כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 1/2016

  0 תגובות   יום ראשון, 31/1/16, 17:49

  כפי הנראה התורכים דוחפים לשחרר ההסגר מעל רצועת עזה.  לדעתי אנחנו צריכים לומר כן, אנחנו מוכנים לתת להם נמל ימי ואוויר ואז להוסיף התנאים שלנו,  הכרה בישראל, קשירת שלום, וגבולות חופשיים.  זה ישים אותנו מיד לצד הרוצה שלום.  אם העזתים יגידו לא  אז התורכים יבינו שלא אנחנו השוללים הכרוניים.

     גם ליוזמה הצרפתית יש להיענות בחיוב והתלהבות ולהוסיף התנאים שלנו.  הגבול של שישים ושבע איננו גבול אלא קו הפסקת אש לכן לא מתקבל כגבול אלא קו שיש לדון עליו, שאנו רוצים שלום והכרה והפסקת פעולות האיבה.  אנחנו אמרנו כן בצורה חיובית ובהתלהבות גדולה.  מגלגלים את הכדור למגרש הערבים ואז הם צריכים להסביר מדוע הם לא רוצים להכיר ולא רוצים לדבר.  זה חייבים לעשות כי החיובי שלנו יאיר אותנו באור חיובי.   

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 29/1/16, 12:34

   אני אדם שהגיע מהגולה לארץ ישראל.  עבורי היא פלא בהיווסדו.  לא הגזים שהיחס אליה כנוכחות קדושה עליי אדמות.  אני מגדיר היחס של העולים החדשים אל הארץ אליה הגיעו אחרי תלאות רבות בגולה בעת התקופה הנאצית והשואה, כיחס אל דבר קדוש ושביר.  עבור רבים מאנשי הרוח בארץ קיומה היא עובדה שלא ניתנת לעירור!   ולכן מרשים לעצמם להיות חברים בקרן החדשה והארגונים ערבים למחצה כ-"צלם" הדואגים להכפיש שמה של המדינה באירופה ולסייע לחרם הערבי שהוכרז שם.  קראתי הבוקר מאמרו של סמי מיכאלי, אני מודה לא בדיוק קלטתי מה הוא רוצה לומר.  מבחינה ספרותית אין לי טענה, אבל להצדיק באן קי מון אשר מצדיק הטרור נגד אזרחי בישראל!  ורצח של אמהות לילדים, אימא לששה ילדים!!  סמי מיכאלי מה בדיוק אתה רוצה לומר, שהרצח של אזרחי ישראל הוא מוצדק?  אני לא שמעתי שמישהו רוצה לסגור פיות הסופרים והאומנים, אבל למשל אחינועם ניני מתנגדת לפרס לזמר והיוצר אריאל זילבר!!  אני בטוח שהיא מתנגדת בגלל דעותיו הפוליטיים?  האם זה לא סגירת פיות?  אם מותר להיות שמאלני מדוע לא ימני?   האם לימניים אסור לדבר ולהביא דעה?  אני זוכר תקופה כזאת שרק לשמאל היה מותר לדבר והדיקטטורה הייתה קשה ביותר, אני מניח שרבים וטובים מכירים זאת ולא היו רוצים להתנסות שנית.

       עכשיו לעניין, מדוע הסופר הגדול עמוס עוז חבר ב"צלם"  והמשורר רוני סומק בקרן החדשה!  הארגונים האלה קיימים בגלל מימון זר והם דואגים להעביר חומר לחוץ לארץ כדי להכפיש את ישראל.  האם בזה הם תומכים?  מדוע לא אומרים אנחנו נגד הכפשת ישראל.  סמי מיכאל דיבר על הכיבוש?!  התעייפתי להסביר שהכיבוש הזה לא נעשה מרצונה של ישראל, אלא בגלל שישראל הותקפה עם כוונת חיסול.  האם הסופרים האלה שכחו זאת שהם לא רוצים לזכור?  אינני מכיר מדינה אחרת שישנם בה ארגונים שמקבלים כסף זר כדי לחתור תחת יסודותיה של המדינה!  זה קיים רק בישראל?!  מר סמי מיכאלי יודע ערבית אבל כנראה הוא לא קורא בעיתונות הערבית על הערבים המכנים עצמם פלסטינים מה הם מתכוונים בכיבוש, הם מדברים מהים ועד לנהר מר מיכאלי.  יהודה ושומרון עבורם הם זוטות.  ברצונם לסיים את הכיבוש הכוונה לחסל מדינת ישראל האם אתה רוצה בזאת?  האם כל הסופרים מהמשוררים והזמרים והמחזאים רוצים לחסל מדינת ישראל? שם מחוץ לגבולות ישראל ישנם זאבים רעים.  ישנו יהודי באנגליה אלי ויסמן נשוי לגרמניה אשר מכפיש את ישראל ותומך בחרם!!  הוא נולד אחרי השואה הוא נולד אחרי ההרג של ששה וחצי מילון יהודים והוא חושב בהוא מוגן באנגליה, אני רוצה ללחוש לו באוזן, אתה עוד תשלם על כך ותברך הרגע שמדינת ישראל קיימת ויש מקום בטוח ליהודים.   לוי אשכול ראש הממשלה של מלחמת ששת הימים, אחרי המלחמה הציע כל האדמות למנהיגים הערבים עבור מלה, שלום, ופניו הוחזרו ריקם.  זה הסופרים יודעים ואתה מר מיכאלי?   האם כל הסופרים והאומנים מציעים להשיב אדמות לערבים מבלי להגיע להסכם שלום, מבלי שהם יכירו במדינת ישראל ולשמר העוינות כלפיה ולהטריד אותה כל הזמן?  אני תמהה מהתלהמות  והזעם שקם אצל האומנים מדבריה של מירי רגב שרת לתרבות.   היא לא הציעה ביקורת והגבלות, אלא לא לתת פרס לחותרים מתחת יסודות המדינה, השורפים דגלה ולא מכבדים הימנונה וחוקיה.   נכון הדגל הוא סמרטוט אבל הוא מסמל את המדינה,  נכון שההימנון הוא סתם מנגינה, אבל היא מסמלת את המדינה.  כאשר אני באנגליה ומנגנים הימנונה אני קם לכבדה.  גם אינני שורף דגלה כאשר אני כועס עליה, דגלה זה אנגליה.  בארה"ב הדגלים תלויים כל הזמן בכל מקום!!    איש לא תוקף התנהגות הזאת.  אני עולה חדש עבורי המדינה היא חוף מבטחים, מקום להניח ראש ולנוח, מקום שאני לא צריך לפחד שאני עברי, זו המדינה שלי וערכי שווה לערך של כל אדם באשר הוא.

      בקשר לערבים בינינו, הם מנצלים הדמוקרטיה כדי לעבוד נגד המדינה.  הם חצופים, מרשים לעצמם התנהגות בוטה ולא מכבדים חוקיה.  מתנהגים בפרעות לא מוצדקת בגלל שנדמה להם שעם ישראל רוצה לבנות בית המקדש במקומו!  לא מכבדים שייכות ההר גם ליהודים! ההתנהגות שלהם היא של אויב בינינו לא פחות ולא יותר (ראה תנועת האחים המוסלמים הצפונית)  הם מנסים להתגרות כדי להפיק תמונות להכפיש התנהגות המשטרה, כאשר אין מסבירים שההתנהגות נגרמה בגלל התנהגות לא הולמת.  רבותי האומנים לא לעלות על עץ גבוה, המדינה היא דמוקרטית, יש חופש דיבור ומחשבה, יש חופש הפגנה.  אלה שנולדו פה לא יודעים מה זה להיות בגולה, כאשר אתה בלתי נראה ומנסה לא להיראות כלל.  להיבלע בצללים כדי שלא ירגישו בקיומך זה במצב הטוב ביותר.  אתה חשוף להתנכלויות ללא סיבה והסבר ואין הגנה ואין שואל.  בעיניי יש לשמור על כבודה של מדינת ישאל כבבת עינינו, כי היא ערובה לקיומנו בעולם.

       מדענים מאיטליה דורשים להחרים הטכניון בחיפה?  האם הטכניון נמצא ביהודה ושומרון, האם האוניברסיטה העברית נמצאת ברמאללה?  כן באירופה הנאורה דורשים החרמתם?  מדוע, לי יש תשובה , אחד חשש מתחרות גדולה ושנית שנאה תהומית אנטישמית שמתפשטת ברמה של פנדמיה (מחלה של כל העולם).    שמרו מדינת ישאל כי בלעדיה אין עתיד לעם ישאל.

   דרג את התוכן:
    1 תגובות   יום שני, 25/1/16, 10:33

    עם הזמן אני משתכנע יותר מסירת הר הבית לניהול הוואקף הידרני הייתה טעות גדולה והיום אנחנו משלמים קשות על הפזרנות הבלתי נסלחת.  אין ספק שהוואקף משחק תפקיד שלילי ביותר בהר הבית.  הוא לא רק לא מנסה להרגיע ולהשקיט להפך הוא מסית וגם מנשל זכויות היהודים על ההר. הרצון הטוב אשר הישראלים הפגינו במסירת ההר לירדנים יצא הפסד.   היום הר הבית הוא הר געש אשר גורם למהומות והתנגשויות קשות.  השקר שאל אקצה בסכנה היא נוסחה חוזרת ומציתה מהומות.  בניהול ההר על ידיי הוואקף צעדי היהודים לעלות על ההר ולבקר הולכים וצרים.  גם זריקת האבנים אל המתפללים ליד הכותל המערבי הוא סימן של הסתה וחוסר רצון להשליט שלום במקום.  הגיעה השעה לשנות את המצב מקצה לקצה.

       יש להשיב המצב כמו אחרי מלחמת ששת הימים.   צריך לאמר תודה לוואקף על פעולתו ותפקידו השליליים ולהכריז שניהול ההר חוזר לידיים הישראליות.  אין שום הסכם שההר חייב להיות בידיים ערביות ולהצר רגליי היהודים.  ההתנהגות הזאת גורמת לתסיסה ומריבות בלתי נשלטות.

       כאשר ההר יהיה בניהול ישראל אפשר להסדיר סדרי התפילה כמו שצריך וגם לתת חלק ליהודים אשר זכאים לחלק ממנו למשל כל החלק הצפוני יכול לעבור לידיים יהודיות ללא שום ספק.  זאת יש לעשות בהקדם וגם בכל הסכם הנושא הזה חייב להגיע אל פתרונו.  הרעיון של ראש הממשלה אולמרט למסור כל הר הבית כולל כותל המערבי כדי להגיע לשלום הוא נואל ולא הגיוני.  הר הבית שייך לעם ישראל יותר מאשר לערבים אשר כבשו את הארץ בסגירת עיניי האנגלים בעת ששלטו על הדומיניון העברי.   זה חומר למחשבה.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שני, 25/1/16, 10:18

     התנגדותה של אחינועם ניני לזכות את הזמר איראל זילבר בפרס תמוה.  היא זמרת זילבר הוא לא רק זמר גם יוצר מוצלח.  שיריו כבשו את לב העם וכל האומה נהנית מהם.  הם כבר צאן ברזל של התרבות הישראלית, זאת ניני לא מבינה.  היא מתייחסת לדעותיו הפוליטיות, הפרס לא ניתן לדעתיו הפוליטיות אלא לתרומתו לתרבות הישראלית בשירתו ובשירים אשר יצר.  אין ספק זילבר נחשב לאחד היוצרים הפורים והטובים ביותר אשר תרם רבות לתרבות לעם ישראל.   לכן מגיע לו הפרס ללא שום ספק וללא הסתייגות כל שהיא.  אם ניני תבטל חברותה באגוד האומנים לא קרה דבר, מצידי יכולה גם לא להופיע בארץ לא נרגיש בהעדרה, גם כך היא משתייכת לקבוצת האנשים אשר מכפישים שמה של ישראל בחוץ לא נפסיד הרבה.  

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 20/1/16, 15:54

      מה קורה בסכנין?   האם העיר הזאת עדיין בארץ ישראל או היא עברה לגדה או למדינה ערבית אחרת?   אנחנו חייבים לעזור להם.  בשירת הימנון היושבים ביציעים ערבים צעקו מוחמד חי והפריעו לשירת ההימנון!   זה מצביע על דבר אחד שהם לא מכבדים את מדינת ישראל ולא הימנונה.  אנשים האלה חייבים לאבד מידית תעודות הזהות וכל קשר עם המדינה.  לא לשחק עם קבוצות בארץ כדור רגל ולא לתת לאזרחיה עבודה בארץ הם צרכים להבין שהדרך היא לעזוב את הארץ.   אין לרחם, אנחנו מתדרדרים.  אדם שלא כיבד את המדינה וזלזל בחוקיה ראעד סלח מאחים המוסלמים בצפון הביא למהומות אל אקצה עם שקריו.  איש הזה חייב היה להיכנס לבית הסוהר עד סוף חייו.  ההתנהגות שלנו היא רופסת\ לא מכבד את עמה וארצה.  אנשים שלא מכבדים ומזלזלים ועוד עושים כדי להרגיז חייבים  לקבל עונש והעדרה מהחיים בארץ.  לא לתת להם עבודה בארץ.  לנתק כל קשר עם החיים בארץ.  הם צריכים להבין שזאת מדינת ישראל והם אזרחיה וחייבים לכבדה.  עם שלא מכבד ארצו אין לו זכות קיום.  בגלל ההססנות שלנו התנהגות הערבים הופכת חצופה, נרגנית, ומעצבנת.  הם חייבים להבין שמי שלא מכבד מדינתו אין לו מקים בה.  אם אנחנו לא נדאג ללמד אותם דרך ארץ הם יחרבנו על ראשנו.  רצויה שעה אחת קודם לפני הרס וחורבן.

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום רביעי, 20/1/16, 15:33

       האם ראש הממשלה עדיין בחיים?   או שאנו רואים רובוט אשר ממלא תפקיד אבל הפסיק לחשוב וליזום.   אנחנו כעת בתקופה שבה הרובוטים לוקחים תפקידים מבני האדם ומתפקדים טוב מהם.  אנחנו רואים ראש הממשלה נואם, מצהיר הצהרות, מאיים, ובטיח ושום דבר לא קורה.    גיבובי מלים אשר לא אומרים ולא מכוונים.   הרושם שהמטרה של ביבי היא השלטון לכן הוא דואג להטיב עם הדתיים אשר אוחזים אותו בשלטון.  אסיר לשעבר חוזר למלא תפקיד בזירת הפשע והעולם לא מזדעזע!    הוא מנהל את הממשלה וביבי נגרר אחריו.  העולם סולד מאתנו, הורגים יהודים, נערים זורקים אבנים על ניידות צבא ודבר לא קורה?!  האם יש מחשבה אחרי ההתנהגות הזאת.   נער בן חמש עשרה הרג אם לשישה הוא גיבור לאומי מה קורה עם משפחתו? האבא המצדיק אותו בערבית וגאה בו  ובעברית הוא לא מאמין שבנו עשה הנבלה שעשה.   הנער הזה צריך להיכנס לבית הסוהר, אבל לא בתנאים שהמחבלים חיים היום בו.  הוא צריך להיות סגור בחדר קטן, עם אור חלוש ואוכל.  איש לא ידבר עמו, איש לא ישאל אותו דבר.  הוא יישאר בודד כל חייו.  להוציא אותו לטייל ללא נוכחות אחרת.   הוא צריך להיות "קבור בקבר" אליו שלח אם לשישה ילדים.   עם ישראל נרצח וראש הממשלה נמצא שם באולימפוס ולא מזיז לו דבר!!   מדוע אין תשובות חדות וכואבות, משפחות נזרקות מחוץ לגבולות, מאבדות תעודות זהות, בתים מפוצצים יריות על ילדים זורקי אבנים.   אנחנו העם רוצים פעילות ונקמה.  הורגים אותנו אנחנו לא יכולים לענות, אבל גם הצבא ולא המשטרה עונים!!  מה לעשות ראש ממשלה, אתה מר ביטחון בשאלה גדולה מאוד.   

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום רביעי, 20/1/16, 15:00

        שני המצפוניסטים הדואגים לגורל מדינת ישראל אלון ליאל ואבנר גבריהו  דואגים להביא דעותיהם בחוץ במיזדרונות של או"מ.   שם האוהבים אותנו רק לזה מצפים איך להכפיש  מדינת ישראל ושני המצפוניסטים דואגים לספק התחמושת הדרושה.  שניהם שכחו (האחד וודאי היה תינוק וליאל וודאי היה בצבא או לפניו)  שכחו או לא למדו מה קרה במלחמת ששת הימים.  שטבעת של צבאות ערב ניסו לחנוק המדינה הצעירה ולמזלנו יכולנו להם.  ישראל לא יצא לכבוש אלא לשבור טבעת החנק.  שני המצפוניסטים מוצאים שלילה בהתנהגות רק של ישראל הכובשת (וזה לא מדויק, ישראל לא כובשת היא נאלצה לעשות את שעשתה כי לא הייתה בררה בין למות או לחיות, זה היה המצב) .  עכשיו שני במצפוניסטים עושים מחשבון עם ישראל בחו"ל לא בארץ.   לא ראיתי אנשים במדינות אחרות אשר יוצאים להכפיש מדינתם.  לא ראיתי אמריקאים יוצאים נגד התנהגות הלבנים שהורגים שחורים הרצים להכפיש את ארה"ב באו"מ.   אצלנו תמיד שונה מיוחד יש אנשים אשר לא יכולים לישון בלילה מאשר ישראל עושה בשטחים ביהודה השומרון.   לו לא הצלחנו או"מ כבר לא היה מתעסק עם ישראל.  ישראל לא הייתה קיימת.   משחר יצירתה והכרתה על ידי או"מ ישראל לוחמת על חייה וכעת באים שני מצפוניסטים אשר מוצאים פסול בהתנהגותה, אבל חלילה אין פסול בהתנהגות אויבינו!   זה אופייני ליהודים להכות על חטא בטרם החטא נעשה!  מאשמים את עצמנו בגלל חטא שאחרים עשו כלפינו.  לא הזמנו התקפת  החיסול נגדנו, וכעת אנחנו אשמים.  הערבים לא מוכנים להכיר בנו, לדבר עמנו שלום, להפסיק העוינות כלפינו ואנחנו כובשים!!  מה יכולנו לעשות?  מה יכולים לעשות כעת כאשר אבו מזן מודעי כבר עם ועדה שלא יכיר בישראל, לא יעשה שלום אתה אלא מצפה שהעולם ילחץ עליה כדי להשיב מה שהוא חושב שמגיע לו כדי לשמור לעוינות כלפינו.   המצפוניסטים מה היא הדרך לצאת מהפלונטר הזה?    אני הייתי עושה הפרדה ביני ובינם וקובע שזה הגבול שאני רוצה בשבילי ומגן עליו בחירוף נפש.     אבל המצפוניסטים רוצים שישראל תצא מהשטחים ותחשוף עורפה לטילים והתנכלויות בלתי פוסקות ורצח עם כדי להיות צודקים, המתים צודקים בכול.    במדינה אחרת החשבון בינינו ובין המצפוניסטים היה נסגר מזמן. 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 13/1/16, 09:04

            לעתים אני מופתע ביותר מדבריהם של אנשים כמו זהבה גלאון ואלון ליאל, שניהם מדברם על כיבוש כתקליט שחוק ולא שומעם הנעשה והנאמר סביבם.  הם לא שומעים את ראעד סלח אשר מדבר על כיבוש מהים ועד הנהר, ראשי עזה אומרים בדיוק אותו הדבר, גם אבו מזן ממלמל אותה הנוסחה.  כאשר נשאל אבו מזן על ידיי העו"ד  דרשוביץ', "מדוע אתה לא מדבר עם בנימין נתניהו שכל הזמן מזמין אותך,  והוא ענה "אני מחכה שהעולם ילחץ על ישראל להשיב את שלקחה מבלי שאכיר בה ולא להוריד העוינות כלפיה.   זה זהבה גל און ולא אלון ליאל שומעים, הם אוטמים אוזניים.  מר ליאל חושב שצריכים ללחוץ על ישראל מבחוץ להגיע למצב של דרום אפריקה לכן הוא מעודד "שוברים שתיקה".   הוא היה מנכ"ל של משרד החוץ וכעת פועל נגד האינטרס של מדינת ישראל.   השומע יקבל רושם  שישראל היא אימפריה, סך הכל פסיק במפה ובא ליאל ודורש לחץ חיצוני, לחנוק את ישראל.  להפסיק הכיבוש, איך פסיקים אותו עם צד השני לא מוכן לדבר אתך?   זה לא חשוב העיקר ללחוץ על ישראל לחנוק אותה.  גם זהבה גל און וגם ליאל אלון שוכחים שה"כיבוש" לא נגרם עקב יציאת ישראל לכיבושים אלא במלחמה שבה ישראל הייתה  בסכנה קיומית.   כאשר לוי אכשל הציע כל האדמות שנכבשו, הערבים לא יכלו לאבד כבוד וסירבו ואז הגענו ליום הכיפורים.   בנימין נתניהו מציע לאבו מזן לדבר בצעדים קטנים והוא לא מוכן להכיר בישראל, זה זהבה גל און ואלון ליאל לא שומעים.   אלון ליאל שם לעצמו מטרה לפעול בחוץ ולהגיע למצב של לחץ חיצוני על ישראל כמו פעם העולם לחץ על דרום אפריקה.   אבל הוא שכח שדרום אפריקה היו שישים מיליון שחורים מול חצי מליון לבנים ששלטו.  פה יש ששה מליון יהודים זה הכל ומיליון וחצי ערבים בתוכנו, אנחנו הרב.  בקשר הגדה המערבית יש לדבר עם מי מר ליאל.  אתה גיבור בחוץ ופוגע בישראל בצורה קשה.   אנחנו סובלים ממחלה של הרס עצמי.  אלון ליאל מחשיב את עצמו לגיבור ששומר על ישראל מפני עצמה ולא אכפת לו שבינתיים פוגע במדינה וחייה קשות.   הלחץ מהחוץ ייגרם גם מבלי שמבינים המצב פה.  החוץ לא יודע מה קורה אצלנו ומה הערבים עושים לנו.  אם לא היו השטחים הם גם היו ממשיכים לפוגע בנו ביתר קלות.  זה לאלון ליאל לא אכפת.   הוא מחשיב את עצמו לגיבור וחושב על ישראל בעתיד.  לפי מצב העניינים בעולם כיום הלחץ על ישראל גובר ועתיד גדול לא צפוי לנו עם אנשים כמו זהבה גל און ואלון ליאל שאטמו אוזניים וסגרו עיניים לא לראות ולא לשמוע, אלא לעשות את שהם חושבים לנכון גם אם הוא פוגע בישראל.  המהלכים האלה הם מעל בינתי, אני לא מבין אותם, והם שני האישים האלה, מעבירים ביקורת חוזרת ללא שינוי בלי לראות הנעשה סביבנו ומבלי לשמוע הנאמר בקוליי קולות.

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום ראשון, 10/1/16, 17:36

          רצונה הכן של ישראל להיות דמוקרטיה נתקל הקשיים גדולים.  בתוכה חיה קבוצה אתנית גדולה הערבית שהיא רחוקה מאוד מהדמוקרטיה.  הערבים נהנים מהדמוקרטיה אבל נוהגים כמו במערב הפרוע.  קראתי מאמרו של סופר ערבי מיפה אשר הופיע בידיעות בו הוא טוען שסגירת הערבים וייצרת "המפלצת"  וההתנהגות של מדינה בתוך מדינה היא שלא מצליחים להיכלל בישראליות.   ושאנו לא צריכים לדרוש התנצלויות על כל פיגוע, כי זה מעשה של בודדים ולא של כלל ערביי ישראל.  וזה לא בדיוק כך.   עוד לא ראיתי שעם נמצא במדינה מסוימת וכל הזמן זומם ומנסה לפגוע בעם הרב.  לא ראיתי זאת בהיותי בגולה.  היהודים אף פעם לא תכננו רצח נוצרים.  

             בצפון הארץ התקיימה עד לא מזמן קבוצה איסלמיסטית של ראעד סלח אשר כל הזמן תכננה מה לעשות כדי לפגוע בשקט במדינה.  "פתאום אל אקצה בסכנה".  עוד לא ראיתי יהודי עולה על הר הבית להרוס המסגד אל אקצה, לו רצה במו ידיי הייתי עוצר אותו.  אין מקום כעת לבנות בית המקדש.   הערבים משתמשים בגימיק הזה כל פעם כדי להתסיס רוחות ומתחילים להרוג יהודים ולהתפרע על הר הבית.  לדעתם הוא קדוש רק להם ולה נוצרים!  איך פתאום לנוצרים.  הנוצרים היו בארץ לפני האיסלם, אז איך בדיוק הערבים מקשרים קשר הקדוש של הנוצרים להר הבית ללא בית המקדש היהודי!?   הנוצרים הם חצי יהודים.  ישו היה יהודי וגם כל השליחים.  ופתאום ההר קדוש לערבים ונוצרים והיהודים נשכחים, כאשר הם בנו את ההר, הם יצרו הפילוסופיה של אל אחד לא נראה, הם הלבישו הקדושה על ההר בגלל התנהגותם ואמונתם ופתאום הם לא משתייכים להר!!  אין טיפשות גדולה מזאת.   והם קמים להרוג יהודים כי ראעד לא מכיר במדינת היהודים ולא נשמע לחוקיה!  נו איך חיים כך?  

             ישראל מנסה להיות דמוקרטית אבל זה לא ילך עם הערבים לא יתחילו להתחנך בכיוון הזה.  הם רגילים לחוקיי החמולה ולאיממים.   פסיכולוגית הם לא מוכנים להיכלל במדינה יהודית והם עושים הכל להרוס אותה מבנים.   עיתונאי מסוים הזכיר את גומולקה מזכיר המדינה הפולני.  הוא מציין שגומולקה שעל ליהודים אם אתם לא מתנצרים אז לכו.  ליהודים הייתה ישראל.  העיתונאי שואל מה עם הערבים, כי נתניהו שאל שאלה דומה, אין להם ישראל.   אני עונה לו לערבים יש עשרים ושתיים מדינות ערביות מהם הם הגיעו לארצנו מאז 1931.   הם בהחלט יכולים ללכת לחיות במדינה שמבינה אותם וממנה הם הגיעו.

             אם הערבים לא יחנכו הנוער שלהם להיכלל בדמוקרטיה, ללמוד בבתי הספר ולא לשנוא יהודים יש סיכוי של דו קיום, אבל אם ימשיכו באותה הדרך יש רק אפשרות אחת להיפרד, כאשר המיעוט ה"סובל"  ילך למקום שיקבלוהו בחיבוק ויעשה העולה בדעתו ולא יצטרך להרוג יהודים.  הבעיה שהערבים הפלסטינים רואים את כל ישראל ככבושה והם רוצים לבנות מדינה (שאף פעם לא הייתה פה)  במקומה, זה לא יהיה.   או שהם יכללו בדמוקרטיה במלוא מובן המלה ויפיסקו לשנוא יהודים, או שלום ולא להתראות.     

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שלישי, 5/1/16, 13:10

             ישראל רוצה להיות מדינה דמוקרטית.   היא רוצה שגם הערבי אשר חיים בתוכה ירגישו פרותייה הטובים של הדמוקרטיה, אבל יש בעיה שאינני יודע האם ישראל תוכל היי פעם לפתורה.   כפי שמצטייר המרחב ערבי בעולמי הוא לא רק רחוק מהדמוקרטיה, הוא גם נדמה לא מעוניין בה.  הערבי רגיל לחיות ללפי כללים של חמולות, של כבוד בכל מכיר ושל כדאיות.    ישראל רוצה לעגל המעגל או לרבע אותו.   הערבים הגרים איתנו כבר מעל שישים שנה בדמוקרטיה הם לא מתרגלים לה.  גם חבריי הכנסת כמו חנום זעובי וד"ר זכלקה הם חברי כנסת, בעיקר הדוקטור שנים רבות ועדיין במביט אל מעשיהם של בן גוריון ורבין כמעשים רעים ביותר שפגעו בערבים.   כתבתי לד"ר זכלקה ושאלתיו מדוע הוא לא מאשים המלחמות שהערבים עשו נגדנו בדרך המטופשת ביותר.  הוא לא ענה.  זו הדרך המוזרה של הערבים לחפש האשמים בצד השני ולא אף פעם בהם עצמם.  הוא האשים שני המנהיגים שעשו להגיע לשלום, בעיקר רבין אשר שילם על כך בחייו.  אבל הם לא מעריכים מעשהו.  כעת מצד אחד הם נהנים מפרות בדמוקרטיה ופוגעים בה ברציחות של יהודים.  אני מודה אני לא מבין תהלך הפסיכולוגי לרצוח יהודים אם הוא לא פתולוגי כמו שהיה אל היטלר.   היום להיות יהודים פרוש מות!!  כאילו בנולדי  יהודי הוא פסק דין למות אשר נקבע על ידיי הגבורה. 

                   פתאום בחור שעבד אתנו חי בינינו  מחליט לרצוח יהודים?!    חייבת להיות מערכת פסיכולוגית רצחנית אשר מרשה התנהגות כזאת.  אני לא רואה את עצמי הורג ילד ערבי  בגלל היותו ערבי.   מבינה אנושית זה לא נכנס למערכת הערכים שעליהם צמחתי.

               אני מביא האמור לנהל לעורר וויכוח.   האם באמת אנחנו יכולים להמשיך להחיות עם הערבים בתוכנו או שאנו חייבים לפעול בתוקף לאט לאט להוציא אותם מבינינו.    היום אחרי גל העכור החולף בתוכנו אני פחות מאמין באפשרות של דו קיום בשלום.    את אום אל פחם עם ערבים של וודאי ירון להעביר לאבו מזן,   שייהנה מפרי עבודתו המטומטמת לקרוא לרוצחים  שפלים  שהידים.   הבעיה היא שהערבים מאמינים באמונה שלמה שהם הולכים לבנות מדינתם על אדמת ישראל.   זה אנחנו צריכים לקחת בחשבון.  השמאל הליברלי שרוצה להתנהג עם הערבים כמו  דמוקרטים ושאתה מציע תיקון והם מציעים בצידם תיקון זה לא יהיה לעולם.   הסיבות למלחמות הם לא המאחזים, הם לא רוצים נוכחותנו באזור הזה, זה סוף סוף קלטתי.   זה השמאל שלנו לא רוצה לקלוט.  הם עדיין משחקים עם התקווה שיום אחד נוכל לעשות שלום.  אני מצהיר חד וחלק זה לא יקרה לעולם.   אנחנו צריכים לבנות את שלנו, אותם יש להוציא בתוכינו בטובות או בכוח כי בנוכחותם בינינו התקפי הזעם הילכו וישובו באותה העצמה רצחנית.  

              למשל על הסכנה לאל אקצה,   הם יודעים שאין סכנה, המנהיג של הפלג הצפוני  סלח ראעד ממשיך להטיף על הסכנה  כדי לגרום לאי סדר ולמהומות.   במדינה שהיא לא כל כך דמוקרטית היו מזמן תוקעים לו כדור בין הרקות , אבל אנחנו דמוקרטים והוא מחרבן עלינו ועושה מהומות כל יום שני ושלישי.

                 גם עניין הר הבית חוזר ומרגיז.  הר הבית קדוש לערבים ליהודים וגם לנוצרים.   מדוע אותנו שוכחים.  לו היו רוצים שלום היו מזן היו מוספים טיעון הזה, אבל אין רצון להרגעה.  אין רצון לראות אותנו פה.    אני חושב שאנו מתקרבים לרגע שצריך לכבוש אותם בכוח שנית ולזרוק רבים ככל האפשר מחוץ לגבולות.  העולם יצעק אבל הם כבר מקבלים התשובות  בביתם.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שישי , 1/1/16, 11:19

            הרומן שלי אשר נכתב לפני מספר שנים "עת לנקום"   עוסק בנושא הפודופליה.  גם אז וגם היום אני חושב שבפודופילים  יש לנהוג כמו בכלבים שוטים.   לא מתקבל על הדעת שגבר מבוגר מתנפל על ילד בן חמש ופשוט אונס אותו.  הפגיעה הפסיכולוגית קשה ביותר.  התולדות של התנפלות כזאת יכולות להיות קשות ביותר.   הפודופילים מנסים לקבל טיפולים שלא עוזרים.   הטיפול היחידי היעיל יהיה סירוס, אבל הם לא מוכנים להתנסות בתהליך הזה וממשיכים לתקוף ילדים.  הפעילות היא קשה ומאיימת.  בספר שלי הבחור שהותקף במשך שנים בורח לחו"ל חוזר ובסוף מחסל האנס.   אני בדעה שפדופילים אשר לא מוכנים לעבור טיפולים הקשים להתפטר מהנגע הזה צריך להוציא להורג.   הסיבוכים אשר נובעים מתקיפה כזאת הם כה קיצוניים ומכריעים בחיי הילד, לכן אני מתייחס לאונס של פודופיל כרצח של ילד, לכן מוצדק להוציא להורג אם לא מקבל טיפול יעיל., 

            דרג את התוכן:

             פרופיל

             חייםחיימוף
             1. שלח הודעה
             2. אוף ליין
             3. אוף ליין