כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 11/2016

  0 תגובות   יום רביעי, 30/11/16, 21:19

  אם באמת התנהגות חסידיי גור כמו שתוארה בטלוויזיה אפשר לסכם שיש להם חיים של בהמות.  אין להם קשר עם הקרוב ביותר האישה, אם הילדים.  היא לא אוכלת עם המשפחה.  בנה כעבור מספר שנים כבר לא רואה אותה.  אין קשר רגשי בין האישה והגבר הבעל, זה מזכיר הבאת פרה אל הפר, ללא רגש אלא אינסטינקט של הפריה.    המשפחה לא בונה קשר רגשי כלל, האם קיימת כדמות מחוקה שממלאת תפקיד של חור להפריה מבלי היתרון של אם אוהבת ומגדלת ילדיה להשפיע עליהם מבחינה רגשית וללמדם הליכות בחיים ובניית מארג של רגש ואהבה במשפחה. 

     ההתנזרות יוצרת חיות מתנדנדות וממלמלות משהו.  הם מתרחצים פעם בזמן ארוך ומותר להסריח.  אין היגיאנה  (ברות) בסיסית.   היך הם מנגבים ישבנם?  או סוחטים אבר מינם?  כל ההתנהגות היא התנזרות קיצונית ממש כמו במסדר השתקנים הנוצרים.   אין להם חיי חברה כי הם לא מביטים אחד בשני שמע יתפתחו יחסים הומוסקסואליים.   מדוע לא כאשר הקשר עם המין האישה הוא מקרי בהחלט מבלי שיודעים מה תפקידה של האישה ומה היא תורמת לחיים ולרגש במשפחה ובקשר בין הגבר לאישה.  

     החיים האלה הם חיוורים, חסרי עומק, ממש כמו בהמות שאין להם קשר אלא רק ברגע ההפריה.  הילדים מקבלים תרופות לא להשפיך?  הרי התפקיד של האשכים ליצר זרע ויש מקרים שהוא יוצא ללא רצון בעיקר בלילות, זה חלק מהחיים.  הבעיה היא שחסידי גור לא חיים, הם מתקיימים במשהו  דמוי חיים שעבורם הם תפילות ולא יותר!   החסידות הזאת היא עבדות, חסרת חיים, אנושיות, הבנה וקשרי רגש עם ההורים ועם האם בעיקר.   אלה חיים עקרים שאין להם עומק ולא קיום אנושי, אלא כמו בהמות המתקיימות והעובדות.  עצוב לראות עד איפה הקיצוניות יורדת, כמו אצל הקומוניסטים הקיצונים שלא ידעו אלא סטלין ולנין מרקס ואנגלס ועבודה ללא מחשבה וללא הבאת דעה.   חיו מצב של דמוי חיים, כך גם חסידיי גור.  לדעתי זו חסידות חסרת נשמה ואנושיות, אין לה זכות להתקיים.  אני תוהה מדוע החסידים ממשיכים להשתייך לה, הם עבדים לאדמור שלהם, שהו אדם זקן חסר צרכים בסיסים של אדם חי וחושב.   שולט בהם ביד ברזל וזה צידוק של קיומו, ממש כמו פידל קסטרו שהפך מולדתו למדבר צייה.         

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 30/11/16, 20:57

   ישנה התחייבות גורפת של הנהגים לעצור לפני מעבר חצייה.  ההחלטה היא נכונה, אבל יש לדרוש גם מהולכי הרגל להתבונן על התנאים ששוררים על הכביש או הרחוב.  לעתים ההולכים חושים שמעבר החציה הוא מבצר שייהגן עליהם בכל מצב.  יש הולכי רגל שמתפרצים במעבר החציה מבלי לוודא שהנהג רואה אותם, או ממש לפני אף האוטו ומכריחים הנהג לעצור בחריקת בלמים.  נהגיי האופנים לא מביטים על הנעשה ברחוב ונוסעים ממש כמו הם היחידים שנעים בו.  וודאי הדרישה מהנהגים היא צודקת, אבל יש לדרוש מהחוצים להתבונן ולהחליט מתי לעבור ולא להפתיע הנהג שלא רואה אותם או לקפוץ עם האופנים לפי האוטו ממש או על אף האוטו, כמו שקרה לי.   חציתי מעבר חציה עם האוטו ורוכב האופנים התיישב על חלון הקדמי שלי מבלי שראיתי אותו בכלל.  כאשר שאלתי אותו איך הגיע על האוטו, מיהר לומר זה בסדר ולברוח מהמקום.   לו נסעתי מהר יותר יכולתי בהחלט לפגוע בו, למזלי ומזלו נסעתי בזחילה והוא חשב שיספיק ונסע במהירות על המדריכה והמשיך על האוטו ממש.   יש לדרוש אחראיות גם מהולכי הרגל ונוסעיי האופנים.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 24/11/16, 10:58

       אחרי מלחמת ששת הימים הגדילו השטח המוניציפלי של ירושלים פי כמו יותר מאשר פעם הייתה ירושלים המזרחית.  נכללו כפרים ואזרחים ערבים רבים לירושלים שהפכו אזרחים לכל דבר ועניין, אבל היחס אליהם לא צודק ולא בסדר.  הם אויב, אבל כעת הם בני אדם ויש להתנהג אתם אנושית ולא לגרור אותם קילומטרים למען סידורים שלעולם לא מסתיימים.  ראיתי הביזיון שבו הם נמצאים עם הסידורים שלהם גם כשלא יודעים השפה זה מחפיר.  

        אני חושב שהגיעה השעה לעשות חושבים.  כל הכפרים עם אלפי האזרחים שלא השתייכו לירושלים יש לנפות, להוציא אותם מגבולות ירושלים ולהשיב אותם למקום המתאים להם והטביעי עבורם ישות הפלסטינית.  שם ירגישו טוב יותר וידאגו להם אולי טוב יותר מאשר אנחנו עושים.  אנחנו צריכים לטפח ירושלים היהודית והמזרחית כמו שהתקיימה בשלטון הירדני, עיר העתיקה ואולי עיר דוד, כאשר הבתים יש לקנות והתושבים להחליף.  

        בצורה כזאת לא יתקיים הביזיון שראיתי בטלוויזיה.   לתת להם לשוב למחצבתם ולאנשים שיודעים לעבוד אתם בשפתם.    

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 23/11/16, 07:38

        האונס הפך מחזה נפוץ.  על המשטרה לשים גבול ובעיקר בית המשפט, כדי להגיע להרגעת הרוחות.  מהעיתונות מצטיירת לתמונה עגומה של יחס המשטרה לנשים  המתלוננות.   יש להעביר החקירות של הנשים האלה לידיים נשיות.  השוטרים הגברים כנראה מסתקרנים ושואלים שאלות מביכות.  הנשים תהנה ממוקדות יותר ותבנה מצב המותקפות בצורה טובה יותר.  צריך להבין כאשר אישה אומרת לא היא מתכוונת לכך.  גבר הממסטל אישה האונס אותה יש להכניס לבית הסוהר כי הוא עושה לא רק אונס גם גונב העצמאות שלה.   יש להגדיל עוצמת העונשים כדי להרתיע גברים "חמים"  להתרחק ממעשה האונס.   האונס הוא כתם על מצח חברה  מתוקנת.  הגיעה השעה לעשות לזה סוף.    

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 23/11/16, 07:30

        הרעיונות ההזוים שמתהלכים בשורות המתנחלים ביהודה ושומרון מסכנים קיומה של ישראל.   הערבים הם עם אחר עם מטליות אוחרת\ אמונה אחרת, ותקוות מנוגדות לתקוותנו.  הם אויב פוטנציאלי זומם וחופר.  הרעיות להתקדם למדינה דו לאומית הוא מטורף ויחסל קיומה של ישראל כמדינה עברית דמוקרטית ושייכת לעם ישראל ותקוותיו.   אין סיכוי שהערבים יהפכו לעברים ואין סיכוי שהעברים יהפכו לערבים.  הערביות היא מחלה חשוכת שתהרוס מדינת העברים.   אין שום דבר המקשר בין העברים לערבים רק העוינות הלא נגמרת.  הם שואפים לבוא במקומנו ולנהל מדינת העברים.     

          ראש ממשלה נתניהו הגיעה השעה לעשות החלטות מצילות המולדת.  רעיונות העולים מבין שורות המתנחלים בעיקר הדתיים המנועים ברעיונות הזויים אמונתיים לא מבינים המהלכים המסוכנים שמסתתרים ברצות ה"חיים השותפים עם הערבים"   הם יגיעו לרשות הממשלה וינהלו מדינת העברים והיא תהפוך במרוצת השנים לערבית וליהודים לא יהיו יותר זכויות עליה וקניין.   יש לקבוע אפילו גבול היפותטי אבל גבול שמעבר לו לא יהיו התנחלויות.   הערבים לא יבואו לשולן המשא ומתן.  הם מאמינים שהעברים יפלו לידיים על ידיי עשייתם המטורפת (חיים משותפים)  ויבוא גואל לישראל!!   המהלכים רצויים כאן ועכשיו, אחרת אנחנו נתדרדר.    

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שלישי, 22/11/16, 14:36

          דונלד טראמפ טען שהעיתונות היא נגדו הוא צדק.  היום העיתונות הישראלית ברובה וגם הטלוויזיה יש נטייה לסגוד לחורג ולהביא רעיונות של התאבדות.   בחורה שמסרבת לשרת בצהל הופכת גיבורה, אף שהיא בדרך כלל פחדנית שהיא מנסה להלביש מעשה באדאולוגיה שמאלנית.   הטיעון שמא מדינת ישראל קמה בחטא הוא הזוי והוא קלף שBDS מדבר עליו, שרוצה לראות מדינת ישראל נעלמת.

          כל הסרבנים והמצפוניים אני רוצה להפנות לשואה שהתקיימה לא לפני הרבה זמן, לפני שבעים שנה.  יהודים נהרגו כי הם יהודים.   הנאצים של היום הם הערבים אשר הורגים יהודים כי הם יהודים!  הסרבנים חייבים לזכור שם בחוץ יש זאבים הממתינים לטרף והטרף הוא היהודים.  לסרב להגן על הרכוש שלך הוא דבר חולני.  האם הסרבנית הזאת לא סוגרת ביתה ומנעול?  האם היא משאירה תיקה לכל דכפין?  אני מציע לה שהיא תלך, תעזוב את הארץ ותתהלך בחוצות העולם ותרגיש מה זה להיות שם יהודי.  

          השמאל החולה וה-BDS  הם אנשים שונאים.  לא חשוב מה, המטרה שלהם היא השנאה.  היום זה ישראל, מחר זה טראמפ, ומחרתיים זה ההוא עם השערות האדומות!  מדוע?  כי ככה.  זו התשובה.  הם לא יודעים מדוע הם שונאים, הם לא יודעים מדוע הם מפגינים, הם עושים, היום אנחנו הקרבן.  והנה ישנם נערים ונערות אשר נופלים במלכודת "הצדק"  ההזוי והולכים בעקבות דברים שהם בשמיים.   הקנא  בישראל היא גדולה שהצליחה להגיע לאן שהגיעה בזמן קצר.  יש לנו שמונה מקבלי פרס נובל, יש לנו טכנולוגיה, יש לנו אוניברסיטאות, מחקרים ואנשי מדע מוכרים בעולם.  נוח קלינגר כתב מאמר מאלף על הנושא הזה ואני מצטט אותו כי כנראה זה נכוון.  

          והנה ישנו נוער שלא ראה ולא חשב בעומק ונסחף אחרי רעיונות חולים וחושב שאין לו זכות למדינה כמוך כל המדינות!   פה מעולם לא הייתה מדינה ערבית.  המדינה היחידה שקמה לאורך הדורות הייתה ישראל, מדינת עם העברי.   לצערנו חלפו תלאות קשות על עמנו, שרדנו ושבנו למולדת, שהיית הדומיניון בריטי.  אנחנו מקבלים עשרים אחוז מאשר היה והערבים מקבלים שמונים אחוז מאדמת ישראל  (ירדן והישות הפלסטינית).  לא קבלנו דבר במתנה הכל נבנה בידיי עם ישראל לדורותיו.  יש להתגאות על כך.  שם בחוץ חורף וזאבים, יש לשמור על פיסת האדמה הזאת ברצינות רבה כי אין בלתה.   לא גנבנו זה שלנו בזכות, אותו מגנים לא בסרבנות, אלא בהטיית כתף.    

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שלישי, 22/11/16, 14:09

        הייתה לי הזדמנות לשמוע ראיון עם מתנחל אשר בא עם רעיון מעניין, לא לחלק שתי מדינות לשני עמים אלא לחיות ביחד עם הערבים שבסוף נהיה מדינה אחת!!!

           אין לי ספק שהאיש הזוי או מוכה יריח.   הוא לא יודע עובדות יבשות אם ערביה יולדת  4.1 ילדים בחייה (זו ירידה כעת)   אישה עבריה יולדת 3.2 מדובר בילודה ממוצעת.  בזמן קרוב מאוד אחוז הערבים באותה מדינה היפותטית יעלה וגם יגיע להשוואה ובסוף מספרם יעבור על מספר היהודים העברים וראש הממשלה יהיה ערבי, והחוקים יושתתו על השריע!!

            המחשבות של טוב לב וחיים אדיליים עם הערבים היא הזויות ובלתי מתקבלות על הדעת.  הערבים והעברים לעולם לא יבנו עם אחד.  לצערי הרב  ההתנהגות הערבית היא חולה, וטוב הלב של היהודים יביא אותם אל קבר אחים.

           בשום פנים ואופן אין לבנות מדינה משותפת עם הערבים .  הם יחיו שם ואנחנו כאן.  כמדינה דמוקרטית אין סיכוי שנוכל לשמור דמוגרפית לעליונות המספרית של העברים.  אם נהיה מדינה אחת היא תהיה אפרטהיט כי היהודים ישלטו בכוח הזרוע והערבים כל הזמן יתקוממו.  לא בשום פנים ואופן אין לבנות דבר משותף אתם, אין סיכוי שזה יתקיים לאורך זמן ואיינו מתאים לאופי של העברים.  

           הערבים שכחו פועל הפשרה הם מאמינים שהכל שלהם ואינם מוכנים לכל פשרה.  אבל אין מה לדבר תכנית לבנות מדינה דו לאומית היא התאבדות ביודעין של עם ישראל.   אחרי מעשה כזה לא תהיה תקומה יותר של ישראל.   החלומות של המתנחלים הם חלומות באספמייה.  הם לא יתגשמו לעולם.  אנחנו השפויים לא נרשה מעשה מטורף כזה.  

           הערבים יחיו במדינתם ואנחנו במדינתנו סוף פסוק. 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שישי , 18/11/16, 17:55

           אני מודה כבל עם ועדה אני אוהב לראות רבקה מיכאלי משחקת במחזות שאני רואה.   היא מצוידת בכישרון גדול ויציב, אבל היא לא מדינאית ולא פוליטיקאית.   זה שהיא קמה ומדברת על דעותיה בעיתון  מדגישה  "כשמאלנית" אני האוהד המושבע שלה לא אוהב.  ואני רוצה להסביר מדוע.   היא מדברת על כיבוש?  על איזה כיבוש היא מדברת?   האם היא יודעת שעצם יכולתה לדבר חופשי ובעיתון זה הודות נוכחות צהל ביהודה ושומרון.  

            לה כנראה יש קשיי שמיעה, כי לא שומעת האמירות של הערבים שהשמאל הישראלי חוזרים עליהם כתוקי מבלי ששמע הטענה הערבית , הכיבוש מהים ועד לנהר!!   הם רוצים שחרור של אדמות מדינת ישראל והשבתם לערבים שמעולם לא היו להם ולהרוס מגינת העברים.  שנית עם ישראל לא יצא למלחמה כדי לכבוש אלא כדי להגן על עצמו מפני חיסול שהנשיא נאצר תכנן.  אנחנו לחמנו מלחמה צודקת.

            לחסל הכיבוש?  O.K למי להשיב האדמות?  האם יהיה שלום אחרי זה?  האם יכירו במדינת העברים?  גב. רבקה מיכאלי לא מדברת, היא זורקת אמרה חסרת משקל סגולי ותוכן הגיוני.

            טוענת שאנשי בצלם הם פטריוטים ,  ניחא,  אבל מדוע הם תוקפים  רק את ישראל?   למשל על הר הבית שהוכרז כשטח שהוא חשוב לערבים ולנוצרים ??!!!   ולעברים אין כל קשר, הרי זה שקר נוראי ובצלם  שותק,  גם שלום עכשיו שותק, גם מרץ שותק.   כתבתי  מכתב לגב. זהבה גלאון עם השאלות האלה היא לא ענתה, זה לא היה מכבודה להגיב, אבל להילחם נגד עמה זה מכובד ונכון!!

             גב.  רבקה מיכאלי  האם את מתכוננת להילחם נגד עמך רק כדי להישמע שמאלנית וצודקת  (מזויפת) וגאה.   לנו אין מדינה אחרת.  אם ארצה להגיע לצרפת כפליט לא יקבלו אותי, את הערבים יקבלו בזרועות פתוחות.  רבקה מיכאלי את מדברת על הכל באומץ , אבל בינינו את לא אומרת כלום לצערי את אמונה למקצועך לצטט דבריהם שאחרים כתבו ואמרו.   הטיעונים שלך לא ממלאים כליפת השום.  אחרי מלחמה קשה והתכחשות לשלום והכרה עם לא קם ועוזב וחושף עורפו לפורענות בגלל אנשים שמאלנים.  אנחנו נלחם עד שהם יתעייפו ויגיעו למסכנה  שאין דרך אחרת.  עם ישראל  שב לארצו על מנת להישאר לעולמים.  אני בטוח שאת מסכימה אתי ללא סייג.   חיימוף     

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שישי , 18/11/16, 17:28

            אני מופתע ביותר מאמירות המנהיגים הערבים על לתכנון חוק המואזין.  מיד הם הופכים בבקשה אנושית לפעולה נגד האיסלם.   המואזין בזמנו של הנביא מוחמד לא השתמש במגבירי קול, אלא בקולו הוא.   הבקשה פה היא אנושית שהדציבלים של הצלילים גבוהים מאוד ומפריעים לאנשים לישון בשעות הקטנות של הלילה.   ד"ר אחד טיבי, שאני מאמין וגם בטוח שהוא איש פקח ונבון בוחר דרך הקלה סכסוך דתי לנגח מדינת ישראל.  חלילה אם תהיה התנגשות מי יפגע?  הוא יודע זאת טוב מאוד.

             ראש העיר רעת בנגב  הכריז שהוא לא ישמע על החוק וישים מגבירי קול על כל בית לעשות דווקא!!   וזו הבעיה המרכזית ביחסינו עם האוכלוסייה הערבית בארץ וגם עם השכנים, חוסר הרצון להגיע לפשרה.   הרי לו יעשו  חוק, המפר אותו יכנס לבית הסוהר, זה אני מקווה ראש העיר רעת יודע כי הוא מתפקד במדינת חוק שיש להישמע לו.   אין צורך להגיע להתנגשות כדי לקבל ולמלא בקשת האוכלוסייה העברית להנמכת קול הקריאה במכשירים החשמלאים שהמואזין משתמש.  

             והערבים מחליטים שדווקא המואזינים יגבירו קולם וכבר ישנם הפרות סדרת והפגנות נגד החוק, זה אני מבין, אבל מדוע לא להנמיך עוצמת המגבירים אני לא מבין.   סך הכל מדובר במדינה של העברים, זו לא מדינה מוסלמית.   אם מישהו רוצה להתנהג רק לפי חוקיי מדינה ערבית דרכו פנויה לפניו.  יש מדינה פלסטינית שנייה מעבר לירדן ששבעים  אחוז מאוכלוסייתה היא  פלסטינית.   איש לא יתנגד להם אם יגרו לשם ויתנהגו כמו במדינה ערבית.   אגב גם שם  המנהיגים מתכננים לבקש אותה הבקשה בדיוק.   

             אני לא מבין ההתלהמות הזאת.  היא חסרת הגיון ושכל ישר.   אותו ד"ר טיבי יודע בדיוק מה צריך לעשות, אבל כמו כל המנהיגים הערבים הוא חוטר להגיע לאימות ולהפגנות אלימות.  אני מקווה שזה לא יהיה אני לא רוצה שהערבים יפגעו, הם  צריכים רק להתחשב בשכניהם העברים.  הפגנות אלימות יפגעו קשות בערבים ולא יבוא אנשים לעזרתם.

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום רביעי, 16/11/16, 16:53

           השאפה הלא מרוסנת של השר בנט נבנים מאחזים בכל חור ובכל פינה.   עמונה היא אחת הדוגמאות הבולטות.   בגלל שבע בתים אנחנו עומדים להתנגש עם העולם!   ראש הממשלה חייב לשים גבול להתפשטות הזוחלת, אשר מובילה אותנו למדינה דו לאומית.  אני לא רוצה לחיות עם הערבים הם לעולם לא יהיו ישראלים, לעולם לא יחשבו על טובת המדינה ועתידה, בבסיס ההתנהגות היא השאיפה להשתלט על מדינת העברים ולרסק אותה מבנים.

              מעניין שהשר בנט לא מרגיש ולא מתרשם מהנעשה.  השרים מהמפלגה שלו הזויים (פרט לשקד).  שר מהמפלג תורם מכשיר לרוסים!!   איבד את הצפון.  ראש הממשלה חייב להעמיד גבולות ברורים שמעבר להם לא תהיה התנחלות ולא ישובים שגוזלים אדמת הערבים.     

              אני מכיר הטיעון של אדמת מולדת, אבל אי אפשר להתעלם מקיום הערבים שם.  הם לא ייעלמו ורק יעשו כדי לפגוע בנו.  הבתים שבנוים על קרקע ערבית יש להרוס לא לפני שהמדינה בונה שבעת הבתים במקום בטוח, שנית להפסיק עם ההשתוללות חסרת הבינה של התנחלות שבסופו של דבר תזיק לנו מאוד.   

              אני לא רוצה לחיות עם ערבים ולא לשלם עבורם מסים, מספיק הנטל שלנו החרדים.   הם ימתינו שאנחנו העברים נפרנס אותם ונתן להם כל השירותים מבלי שהם ינקטו אצבע.  השר בנט אתה כנראה עיוור מבחינה מדינית ואתה לא רואה העתיד אליו אתה מובלי.   הערבים לא ייעלמו הם פה ואני רוצה אותם מחוץ לגבולות מדינת ישראל.   הילודה שלהם גדולה והם בזמן קצוב יגברו ואם אנו רוצים מדינה דמוקרטית בקלפי הם יהיו השליטים.   הפסיקו לשחק עם גורל המדינה בגלל גחמות דתיות לא מוצדקות.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שני, 14/11/16, 14:15

            כותל המערבי הוא נכס ציבורי של עם ישראל.   לפתע מאז אנו שולטים במקום העדה החרדית שולטת במקום.   אין שום סיבה שעם ישראל יקבל גינוניי התפילה של החרדים וינהג כמוהם.  כל אדם באשר הוא יכול להגיע לכותל המערבי עברי, ערבי,  נוצרי קטולי, פורטסטנתי וכל הזרמיי הנוצרות והדתות בעולם יכול להגיע להתפלל לאלוהיי ישראל.   אם מחר האפיפיור פרנציסקוס ירצה להתפלל ליד כותל המערבי איש לא צריך להפריע והוא יתפלל בשפתו דתו ורצונותיו.  

               פתאום החרדים לא מרשים לרפורמים להגיע לכותל?!!   מה קרה הם יהודים עברים לכל דבר ועניין ואסור למנוע מהם כניסה ותפילה ליד הכותל "כי ביתי בית תפילה יהיה  לכל העמים".  יש להרוס כל המחיצות  המגבילה ליד כותל המערבי , פרט לביטחוניות, ולאפשר לכל אדם להגיע לכותל.   ההתנגדות והפעילות העוינת נגד היהודים הרפורמיים היא חרפה וכלימה, הדעת לא סובלת שמאן דהו ירים יד להתנגד לנוסח התפילה של אחר.  

               הכותל לא צריך רב, אלא סדרן ומשטרה לשמור על סדר וכיבוד הזולת.  הרב לא צריך לעשות דבר.  הוא רוצה להתפלל שיעשה ולא יפריע לאנשים לעשות כך בדרכם.   עם ישראל לא צריך פילוגים בגלל צורת תפילה או נהוגים וגינונים מקובלים בעדה מסוימת לכולם מותר להגיע ולומר את שבליבם.

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שבת, 12/11/16, 16:09

                ישנה נטייה  לבנות ישובים בהם מתגוררים רק חרדים!!   יש חוסר הגיון רב במעשה כזה באם הוא מתקיים.   יישובים רק עבור החרדים יוצרים גטאות ומונעים מהדור הצעיר לראות מגזרים אחרים ושונים מהמגזר החרדי הטפילי וחסר היצירה.  כל צעיר אשר ירצה לחזור בשאלה נזרק מעדתו ואין לו מה לעשות יותר ביישוב כזה.  שנית אם הוא יגיע ליישוב חילוני לא ימצא לא את ראשו ולא את רגליו.  החרדים חייבים לחיות עם מגזרים אחרים מהאוכלוסייה הכללית כדי לאפשר סיכוי לנער ונערה אשר מעוניינים לחזור בשאלה לראות דוגמה של חיים שונים מאלה בהם הילד נולד והתפתח.   סירת החרדים בגטאות מנתקת אותם מהאוכלוסייה הכללית ואין השפעה הדדית בין האוכלוסייה הכללית החילונית והחרדים אשר מעוניינים לראות דוגמה של חיים שונים.   

                הנטייה  לסגור החרדים בגטאות היא פסולה ויש להפסיקה.  אמנם היא מבטיחה שהחרדים ימשכו להיות חרדים בגלל היסגרותם ביניהם ללא דוגמה ודרך מילוט.  הממשלה חייבת להפסיק לעודד הפרדה והסגרות של החרדים בינם ובין עצמם, זה מסוכן ומוציא אותם ממשגרות החיים במדינה.

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין