כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 3/2016

  0 תגובות   יום חמישי, 31/3/16, 09:59

  האמונה שהכל נתלים בה שתי מדינות לשני עמים היא חלום באספמיה.  אין כל סיכוי לבנות מדינה פלסטינית.  זו ישות החיה על נדבות ולא יוזמת כלכלה עצמאית ולא תשתיות של מדינה נורמלית.  הכלכלה שלהם קשורה לכלכלת ישראל.  הם עובדים אצלנו, וחיים על חשבון העבודה שמקבלים פה.  אני לא יכול לשלול תרומתם לכלכלת ישראל, הם וודאי מסייעים.  במשוואה הזאת חייבים להכניס גם את ירדן.  הקשר המדיני חייב להיות עם ירדן כמדינת אם שאליה הם יהיו קשורים מבחינה פוליטית ומבחינה כלכלית יהיה להם קשר אתנו ועם ירדן גם יחד.  אין סיכוי שישראל תסכים לקבל פליטים ערבים בגבולותיה.  הסכמה כזאת תביא לחיסולה של מדינת היהודים.  אני בדעה שהערבים מהארץ גם צריכים להתפנות למדינה ערבית.  הם לעולם לא יהיו ישראלים, לעוללם לא ירגישו בבית בישראל, לעולם לא יהיו נאמנים למדינה ויחפשו כל דרך לפגוע בה.  הם חומר רע למדינת היהודים.  ההפרדה תעשה בעזרתה של ירדן אם היא רוצה וגם אם היא לא רוצה, אין דרך אחרת.   נכון שמלך חוסין נייר חוצנו מהם, אבל עם כל רצונם להיות עצמאיים הם לא יכולים כי אינם מנסים לבנות מדינה נורמלית כמו מסודות שלטון, תשתיות וכלכלה עצמאית יוצרת.  מדינה לא יכולה להתקיים על "שנור"  לאורך זמן.   בסוף הם יפלו לידיהם של חמס או דאעש ויהפכו למרכז טרור נגדנו ונגד כל המזרח הקרוב.  ההתקשרות עם ירדן תתן להם אבן עוגן עליה יכלו לסמוך.   כלכלית ירדן תצטרך לקבל תמיכה כספית לא קטנה כדי לאזן תקציבה.  האנשים אשר מנסים לנהל חיי הפלסטינים לא עושים זאת כלל.  הם לא משקעים בפיתוח המדינה לכן הנוער לא רואה עתיד ומיואש.  הרעיון הזה יש למכור לאמריקאים וגם לאירופיים אשר לא מתעניינים בגורל העתיד, אלא פתרון לשעה.   עבורנו יכול להיות פתרון נוח יותר מאשר מדינה ערבית תלויה בכלכלת ישראל שהיא לא מדינה אלא ישות מתקיימת ומבקשת נדבות.

     האירופאים  וגם האמריקאים לא רואים העתיד השחור, אלא אמצעי שלבסוף יביא לחיסול מדינת העברים.  היום עמדת מדינת ישראל בעולם הוא בדיוק כמו היהודי במדינות הגולה.   אנחנו הסיבה לכל הצרות בעולם.  וכל האנטישמים כמו הסנטור ליהיי שהביא חוק לעצירת סיוע לישראל כי היא פוגעת בזכויות האזרח של פלסטינים, מתעלם מהרציחות של יהודים, התנהגות אנטישמית טהורה.   הוא דואג לזכויות של הפלסטינים, כאשר הזכויות של העברים לא חשובים!   

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שני, 28/3/16, 17:43

   בי-די-אס הם תנועה נאצית אשר משתמשת בשקרים ובדותות כדי להכפיש שמה של ישראל.  היא צומחת על האנטישמיות של אירופה ומתפשטת כמו אש בשדה קוצים.  אין להקל ראש.  הם ממפיצים בדותות כמו הנאצים, משתמשים בכוח הזרוע כדי להפיץ רעיונותיהם וכל אשר מתנגד להם הם מרביצים.  יהודים אינטלקטואלים משתפים פעולה אתם כאשר לא יודעים שמחר ישראל המדינה היחידה של עם היהודי עברי תציל אותם מחיסול.   כל האינטלקטואלים, ליברלים, פרוגרסיבים ושמאלנים מתייחסים לישראל כמו הייתה אפריקה הדרומית.  פה אין אפרטהיט לערבים ולא לאף אחד.  הערבים ברצונם ובתקוותם להרוס מדינת ישראל ולהחליף אותה במדינה כמו אבודבי מתנגדים להשתלב במרקם המדינה.  הם רוצים להיות ערבים במדינה ערבית לכן הגיעה השעה שהם יעזבו את הארץ וילכו למדינות מהם הם הגיעו.  הערבים ביוזמתן כבשו הדומיניון האנגלי פלסטינה כאשר הבירטים אשר הכריזו שיבנו בית לאומי לעם ישראל לא התנגדו, סגרו עיניים, כך הערבים כבשו גם האדמה שהגיעה לעם ישראל במלואה.    בנימין נתניהו חייב לעצמו לשים גבול מעבר לגושים ההתנחלויות שמעבר לו לא יבנו התנחלויות זה חשוב.   כל אחד עם עיניים בראש חייב לראות שבי-די-אס הוא נאצי התנהגותו, האנשים לא טורחים לבדוק האמיתות ומאמינים לשקרים ומקבלים אותם בסוף כאמת צרופה.  הבי-די-אס משקר כמו הנאצים, מרביץ כמוך הנאצים, רוצה להרוג היהודים כמו הנאצים והעולם בעיקר אירופה שותקת.  היא שכחה מה שהיה רק לפני ששים שנה.   חייבים לבקש ממדינות ידידותיות לחוקק חוקים נגד הבי-די-אס כמו נגד תנוע נאצים חדשה.  הם דוגלים בהרג יהודים על ידיי חיסול המדינה לשלוח שמונה מיליון יהודים למשרפות.   הם רוצים מדינה אחת מהים ולנהר בשלטון  ערבי כאר היהודים יהיו מיעוט  נסבל כאשר השליטים יכלו לעשות פוגרומים כאשר יחפצו.  תתעוררו החרם הוא חיסול  מדינת ישראל העולם האנטישמי שותק שותק.    

   דרג את התוכן:
    2 תגובות   יום ראשון, 27/3/16, 17:48

    עצוב לשמוע הוויכוח שמשתלח על החייל היורה.  שר הביטחון משתמש בסופרלטיווים מוזרים לא לפגוע לשלטון החוק ולא לפגוע בכוח ההגנה וכו',  הוא ראשון פגע בחוק כאשר קבע שהחיל עבר עברה "נוראה".  האיש חרץ גורל החייל בטרם משפט!  גם הרמטכ"ל שעסוק מאז התמנה לתפקידו הרם יותר בקוד האתי מאשר בהכנת הצבא להילחם.  העם נהרג ברחובות והוא מדבר על קוד אתי??  צריך שיהיה ברור לכל וגם למחבלים אשר באים לרצוח יהודים, לא ישובו לביתם.  הכוונה היא לא שיכלא אלא שייהרגו.  מחבל אשר פוגע אין להשאיר אותו בחיים.  המחבלים חייבים להבין בהגיעם להרוג הם ימותו.  חייבים לחוקק חוק כמו פעם לפירטים, אשר נהרגו מיד בהיתפסם ללא משפט.  המחבלים צריכים להרוג  ללא משפט, זה חייב להיות ברור למחבלים, לשר הביטחון ולרמטכ"ל .  החייל שנשלח איננו איש מקצוע, אלא תלמיד שרק אתמול יצא מספסל הלימודים.  שהוא מתוח ופוחד להיפגע והוא מגן על עם ישראל יותר מהרמטכ"ל הדואג לקוד האתי ולא על חיילים.   כן אדוני הרמטכ"ל  יש להוריק את המחסנית ולהרוג הבא להרגני.  גם ילדים יש להרוג הם מקבלים הטפה השכם וערב להרוג יהודים, אדם כזה לא ניתן לתיקון לכן יש לחסל אותו לתמיד.  אני לא הגעתי פה לארץ כדי להירצח על ידי ערבי נאצי, אשר  לומד שיהודים צריכים לרצוח.   אני מבין מה עושים הרציחות האלה לעם ישראל אשר מאבד ייחודיותו של רחמנות ואנושיות, אבל אנחנו נמצאים במלחמה חסר בינה, חסרת רחמים וחסרת כיוון, הכיוון המוצהר הוא סילוק היהודים והאזור והרס מדינת ישראל, שהוא רעיון פשיסטי נאצי, שהערבים אמצו ללבם.  אין לתת להם התענוג הזה.  הרי כל אשר מתרחש באזור הזה הערבים מטילים עלינו אבל הם האשרמים ראשיים.  לו קיבלו מדינת ישראל ולא פתחו מלחמת חרמה  נגדה לא היו מתרחשים כל הסיבוכים אשר הגיעו בעקבותיה.   במלחמה הזאת יצליחו אלה שיש להם עצבים עבים וזה לא מקבלים ברחמנות.  אם נהרוג כל המחבלים הבאים אלינו להרוג יתחילו לחשוב שאולי צריכי לשנות מדיניות.  הסכינאות היא מדיניות אלימה, לכן יש לתת לה תשובה לא מהוססת של הרמטכ"ל אל של החייל היורה, מחבל חוזר לביתו בקופסה ללא רחמנות וללא התחשבות, גם קטינים, כי אם הם מספיק גדולים להרוג הם מספיק גדולים למות.  השמועות נגד הרס הבתים הם רעים ומורעלים לפגוע בחוסם העם, יש להרוס בתים ולא לתת להם לבנות יותר והמשפחה לגרש לישוב אחר וגם שם להשאיר ללא בית.   קוד האתי לא קיים במלחמת גרילה, הם הורגים ילדים זקנים וסתם אזרחים שרוצים לחיות לכן אין רחמנות ואין חמלה, התשובה היא וחייב להיות מוות.  

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 25/3/16, 11:42

     טעות גדולה היא לדבר על קוד האטי במלחמה נגד הטרור.  הטרוריסטים הם אנשים חדורי הכרה משוכנעים בצדקתם ובאים להרוג אזרחים.  הם לא נסוגו מלהרוג משפחה שלמה עם שלושת הילדים בישוב יהודי עברי, כאשר הילד הקטן הוא מספר חודשים!  אלה לא חיילים הנשלחים בפקודת מוסדות נבחרים למלחמה ולוחמים מול חיילים חמושים היודעים לירות ולהרוג.   אנשי הטרור הם באים להרוג אזרחים שלווים שלא מצפים להיהרג בהולכם למכולת.  נניח שהחייל השלים הרג של טרוריסט חייל יכול לטעות כמו כל אדם במקצוע אחר.  לא מעמידים לקיר אדם ששרף לחם ולא הוציא אותו בזמן מהתנור.  פתאום האיש המוביל צבא רוצה שהחיילים הלוחמים נגד הטרור יהפכו קדושים, ישו...יים  להפוך הלחי השנייה.   הסערה בכוס מים זו התעוררה ביוזמן הרמטכ"ל ושר הביטחון.   קוד האטי איננו תקף כאשר לוחמים מול טרור חסר רחמים.  כל טרוריסט הנמצא מול הקנה חייב למות, אסור שישוב לביתו.  איש החדור הכרה שהוא חייב להרוג יהודים גם אחרי השחרור ימשיך להרוג.  כבר נוכחנו וראינו דוגמאות כאלה.   אם החייל חשד שהמחבל מסתיר חגורת נפץ טוב עשה שהרגו.  עדיף חייל שטעה מאש חייל מת.   הברבורים חסרי הבינה האלה , נראים מבחוץ מלאי מוסר ורחמנות, אבל מסרסים את החייל.   מחר החייל יאחר לירות וייהרג.   בגלל הדיבורים האלה חיליים ייהרגו.   העיתונאים "צלם" צריכים למצוא דרך אחרת לטפל בהם הם מסלפים ומוצאים דיבתנו רעה.   איננו רואה בדברי ברמטכ"ל העלית  המוסר בצהל אלא סירוס מסוכן שאנו נראה אותו די מהר.  אני מקווה שלא אהיה צודק.  הרמטכ"ל הזה עסוק מדי במראה של חיילים צהל  מאשר בעבודה טובה ויסודית שהאזרחים במדינה הזאת מצפים.  הצבא לא קיים כדי לרחם ולטפל במחבלים אלא להרוג אותם.   נפנוף החוזר עם המוסר במלחמה וקוד האטי  אולי הרמטכ"ל רוצה להיראות טוב בחוץ אבל פה בארץ המעשה הזה מעלה שאלות קשות ואפילו מפחידות.  האם הוא מוביל צבא שמלמדים להרוג האויב הבא מולו או לבדוק קודם בציציותיו ואחרי זה לבקשו להרים ידיים ואם לא עושה כך לחסל אותו!!  צבא לוחם מזה לא יצא.   הרמטכ"ל  יבנה צבא מוסרי אבל חיילים מהססים שיאחרו לירות ויהרגו.   כך נראה  מהצד שלנו ונשלם על כך בדם.

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שלישי, 22/3/16, 18:35

      השנאה ליהודים העברים היא לא מובנת וגם דוחה.   היא הביאה השואה עלינו וגם כעת העמים הנוצרים "הנאורים"  ממלאים פיהם מים בדיוק כמו בימיו של היטלר והמעשים הנוראים שעשה נגד העברים בארצו.   החרם איננו גחמה פשוטה היא מעשה שפוגע כלכלית בישראל.  המנהיגים צדקו כאשר הזהירו שהחרם נגד ההתנחלויות יעבור על ישראל וזה מה שקורה היום.  כבר לא מדברים להחרים תוצרת מההתנחלויות אלא את ישראל והעולם שותק.  עובדה הנשיא אובמה התנגד להפעיל החוק נגד חרם על מדינה חברה שמופעל נגד ישראל?!  התשובה עבורי היא ברורה האיש שונא ישראל, אולי סובל נוכחותה וקיומה בחוסר בררה ועושה הכל כדי לפגוע בנו בדרכים שקטות.  הצרפתים והגרמנים לא מרימים קול נגד החרם, אלא מעודדים אותו ומדברים נגד ההתנחלויות.  איך הגענו למצב הזה?   עם המותקף, עבר שואה פתאום הפך בן לילה למוקצה!  הכל דיברו על "מדוע שתקנו?"  ומה קורה עכשיו יש חרם קשה הפוגע כלכלית וארצות בוכות בדמעות תנין סותמות את הפה ולא עושות דבר נגדו.   הם האשימו אותנו בקיום הטרור כעת הם בעצמם סובלים ממנו חזק ומתחילים להבין מה זה טרור ערבי חסר הבינה וההיגיון.  חלפו שבעים שנה מהשואה וכבר העולם רותח משנאת יהודים!  אני לא מבין מדוע.  הכל כרוך בצליבתו של ישו.  הואשמנו ללא עוול בידינו על ידיי יהודים (פאולוס מטרסוס)  וכל חג וכל תפילה מזכירים  האירוע הזה כמו קרה אתמול.  לנו אין מנגנון יעיל כזה להפיץ בשורת השואה, לכן אנשים מנסים לשכוח (הגרמניים)  ולהשכיח (גרמנים וצרפתים).  הם לא למדו שמה שמציק ליהודים בסוף נופל עליהם באלף מונים.  הטרור שרואים באירופה הוא רק קצה של קרחון אדיר.   הוא ילך והתעצם ויכה בהם עד חרמה.   אני חושב הגיעה השעה לקבוע הגבול הרצוי לנו, גם ללא הכרזה ומעבר לו לא לבנות התנחלויות.  בצורה כזאת ניתן לערבים המכנים עצמם פלסטינים להיות לבדם, רק לפקוח עין בוחנת.   רצוי לעשות זאת למעננו.  זה אולי יקל עלינו הלחץ הכבד.            

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שלישי, 22/3/16, 18:14

       אני כבר בטוח שעתידנו יקבע על ידיי החרדים.  הפרו ורבו שלהם יעיל ומביא תנובה רבה לא מתחשבת ביכולות כלכליות ולא בעתיד הילדים!   הסיפור של המקוואות הופך להיות מדד לכוחם בממשלה ובכלל החיים בפוליטיים שלנו.  אף שיועץ המשפטי של הממשלה קבע שהחוק למקוואות כמו שמוצע על ידי החרדים הח"כ גפני איננו חוקתי הח"כ גפני מתעקש להעביר החוק הזה בכנסת.  היום החרדים מתפארים שהם מסוגלים לקבל כל דבר אשר רצים מנתניהו כי הוא שבוי בידיהם.   אינני מתמצא בחשיבות המקוואות כאשר בכל בית היום יש מקלחת ואמבטיה, לא נתווכח על ענייניי דת  החשוב הוא העיקרון שהם לא מתחשבים בקבוצות וזרמים דתיים בעם ישראל ורוצים לכפות דעתם על כולם!   גם לנשים, לרפורמים וכן לקונסרבטבים מותר להתפלל ליד הכותל וגם להציב להם מקום מיוחד.   אני מאשים כל החילונים כמו הרצוג, יאיר לפיד ועוד שלא מושיטים יד לסייע.   יש יותר חילונים מאשר חרדים ובגלל הפירוד הרב לא יכולים להשפיע כמו שהדתיים משפיעים.  אי אפשר לבנות ממשלה ללא החרדים הם תמיד יהיו שם וישלטו עלינו.  שאלוהים ישמור עלינו.  

       דרג את התוכן:
        7 תגובות   יום שלישי, 22/3/16, 10:01

        כבר ברור שהקבוצה הזאת היא חתרנית.  שאלותיה של היו"ר דורשים בירור ובדיקה מעמיקה וגם להגיע להוציא אותם מחוץ לחוק.  שמעתי אותה,  מה זה חמישים שנה כיבוש!   האם עם ישראל יצא לכבוש את האדמות שמטבע הדברים שייכות לו, אבל מנסיבות שעה כבושות על ידיי הערבים.  בגב.  הזאת באה  ואומרת שהגיע השעה להיפרד, ניחא אבל איך עושים זאת, כאשר הם לא מכירים במדינת ישראל, לא מוכנים לעשות שלום עמה, ולא מוכנים להגיע לסוף הסכסוך.   לדבר קל לבצע קשה מאוד.  הגב.  הזאת מדברת שהגיע השעה לצאת משם!  אני מופתע היא נראית אינטליגנטית ופתאום אין הוצאת מסקנות ואין חשבון נפש.  יצאנו מעזה בגלל אותן המחשבות שהיא דוגלת בהם, מה קבלנו, טילים וטילים ומלחמות.

        האם הגב. הרודפת צדק וסוף "כיבוש"  רוצה שגם יהודה ושומרון יהפכו לבסיסי טרור שיפגעה בנו?  הערבים לא מוכנים להכיר בנו, לא מוכנים ביחסים הוגנים (ראה מצרים וירדן, יש שלום והעם עוין לנו) רק לידיעתה וגם לדיוויד גרוסמן העמים הערבים הם פשיסטים הם שונאים ישראל בגלל היותנו יהודים!

        האם היא מוכנה לקבל טילים כל יום מאזור הזה לשתק חיי האומה וחיי המסחר והחיים במדינה בכלל?  נדמה לי שהדיבורים שלה הם תאוריה חסרת בסיס.  אמירות בעל מה, להצטייר פרוגרסיבים ונאורים!  איש לא רוצה לשלוט על הערבים ביהודה ושומרון, הם שולטים עלינו יותר מאשר אנו בהם, כי אנחנו כל הזמן נזהרים מהם.  אנחנו לא הולכים להרוג, הם כן.  בצרפת שקבלה המוסלמים בידיים פתוחות כעת מקבלת "זרנוק"  בישבן.   הערבים חותכים העץ עליו הם יושבים.  הטרור רק ילך ויתגבר.   מה עשינו לחיזבללה שהוא כל הזמן מאיים עלינו?  מה עשינו לאירן שרוצה למחוק אותנו?  הגברת הנאורה לא נותנת תשובות, היא רוצה... גזוקט (כמו שאומרים ביידיש).  גם אני רוצה הרבה דברים ולא יוצא כלום.   הפעילות של שוברים שתיקה היא חתירה ביסודות המדינה, דבר מסוקן והרסני.  החברה האלה חייבים להישפט ולהכניס אותם לבית הסוהר.     

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שלישי, 22/3/16, 09:43

         עם ישראל בחר הממשלה המכהנת.  באמירה שהממשלה הזאת היא פשיסטית האיש החשוב אומר שעם ישראל הוא פשיסט!   לאדם אשר נולד בארץ המושגים האלה הם אוויר, מושג שאומרים.  לאלה שעלו ארצה המלים האלה מדברות ומכאיבות.  עם ישראל איננו פשיסט.  נוכחותנו ביהודה ושומרון הוא מתוך זכות של מולדת שנשדדה, ואילוצים של מלחמת השמד, למזלנו  ידנו הייתה על העליונה.  בנוגע ההתנחלויות אני לגמרי מסכים, יש לשים לעצמנו גבול שאין לעבור מעברו לו.   אני לא רוצה לראות מדינה דו לאומית, כי הערבים לעולם לא יהיו דמוקרטים.  דבר שני אני לא רוצה להיות בקשר קרוב אתם.   אני הולך  רחוק יותר וחושב שאין לנו עתיד במדינה בקיום הדוק ערבים ועברים.  אנחנו חייבים להיפרד לכן כמו בזמנו של מוסטפה אטאטורק יש להיפרד מהם.  הם חייבים לעזוב את הארץ והיהודים מעבר לקו שקבענו ישובו לארץ ותהיה הפרדה שלמה וסופית.  אנחנו שני עמים עיונים שאין סיכוי להשלים ביניהם לכן ההפרדה עם גבול הוא צו השעה.     

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום רביעי, 9/3/16, 13:54

          טירוף הרציחות של הערבים מתקרב לכישלון.  הטירוף מציג שהם אבדו כיוון וכעת נכנסים להרוג יהודים.  זה הרגע שהיהודים העברים צריכים "להשתגע".   כל אוחז נשק חייב להרוג ערבים צעירם אשר נראים חשודים בלי לבדוק תעודת זהות.  יש להתייחס אליו בשאלה, אם עונה ערבי יש מיד לירות על מנת להרוג.  אין לוודא האם נושא נשק ואם יש לו תעודת זהות, ברגע שמתברר שהוא ערבי צעיר יש לירות בראש, להיות בטוח שהוא מחוסל.  זאת יש לעשות לכל אורך הקו.  אין רחמנות במלחמה הזאת.  הערבים אבדו צלם ואין להם גבולות.  כל יהודי הוא מטרה לחיסול לכן מצדנו כל ערבי חייבים לחסל ולהרוס ביתו.  ההרס חייב לכלל מספר גדול של בתים.  לא לאפשר להם לבנות אותם יותר.  זו לא מלחמה לשם מלחמה, אלא לשם חיסול של עם ישראל באשר הוא.  גם האירניים אבדו צלם, הם רושמים על טיליהם ישראל צריכים למחוק!!   הגענו לתחתית ומפה רק יכולים לעלולת לא לרדת יותר.  העולם לא מתעניין מה מתרחש באזור הזה.  הוא עייף ורוצה לנוח.  הצרפתים מתעניינים ברושם שהם עושים לא יותר.   אובמה סופר הימים שנשארו לו בבית הלבן ואנחנו בגיהינום של רציחות.  המנהיגים הערבים מעודדים לכן אנחנו חייבם להגיב ביתר כוח וברצח רבים ככל האפשר.   ההתנהגות שלהם היא לא לכיוון השלמה ושלום אלא לחיסול עם ישראל.   אנחנו צריכים לענות בהרג כמה שאפשר יותר, כדי שיבינו שהדרך בה הם הולכים מסתיימת בחיסול גם של עצמם.   החוקים הם של מלחמה כל בכל, לכן הרחמנות חייבת להיות מונחת במחסן לדרישה חוזרת, כאשר המצב יהיה טוב יותר.   "כאשר עלטה גוברת בוקר בוקע."  אמרת האמרה לכן הבוקר יבוא עם אנחנו נתעשת ונגיב במו שצריך בכל הכלים העומדים לרשותנו.  

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שבת, 5/3/16, 11:47

           הופתעתי מאוד הספר שכתבתי לנוער ולמבוגרים גם יחד, נבחר כמועמד לפרס ספרות פנטסטית- גפן.  שמחתי מאוד.  השקעתי בו לא רק מחשבה אלא עבודה מאומצת.  אני מגיש להוצאה המשך הסדרה של יפתח.  כתבתי עוד שלושה שספרים אשר אני מקווה יתקבלו על ידיי ההוצאה:  יפתח ותופת האש, יפתח ומנהרות החול, ויפתח ותעלומות הר הקודש.  אני סקרן לדעת איך יתקבלו בקהל הרחב.      

           דרג את התוכן:

            פרופיל

            חייםחיימוף
            1. שלח הודעה
            2. אוף ליין
            3. אוף ליין