כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 10/2016

  0 תגובות   יום שישי , 28/10/16, 11:11

  מדוע שלום עכשיו שותק מול העוולות הנעשות על הר הבית וההכרזות של אונסקו.    האם שלום עכשיו קיים רק לנגח את ישראל או גם להילחם על צדק גם לפי ראות עיניו.   אני מניח שהפעילים של שלום עכשיו יודעים שהר הבית הוא ישראל בעיקרו, גם כאשר יש זרים עליו.   נוכחותה של ישראל על ההר לא תשלול  זכות התפילה של הערבים דבר שהם עושים ליהודים, אשר ההר הוא רכושם  ההיסטורי החשוב והיחידי שיש להם.  חיימוף

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 28/10/16, 11:06

   אינני יודע מה בדיוק התכוון שר הביטחון ליברמן כאשר אמר "זו תהיה המלחמה האחרונה."  היו שהעבירו ביקורת כאילו הוא הולך לכבוש הרצוע?   אני מניח שמצביא בר דעת לא יכניס כוחותיו (חיילים הצעירים)  בסמטאות של עיר כמו עזה.  הדרך היא להפגיז אותה בתותחים והתעלות והמנהרות לא להיכנס בהם אלא להחדיר מים, כמו שעשו המצרים וגם להרוס הכניסות ולכסות אותם באדמה כדי לגרום לחנק מבלי הצורך להיכנס.  הם מלכודת גם עבור הנמצאים בהם כי סגירת הפתחים יהווה בעיה עבורם.   להיכנס עם חיילים במנהרות היא התאבדות ברורה וחבל על החיילים הצעירים .   ההפגזה היא חשובה, זאת מראים לנו הרוסים אשר משטחים כל דבר עומד.  חיימוף   

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 28/10/16, 11:00

    השתוללות ערבית על הר הבית ובאונסקו לא מקבלים כל התייחסות מצד ממשלת ישראל.   היא עסוקה עם עמונה וישובים אחרים ביהודה ושומרון ולא מגיבה  על הנוגע לנימי הלב.   הכרזת אונסקו היה הייתה חייבת לקבל תשובה הולמת :  הכרזה על השלטת חוק הישראלי על הר הבית כמו שהיה צריך להיות מיד אחרי מלחמת ששת הימים.   מסירת ההר לידיים ירדניות והשלטת הוואקף על הר הבית הביאו הצרות שאנחנו עדים להם כעת  

       עם לא מוסר אוצרות ההיסטריים לעם זר ובעיקר אויב.   יש להשיב העטרה ליושנה והר הבית באמת יהיה "הר הבית בידינו".   זו התשובה הנאותה לשקרים והקביעות שנעשות באונסקו.   

       יש לפתוח עיניים על הנעשה על הר הבית.  המסגד שנעשה בחלקו הדרומי מזרחי בהר הבית יש למלא באדמה כמו שהיה ולבנות  קיר החומה כמו בזמנו של מלך הורדוס.   יש להשליט סדר ישראלי על ההר מבלי להתחשב בשטויות שהוואקף עשה ועושה.  יש להוציא אותו מההר מיד בעיקר שהמלך עבדאללה לא מתייחס בכלל לזכויות של עם ישראל על ההר, שהוא  רכושו ההיסטורי הבלעדי של עם ישראל,  המצדיק נוכחותנו בירושלים.  התגובות חשובות וחייבים לעשותם מיד כי מחר יכריזו באונסקו שירושלים כלל איננה קשורה לעם ישראל ועם ישראל לא קיים, שהבאים הם מהגרים לא יהודים אמתיים!!  אמרתי  חיימוף    

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 26/10/16, 12:31

     הלחץ הירדני פלסטיני בקשר להר הבית בארגון אונסקו  מעציב.  זו עוד דוגמה שאף "השלום" שקיים בינינו וירדן היא נוהגת כאויב לכל דבר ועניין.  הרי היא קבלה הר הבית בטוב ליבה של ישראל  (טיפשותה הזועק לשמיים, בגלל דעות חסרות הגיון, ורצון להיות טוב?) ופתאום ירדן לוחמת לשלול הקשר של עם ישראל עם הר הבית!!  אין מילים בפי לבטא שאט הנפש מהתנהגותה של ירדן.   איפה הרצון לשלום וקיום הדדי, יחסים ידידותיים, ויחד הוגן?  אין הם לא קיימים.   זו עוד טיפשות של ירדן המותחת את החבל המשרתת שנאה ועוינות חסרות בינה.   מה המלך חושב?   הוא חולם?   הצעד שישראל חייבת לעשות עכשיו ברגע הזה להכריז שהיא חוזרת לשלוט על הר הבית בדיוק כמו אחרי מלחמת ששת הימים.   אנחנו חייבים לשוב ולשלוט על סדר החיים על הר הבית אחרת הוא ישוב להיות הר געש של שנאה ומריבות.  ועירור על זכותנו לחיות בירושלים השלמה כעיר בירה (הערבים יש לאט להוציא ולהפוך אותם לפליטים מהר ככל האפשר).  רצוי לעשות זאת שעה אחת קודם, לפני שיתחילו מריבות וקטטות שיביאו רק אסונות ודם, הרבה דם.   זאת צריכה להיות התשובה על החלטת אונסקה אותה הם יכולים לקרוע ולזרוק לפח.   ההיסטוריה לא ניתן לשנות והיא לא נקבעת במסדרונות של המוסד הרקוב הזה.         

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שבת, 22/10/16, 20:18

      בכאב רב שמעתי וראיתי את אשר מתרחש בישובים החקלאיים שמותקפים על ידיי פורצים ערבים אשר גונבים היבול של אחרים.  החקלאים חייבם להידבר עם המשטרה, הצבא וגם עם השילטונות השר בטחון פנים ולהגיע להסכמה קובעת.  לדעתי הגיעה השעה שהתושבים התארגנו ויתחילו לשמור בעצמם.   בקבוצות וכלבים רודווילרים גדולם.   הם חשובים להזהיר שמתרחש דבר מה.  וכאשר האנשים האלה נכנסים לישוב לירות בהם על מנת להרוג.   אם הם לא מבינים שהרכוש הפרטי, גם של יהודים העברים הוא רכוש שיש שלמור ולא לגנוב כי הם משקעים עמל רב.      

         ההסכם עם השלטון חייב להיות שאם יהרגו הפורצים לא יילקחו צעדים משפטיים כמו במשפט דרורי.   אם המדינה לא יכולה לספק הגנה ולא המשטרה האנשים בעצמם חייבי לעשות זאת ולהתגונן בכל האמצעים  העומדים לרשותם.  אם הישובים יתארגנו  הפריצות תפסקנה מפני שהפורצים יבינו שהם מסכנים חייהם.   כמובן כמו שאמרתי  חייב להיות הסכם עם השילטון.    

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שישי , 21/10/16, 12:13

       הגיעה השעה לשים נקודה להתנחלות ביהודה ושומרון .  אין אפשרות לפנות הערבים הפלסטינים מהאזור, הם חיים שם ויש להתחשב בנוכחותם.  הגבול חייבים לשים אנחנו מרצוננו החופשי ובהכרה שהם שם. אני לא רוצה לחיות במדינה דו לאומית.  דבריו של השר נפתלי בנט להכניס הערבים האלה למדינת העברים הם שטות שאין למעלה ממנה.  ברגע זה אולי הם מעט פחות מאתנו מחר הם יעברו אותנו בילודה הגדולה שלהם.  אם נרצה להישאר דמוקרטים אנחנו חייבים רוב.  ואם נתלכד אתם נפסיד אותו ועם זה המדינה והרעיון הציוני ימות.    

          מהלך קטן כזה של הגבלה מרצון אנחנו נרוויח גם העולם לצידנו.  התנהגות פנטית לא תועיל לנו.  יש הגיון גם בפוליטיקה ההזויה.  אני יודע שגוש עציון היה יהודי והיהודים בו לחמו נגד הכיבוש של הליגיון הערבי ובסוף נכנעו וכל תושביו נטבחו בדם קר.  לכן גוש עציון חייב להיות שלנו אבל לא להתנחל בין הישובים הגדולים ולסכן את עצמנו ועתידנו.

          

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום ראשון, 16/10/16, 10:43

        השמאל מתמיד להשתמש במונח "כיבוש" כדי לשכנע העולם שאמנם האדמות שנלקחו ביהודה ושומרון הם כיבוש.   אין שקר גדול מזה.  ישראל מעלום לא תכננה לקחת אדמותיה שניתנו בגלל החלוקה אחרי מלחמת השחרור לעצמה.  היא נכנסה ליהודה ושומרון בעקבות מלחמה קשה אשר הוכרזה עליה עם מטרה למחקה מהמפה.  לכן האדמות שלא שייכות לישראל לא יחזרו לערבים כל עוד הם לא מכירים במדינת ישראל ובזכותה להתקיים בגבולות בטוחים ומוכרים.

          הארגון "צלם" הוא אנטי ישראל ויש לפעול נגדו בכל נשק שהחוק נותן כולל הסגרה של פעיליו המשקרים במצח נחושה.  הם בוגדים לכל דבר ועניין.  ביהודה ושומרון לפני מלחמת השחרור היו אדמות בהם התגוררו יהודים עברים, כמו גוש עציון.   במלחמת השחרור הליגיון הערבי בפיקוד בריטי כבש את הגוש ואנשיו, אשר נכנעו, נטבחו בדם קר, מעל מאתיים איש, אישה וטף.  לכן האדמות ביהודה ושומרון אינן ערביות.  

           ישראל צריכה לעבור ולבדוק התושבים בירושלים המזרחית ואלה שאין להם תעודות זהות כחולות יש לגרש ללא דיחוי.  תושבים שלא מרוצים לחיות בשלטון ישראלי רשאים להעתיק מגוריהם מעבר לקו הגבול ללא התנגדות.      

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום ראשון, 16/10/16, 10:32

         בעקבות ההכרזה ההזויה של אונסקו הממשלה חייבת להכריז על אמיתות ההיסטורית של הר הבית.  בעקבות ההכרזה ההזויה מדינת ישראל חייבת להכריז שהיא משיבה השליטה על הר הבית לישראל.   יש להשיב למקום השלום והשלווה הראויים למקום.  הוואקף סיים תפקידו על ההר.  מאז מסירת ההר לוואקף  הר בית הפך הר געש של מריבות ומהומות.

           הניהול של ההר חוזר לידיים של ישראל.   כל רוצה לבקר בהר הבית מוזמן ללא הבדל מין, גזע, צבע או דת.  יכול לבקר לכל רוחבו ואורכו של ההר.  התפילות תמשכנה כסדרן כאשר הערבים יתפללו בחלק הדרומי מזרחי המכונה אל אקצה והיהודים יתפללו בחלק הצפוני מערבי.  הגבול בין שתי המתחמים יהיה הקו הדמיוני אשר חוצה את מסגד עומר.

            כל המגיע לעשות מהומות או להתפרע  ייענש או ירה ללא דיחוי.

            תושבים אשר נוהגים שלא לפי חוקי מדינת ישראל ולוקחים החוק לידיהם יגרשו מהעיר ויאבדו תעודות הזדהות וכל ההטבות הנלוות.  ביתו ייהרס במקום.  אין לפנות לבג"ץ כי הנושא הוא פוליטי ולא משפטי.  הערבים העובדים בירושלים יעבדו כל עוד ממלאים אחרי חוקי מדינת ישראל.   אם תהיה התנגשות בין חוק ישראל והתנהגותם יאבדו מקום עבודתם.  השבת השליטה על הר הבית לידיי ישראל היא צוו השעה. 

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שישי , 14/10/16, 11:39

          הרושם שלי הוא שהמצב אחרי הפיגוע בנשק חם משנה צורת התגובה שלנו.  חיילים והמשטרה יכולים להשתמש באש חיה כדי לטפל בזורקי בקבוקי התבערה, המטענים  הצינורות וזורקי האבנים אל הרכבת הקלה.  זה יפתור בעיות רבות.

             בקשר להריסת הבתים ההחלטה היא פוליטית למלחמה בטרור, לכן אין צורך לפנות לבית המשפט.  הפשע של הטרור איננו פשע בין אזרחים אלא מלחמה בין עמים לכן הרס בתים, גירוש והפסקת תמיכה הם פעולות לגיטימיות להתגבר על גל הטרור העכור הזה.  

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שלישי, 11/10/16, 09:34

           כל הימים הנוראים הופכים נוראים בגלל שעם ישראל מתכונן לחטוף רציחות מצד הערבי!!  וכאילו אין שכל לעשות מעשה אשר יפסיק הרציחות.  במדינתנו הפכנו טרף לרוצחים אכזריים אשר רוצחים אזרחים והופכים גיבורים בעמם, יש מסיבות ושמחה בולטת.   הנראה במרקע הטלוויזיה מבעית.  השמחות האלה זועקות לשמיים, אנחנו לעולם לא נחייה עם הערבים בשלום ובהרמוניה.  לכן יש להגיב בצורה הולמת.  

              יש המעלה שאלה על יעילות הרס הבתים?   ההרס איננו יעיל בעיקר כשהוא נעשה שנה אחרי הרצח, כמו היום בשכם.   בינתיים בנו למשפחת הרוצח שלושה בתים חדשים.  הרס הבתים איננו נושא משפטי אלה פוליטי, לכן לא צריך להגיע לבתי המשפט.  שם יש זמן ויש עורכי דין שיכולים למשוך דיון לנצח.  ההתנהגות שלנו הססנית וחסרת מעוף.   

              המשפחה של הרוצח חייבת להיפגע מידית.  הבית יש להרוס באותו היום, אפילו רגע אחרי הפיגוע.  כל החוגגים לפגוע בהם כך שהעם שלהם יבכה.  שלא יהיו חגיגות.  הם חייבים להפסיד תעודות הזהות הכחולות וכל תמיכה כספית.  כל זה נעשה בהססנות ובאטיות מטריפה.  הפעילות חייבת להיות מהירה, מידית.   החמולה של הרוצח חייבת לאבוד מקומה בירושלים ולהיהפך לפליטים.  הערבים מצליחים להפוך חיינו לגיהינום ואנחנו מבכים מתינו.  

              יגיעה השעה לחשוב על טיפול שורש.  במקום שהם ישרשו אותו מפה שאנחנו נעשה להם זאת לפי תכניתם.  התכנית חייבת להיות ברורה עד לאות האחרונה לגרש הערבים מירושלים.  לא חייבים להודיע זאת ברבים , אבל זו הדרך היחידה שישנה.  לבדוק תעודות זהות ולפעול בתקיפות.  

              איפה הדמוקרטיה כאשר חברי כנסת ישראל משוועים לראות הרס המדינה!   ערבים הורגים ואנחנו שופטים אותם לפי כללי המשפט וצדק.  הרציחות הם פוליטיות ולא של פשע לכן יש להגיב כמו במלחמה.   כנראה המנהיגים עדיין לא חשים שאנחנו במלחמה  על עצם קיומנו.  הערבים רואים שישראל בורחת ומבכה מתיה ולא עושה דבר והם מעצימים מכותיהם.  לא זו הדרך.  במלחמה כמו במלחמה.  ההורגים בקרב לא מגיעים למשפט.  בתי הדין חייבים להישאר מחוץ למשחק הרצחני הזה.  הרצח חייב להיענות ברצח המוני של משפחת הרוצח.  לא להרשות אוהלי אבל.   חנויות אשר נסגרו לאות שימחה ואבל על הרוצח שנרצח אסור שתפתחנה עוד.  הם יישארו לעולם סגורות.  הסוחרים חייבים לאבד פרנסתם וללכת מפה.   הרס הבתים חייב להיות טוטלי וסופי.   במקום יבנה רק בית עברי לעולם לא ערבי.  זאת יש לעשות מיד וללא פשרות.  

              העולם גם כך תוקף אותנו  בעיקר הצרפתים ותומך באויב, הם לא צריכים ללמדנו איך להילחם נגד טרור.   לא לאחר את המועד.    

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שני, 10/10/16, 11:35

            למתבונן מהצד מתקבל הרושם שהממשלה לא רואה האסון הדמוגרפי  והכלכלי שהולך ונערם לפתחה.  כמות האברכים הולכת ועולה, עיני לא צרה בהם, אבל הם יוצרים בעיה קשה ועוד מעט תהפוך להיות סרטנית עבור המדינה.  כבר עכשיו יש קרוב למיליון אברכים אשר עושקים מדינת ישראל במצח נחושה.   כל אברך מוליד בין עשרה וחמש עשרה ילדים שהם גם מתיישבים ליד שולחן הממשלה ודורשים כסף.  היום הם מקבלים שמונה מיליארד שקל לשנה.  ומכל קרן הניתנת למשל לפיתוח בתי אבות שבעים אחוז עוברים לחרדים שדואגים לפרנס הטפילים האלה ופוגעים הפיתוח.  מנהיגיהם מדברים שיש לשנות בהדברות, אני חושב שאלה דיבורים בעל מה.  אנחנו מדינת חוק.  יש חוקים שכל האזרחים חייבם להישמע להם אחרת אין מדינה.  והנה ישנה קבוצה אדירה שלא שומרת ולא נשמעת לחוקים.  ההליכה לצבא, לימודי ליבה, מתחתנים צעירים לא מוכנים לפרנס משפחה.  הם סומכים על התמיכה הממשלתית.  נכנסים לממשלה כדי לקבל את הכסף.   יש להעביר חוקים שהממשלה יכולה לתמוך לארבע או חמישה ילידם מעל זה האבא יהיה חייב לתמוך בהם.  אנחנו העם לא צריכים לפרנס אנשים שלא עובדים ולא תורמים דבר למדינה.  עוד מעט נגיע להתנגדות עממית, המסים גבוהים בגלל שישנה קבוצה גדולה מאוד שלא עובדת לא משלמת מסים ומקבלת תמיכה אדירה. 

            דרג את התוכן:
             2 תגובות   יום שני, 10/10/16, 11:22

             הערבים משליטים חתיתם על ירושלים ומנכ"ל המשטרה מדבר על חיים רגילים!  יש להפוך דף ולחשוב לתגובה פעילה ומכאיבה באותה הדרך.  קראתי מאמרה של מרב בטיטו שגם אנחנו יכולים להגיע למצב של הקולומביאנים.  גב מרב בטיטו שוכחת עובדה חשובה שתי הקבוצות למלחמה בקולומביה הם מאותו העם.  פה יש עם אשר שולל זכותנו על הארץ ולא מוכן להכיר בקיומנו וקיום המדינה העברית.  הם מביטים עליה כאדמה כבושה.  לא מוכנים להגיע על שום פשרה.  דבר פשוט כמו הר הבית, אשר החרדים וויתרו בגלל אמונות מטופשות והכריזו הכרזה פוליטית וכעת הם מעבירים החלטתה באו"ם שלהר הבית אין כל קשר לעברים!!

                הערבים במזרח ירושלים חוגגים שמחבל מטורף הרג שני אנשים שהם עברים.  הגיעה השעה לשנות כיוון.  אנחנו צרכים להראות להם מה זה טרור.  אני יודע שיש בית משפט עליון, ויש בג"ץ אבל אנחנו לוחמים מול עם וקבוצות אשר לא מכירים בחוקי העולם.  דוגמה העזתים יורים פצצות על אזרחים והעולם בא אלינו בטענה כאשר אנו מגיבים!!

                התגובה חייבת להיות מידית ולא אחרי דיונים משפטיים עקרים.  הטרור נטול הרסן פוגע קשות במורל ובאנשים המסתובבים ברחוב.  למשל כל החנויות אשר נסגרו לאות אבל על המחבל שנהרג צריך להלחים ולא לתת להם יותר לפתוח.  משפחה אשר ממנה יוצא רוצח לגרש מירושלים לצמיתות ולקחת מהם התעודות הכחולות.  יש לעבור בבתי מזרח ירושלים ולבדוק תעודות הזהות ולמי שיש תעודה מזויפת או אין תעודה לגרשו מירושלים.    

                יש להכריז שבשלושת הרגלים אין עלית ערבים על הר הבית שעליו עולים רק היהודים, כמו שהיהודים מדירים רגליים בחגים הערבים.   אפשר לסגור הכניסה של אל אקצה מצד הר הבית ולפתח כניסה בקיר הדרומי עם מדרגות.   לאטום המסגד רדואן להשיב ערמות האדמה לקדמותם.  אלה מקצת הצעדים שאפשר להפעיל מיד.  

                אפשר להפעיל טרור נגדי עוצמתי ופוגע.  למשל באוהל באבלים בגלל המחבל ההרוג אפשר היה להטיל רימון ולפגוע במתאבלים .   המפלגה המאוחדת הפכה להיות אקס-טריטוריאלית.  הם נוהגים כמו מוסד מחוץ למוסדות המדינה.  צרכים לחשוב על תגובות הולמות ולא  לעבור על סדר היום.  משפחה שמאבדת מקומה בירושלים ביתה ייהרס ובמקום יבנה בית שיכנסו בו יהודים.   אלה מעט האמצעים שאפשר להפעיל כהתחלה, המטרה גירוש הדרגתי של התושבים הערבים לירדן או לרמאללה.  הדרך של פיוס חלפה.  אם לא מקבלים מכה הם לא יבואו לדבר.  במלחמת יום הכיפורים המרצים באו לדבר כי הבינו שהדרך של מלחמה לא מביאה דבר.  זו דוגמה טובה. 

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין