כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 12/2016

  0 תגובות   יום שישי , 30/12/16, 10:28

  חלום הרטוב של השר נפתלי בנט, הוא חלום בלהות.  האיש הזוי משיחי ולא חושב רחוק יותר מאשר קצה אפו.  מדוע נפתלי בנט לא חושב מה העתיד של מדינה דו לאומת?  בעוד שנים מספר ראש הממשלה יהיה נביל רג'וב והמטאטא משרדו יהיה נפתלי בנט.  בלא זמן נהפוך להיות מיעוט נסבל ולאט היהודים יתחילו לברוח ולהפוך שוב עם פזורה גלותי.  אני לא רוצה לחיות במדינה דו לאומית!  הרעיון הוא לא רק הזוי וחולה, אלא הוא טירוף מושלם וסופי.  לא יכול להיות ששר משיחי יוביל עם ישראל אל חורבנו.  כבר מזמן כתבתי שמדינה דו לאומית היא אסון, אשר יוביל עם ישראל לגולה.

  הערבים לאט ובבטחה ישתלטו על המדינה, כי הם מולידים הרבה ילדים והחרדים שלנו חיים חיים הזויים    חסרי הגיון מעשי ושאיפתם לקרוא עוד פסוק בגמרא!!  לו לא הייתה מדינת ישראל החרדים היו נעלמים.  הגיע השעה להפסיק עם חסידות הטפילית חסרת השכל והגיון.  הם לא יצילו אותנו מהרעל של מדינה דו לאומית.  כדי החליט החלטה גורלית כזאת הממשלה חייבת להביא הרעיון האווילי למשאל עם.  לא מתקבל על הדעת שמפלגה קיקיונית כמו של בנט תחליט ותעשה האסון שהיא מתכננת ללא חשיבה שנייה.

     לדעתי יש להפסיק לבנות בשטח C ושם לאפשר לערבים לבנות לעצמם אוטונומיה חוקתית, שלטונית ,משפטית וקיומית.  אנחנו לא צריכים ואסור לנו להתערב בחייהם.  הם עם אחר.  לי אין שום דבר משותף עם ערבי.  אנחנו שני עמים שונים לא רק בדת, גם בצורת חיים, בתפיסות עולם, במנטליות, בהתנהגות, בחשיבה ובתקוות לעתיד.  צורת החיים שלהם לא מתאימה לנו, הרעיונות שלהם הם לא שלנו.    אנחנו מקדמים הם רוצים להשיב העגלה לאחור למאה השביעית עם השריע?  מה יש לנו לחפש להתקשר עם הערבים המכנים עצמם פלסטינים.  הם לא בונים כלכלה לעצמם, אלא הם מבקשי נדבה, מתחננים לקבל כסף מקטר ומכל מדינה ערבית מייצרת נפט.

    מר בנט תתעורר, אתה מובל את ישראל לתהום.  ערבים ויהודים הם שמן ומים, לעולם לא התערבבו ולא יבנו משהו אחד שלם.  הוא יהיה מלא סדקים ורציחות.  עבורם המילה וההתנהגות של פשרה לא קיימים.  הם רוצים להשיג רק את שהם רוצים ולא מתחשבים באף אחד.  בלא התחשבות וללא עזרה הדדית החיבור לא יצליח.  המעשה הוא כל כך מסוכן שלא צריך לעשות ניסוי של התאבדות וודאית. 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 28/12/16, 17:25

   אני מודה הופתעתי קשות.  לרגע לא חשבתי שארה"ב תעשה את אשר עשתה כלפינו.  התנהגותה בוגדנית וזו של הנשישא אובמה שפלה.  האיש נוקם בנתניהו ופוגע בעם ישראל בשפלות גדולה יותר מאשר הנאצים שהודיעו בריש גלי מה הם יעשו ליהודים.  הנשיא אובמה לא הודיע הוא פשוט עשה ופוגע בישועות האומה.  הוא יודע היטב שהר הבית שייך לעם ישראל, וגם כותל המערבי וגם קבר רחל וגם קבר האבות, כל זה האיש פתאום שכח איגנורנט טוטלי ופוגע בהיסטוריה של עם ישראל כמו שהיא משתקפת בהריסות שכיום מתגלות במקומות שונים בארץ.  למשל חבל עציון הוא נכבש על ידיי הירדנים ולעולם לא הושב לידיים עבריות.  שם נכנעו  מאתים ועשרים איש אישה ילדים וטף והערבים רצחו את כולם אחרי שנכנעו?!  הנשיא אובמה לא יודע זאת.  זו כאדמה שלנו שנכבשה על ידיי הערבים.  לכן היא שייכת לעלם ישראל.  היא לא ישובים לא חוקיים, להפך היא אדמה יהודית שנכבשה על ידיי הערבים ושם התנחלו ערבים ללא שם בושה!! 

     אני לא יכול לנקות המנהיגים שלנו.  ראש הממשלה איבד חוש הפרופורציה.   פתאום הוא תוקף ולא מסכים עם הנשיא ומודיע זאת בקונגרס האמריקאי.  וודאי שזה צעד לא נבון.  מחר בפריז הבירה האנטישמית ביותר באירופה יקבע גורל  כולנו.  השר ליברמן צודק זה משפט דריפוס החדש שבו שופטים המדינה עצמה ודנים אותה לכלייה.   אני כעת מבין מדוע הערבים מאנו להגיע לכל הסכם, הם פשוט ידעו שהעולם יגיש להם כל העוגה ללא מאמץ כי הם עובדים מול היהודים  שסובלים כל דבר בשקט.  

       האם באמת כדי להגיע כותל המערבי נצטרך אשרת כניסה ודרכון!  הצרפתים נחשפים כשונאיי ישראל ולא מתחשבים במה שקרה.  כאילו אנחנו פתחנו במלחמה על הערבים והצפרתים, אנחנו עשינו טרור וכעת אנחנו נענשים!   העולם דו פרצופי בדרך כלל כלפינו הוא ברור וישר "אנחנו לא אוהבים יהודים ולא מדינתם!"    זה ברור.  הנשיא הולנד רצה להיות טוב עם הערבים לכן פוגע בישראלים .  הבריטים אשר נושאים אשמה לא קטנה על רצח היהודים ממשיכים באותה הדרך לפגוע ביהודים ולהטיב עם אויביהם.  פתאום גורל המדינה יקגע על ידיי ניו זילנד וסומליה!!  ואומות המאוחדות, אשר קבע שהר הבית לא קשור ליהודים!!!

      אני בסחרחורת, אינני יודע האם יש מישהו שיודע לאן ההחלטות האלה יובילו.  ברור שהם יכולים להכריז על לחץ כלכלי ואז לא נוכל לעבור על שום חלץ.  אני ביאוש שאינני רואה אדם שיכול לסייע לנו.  האיש שחשבתי לישר ואמין התגלה כקטן ונקמני ופוגע בעם ישראל בדרך הבוגדנית ביותר.   כאשר הגיע לארץ וראיתיו מתהלך עם ראש הממשלה חשבתי איש טוב שידאג לנו, מתברר שזה לא קרה ולא יקרה.   עלנו הערבים הכריזו כלייה, יצאו למלחמת השמד וכעת אנחנו משלמים כי הצלחנו להשתחרר מהמלתעות המוות!!   אומות העולם מתנכלים לנו בצורה קשה ולא מוכנים לשמוע על מה שהיה  אלא רק על טובת הערבים!!!   אנחנו לא בגולה, אבל אנחנו נחשפים במלוא חולשתנו, אנחנו קטנים וחלשים והם יכולים לעשות כראות עיניהם.  הסינים בלעו כל טיבט והעולם שתק וממשיך לשתוק.  לא מעסקים עם מיליארד וחצי סינים.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 23/12/16, 11:34

    מגיע רגע כאשר כל מגזר החרדי נכנס לתזזית ומתכונן לנסוע לאומן!  להשתטח על קיברו של בעל השם טוב?!   אני מנסה להבין ההתלהטות הקיצונית שהאברכים והחרדים הנוסעים לשם חווים, אבל ישנם עדויות שלא מחמיות ביותר לנוסעים.  והם רבים מאוד מעל עשרת אלפים!!

    מדוע יש לבזבז כספים רבים (שבאים מהתמיכה הממשלתית) לנסיעה חסרת תועלת הגיונית.  לפי הכתוב בעיתונות היומית הרבה מהאברכים משתכרים, הולכים לזונות ומתהוללים בכל הבא ליד.  כמובן הנסיעה היא כביכול פרטית, אבל היא בזבוז אחד גדול של כסף לארץ זרה, אשר לא רוצה אותנו.  יש כבר תופעות של אנטישמיות אלימה ואפילו עוינת ביותר.  אף אחד מאתנו לא מעוניין לקרוא בעיתונות היומית שאברכים נרצחו או נפגעו בצורה המחייבת להגיע לבית חולים.  אני לא דתי ואני לא מבין ההתלהבות הקיצונית הזאת להגיע לשם.  יש מספיק קברים בארץ של רבנים גדולים.  אבל אני המביט מן הצד מסתכל על התופעה כעבודת אלילים.  כל המשתטחים על הקברים מתלהבים מהעובדה שבקבר המסוים שוכן אדם שהיה גדול בדורו והוא ישמש להם מתווך בינם והבורא!  בעם ישראל קיים קשר בלתי אמצעי עם השמיים בבתי הכנסת.  לא חייבים מתווכים ולא עושי טובות.   הנסיעה הזאת היא שחרור מחובות הלימודים, התפילות המתמשכות והצניעות המתחייבת.  זה פריקת עול, אשר לפי העיתונות מגיע לעתים לפריצות בלתי מרוסנת ועוברת כל גבול.  הגיעה השעה להפסיק עם בזבוז הכספים למדינה זרה, רק כדי לעשות מעשה שאפשר לעשות בארץ ויש מספיק קברים לכך.   אני כחילוני לא מבין הצורך להשתטח על קברים של מתים שאין להם כוח לעשות דבר.  הם כבר באדמה וזמנם חלף.  חכמתם נשמרה בספרים והמסורות שרווחות בלימודים ובעם. 

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 23/12/16, 11:14

     הגיעה השעה להפסיק הנסיעות האלה לפולין.   הרעיון ביסודו היה נכון, אולי בהתחלה כעת אין צורך.  התלמידים רואים צריפים מכוסי זפת, ערמות נעלים, שערות, מזוודות ותו לא.  זה אפשר ליראות בסרטים עובדתיים ולא לבזבז כספים מיותרים במדינה זרה ולגרום למפח נפש לתלמידים שלא מסוגלים לשלם המחירים הגבוהים.   היום הנסיעות האלה מיותרות לחלוטין.   יותר מלמד ויותר מועיל ללכת ל"יד ושם" ולראות העובדות כמות שהם.  התלמידים הנוסעים לא יראו התרים הארוכים של הממתינים למותם, לא יראו הכניסה לאולמות הגזים, לא יראו הגופות של המתים הרבים המוצאים מהקרונות הרכבת, לא ירגישו הצחנה של המוות המרקיב, לא יראו המיוזלמנים, הרעבים הרזים והמתמוססים מרעב קשה, לא יראו ערמות המתים הממתינים להישרף בקרמטוריומים ולא יריחו הריחות של השרפה, והפתיתים של נושרים מהשמיים המעורפלים בהם.   כל זה יחסר כדי לראות המציות ששלטה במקום בימים כאשר הרצח ההמוני התבצע יש להגיע ליד ושם.  

         לראות הצריפים לא ממחיש האימה ששלטה במקום ההוא.  לא יראו הקלגסים הנאצים והאוקראינים והקרואטים המרביצים ללא רחם, המטורפים מהרצח ההמוני.  הנסיעה חסרת טעם והתועלת עבורה המארגנים כיוונו.  כל זה רואים יפה ביד ושם וגם מוחשי יותר ובלי לבזבז כספים רבים מאוד ובלי להכניס קינא בין תלמידים בעלי יכולת ומעוטי יכולת.  

         הגיעה השעה להפסיק הנסיעות חסרות השחר שלא תורמות דבר פרט לנסיעה כמו תייר בארץ זרה.  זה לא תורם להבנת האימה שהייתה שם, היא כבר לא קיימת.  ומה שקיים הוא ממוסחר מלוקק ומטופח.  נכון מסבירים אולי כדי להבין ולהרגיש אבל אין כבר מה שהיה.  הנאצים לא קיימים שם, הם חזרו לביתם למות בשיבה טובה.  הם אפילו לא נזכרים באשר התרחש במחנות כי  "קיבלו הוראות".   

        הנסיעה מיותר היא לא מוסיפה דבר לידע ולא  ממחישה הפחד והרצח ההמוני שהתרחש במקום.  היא הפכה מן פולחן שמשום מה המורים חוששים להפסיק, שמא יתברר שהם לא מתחשבים בזכר השואה.  זה לא נכון, יש לקחת התלמידים ליד ושם ושם לתת להם את שהם צריכים.  יש סרטים שמראים מה שהתרחש במקומות האלה עם כל הזוועה והסבל בצורה מוחשית וממצאה.   תפסיקו לבזבז כספים על ריק כי פולין ההיא כבר לא קיימת.  כל אשר אנחנו יודעים על השואה זה בספרים ובסרטים לא במקום בו היו מחנות הריכוז ומחנות המוות.  יש גבול לכל תעלול, די ומספיק עם נסיעה חסרת תועלת.

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 23/12/16, 10:21

      נראה שיש ירידה מוסרית אצל כמה מחבריי הכנסת ישראל.   פתאום צצים עשבי פרא בשדה הפוליטיקה הישראלית.  כדי להעביר תקציב המדינה הממשלה צריכה לשחד כמה מחבריי הכנסת ששייכים לקואליציה שיצביעו עם הקואליציה!!   חלם?  או בית בושת?  מה מתרחש בכנסת ישראל?   הח"כ גפני יו"ר ועדת הכספים כדי להצביע לתקציב מקבל שוחד של ארבעים מיליון שקל, עוד מספר חברי כנסת, שאינני זוכר את שמם, מקבלים בין שלושים לעשרה מיליון שקל על מנת להצביע להעברת התקציב עם הקואליציה!  אני כאזרח מהשורה לא מבין איך פתאום צריכים לשחד חבריי קואליציה כדי שיעבדו עם הקבוצה השלטת?   יש קואליציה או שמדובר על משהו שהוא על תנאי?  באף חברה הגיונית אדם לא משתייך לקבוצה מסוימת וכדי לנהוג לפי המצע שלה הוא צריך לקבל שוחד.  החרדים מקבלים חמישה מיליארד שקל תמיכה לישיבות (הטוחנים מים )  וחבר הכנסת גפני מעביר אליהם עוד ארבעים מיליון לישיבות!  למה בדיוק הוא מעביר הכסף הזה להם?  הוא כסף שלי ושל עוד כמה אזרחים טובים המשלמים מסים כנהוג באזרחות טובה ומישהו דואג לבזבז אותו לכל רוח.  מילא אם היה נותן הכסף לביתי הספר הכללים בהם יש מחסור חמור בכיתות, או לתיקון כבישיי הארץ בצפון.  לא הוא יתרום הכסף הזה לישיבות המבזבזות כסף ולא תורמות דבר למדינה.  הישיבות הם תופעה ייחודית לעם ישראל בו יש מקצוע חדש, שלא קיים בעמים אחרים, לימודים בלתי נגמרים ועל כך האיש הלומד מקבל כסף!  מתי הוא  יתחיל להחזיר הכסף שבוזבז על השכלתו למדינה ולתועלת העם שתמך בו ללמוד?  זה לא יקרה לעולם.   הח"כים הדתיים בכנסת ישראל כנראה עיוורים ולא מתרשמים מהמעמסה הכבדה שהדתיים מעמיסים על עם ישראל ועל תקציב המדינה.  קרוב למיליון אברכים לומדים בישיבות וצורכים כסף שלא עבדו עבורו וגם לא משלמים מסים!  עד מתי המדינה צריכה לסחוב מעמסה הזאת ועד מתי עם ישראל צריך לפרנס אנשים בטלנים שרק לומדים ולא תורמים דבר לעם ישראל.  נכון צריך ללמוד יהדות ותורה, אבל כמה צעירים צריכים לעשות זאת?   מדברים שיש יותר מדי עורכי דין אז לא מקבלים באוניברסיטאות סטודנטים ללמוד עורכות דין יותר מאשר מספר מסוים הנחוץ למדינה.  צריך לעשות אותו הדבר עם האברכים.  כמה שוחטים צריכים במדינה הזאת, כמה רבנים, כמה משגיחי כשרות (שלפי העיתונות מקבלים שוחד כדי לאשר כשרות!!!) כמה מורים ליהדות?  צריך לעשות חשבון ולקבוע מספר המיטבי לצרכים של מדינה.  פה לומדים מעל ומעבר לצרכים,  כאשר הפרנסה היא על כתפיי המדינה ועל משלם המסים.  

           הממשלה צריכה אצבעות להצביע על תקציב המדינה אז היא קונה חבריי הכנסת שלה, של הקואליציה, כדי שיועילו להרים יד לתמוך בתקציב.  מדוע לא כל חברי הכנסת החמישים וכמה או השישים וכמה של הקואליציה לא מקבלים שוחד?   זה מקור פרנסה לא רע בכלל.  מי מבקר לאן הכסף הזה הולך.  לאן הוא משמן דרכים נלוזות כדי לקבל הטבות אישיות מבלי להתחשב בצרכים של המדינה?!   האם מישהו בודק?  או  משגיח לאן הכסף הזה זורם?  מעניין כספים נתרם ביד רחבה (מיליונים)  ואין ביקורת עליהם!  הגיעה השעה שיועץ המשפטי של הממשלה ייתן דעתו על הזליגה הזאת הבלתי חוקים והמבזה כבודה של כנסת ישראל.

         הכספים האלה לא אתבייש אני אכנה אתנן זונה .  כדי לקבל טובת הנאה הממשלה משלמת כסף שהוא לא רשום והוא לא נבדק ולא נמצא בפיקוח ומתבזבז לפי ראות עיניו של חברת הכנסת!!  אולי הוא מכניס הכסף הזה לכיסו הפרטי?  מי יכול לטעון אחרת?  אני גם הייתי נרשם לקבל כספים כאלה שאיש לא בודק ולא משלמים מס הכנסה ואין ביקורת עליו והמקבל יכול לעשות אתם העולה בדעתו ורוחו!  

         אני כאזרח מהשורה מכנה מעשה כזה ביזיון של הכנסת.  כסף נתרם כדי להצביע לתקציב שחייב להיות מאושר על ידיי הקואליציה שהמקבל הכספים שייך לה!!  אמינו לי קשה להבין ההתפתלויות בכנסת ישראל.   מדוע צריכים הדרכים העקלקלות, כדי לעשות עבודה פרלמנטרית יומיומית, לשלם כסף לחבריי כנסת שלא מסכימים עם דעת הרוב, אף שהם שייכם לרוב!!   זה מעל בינתי.  לדעתי התופעה המוזרה הזאת חייבת להיבדק על ידיי משטרת ישראל.  אני חושב שפה נעשית עבודה לא ישרה ולא חוקית, לכן חייבים ביקורת משטרתית על העוברים על החוק של הכנסת, לגרשם ממנה ולהכניס אותם למקום שמיועד לאנשים כאלה.       

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שלישי, 20/12/16, 12:34

       יש משהו מעוות בהתנהגות הממשלה שתורמת כל כך הרבה כסף לישיבות!  לו הישיבות היו מייצרות אנשים פרודוקטיביים ניחא אבל הם יושבים ולומדים, לא יעשו דבר גם בעתיד.  לא מספיק חמשת המיליארדים גם עוד ארבעים מיליון כאשר הצפון צריך כסף לכבישים והרפואה צריכה כסף לעוד תרופות ובתי הספר הרגילים צריכים כסף לפיתוח!!  יש בהחלט חוסר התחשבות בעם.   אנשים שלא תורמים דבר למדינה ממשיכם לעשוק אותה ומקבלים תקציבים והעם אשר נאנק וצרוך כסף לפיתוח לא מקבל דבר?!!   איך מכנים התנהגות כזאת?  

          מר בנימין נתניהו האם כדי לשלוט על המדינה ועל העם אתה מוכן למקור הכל?  הישיבות יוצרות עוד כמה פרזיטים שלא יתרמו דבר למדינה ועוד שונאים אותה ועושים הפגנות נגדה ושורפים פחי אשפה.  קשה להבין התנהגות כזאת.  אני משלם מסים כדי  שהכסף ישמש למטרות חשובות.  עבורי הישיבות אינם מטרה חשובה וודאי לא מחמל נפשי.    אין שום הצדקה לקיומם ואם כבר להגביל כמות הלומדים בהם.  החרדים הלומדים שם הם מעמסה כבדה על כלכלת המדינה והיא לא עומדת על הדרישות שלהם ולוחצת העם העם לסחוט עוד כסף, מסים בלי סוף.  אני בהחלט חושב שצריך ללמוד תורה, אבל לא כל העם וגם שלא יעבוד!!   אפשר ללמוד אחרי העבודה ומספיק רק דף גמרא ולא כל התורה ביום אחד.   אני מתנגד לארבעים המיליונים ואני זועק התנגדותי בקולי קולות, אף שלא מקבלים מאמריי בעיתונות אני כנראה ימני מדי, אבל עבור התרומה הנטולת ההיגיון אני בהחלט זועק שלא מגיע להם. 

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שבת, 17/12/16, 11:26

        יש רתיעה לא מובנת לרסן את הפלג הצפוני של האחים המוסלמים של סלח ראד.  האיש יוצא מבית הסוהר ומיד מתחיל עם ה"שטויות" שלו להזהיר מפני הרס מדומה של "אל אקצה".  התגלתה המנהרה התת קרקעית שהובילה להר הבית  והוא מיד מתחיל עם המנטרה של הרס אל אקצה.  צריך מיד לרסן אותו ולהזהיר אותו מפני מהומות.  האיש חי ומוכיח קיומו בכך שמסית ומדיח למהומות והתכתשויות בהר הבית.   האיש פשוט "עושה צרות"  כרוני.  היות וכך יש להזהיר אותו בלשון שלא משתמעת לשתי פנים שמהומות יפגשו בכדורים חיים.  הגיעה השעה לשים להתבטאויותיו מחסום.   

           נכון שאנו דמוקרטיה אבל יש גבול להסתה.  הוא לא נח ולא נרגע ומיד אם יציאתו מבית הסוהר מתחיל עם דיבורים מסיתים.   שמעתי אותו מדבר על המנהרה הזאת כהולכת להרוס אל אקצה.   (בינינו זאת היו יכולים לעשות במלחמת ששת הימים.  השטות נעשתה, למסור הר הבית לוואקף שהוא עוין לנו וגם המלך של ירדן עבדאללה השני.   זה חומר למחשבה, יש להרחיק אותם מהר הבית) .   גם סלח יש להרחיק מהר הבית.  אם יגיע יש לאסור אותו מיד ולהשאיר אותו מאחורי סורג ובריח עד סוף חייו.   כמובן ישנם אמצעים יעילים יותר וסופיים יותר.   ההסתה הזאת מביאה למהומות ולרציחות ופצועים.  יש להיות ערניים עם אצבע קלה על ההדק.            

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שבת, 17/12/16, 11:08

         הבריחה לדתיות היא הסרת עול החוקים האזרחיים והצורך להתפרנס.  הדתיות היתר היא נסיגה  מהדמוקרטיה וחופש לאישה.   הדמוקרטיה היא קודם כל חופש ושוויון לאישה.  בדת אין מקום של התחשבות באישה.  האמירה כבוד האישה פנימה, בתרגום חופשי הוא לאישה אין מקום בחיים הציבוריים ובעבודה, אלא תפקידה להיות במטבח וללדת.  גם אין קידמה, אין לימוד של מדעים, אשר מביאים הקדמה והחידושים המקלים החיים של האדם בטבע.  אין ספק שלו סמכנו רק לטבע לא יכולנו להתקיים בכמויות האנשים שיש כיום על כדור הארץ.  

            הדת והשקיעה בתוכה היא נסיגה מהשוויון והחופש.  היא נסיגה לימיי הביניים, כאשר האצולה יהיו הרבנים שהם בעצמם בורים ועמי הארץ בעניינים של מדעים.  האביב הערבי נכשל בגלל החמולות והדת.  שניהם לא יכולים להתיישב עם הדמוקרטיה והחופש.  כל עוד לדת יש התשובות לכל, העולם ישקע בחשכת הבורות, הבריחה מעבודה, מרווחה ומקדמה.  אצל הערבים החמולה חשובה היותר מהדמוקרטיה וחשובה יותר מהצדק.  החמולה מפריעה ליצירת האנחנו הקולקטיבי והעם כיחידה שלמה ודואגת לרווחת הכלל.  עם שמפורר ליחידות משפחתיות גדולות, שלא מוכן לוותר על עליונות המשפחה על חשבון המדינה לא יגיע לדמוקרטיה.  גם הבדלים דתיים שיעים וסונים לא מובילים לאחידות.  אחידות היא תנאי לדמוקרטיה והדאגה לכלל.  ההבדלים הדתיים שמובילים למלחמה לא מרשים לבנות אחד שלם.  לו הערבים קיבלו שישנם שיעים וסונים היכולים לחיות ביחד בלי מלחמות יכלו לבנות שלם.  היות והם מיישבים חילוקי הדעות בכוח הנשק לא תהיה דמוקרטיה.   

            לפי הסימנים המתרבים בחיינו גם בארץ אנו מתקרבים לנקודה דומה.  כמות הדתיים הולכת ועולה ואם האנשים לא התעשתו להגיע להכרה שיש מקום לדת וגם לדמוקרטיה עם חילוקי דעות המצב ילך וירע.  במקרה כזה אנחנו נגיע למצבם של הערבים כיום.  הדתיים לא רואים רחוק.  להתפלל שלוש פעמים ביום איננו הפטרון לכל דבר.  יש צורך בעבודה, בפרנסה, בשוויון, ובעיקר חופש לאישה ללכת לעבוד ולכבדה כשווה בין שווים.  אינני שולל דת, אבל קיצוניות תוביל אותנו לנסיגה ולבורות משוועת.    

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום רביעי, 14/12/16, 13:00

          השמאל ממשיך במנטרה הידועה לתת זכויות לפלסטינים ולצאת מהשטחים הכבושים!!   משום מה לקבוצה הזאת יש זיכרון סלקטיבי.   לא אנחנו פתחנו במלחמות לחיסול מדינת היהודים העברים.   לא אנחנו התנכלנו על היהודים העברים בפעולות טרור של פאדיון, של חיסבללה ושל חמס.  אנחנו בכל פעולותינו התגוננו.  משום מה שלום עכשיו ובצלם ממשיכים לבנות מדגם של סבל פלסטיני ותוקפנות ישראל!!  כתבתי לח"כ זהבה גלאון של מר"צ  והיא לא השיבה לי .  כנראה מתחת לכבודה.  כל הזמן מדברים על כיבוש וכולם שוכחים שהכיבוש הזה נעשה תוך הגנה על חיינו.  נאצר יצא למלחמה כדי לחסל מדינת היהודים העברים.  אותו הדבר במלחמת יום הכיפורים, אותו הדבר במלחמת השחרור.    כל המלחמות יוזמו על ידיי הערבים.  בשמאל עדיין מדברים על קו הירוק, כאשר הערבים מעולם לא כיבדו אותו ותקפו מדינת ישראל מבלי להתחשב ב"גבול" הזה שהוא סך הכל קו הפסקת אש ולא גבול סופי.  הערבים כבשו גוש עציון וטבחו כל יושביו מבלי לרחם על ילדים וטף, מעל מאתיים איש אשר הניחו נשק והרימו ידיים ונכנעו ובכל זאת נטבחו.   כעת השמאל לא זוכר כל העובדות האלה.  לא זוכר מדוע אנחנו ביהודה ושומרון?  לא זוכר שהר הבית נבנה על ידיי מלך הורדוס והוא עברי לכל דבר ועניין.  הם לא הרימו קול מחאה נגד העוולה של אונסקו, מילאו פיהם מים כאשר הערבים התנכלו ליהודים העולם על הר הבית לבקר!  השמאול עושה עוול נורא לעם ישראל וגם לעצמו כי הופכים מטרה לשנאה לא מרוסנת.  תפסיקו להקניט עם ישראל ורצוי לפעול מעט יותר מאוזן גם למען עם ישראל בארצו.    

          דרג את התוכן:
           2 תגובות   יום רביעי, 14/12/16, 12:20

           נכון שאני עוסק בחרדים מסיבה פשוטה הם מהווים בעיה כלכלית לא פשוטה.   אלה משפחות ברוכות ילדים  (אינני יודע כמה ברוכות הם)  אשר מעסיקים ביטוח הלאומי מעל הראש.   מצד אחד הם לא עובדים ולא משלמים את שכל אזרח עובד משלם למדינה ומצד שני מקבלים קצבה, אפילו קטנה, שהיא יוצאת מתקציב המדינה.   במקום להכניס כספים אלה בפיתוח בתי הספר, או  רפאה לציבור, או כבישים בצפון ולישובים הכושלים או פיתוח של האוניברסיטאות הכספים משולמים לאנשים חסרי תוצרת.  מקצוע לומדים!!  מה לומדים?  האי אפשר ללמוד את שלומדים כל היום בשעות האחרי הצהרים ובערב?  כל החכמים שלנו עבדו ופתאום הם לא עובדים כדי ללמוד והופכים מעמסה כבדה על כלכלת המדינה.   שמונה מיליארד שקל לא הולכים ברגל.  הם היו יכולים להיות מושקעים בהרבה מאוד מקומות,  למשל תמיכה במועטי יכולת זקנים אשר מקבלים קיצבה מגוחכת וכמעט מתים ברעב (אולי בתקווה שיעשו כך והמדינה תשתחרר מכובדם).  מזמן הקצבאות של הזקנים העניים היו חייבים לעלות.  זה לא קצבה של רעב אל כמעט למות, זו קצבה של רעב כרוני.   החרדים חייבים להבין הם מהווים מעמסה כבדה מדי לכלכלה שעוד מעט לא תוכל לענות לצרכים החשובים לכולנו.  הם חייבים לצאת לעבוד ולהתפרנס.  הם לא רק אוכלים מידינו גם מנסים להשתלט על חיינו אף שלא תורמים דבר. 

              הם דורשים שנשים לא תתפללנה ליד כותל המערבי בנוכחות של גברים!  מי הגברים האלה החרדים עצמם.  לי לא אכפת לגמרי אם יש נשים או שחורים או לבנים או ערבים או ספרדים כל אחד יכול להגיע לכותל.  הוא שריד היסטורי השייך לעם ישראל ולא לחרדים ולא הם שצריכים לקבוע הסדרים לידו.  הכוונה לחוקק חוק היא ללא ספק אנטי דמוקרטי מגבילים מגזר אחד מלהגיע לכותל בגלל גחמה של מגזר אחר שלא יכול לראותו במקום.  לדעתי החרדים יכולים לעזוב המקום של הכותל בו ברגע שמגיעה אישה.  לא האישה חייבים ללכת אלא הם עצמם כי זה מפריע להם.  כאשר יש סירחון במקום מסוים שאני לא סובל אני מתרחק ולא לוחם נגד עושה הסירחון.  שיעשו אותו הדבר בדיוק.  אף אחד לא ייעלב ואף אחד לא ירגיש בחסרונם.  שיהיו בריאים במקום אחד, קודם כל להתחיל לעבוד ברצינות ולהתפרנס ולא לחיות על חשבון עם ישראל ולשנוא אותו.  מדינת ישראל היא לא בשביל החרדים שהם שונאים אותה כי היא הגיעה לא ביחד עם המשיח, אלא בכוחות בניה הלא החרדים.  מצידם שידירו רגליהם מהחיים הציבוריים ויעשו הכל בינם ובין עצמם מבלי לבקש עזרה מהמדינה שנתמכת על ידיי הלא חרדים.      

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שני, 12/12/16, 11:34

            מוצע חוק נגד תפילה ליד הכותל המערבי של נשים בין גברים?   האם אנחנו שבים לימיי הביניים?  המצב מתדרדר, הדתת המדינה מתקדמת בצעדי ענק!   כותל המערבי איננו נחלה של חרדים, וחרדים או דתיים בכלל, הוא נחלה של כל עם ישראל.  עם ישראל לחם כדי להגיע אליו ופתאום החרדים שלא לחמו ולא טרחו מכריזים חזקה עליו ועושים כבתוך שלהם?  מה מתרחש במדינתנו?  האם אנו שבים לימים השחורים של דתיות יתר?  אנחנו רוצים להיות מדינה נאורה וחופשית, שאנשים יכולים להביא לדעותיהם בחופשיות, ולבקר בקודשי ישראל בחופשיות כל אדם וכל מין וכל דת וכל צבע וכל עדה.  פתאום החרדים קובעים כללים ועושים מזה חוק של מדינה?  עם עונש של בית סוהר!!!   תפסיקו לחרד המדינה יחידה שיש לנו.  רב הראשי יוסף חרדי שחור שאיננו ממלכתי.  הוא חושב בצורה צרה של תלמיד ישיבה שאיננו ראוי לשמש בתפקיד ממלכתי על כל העם.   מעניין אביו הליברל הגדול, אשר פטר סוגיות קשות ביותר, אני מקווה שנח בשלום על משכבו בשמעו דבריו של בנו הראשון לציון הבן  יוסף!!     אני רוצה להיות חופשי ולעשות במדינתי כמו שכל אדם חופשי עושה במדינתו ולא שיבואו חרדים וינהלו חיי ויגידו לי איך להתלבש ואיך להגיע לכותל המערבי.  

            דרג את התוכן:

             פרופיל

             חייםחיימוף
             1. שלח הודעה
             2. אוף ליין
             3. אוף ליין