כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 2/2016

  2 תגובות   יום שישי , 19/2/16, 10:25

  עם ישראל נרצח בחוצות במדינתו והטיפול במחבלים כושל, אטי.  הפעולות הנעשות לא נשמעות ולא נראות וכעת אני יודע מדוע,   הרמכ"ל איזנקוט מרחם על המחבלים!!  לא צריכים להוריק מחסנית על מחבלת!!  אדוני הרמכ"ל הבא להרגני אקדים להרגו, זו אמת ישנה וטובה.  ופתאום שר הביטחון תומך בגרסה "כי האומות יביטו עלינו..."!  מר יעלון שר הביטחון לעולם לא אכפת מה קורה אם ישראל וודאי היה מברך על המוגמר לו ישראל הייתה הנעלמת.   אנחנו למדנו שאם באים להתנכל לנו יש כוחות הדואגים לחסל אותם ופתאום הכוחות האלה מתחילים לרחם על הפוגעים ביהודים והיהודים נרצחים, אבות לילדים רכים ואמהות לילדים רבים.  אדוני הרמכ"ל ושר הבטון המחבלים שבאים לפגוע בנו חייבים לדעת שהם חיים לא יוצאים.  בתיהם יש להרוס לא בעוד יומיים אלא מיד באותו היום ואם ההורים נמצאים באזור שליטת ישראל הם חייבים לאבד תעודת זהות, עבודה ולזרוק אותם מחוץ לגבולות הארץ.  שתי התלמידות שהגיעו מרמלה הגיעו ממשפחה עזתית.  האוכלוסייה הערבית בעיר דרשו להוציא אותם לעזה, מדוע זה לא נעשה?  בגלל רחמנות?  בינתיים יהודים נרצחים בסכינים.   הפעולה נגד מחבלים לא צריכה להיעשות אחרי הפעולה, אלא לפניה.  כל נער פלסטיני או קבוצה שנכנסים באזור היהודי צריכים לחשוד בו  וקודם לירות עליהם ורק אחר כך לברר מה היה .  נהג ערבי לבדו גם צריך לירות עליו למנוע ממנו פגיעת מכונית.

     היזמה חייב להיות בידינו, זורקי האבנים על הרכבת הקלה בירושלים הפכו להיות מכת מדינה, הגיעה השעה לירות בהם אש חייה.  אם הורגים מספיק מהם יפחדו לזרוק אבנים.  הפתרון איננו שילוב בין שני העמים אדוני הרמב"ל אלא הפרדה מוחלטת.   ב1923 אחרי מלחמת הבלקן אטאטורק גירש כל היוונים מטורקיה (מילון וחצי)  והטורקים מיוון שבו לטורקיה.  שני העמים הערבים והיהודי לא יכולים לחבור.  הם שני ניגודים.  הערבים לעולם לא יגיעו לעמק השווה אתנו. לכן הפתרון של הבעיה הישראלית ערבית היא הפרדה מוחלטת בין שני העמים.  הערבים חייבים לעזוב לגדה ולירדן והיהודים שנמצאים מחוץ לישובים הגדולים להשיבם לארץ.  התחשבות לא תעזור רק תפגע בעם ישראל.   אני כבר משוכנע אדוני הרמכ"ל שאתה לא בדיוק מתאים למצב הזה בינינו והערבים.   ההתחשבות שלך בהם חושפת אותנו לפיגועים.  הם עם עוין לישראל כל עוד הם מקווים להורס מדינת  היהודים ולבנות על יסודותיה פלסטין הם אויב שיש לפגוע בו ולנטרל אותו.

     ראש הממשלה וגם אתם חייבים לדבר לשוב ולדבר ולהסביר אלפי פעם שלא הייתה מדינת פלסטין אלא דומיניון אנגלי שבו היה צריך לקום בית לאומי ליהודים, אשר נכבש על ידיי הערבים בסגירת עיניים וקריצה שובבה של האנגלים.   צריך שוב להסביר שהכיבוש עבורם היא כל מדינת ישראל ולא דובר בגדה המערבית.  גם לומר שמעולם לא נלקח משהו מהערבים המכנים עצמם פלסטינים.  יהודה ושומרון נלקחו במלחמת הגנה מידיי הירדנים.  זה יש להסביר גם לאירופאים אשר בטוב ליבם נותנים יד לחרם, מעוצם באנטישמיות שחורה, שאיננו אלא מלחמת חיסול כלכלי של מדינת ישראל.   ואתה אדוני הרמב"ל מרחם על המחבלים!!  אין יותר מקום לעברים בעולם, המקום היחידי שנשאר להם זה ארץ ישראל ואותה יש לשמור כבבת עיננו לעצמנו ולא לעם אחר שהוא עוין לנו.  הערבים צריכים לעזוב את הארץ!   על כך צריך לחזור ולשנן כמו קאטו הזקן בסנאט הרומאי שהיה חוזר לפני כל נאום "קודם כל יש להורס את קרטאגו.    אנחנו צריכי לאומר קבל עם ועדה , קודם כל יש להשתחרר מקרבת הערבי שחיים בינינו ולשלחם לעשרים ושתיים המדינות מהם הם הגיעו לארץ.          

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 17/2/16, 18:01

   אני קורא בעיתונות ידיעות על המחשבות וההתבטאויות הרווחות בקרב היהודים בגולה ונדהם!  הם מנסים להיבדל מהיהודים החיים בישראל, מדינת היהודים העברים ומהציונות, משל שני הדברים האלה הם טמאים.  הם מרשים לעצמם להתבטא נגד המדינה וגם מנסים להשוות אותה עם התנהגות הנאצים לפני מלחמת העולם השנייה!  אין ספק באמירות האלה יש משהו חולה.  אין ספק שהצעירים אשר לא חיו בגולה בטרם בניית המדינה ובטרם המלחמה הנורא של הנאצים ומחנות המוות לא יודע מה הגולה יכולה לעשות להם ומה יכול לקרות בן רגע.   הם מצלמים המצב הנוכחי במזרח הקרוב ולא מנסים ללמוד מה הביא למצב העגום הזה.  הם מתבטאים מבלי להבין ההתנהגויות במזרח הקרוב.  הם מתבטאים כאשר הם שבעים ומוגנים על ידי משטרים דמוקראטיים.  אני לא מאחל להם להתנסות במהות הגולה, אבל נדרש מהם קצת יותר עומק הבנה ולימוד התנאים בהם מדינת ישראל מתקיימת והקשיים שהיא חשה ונגדם לוחמת.  

      להשוות בין קרבנות השואה לקלגסים אשר ביצעו אותה היא יותר מחטא.  אני מבין שהם משתדלים להרגיש השתייכותם לחוגים הליברליים, החושבים ו"המבינים"  אבל אסור להגזים, לא חייבים לרוק בבאר ממנה שותים.  היהודים בגולה ואלה החיים בארץ ישראל, ישראל הם ולא ניתן להפריד ביניהם.  אם ישנם כמה נבערים במתרחש במזרח הקרוב שיבושם להם, אבל לזכור ולברך כל יום עם ברכת שמע' על קיומה של מדינת ישראל.  גם במצבים הקשים ביותר הם זוכרים ויזכרו שישנה אדמה קטנה אמנם, שתמיד אוחזת שעריה פתוחים לרווחה לכל יהודים אשר סובל, נרדף וצריך מקלט.  

      היהודים ובעיקר החרדים באנגליה שמפגינים נגד מדינת ישראל, כולל נתורי קרתא, הם מפגינים כי הם מצפים שהמשיח יוביל אותנו לארץ ישראל ובית המקדש ייפול מהשמיים, מה לעשות החלום באספמיה הזה הופיעו בעולם כי המנהיגים הרוחניים והגדולים של עם ישראל רצו לשמרו מפני הרפתקאות דמים ורצח המוני, כמו בהתקוממויות נגד האימפריה הרומאית.  החרדים האלה כנראה לא מבדילים בין מציאות והחלומות, נסלח להם.   היהודים בגולה חייבים להיזהר לא להגדיש את הסאה או להקדיח את התבשיל.   טוב שישראל קיימת אי שם במקום כל שהו.  האשמה כאילו ישראל משתמשת מדי בשואה אני רוצה להדגיש עבה, השואה תלווה אותנו עד סוף הדורות, בדיוק כמו האשמה הכבדה נגש היהודים ברצח של ישו.   השואה היא אות קלון על מצח האנושות לעולמי עד.   ישראל צריכה להדגיש אותה, לספר עליה, והזכיר אותה ולזכור אותה כי היא התרחשה וששה וחיצי מילון נרצחו כי היו יהודים, זה קרה, זה איננו סיפור בדים.   השואה איננה רק של עם ישראל, אל היא התרחשה בעולם הזה הדמוקראטי בו נשלחו יהודים טובים, ליברלים, הוגי דעות, פילוסופים, מדענים ועם ישראל כולו למשרפות, אסור לשכוח ותמיד להזכיר ולזכור לעולמיי עד.

      יהודים בגולה תזהרו, על תלחצו מדי, על תסייעו לגויים פן ישראל תשבר ואז תבכו ללא תוחלת וכל הליברליזם שלהם לא יהי שווה כקליפת השום.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 16/2/16, 10:45

    אני די מבין הח"כ ים  של בל"ד, לא נוח להם להיות במדינה עברית אפילו משתייכים לכנסת.  התנהגותם רק מעצמת הרגשתי שהולכת ומתקבעת, הפתרון לבעיית הערבים-עברים בארץ הוא באמת קשה ומפותל.  אף פתרון לא יהיה מושלם, אנחנו נמשיך להימצא מקושרים ומעורבים עם האחד בעם השני.  הפתרון נמצא בהיסטוריה הדי קרובה, אשר המציאו הטורקים והיוונים אחרי מלחמת הבלקן.  הייתה זאת הברקה של כמל אטאטורק והיא הפרדה בין שני העמים הנצים.  גם כאשר היוונים היו רבים יותר מאשר הטורקים שחיו ביוון הפתרון היה אידאלי.  הטורקים שבו לטורקיה והיוונים עזבו ליוון, אמנם גורשו כי לא כל כך התחשק להם לעזוב עריהם המוכרים.  

       הדוגמה ההיסטורית הזאת עבדה יפה ושחררה שני העמים מחיכוך מתמיד שיכול להביא לשפיכות דמים.  אי לקח הדרך הטובה ביותר ששני העמים הערבי והעברי ייפרדו.   הערבים יזוזו לצד הערבי והעברים הסתגרו בגבולות המוכרים.  אף שהערבים קרובים למיליון וחצי זה פחות או יותר המספר של היוונים שעזבו את טורקיה.   הניסיון הוכתר בהצלחה שעומדת עד עצם היום הזה.   אני בטוח שהח"כים של בל"ד יהיו מרוצים  מההפרדה בינם ובינינו, כאשר כל אחד נמצא מסוגר בגבולות המוכרים.   לכן הפתרון היא החלפת אוכלוסין העברים שנמצאים קרוב לערבים יזוזו למקומות קרובים לארץ והערבים לפלסטין ולעבר הירדן.         

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שני, 15/2/16, 09:52

     אנחנו האזרחים חשופים לסיפורים מסמריי שיער על ילדים מוטרדים, שמקבלים הצקות כואבות, עינויים נפשיים, לחציי חברה המופעלים על ידיי חבריהם בכיתה כי כך מתחשק להם.  הילדים המסכנים מגיעים למצבים מסוכנים עד התאבדות!!  החברה מנסה להילחם ללא הצלחה!  הגיעה השעה להביט על התופעה המטרידה הזאת ישר בעיניים.  הילדים האלה הם רוצחים, הם פושעים והם גונבים שלוות הנפש של חבריהם.  הגיע הרגע לשפוט לאותם.  הם צריכים, כל הקבוצה, להישפט כאנשים שהתנסו בניסיון רצח, לא פחות ולא יותר, עם אפשרות לאסור אותם בבית הסוהר.   הענשה כזאת אני בטוח תרתיע המטרידים, אשר נהנים הנאה סדיסטית להציק לילדים בכיתותיהם למען הנאה חולה.   הם ילדים מופרעים שנהנים מהעינוי שהם עושים לעמיתיהם.  לכן הדרך הטובה ביותר במדינה דמוקרטית להגיב בענישה שתעבור בתי המשפט.  קבוצות כאלה היש להכניס לבית הסוהר למספר שנים ואז התופעה החולה הזאת תפסק.   

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שני, 15/2/16, 09:41

      יש חוסר צדק בהתייחסות הממשלה כלפי החרדים.  זו קבוצה מתבדלת מעם ישראל בארצו, לא מכירה במדינה, חיה בתוכה, מקבלת תמיכה לא צודקת, מקבלת הטבות שלא מגיעות לה ולא תורמת דבר למדינה ולעם ישראל בארצו.   לעתים אני שואל את עצמי האם החרדים שייכים לעם ישראל או הם קבוצה נבדלת, עם אחר שאבד דרכו בהיסטוריה.   הם לומדים גמרא!!  למען מה הם לומדים גמרא, האם זו התורה, הגמרא היא שאלות  משפטיות בעיקר בבא קמא שאינני יודע כמה נערים מעוניינים בהם או מבינים אותם.  מה הם תורמים בלימודיהם לעם ישראל.  שהם שומרים הגחלת התורה, כולנו שומרים הגחלת הזאת, לא חייבים להתמסר ללימוד למען הלימוד חסר מטרה.  כיום לחרדים יש שרים בממשלה!  האם זה תרם להתקרבותם למדינה?  לא, החרדים שנמצאים בוועדות השונות סוחטים אותנו העם והמדינה.  שמעתי את ח"כ  גפני, שאני מחשיב כאיש חכם מאד מתרברב, שכל החקיקה אשר קירבה החרדים לשרת את המדינה נמחקה, הם קיימים רק למען קיום ולימוד עצמי!  יש משהו עקום בהתנהגות הזאת.  אם כל התמיכה והפירגון ותשלומים מצד הממשלה (שמונה מיליארד שקל, שחסרים למדינה)  הם מפגינים נגד הממשלה, נגד המשטרה, נגד המדינה אולי מחר יפגינו גם נגד העם!  מה הם תורמים למדינה?  במה הם מצדיקים קיומם במדינה והתמיכה שהם מקבלים ממנה?!   הגיע זמן לעשות חושבים, לשקול האם כל ההשקעה היא מוצדקת.  אולי כדאי לקחת מהם תעודות הזהות, לא לאפשר להם לבחור, זו פריווילגיה (זכות)  של כל אדם במדינה דמוקרטית, אבל הם לא קיימים בתוכה פרט לסחוט אותה שתניב כסף עבורם!   הלימוד שלהם הוא לימוד עקר היות ואיש לא נהנה מהתוצאות של הלימוד הזה.  מה המסכנות שהם מוצאים מהלימודים האלה, במה הם משמשים אותם והמדינה?  יש אנשים שכל החיים לומדים גמרא, עובדים עליה פעמים באורך חייהם  אז מה השיגו, מה תרמו, במה הועילו לעם ולמדינה.  אני יודע לא נעים לשמוע שהם טפילים, אבל קשה לברוח מלעשות ההשוואה הזאת.   אני הייתי מבקש ממנהיגיהם להצביע על הטבה אחת שהם עשו למען עם ישראל ולמען מדינת ישראל, פרט ללימוד העקר של גמרא, שהוא תחינת מים.   הגיעה השעה שהם יתחילו לעשות חשבון נפש.  מחר תהיה הצבעה בממשלה לצאת למלחמה איך שר הבריאות ירים אצבע כאשר ילדיו לא נמצאים במשחק הזה?  הוא ישלח הבנים של עם ישראל להילחם למענה, אבל ילדיו ימשיכו לשפוך דמם על לימוד גמרא עקר!!   אנחנו חיים בעולם מצחיק, החרדים צוחקים עלינו, יורקים עלינו ואנחנו חושבים שזה גשם ברכה!        

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום ראשון, 14/2/16, 16:55

         לפני מלחמת הבלקן ב-1912-1913 היוונים והטורקים היו כרוכים אחד בשני כמו שאנו עם הערבים החיים בתוכנו.  אמנם למראית עין הם חיו בשלום ובשכנות טובה אבל זה לא המשיך לאורך זמן.  עם התפתחות התנועה של הטורקים הצעירים הם הגיעו למסכנה שיש להיפרד וזה נעשה בהנהגתו של כמאל פשה הוא אטאטורק.   בהסכם ב-1923  הטורקים מיוון עברו לטורקיה והיוונים ליוון.  כך נפתרה בעיה קשה ומסובכת.  מהתנהגות של שלושת ח"כ  של בל"ד לי ברור שהדרך בה אנו הולכים לא תארוך הרבה זמן.  הם חיים ונמצאים בכנסת רק במטרה אחת לשלהב אש.  כל צעד שהם עושים הוא להלהיט עינות ושנאה.  זו לא הדרך שמנהיגים עובדים להשליט שלום בין שני העמים.  הם חולמים לרגע שמדינת ישראל תיעלם ובמקומה תקום פלסטין!!  כל פעולתם היא לפגוע בישראל, בנסיעותיהם לחו"ל בהופעותיהם בחו"ל בכל מעשיהם הם זורעים איבה, שבסוף תתבטא בדם רב.   יש לפעול להפרדה מיד בינינו ובין הפלסטינים, גם ללא הסכם אתם, שמעבר לו אנחנו לא בונים והם לא יעברו ללא רשות.  התקוות שמנהיגים יהודים תולים שמא יום אחד נהיה כמו אחים הם חלומות באספמיה.  הדרך הטובה והרחמנית ביותר לשני העמים היא זו ששני העמים הטורקי והיווני בחרו, הפרדה פיזית בין שני העמים מהר ככל האפשר.   הם עם אחר עם תקוות משלהם, עתיד משלהם, דת אחרת ושנאה עמוקה לעם ישראל וכל דבר עברי.   הם לא נשמעים לחוקי המדינה, לא מכבדים חוקיה ולא הימנונה, לא משלמים מסי אמת ובאים בדרישות שאנו צריכים להחזיק אותם כלכלית גם מבלי שהם מתאמצים לתרום למדינה. הם די מזכירים אחינו החרדים שלא מכירים במדינה.  הערבים לא מכירים במדינת העברים ומוכנים לעשות הכל כדי לפגוע בה גם על חשבון שקרים שחורים.  לי נדמה הדרך הרחמנית, הצודקת והאמתית ביותר לשני העמים להיפרד עם גבול ביניהם.  הערבים יכולים ללכת לפלסטין וגם לארץ אחות כמו ירדן ולא להישאר בינינו ולקוות כל הזמן להרס המדינה והיעלמותה כדי שפלסטין תירש אותה.  יש ללכת בדרך הזאת מוקדם ככל האפשר.  יש להכין חוקים להעברה מסודרת עם רכושם זו הדרך הטובה והגיונית ביותר להם ולנו בעתיד הנראה לעין. 

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום רביעי, 10/2/16, 12:48

        גם מלכים היו זקוקים לממשלות ועוזרים, בנימין נתניהו כנראה הוא סופר-מן  ומנהל בעצמו חמישה משרדים בממשלה כולל משרד החוץ שהוא כל כך חשוב בימים טרופים אלה.  מוזר שהוא לא קולט החולניות של המצב.  לא יכול להיות שיש לנו משרדים ללא שרים!    אני משוכנע שבלבו  הוא מצפה שיצחק הרצוג יכנס לממשלה.  גם אני חושב שהוא חייב להיכנס דדבר שיתרום שיווי משקל הגיוני בממשלה וייתן הזדמנות להרצוג להראות את עצמו כמבצע.   המצב לא נעים ולא רצוי. 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שלישי, 9/2/16, 19:04

         רצוי מאוד לדייק בקשר לכיבוש.  קודם הערבים מדברים על כיבוש של כל ארץ ישראל שהם מחשבים לאדמה ערבית קדושה!!!   האמת חייבת להיאמר,  ישראל כבשה את יהודה ושומרון מידיי הירדנים במלחמת ששת הימים.  באותם הימים לא התקיימו פלסטינים ולא היו להם אדמות.  האדמה הכבושה על ידיי ירדן הייתה אדמת ישראל ההיסטורית אשר נלקחו במלחמת הגנה צודקת על חיים ומוות.   ערפאת הוא אשר יצר המושג של ערבים פלסטינים בצורה מחוכמת ביותר ויצר בכך רושם כאילו היי פעם התקיימה המדינה עצמאית ששמה פלסטינה.   האירופאים מאמינים שישראל נבנתה על אדמת מדינה ערבית פלסטינה ומסרבים להיזכר שפה שלטו הבריטים והאזור של ישאל, אדמת האבות, היו האדמות של הדומיניון הבריטי שנקרא פלסטינה.  במלחמת ששת הימים ישראל יצא למלחמת הגנה נגד מצרים, סוריה וירדן ומירדן היא לקחה שטחי יהודה ושומרון, כאשר פלסטינים לא היו מנמצא.  

            כעת העולם חושב שישראל כבשה אדמה פלסטינית וזה כמובן איננו נכון, אלא אדמה היסטורית יהודית שנכבשה על ידיי הירדנים והערבים שכבשו והתגוררו בדומיניון הבריטי ששלט על אדמות ישרשאל ההיסטורית ונקראה פלסטינה על ידי הרומאים.  הנושא של יהודה ושומרון איננו פשוט.  הקווים של שישים ושבע הם של הפסקת אש ומעולם לא היו גבולות מוכרים וקבועים לכן כאשר באים לדבר על גבולות יש לדון עליהם עם הירדנים וגם עם הערבים שמכנים עצמם פלסטינים כאשר להם אין כל קשר עם הפלשתים שמוזכרים בתנ"ך.  ישראל לא חייבת דבר לפלסטינים.  היא דחקה צבאות ירדן מעבר לגבול של ארץ ישראל המערבית, כאשר הם שמרו על חלק מאדמת ארץ ישראל ההיסטורית לעצמם.   אלה פרטים חשובים מאוד כאשר באים להידבר עם הערבים המכנים עצמם פלסטינים.

         דרג את התוכן:
          5 תגובות   יום שישי , 5/2/16, 14:58

          השמאל של הסופרים, משוררים, זמרים ושחקנים הוא מוזר!  יש עמידת פנים פרוגרסיבית לא טהורה.  הם נגד הכיבוש?!   הסינים כבשו את מונגוליה, האנגלים יצאו לכבוש את אירלנד, הרוסים יצאו לכבוש חלק מאוקראינה, האם ישראל יצא לכבוש את הגדה המערבית, יהודה ושומרון?  האם מישהו מהשמאל יכול להסביר לי במצח נחושה שעם ישראל יצא לכבוש את הגדה?  וודאי שלא, ישראל כבשה את הגדה במלחמה צודקת של הגנה עצמית.   האם אפשר לצאת מהגדה ללא הסכם?  האם למען הפסקת הכיבוש אנחנו צריכים לקבל ארבע מילון פליטים ערבים?  זה חלק מההסכם שאבו מזן דורש.  האם אם השמאל  שומע המהות של הכיבוש בעיניי הערבים?  הם מדברים על כיבוש מהנהר ועד לים.  לא  השמאל לא שומע ולא רואה, הוא רוצה להגיע לשלום בכל מחיר!  מה המחיר שהשמאל מוכן לשלם עבור השלום בינינו והערבים?  הם לא אומרים!  הם רוצים שלום לא אומרים מה הם מוכנים לתת עבורו?  האם להחזיר כל השטחים כולל ירושלים המזרחית והר הבית?  כולל ארבעה מילון ערבים נכנסים בישראל!  

             אבו מזן לא מוכן לוותר על הארבע מיליון כי יודע שישראל לא יכולה לבלוע כמות כזאת.  אבל הוא יודע ומקווה בכל לבו שהמערב המתעורר ילחץ על ישראל ויכריח אותה לוותר על האדמות ביהודה ושומרון ללא שלום וללא הכרה במדינת היהודים ושמירת העוינות כלפיה עם כל המשתמע מכך.  השמאל מנפנף ססמאות של שלום, של הכרה הדדית, של יחסיי אימון ושלים עם יחסיי שכנות טובים, אבל הם לא שאלו את השכנים הערבים, הם מקווים שכך יהיה.  אחרי מלחמת השחרור היה הסכם הפסקת אש וחופש כניסה לכותל המערבי, מה נשאר מהסכם זה?  היו שלוש עשרה פעולות איבה עקובים בדם.  הערבים ישתמשו בשירות הטוב של השמאל לקבל את מה שהם דורשים ואחרי זה יעשו את שהם רוצים, לחסל מדינת ישראל כישות מדינית.   המערב לא ינקוף אצבע לסייע לנו או ליישב החריגות שיופיעו בהסכמים.

             המשאל נרתם בארגונים שונים כמו שוברים שתיקה וצלם, שהם ארגונים הפועלים למען הערבים ומכפישים שמנו בעולם, בכוונה לסייע לשלום.  הם לא מרגישים התרמית הגדולה או שעוצמים  עיניים.   לא הייתי מעלה על הדעת שאומנים בולגרים יעבדו נגד עמם בצורה בוטה כזאת.   השמאלנים מאמינים, אני מניח בלב שלם, שהם עובדים למען המדינה וטובתה, אבל הם לא רואים האמת הגדולה המוסתרת היטב מאחורי המעשים של הערבים שהם מומחים בהסוואה וחותרים ללא לאות למטרתם והיא חיסול מדינת ישראל.  גם החרם באירופה הוא לאותה המטרה והסופרים והשמאל לא יוצאים נגדו, הם שותקים.  ברור שהחרם נגד יהודה ושומרון ייעתק על ישראל כולה, אירופה לא מגיבה.  לא שומעים קולות מצד השלטונות או התנגדות של אנשי רוח.   לא אכפת להם מישראל וודאי לא מהיהודים.  רק לשמאל שלנו אכפת מהערבים שהם אויב אכזר ולא משלים עם קיומנו או עם נוכחותנו באזור.  מהניסיון שהצטבר במשך השנים שלום עם הערבים יש לעשות עקב בצד אגודל, לאט ועם הרבה שיקול דעת . 

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שלישי, 2/2/16, 12:41

           הפטורים של איילת זורר מ- "גולבקי"  היא מכה לחברת גולברי.  גב. זורר היא לא רק יפה מהממת ושחקנית מעולה היא גם אישה בשלה במלוא יופייה.  היא מייצגת רוב הנשים החיים בעולם.  אסתי גינזבור כבודה במקומו מונח אבל היא באופן יחסי תינוקת ואין אישה שיכולה להשוות עצמה עם מידותיה או מראה.  כאשר זורר היא דוגמה של אישה במלוא אונה, יופייה, ופריחתה.  רוב הנשים בעולם החיים כיום הם מביטים אליה כדוגמה ולא אל אסדתי גינזבור, אשר מייצגת אידאל בלי מושג, כאש גב. זורר מייצגת אישה יפה מאוד בגיל הפריחה היפה שבה שואפות רוב הנשים להימצא במשך העשרים שנה משלושים פלוס לחמישים פלוס.  הקצבות אינן מאפיינות רוב הנשים.  אין ספק בלבי חברת גולברי טעתה קשות משחרורה של גב.  זורר כמייצגת רב הנשים המתעניינות באופנה ולובשות בגדים על גופות אחרי לידות ואחרי גיל הטיפש-עשרה.   לדעתי חברת גולברי עשתה טעות חייה, כי על ידיי מייצגות צעירות הם עושים טרור בלתי מושג של הנשים בגיל הממוצע, אותן אסתי גינזבורג לא מייצגת.   גב.  זורר היא הדוגמה האידיאליט לאישה בעלת משפחה, שהן הרב המעוניין באופנה, אליה אפשר להתקרב, כאשר בגיל אחרי לידה אסתי גינזבור היא דוגמה שלא ניתן להתקרב אליה,  כאשר איילת זורר היא דוגמה שאפשר לחקותה.     

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שני, 1/2/16, 18:23

            שר החוץ הצרפתי רוצה להשאיר חותם אחרי לכתו מהפוליטיקה.  מעניין שהוא חייב לפתור בעיית העברים ערבים מבלי להבין הבעיה עצמה.  הצרפתי לא שומע הקולות אשר עולים משורות הערבים.  הוא לא מבינים ערבית.  גם ח"כ גל און לא שומעת טוב כאשר הם מדברים על כיבוש הם לא שומעים מה באמת הערבים אומרים על הכיבוש- מהנהר ועד הים.  הצרפתים וגם באן קיי מון מדברים על אכזריות הכיבוש, הם חושב על כיבוש היפנים בקוראה או במקומות בהם היו.  היפנים יצאו לכבוש אנחנו לא כבשנו אלא הותקפנו והגנו על עצמנו ודחפנו אותם מעלינו.  לו לא הצלחנו לא היינו מדברים היום על ישראל ולא על כיבוש.  כדי להפסיק כיבוש צריכים לדבר שני הצדדים, הערבים מסרבים לדבר.  הם רוצים גבולות שישים ושבע, אבל שוכחים שהגבולות האלה היו קווי הפסקת אש ולא גבולות מוסכמות.  ארבע עשרה פעם התנכלו לנו והעולם שתק ועכשיו אחרי שהערבים לא רוצים לדבר האירופאים באים להסדיר את המצב?!   הם למעשה דוחקים בערבים לא לדבר אתנו כי הם האירופאים יסדרו העניינים!    הערבים לא מוכנים להכיר בישראל, לא מוכנים לעשות אתה שלום והם מוכנים לקבל האדמה שהיא נלקחה על ידם כשנכנסו לדומיניון האנגלי, כבשו אדמת ישראל, בסגירת העיניים של האנגלים!  האנגלים הכריזו על שלושה ספרים לבנים נגד היהודים!!   כעת הם הצרפתי רוצים לסדר עניינים במזרח הקרוב, הצרפתים שמכרו יהודיהם לגרמנים להרגם במחנות המוות בכסף!!  הם באים לסדר את העניינים במזרח הקרוב, מגוחך!!  הם הצרפתים יודעים שאין סיכוי מבלי שהערבים יכירו בישראל ויעשו שלום, ויוותרו על ירושלים.  הערבים רוצים את העיר שהכי קשורה לעם ישראל לעצמם וגם הר הבית!!  שר החוץ הצרפתי צריך ללמוד היסטוריה וגם ההיסטוריה של ההתנגשות העברים והערבים לפני שבא לעשות צעדים בביצה המזרח תיכונית.  

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שני, 1/2/16, 18:05

             כאשר העם היה בגולה אולי קיומה של תנועת החסידות הייתה חשובה למען שמירת תורת ישראל והיהדות בעולם.  היום כאשר יש מדינה (שהם שוללים ולא מכירים בקיומה ולא תומכים בשגשוגה) החסידות נשאית כמעמסה בלתי נסבלת.  העם שב לארצו מתחיל לבנותה והנה ישנה קבוצה אשר ממשיכה בעקשנות לחיות בגולה, לחוש בגולה ולהתנהג כאילו נמצאת בגולה!!  לא היה אכפת לי לו הם לא הפכו למעמסה בלתי נסבלת על גבה של המדינה.  אנשים בריאים בגופם ובנפשם ממשיכים להרגיש כמו בגולה וממשיכים בעקשנות להתמסר בלימוד גמרא ושוללים כל מאמץ להתפרנס ולהשתלב במאמץ הכללי לבנות את המדינה ולהגן עליה, כמקום מקלט היחידי עבור עם ישראל בעולם.  הם טוענים שהלימודים שלהם שומרים על המדינה יותר מאשר הצבא והמאמץ של העם להגן על עצמו.  כמובן אלה טענות ריקות מתוכן.  אני לומד גברא מתוך סקרנות אינטלקטואלית ואני מעיד יש הרבה פטפוטים חסרי חשיבות ותולעת.  יש הרבה קשקושים חסרי עניין.  הלומדים לומדים רק עבור עצמם!  זה וודאי לא שומר על העם ולא מסייע לו בכלום.  יש פילסופים על התייחסות לשור, קרן, שן  ואש.  הרי מה ההתייחסות הזאת מלמדת על יהדות.  הפסקאות הם אולי חשובים ללומדי חוק ומשפט, אבל מה להם ולאברכים שלא יעשו שימוש מהנלמד לעולם.  הם לא הולכים להשתמש בידיעות שלהם למען משהו, למען רווחת העם או לימוד אנשים אחרים, זה לימוד אגואיסטי סגור לאדם עצמו.  אין בחינות, אין תשאולים ואין ניתוח התוצאות של הלימוד הזה.  אולי כל הלומדים הם חסרי הבנה לכתוב?   האם הכתוב שנלמד הובן, ומה המסכנה של הנלמד למען הכלל?

                עצם העובדה שאין בחינות מי יודע עד כמה התלמידים קלטו, מה הם מבינים, מה המסכנות מאת שהם למדו?  אין בקרה ואין מודד, למעש הלימוד הוא ריק למאן מה?  רק לתועלת היחיד?  זה בזבוז כוח אדם וכוח שכלי שאין ממנו תועלת לכלל.  לדעתי הגיעה השעה לעשות ביקורת על הלימוד הגמרא, לשקול מה יוצא למדינה ולעם מהלימודים העקרים האלה.   כמובן יגידו לי זה מחדד את השכל, מקבל אבל למה משמש השכל המחודד?  איש לא משתמש בזה אלה לתועלת האישית שאיש לא יודע מה היא?  כיום האברכים מקבלים מעל שמונה מיליארד שקל לטחון מים!   האם לכסף הזה אין מקום טוב יותר?  בתי החולים זועקים ליותר ממון ואין משיב.  בתי הספר צריכים כסף והם הולכים ללימוד סתמי!   

                אני בטוח שהרבים שיקראו הפסקה הזאת יבואו בטענה שהיא לא צודקת אני אומר זאת כבר.  אם רוצים ללמוד בבקשה אחרי עבודה, אם צריך ללמוד בבקשה כמות קטנה יותר למשל ארבע מאוד, כמו שבן גוריון רצה.  האברכים כיום הם אוכלוסייה שלמה של קמה אלפים אם לא יותר.  אני לא מרגיש כל חובה לפרנס אותם.  מה התועלת שהם מביאים לי כפרט בכלל שנקרא עם ישראל.  מה הם משיבים לעם שתומך בהם כל הזמן, כלום אחד גדול.  ועוד הם לוחמים נגד העם, באים בטענה שהעם לא מספיק דתי, ולא הולך לבוש כמוהם!  הם מתקוממים ושורפים פחי אשפה, זורקים אבנים, מקללים והכל כי הם לומדים גמרא ואני האדם הפשוט עובד לפרנסתי ומשלם מסים ומגדל ילדי בכוחות עצמי. 

                מדוע אני צריך לפרנס אותם?  מה הם תורמים לעם ישראל כתשלום למאמץ לפרנס אותם?  הם באים וצועקים ודורשים ולוחמים ונושכים היד אשר מפרנסת אותם!  הגיעה השעה לעשות חושבים.  האם העם חייב לשלם מסים שמבוזבזים ללימוד לשם לימוד!!  לתמוך באנשים אשר מזלזלים במדינה ולא תורמים לה דבר, רק לוקחים ביד גסה!   אולי צריכים לחשוב על מרד מסים?  הכסף הזה בעיניי הוא בזבוז אחד גדול.  מה התועלת לעם ישראל שישנם אלפי אנשים שלומדים ולא עושים שוב דבר למענו.  לא מוכנים להירתם למענו בכלום!   זה חומר למחשבה.  חייבים לחשוב על גודל המסה הזאת של אנשים לא עובדים אשר דורשים ולא נותנים דבר בתמורה!

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין