדנו עם הכרזה לחיסול, מעניין איפה הם כאשר אירן מכריזה שיש לחסל את ישראל,   וודאי הכל משפשפים ידיים בתקווה לראות זאת, אני מאחל להם שלא יראו ולא יזכו, ומימיי הים יכולים לסבול נוכחותם בתוכם.   החרם הוא לא צודק כי הם מתרגמים הכל לרעת היהודים.  הם לא  יודעים מה קרה פה במשך שישים וחמש שנה.  הם לא יודעים שהערבים פתחו מולנו בשתיים עשרה מלחמות עקובות דם והם בוכים על אלפי הקרבנות, שאינני יודע האם הם נכונות בעזה.  יש רק דרך אחת לא להיות קרבן ושלא יהיו  הרוגים לא לעשות מלחמה.  הם רוצים להשתחרר מהסגר של ישראל יש דרך אחת בדוקה ופשוטה, לומר אנחנו מוכנים לעשות שלום, זה כל כך פשוט.  האירופים האנטישמיים לא יודעים שאנו מגישים עזרה לחולים ולפצועים בשני אזוריי הערבים.   החרם שם  עומד על שנאת  יהודים הישנה של הנוצרים שלא מוכנים להשלים עם עובדה שהנוצרות היא ענף של היהדות.  גם המוסלמים מתקשים בכך שהרעיון של אל אחד מוחמד למד אצל היהודים.  אין מה לעשות אי אפשר לשלול עובדות היסטוריות אלה.   החרם האקדמי הוא כמו שרפת הספרים בעת הנאציזם, והחרם הכלכלי הוא הכנסת היהודים למחנות המוות.  הם עושים זאת באלגנטיות כך הם חושבים התוצאה היא אותה אחת מוות למדינת היהודים.   האירופים שונאים כל אשר הוא יהודי, כולל מדינתם היחידה.  הם שוכחים שהערבים פתחו במלחמה בה  למזלנו הצלחנו, לו הפסדנו לא היה חרם ולא הייתה שנאה, לא היו יהודים בעולם.   השנאה היא חוסר ידע ורגש אטום מהול באנטישמיות.  אירופה חוזרה לסורה.

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 10/8/15, 18:15

       היום הודעה ברדיו החרדים זורקים אבנים בככר השבת?  מה קרה, מדוע האנשים האלה פתאום זורקים אבנים על השוטרים, כאשר הם אוכלים מהיד של הממשלה?  יש מששהו מעוות בהתנהגות כפוית הטובה.    הם אולי לא אשמים אלא המורים שלהם אשר מסיתים אותם לעבור על החוק.  אני בדעה שבכל התפרעות יש לתפוס האברכים לוודא מי הם המורים ולכלוא המורים בבית הסוהר.  הם מסיתים ועליהם צומחים כל הנערי ההגבהות אשר לוקחים החוק לידיהם.

           הגיעה העת להתייחס לאבנים כמו נשק הורג.  זיקת אבנים לא רק צריך להכניס אנשים בבית הסוהר עדיף לירות על בשר כדי למגר הנגע הבלתי נסבל הזה.  הזורק אבן בהפגנה אזרחים מות יומת. 

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שבת, 8/8/15, 10:57

        הרעיון לשלוח את מאיר אטינגר הקנאי מיהודה ושומרון לארה"ב איננו ראיון טוב.  הוא חייב להישאר כאן כדי להיות עד למתרחש.  הטיפול בקנאים איננו שליחתם לחו"ל  אלא לחפש מקור הופעתם.  ישנם ישיבות מהן הם צומחים ומתפתחים.  לא צריכים להעניש הקנאי עצמו אלא מורו המדריך והמטיף והמוביל בהסבריו העטופות בדבריי "חוכמה" ודוגמאות מהמקורות המשכנעים שדרך הקנאות היא הדרך.  המורים לא לומדים היסטוריה והם לא יודעים שקנאיו של שמעון בר גיורא הרסו בית המקדש ושרפו עתודות המזון במחסנים.  הם רואים המצב כמות שהוא כעת ולא העתיד.  הם חסרים עומק היסטורי החשוב במצבים האלה.  

           נדמה הצעד המתוכנן או הנרמז בעיתונות לשלוח את מאיר אטינגר לארה"ב הוא לא נבון כי פוגע בתוצאה ולא בסיבה המביאה לתוצאה הזאת דיינו  במורים חסרי האחראיות הממלכתית וראייה מדינת לעומק ההיסטוריה אותם חייבים לחפש לשפוט ולאסור לשניים רבות.

           אותה קנאות חסרת הבינה רואים גם בהתנהגותו של ישי שליסל  הרוצח של הילדה במצעד הגאים.  הוא לא מבין מעשיו, הוא מאמין שדרכו ואלוהיו הם הצודקים ובשמם מותר להרוג!!  זה חייבים לעקור מראשיי האנשים והאיש הזה אחרי שפיטה חייבים להוציא להורג כי הוא מתנהג כמו כלב שוטה השב לסורו. 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שני, 3/8/15, 13:08

         כאשר הילד הערבי נשרף הזדעזעתי.  כל העולם היהודי הזדעזע ובכה מהרגליים עד לטפחות.  חשבתי זה מעשה שלא יעשה, זו דוגמה נוראה והנה נזכרתי באיתמר ערבים הרגו משפחה, אמא אבא, שלושה ילדים והילדה הדס פוגל הייתה בגיל של הילד השרוף.  העולם לא הזדעזע, לא נכתבו מאמרים שוצפים בעיתונות העולמית, איש לא ביקש סליחה ממנהיגים הערבים כי מותר להרוג יהודים, כי הערבים לוחמי חופש הם!!  עכשיו אני אטען שהרוצחים היהודים הם לוחמים  למען השתרשותו של עם ישראל באדמת האבות.  הם לוחמיי חופש וקיבוע של המדינה על אדמתה.  איך זה נשמע?   ילד הערבי שוקל יותר מילד יהודי.  זה ראינו בשואה, זה ראינו אחרי השואה כאשר האזרחים בארצות המוצא של היהודים הרגו השבים הביתה, כי הם לקחו את הרכושם ולא היו מוכנים להשיבו.   גם כאן הערבים לקחו את רכוש היהודים אשר הבריטים היו חייבים לשמרו לאפשר בניית בית לאומי לעם ישראל והם מכרו האדמות לערבים.  לקחו שישים  אחוז ובנו מדינה יש מאין ירדן.  נתנו כניסה חופשית לערבים מ-1931 לגבולות הדומיניון היהודי  וסגרו הגבולות לבעלים האמתיים של האדמה היהודים פרסמו שלושה ספרים לבנים להצר כניסתם לארץ.   כעת הערבים הפולשים מכריזים שהאדמות הם שלהם כי הם חיים עליהם כי שמונים שנה!   היהודים חיו על האדמות האלה שלושת אלים שנה.  באוכלוסייה בירושלים היהודים היו תמיד הרוב.  היום כאשר העם היהודי שב לארצו ורוצה אותה לעצמו הוא חייב, את שנשאר, לחלק עם הכובשים הערבים.  והם זועקים שאנחנו היהודים לוקחים להם את האדמה!!  שהיא אדמת היהודים, כל האדמות הם של היהודים.  

           וכעת הילד הערבי נשרף  אני מודה אסון, כואב, לא אנושי, העולם צודק שמזדעזע, אבל איפה היה העולם כאשר הרגו היהודים בשואה?  איפה העולם כאשר הרגו הערבים משפחה שלמה באיתנמר משפחת פוגל וגם הדס פוגל הקטנה בגילו של הילד הערבי, הכל מלאו פיהם מים.  אין קול ואין עונה, המנהיגים הערבים ממלים פיהם מים, העולם מצדיק כי זו מלחמת שחרור שלא  היא צודקת שהיא לא שחרור אלא כיבוש של אדמה שלא שייכת להם.  עם ישראל לא יצא למלחמות כיבוש הוא יצא למלחמות הגנה כי הותקף ולו לא הצליח להינצל היו שוחטים את רובו והעולם היה בוכה דמעות תנין וזהו, עובר הסדר היום.   זו האדמה היחידה שיש לעם ישראל, ולהם עבר הירדן, שהיא המדינה הפלסטינית שאדמותיה גם שייכים לעם ישראל.  העולם שוכח, הוא זוכר רק כאשר היהודים מתגוננים.   האם הדס שווה פחות מהילד הערבי?  כנראה כן, כי העולם לא הזדעזע.   היהודים לא צריכים לוותר על דבר, מי שצריך לוותר הם הערבים אשר מתנחלים על אדמה לא להם.  העולם מסייע להם, לוחם עבורם, תומך בחרם הלא צודק, אבל יש מנהיגים שלא אוהבים אותנו אחד מהם החשוב ביותר הוא הנשיא אובמה.  כי במחי יד היה יכול לעצור כל ההשתוללות נגד העם היהודי, אבל האמונה של אביו חזקה יותר.   כואב כאשר שורפים ילד ערבי באותה מידה כואב כאשר הורגים ילדה יהודית באותו הגיל, אבל לעולם רק הילד הערבי חשוב!  לראשון העולם מתאבל ולשנייה קול דממה דקה,  העולם קשוב בענייניו ואין לו זמן לקטנות.    

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שני, 3/8/15, 12:26

          אל הטרוריסטים היהודים אשר לא מכירים בחוק המדינה יש להתנהג כמו כלבים שוטים.  או שהם יתפסו וישפטו או שיורו בלי הזהרה.   לדעתי חשוב יותר להגיע לישיבה אליה הם משתייכים.   יש מורים ומחנכים שהם מסיתים, אותם יש לתפוס לשפוט ולהכניס לבית הסוהר כאשר הישיבות האלה יש לסגור אפילו להרוס.   אין ישיבה שלא נשמעת לחוק הישראלי, אם יש שכאלה יש לפעול נגדם בכל חומרת הדין.  גם נגד רבנים המטיפים שהמדינה מאחרת בוא המשיח, שמעתי זאת בטלוויזיה.  נכון יש חופש דיבור אך לא דיבור המסית קטני תפיסה ומרובעים אשר מאמינים באמונה עיוורת בכתוב ללא סינון וניסיון הבנה.  הם עובדים לפי האות הכתובה.  אלה יש להעניש בכל חומרת הדין ומהר, כי עוד מעט מאבדים שליטה.  ראש הממשלה מדבר אבל לא עושה דבר.  יש שיתוק שלטוני מסוכן ומדכא.  יש להחליף הממשלה הזאת בה בחרתי. 

          דרג את התוכן:

           פרופיל

           חייםחיימוף
           1. שלח הודעה
           2. אוף ליין
           3. אוף ליין