כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 4/2016

  1 תגובות   יום שני, 25/4/16, 13:27

  אני שומע התבטאות של ח"כ חנין זועבי, אשר מתעניינת יותר מה קורה בישות הפלסטינית מאשר המתרחש באץ והקשר עברים ערבים.   העוינות הערבים לבני ארצם העברים הולכת ומקצינה.   כמובן האבן המחלוקת הגדולה הר הבית.  עשרות פעמים אמרתי זאת דיין טעה טעות גדולה כאשר מסר הר הבית לוואקף הירדני.  הגיעה השעה לשנות פני השטח.  קודם להשיב הר הבית לידנו.  הוואקף רק מזיק ועושה צרות.  הר הבית צריך לשוב בידינו, כמו שמוטה גור שידר.   העוינות של ערבי ישראל גדלה ומתעצמת.  אין להם כל זיקה לישראל ולעם ישראל, הם רוצים להיות עצמאיים בארץ הזאת והיהודים יכולים לחיות אתם תחת שלטונם כאשר הם ידאגו לשמור מספרם קבוע (יעשו פוגרומים מעת לעת ויהרגו כדי לשמר מספר קבוע).  בכל אשר הולכים ההבדלים הדתיים, המסורת, היחסים הסוציאליים, יחסם לעבודה, בנייה למגורים (הם לא בונים לגובה חושבים שיש להם שטח כמו ארה"ב).  לי כצופה מן הצד ברור הזוגיות הזאת לא תחזיק מעמד זמן רב.  הערבים לא עושים כל צעד לקראת העברים להשתתף בבניית הארץ ולעבוד עבודה פרודוקטיבית, מחקרית ויצירתית, (אולי אני לא מספיק מעורה בהם) ולהגיע לפשרה בהר הבית.   יש שתי נקודות שחייבים למצוא פתרונם האחת הר הבית, היהודים חייבים להתפלל בהר כמו כל עם, ואז המהומות שקמות ימים לבקרים ייעלמו.   זאת משימה קשה אבל יש לחפש פתרון פוליטי.  הערבים חייבים לקלוט שהר הבית נמצא בטריטוריה עברית והוא שייך לעם היהודי יותר מאשר לכל עם אחר.   שנית המשך חייהם של ערביי ישראל בינינו.  כאשר הגעתי קבלתי אותם כמו שהעם הבולגרי קיבל קיומי ביניהם.   והנה מתברר שבעיניי הערבים אני זר לארץ שלי, והם האדונים והם הרוצים לשלוט ולא להיקלט בישראל.   ברור הדרך הזאת לא תימשך הרבה זמן.  הניגודים מתחדדים, הפתרון הרחמן ביותר שנראה בעיניי היא הפרדה ברורה וחדה ביניהם ובינינו.  היות וזו המדינה היחידה שהיא מדינה עברית הם חייבים להתחיל לחשוב לזוז מפה לארצות ערב, מדינות שיבינו אותם, אותה מנטליות, שפה ,דת והתנהגות.   מוסטפה כמאל אטאטורק הראה הדרך הטובה ביותר להגיע לשלום בין שני עמים עוינים (טורקים ויוונים)  הוא גירש את היוונים מטורקיה (שני מיליון)  וקיבל הטורקים לחזרה (כמה מאודת אלפים)  מאז יש שלום עם חשדנות, אבל יש גבול ויש טריטוריה וזה נשמר בקפידה.  זו הדרך היחידה הותרת בעיה קשה של שייכות עם לאדמה.  אז ח"כ חנין זועבי לא צריכה לנאום בנצרת ולדאוג לרמאללה אלא תדבר ברמאללה אל  עמה.  כאן היא כבר לא שייכת.  היא כבר שם במחשבתה ושאיפותיה.  לכן הדלת פתוחה.  חבל על בזבוז הזמן והמריבות, הדרך היא ברורה לגמרי, הערבים לא יכולים לחיות במדינה עברית, הם צריכים ללכת למדינה ערבית.         

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום ראשון, 24/4/16, 18:38

   פתאום ערדן השר לביטחון פנים עובר לתל אביב?!  מה הסיבה לנדידה הזאת?  מתברר שגם משרדים אחרים פוזלים לתל אביב.  האם ראש הממשלה מודע לנטייה הזאת?  היא מסוכנת וגורלית עבור עם ישראל ובירתו וגם עבור ההיסטוריה שלנו.  אם כבר רוצים לברוח מעיר המזרחית חלקו לכמה רבועים קטנים לא מקושרים ואתם יכולים להשיב לערבים רבוע אחד, אני מתנגד לכך בכל תוקף.  מעלה אדומים יש לבנותו בדחיפות.  ארה"ב יכולה להתנגד אבל היא לא מבינה מה יתרחש אם לא נהיה שם.  כל צעד עבורנו הוא גורלי וגורלי עבור שליטתנו בירושלים כולה.  את הר הבית בשום פנים ואופן אין להעביר לידיים ערביות, גם זה שדיין מסר להם את ה"וואתיקן"  הייתה טעות נוראה שאנחנו משלמים עליה כל יום.  יש לשאוף להשיב הגלגל לאחור ולהוציא את הוואקף מההר.   הוא אם כל הטומא.   ירושלים חייבת להיות מכותרת בישובים יהודיים.  היום אני משוכנע הערבים מנסים לכבוש את הארץ על ידיי בנייה בערים יהודיות (עפולה).  לראייתי אין בררה אנחנו חייבים להיפרד מהערבים החיים בינינו, אחרת לא תהיה לנו תקומה אמתית.   ערדן חייב להישאר בירושלים אפילו אם יצטרך לקום בארבע בבוקר כדי להגיע למשרדו.  אחרת הוא משדר רפיסות גם יותר מכך שהוא מוכן לוותר!!  האם ההתרשמות שלי נכונה? מר ערדן?   הערבים מביטים על ירושלים כאל עיר ערבית, כרגיל שוכחים שהיא נבנתה על ידיי מלך דוד לפני ארבעת אלפים שנה והיא ברית ישראל.   הממשלה שמרו על ירושלים, אם נפסיד אותה לא תהיה תקומה לעם ישאל גם בהיותנו פה בארץ. ללא ירושלים אין לנו ראש ובינה.    

   דרג את התוכן:
    7 תגובות   יום ראשון, 24/4/16, 13:16

    בעיית החייל היורה הפכה בעיה של העם כולו, נופחה מעבר לכל ייחס.   שני המנהיגים שר הביטחון והרמטכ"ל כאילו לא מבינים שהדבר נופח בגלל התבטאותו של שר הביטחון, אשר מעל גלי האתר הכריז שהחייל עשה מעשה שלא יעשה ושפט אותו לחומרה כבר בהתבטאות הראשונה, בלי בית משפט ובלי עורך דין.  כל הסערה התרחשה בגללו וזה הוא לא מבין וממשיך להתעקש על דברים חסרי חשיבות וכאשר מדברים נגדו השר, הוא מתרגם שתוקפים את צהל !!  הוא לא צהל, הוא שר הביטחון. הרמטכ"ל ממשיך עם המנטרה שלו הקוד האתי, אני מציע שהגיע העת להפסיק לפמפם את הנושא.  אנחנו לוחמם מול אויב לא מוסרי, אכזר הרוצה להרוג כל יהודי באשר הוא.  הם הרגו ילדים ותינוקות והעולם הצדיק זאת כי זו פעילות חוקית של עם לוחם לחירותו!   לא דובים ולא יער, הם לא צריכים ללחום על חרותם אלא לבוא בדברים עם ישראל על שלום והכרה הדדית.  לו הערבים היו עושים זאת הם היו מקבלים ומתקדמים הרבה יותר ממלחמה מתמדת בה נהרגים אזרחים שחייבים לשמור על קוד אתי ועם שלוחם על "חרותו"  המדומה אשר נוקט באמצעים לא אתיים וללא קוד כל שהוא.   הרמטכ"ל ממשיך לדבר על כך אנחנו צריכים לשמור על צלם אנוש.  "כאשר האיש מת לא כל כך חשוב הצלם אנוש"  אדוני הרמטכ"ל.  אני רוצה ומתפלל להגנה יעילה שבה הרוצחים לא יצאו לגמרי, שיהרגו על מנת לא ישובו יותר.  כעת אני למד שיש בית ספר במזרח ירושלים  ג'בל מוכרב שבו מהללים מחבלים ודוחפים התלמידים ללכת בדרכם, האם הרמטכ"ל שומע זאת?  והעירייה ולא הממשלה עושים משהו להפסיק ההסתה!!  שהוא בית ספר פרטי, אז מה בכך? זה מגוחך.   ובים השניא והטירוף הרמטכ"ל דואג לקוד האתי!!  לכן אנחנו עם מיוחד.  אני חושב שהוא צודק, אבל לא חייבים להתאבד כדי לשמור על קוד האתי.  כאשר מחבלים באים להרוג כל אחד מהם צריך למות, זה קוד האתי הנכון עבורנו.  המחבלים חייבים לדעת שהם יהיו מתים.   וכעת הרצח הנוסף החרם בעולם, זה ספורט של העולם, כמו שהנאציות בזמן היטלר.  החרם הוא הנציזם החדש והמטרה שלו חיסול מדינת ישראל, וכאשר היא מתגוננת אנחנו חייבי לשמור על קוד האתי!   מה שאני מצפה משר הביטחון והרמטכ"ל  שיכינו אותנו לקראת התנגשות אפשרית ובה חייבים להרוג את המחבלים.  זה קוד האתי הנכון "הבא להרגך השכם להורגו".   מעניין שהערבים לא חושבים על אתיקה אלא איך להרוג יותר יהודים, ובג'בל מוכבר מלמדים ילדים להיות שהידים.      

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 22/4/16, 12:13

     המלחמות הקשורות להר הבית הם תוצאה של רצון עם ישראל לעלות להר, המקום הקדוש עבורו מכל מקום אחר והנה משתלטים שם זרים הקובעים בכוח הזרוע שהמקום קדוש רק להם לאיסלם ולא מרשים ליהודים לעלות במקום.  לדעתי זאת צריך וחובה להסדיר עם מלך עבדאללה.  אם לא יסכים אנחנו יכולים להחזיר המצב כמו אחרי ששת הימים.  דבר אחד ברור השליטה חייבת לשוב לידיים עבריות והוואקף צריך להסתלק משם.  יש לקבוע ימים של עליה לערבים ולעברים וגם לקבוע מקומות בהם כל אחד מהעמים יתפלל בלא להפריע לעם השני.  המתפרע צריכים לגרשו מההר.   הנוסחה  "אל אקצה בסכנה"  צריכה להפסיק להתקיים.  הר הבית הוא חשוב לעברים קודם כל, לנוצרים שהם ענף של היהדות, והאיסלם שהם מושפעים מהיהדות.  לא יכול להיות שהר הבית חשוב לאיסלם ולנוצרות ולא לעברים, כאשר בית המקדש היה שם ושם התנהלו  חיי הדת של עם ישראל לדורותיו מעל אלף שנה.  זה צריכים לקחת בחשבון אם רוצים להשקיט את ההתפרצויות שתמיד מוסתות בגלל ההר הזה.  ברגע שיקבע שהיהודים עולים כחלק מהדת שלהם והתנגשויות יפסקו.  זה חייבים להגיע להסכם פוליטי כבר.  אסור לנו לוותר.  כל וויתור מצדנו לא מקרב הגאולה רק מרחיק אותה, הערבים לא מוכנים לשום פשרה לכן יש לקבוע הסדרים, גם בכוח הזרוע תנאים נאותי לעליית היהודים להר ואז ישקוט ההר והגואל יגיע.  

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 22/4/16, 12:00

      כותל המערבי הוא מקום היסטורי חשוב לעם ישראל בכללותו.  אין שום סיבה שחרדים ינהגו בו כאילו המקום הוא בית כנסת חרדי.  כל אדם שרוצה לעלות לשם יעלה ללא מורא ויתנהג כמו שהוא מרגיש.  לדעתי גם אנשים שאינם יהודים יכולים להגיע ולהתפלל בכותל, אם רצונם בכך.  זה צריך לומר לחרדים מהר ומיד, כי הכעס רותח ולא מתקבל על הדעת שדווקא  קבוצה טפילית תשלוט על מקום שהוחלט שהוא קדוש לכל עם ישראל באשר הוא ולא לחרדיים בלבד.  הממשלה צריכה לדאוג להסדיר זאת.    

      דרג את התוכן:
       1 תגובות   יום שישי , 22/4/16, 11:55

       פתאום ביום אזכרת חללי צהל אסור שישמע קול אישה!!?? האם שדרות מצמיחה מפלצת קוטלת? איך הדתיים משתלטים על חיי הציבור, כאשר אין חללים ביניהם, נשים כן נהרגו במלחמות ודורשים התנהגות שהיא רחוקה מהדמוקרטית, רחוקה משוויון, רחוקה מהגינות וסיכויים שווים לכל האנשים באשר הם.  המסקנה היא שהדתיים חייבים להבין שישנם יהודים חילונים אשר לא יהפכו חרדים לעולם והם חייבים להתחשב בהם.  אם לא נוח להם הם יכולים ללכת מההמון אבל בהחלט לא לדרוש שההמון ייכנע ויקבל התנאים שלהם ללא הרמת קול והתנגדות נמרצת.  כבר ברור לי מאוד, אין בררה אלא להפריד הדת מהמדינה וכל אדם יעשה הישר בעיניו מבחינה דתית.    

       לא מתקבל על הדעת שאנחנו החילונים נתנהג כמו החרדים שלא מוכנים להכיר שישנם יהודים שהם לא חרדים והם יהודים, שהם נרדפו על ידיי הנאצים ונהרגו במחנות ההשמדה.  הגזענות הזאת לא מקובלת עלינו.  אני מקווה שהדברים האלה יגיעו לאוזניי הממשלה והיא תדאג לשנות התנאים והמצב.  אנחנו מתקרבים למרי אזרחי.  אני לא מוכן לקבל דיקטטורה דתית.  אני הגעתי לארץ דמוקרטית חופשית וכך אני רוצה לראות אותה כל הימים.  כולנו זוכרים את ההתנהגות של הרב טיטלבאום ראש תנועת סטמר שסירב להעיד לטובת קסנר, כשהוא ניצל בעזרת אותה רכבת.  אדם כפוי טובה ושפל אשר ברח לארה"ב משאיר תלמידיו לתהפוכות הגורל.  

           אנחנו שומעים ימים לבקרים על ההתנהגות של דתיים אשר מסרבים לתת גט לנשותיהם ומשאירים אותן עגונות.  ממסד הרבנים חסר אונים נגד תופעות האלה.  הגיע השעה והגט יהיה בידיים של השופטים הרגילים בבית משפט חילוני.  אני לא מבין מדוע אנשים חרדים צריכים לנהל החיים שלי. שהם חושבים שייווצרו שני עמים שיהיה מה זה חשוב. הנאצים לא הבדילו בין יהודי חרדי ויהודי חילוני את כולם הרגו, אין שום סיבה שהחרדי יתנהג כאילו ערכו גדול יותר, כאשר הוא תלוי בכספי הכלל החילוני.  החרדים סך הכל לא עובדים, אני לומד גמרא ואני מעיד יש הרבה דברים שאין להם משקל עבור האיש ברחוב או ילדים נערים, אין להם כל חשיבות ומשקל.   הפלפול מעייף ולא מוסיף להבנת הנושא, כאשר הנושאים הנידונים הם חשובים להתרחשויות לפני אלפי שנים. הילדים החרדים חייבים ללמוד מקצועות ריאליים כדי להיכלל בקהל העובדים.

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שישי , 22/4/16, 11:33

        השבוע יצא הספר החדש שלי  "מסע השיבה הביתה"  הוצאת זמורה ביתן.  הסיפור רחב על עזיבת הגולה לפני מלחמת העולם השנייה ובאיה הביתה לארץ ישראל והשתרשות תוך התנגשויות עם הערבים.  הספר רחב יריעה.  אני מצפה לתגובות וביקורת שחשובים לי עד מאוד.  חיימוף ,  חג שמח לכל המכרים.   

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 20/4/16, 19:47

         20.04.16    שמעתי את מר שר  שרואיין  בתכניתו של מר ירון לונדון בשעה 1800 היום.  הוא הביא רעיונות מעניינים ודי הגיוניים.  המדיניות של הממשלה נראית לא ברורה ודי מסכנת את ישראל.  אני האזרח לא מעוניין ולא רוצה להחיות במדינה דו לאומית .  אני הולך עוד יותר רחוק, בגלל חוסר הרצון של ערביי ישראל להיקלט במדינה כישראלים לכל דבר וחושפים עוינות גדולה אני בדעה שהם צריכים ללכת למדינה שמתאימה להם יותר, מדינה ערבית כמו ירדן שהיא מדינה פלסטינית כמו הרשות הפלסטינית.    אני חושב שהערבים  בחשאי  מעוניינים במדינה דו לאומית כדי שהיהודים יאכילו אותם.  אני בהחלט מסכים עם מר שר שאנחנו חייבים להיפרד מהערבים המכנים עצמם פלסטינים החיים ברשות.  יהודים אשר יסרבו להתפנות כרצונם יכולים להישאר שם כמו אנו מקבלים הערבים החיים בינינו.  הממשלה צריכה להתעשת ולקבוע הגבולות שאנו רצים ולשים אותם כקו המפריד בינם ובינינו.  בקשר להר הבית הוא חייב להישאר אצלנו לעולם, כאשר לערבים יהיה מותר לעלות עליו להתפלל, לא כמו שהם עשו לנו אחרי מלחמת השחרור ששכחו שהיה הסכם להגיע לכותל המערבי.  הפעולה חייבת להיות מתוכננת ומוכנה לפחות עבורנו.  אני לא רוצה לחיות עם ערבים בקונפדרציה.        

         דרג את התוכן:
          1 תגובות   יום רביעי, 20/4/16, 19:27

          ההסברים שאני שומע ברדיו ובטלוויזיה, של הרגשת הזרות של העולים מרוסיה בישראל, הם חיפוש אחרי הצדקה לרדת מהארץ.  אני עולה מבולגריה, הייתי בן שבע עשרה כאשר עליתי ואבא היה צריך לחתום כדי שיקבלו אותי לצבא.   לרגע לא חשבתי שאני צריך לרדת מהארץ.  החשוב, לא איך אתה מרגיש אלא איך אתה מקבל ההרגשות האלה ומה אתה עושה איתם.  אני נלחמתי ללמוד את השפה ולהיכלל בארץ.  היה לי ברור שאני לא חוזר לבולגריה בשום הון שבעולם.   עבורי ישראל היא המכורה ואני פה עד סוף חיי.  את ילדי לימדתי שהם ישראלים וישראל היא המולדת.  אין דרך אחרת להיות יהודי בעולם חוץ מישראל .  שמעתי את ההסברים של המשפחה שירדה להליפקס בקנדה!  בהסבריהם הרדודים לא ניתן למלא קליפה של שום.  מתרחקת מהיהדות, מרגישה לא בבית ומתרחקת מהדת,  נו אלה ההסברים חסרי הבינה.  זה פשוט לחפש ולהסביר מה הדרך לברוח מישראל.  מה, בהליפקס תרגיש יותר בבית?!  שטויות במיץ עגבניות.  אדם צריך לשכנע את עצמו שזו היא הדרך.  זמן רב קראו לי בולגרי, נו אז מה, אני נולדתי בבולגריה אין עלבון בזה , היום איש לא שואל האם אני מפה או משם.  אני ישראלי לכל דבר ועניין.   אם האדם רוצה להילחם ולהיות בישראל אין בעיה, אין זרות , כולנו עולים ואנחנו מבינים חבלי קליטה, הילדים וודאי ירגישו יהודים וישראלים לכל דבר.   בעולם ישנם זאבים מסוכנים, ישראל היא הבית.   בעוד מספר שנים הילדים ישכחו רוסית (כמו אני הבולגרית)  וידברו עברית כשפת אם.

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום ראשון, 17/4/16, 16:05

           הר הבית הפך להר געש להתנגשויות בלתי פוסקות.  הפלג הצפוני של אחים המוסלמים עם מנהיגם  המרגיז עושים בו כבתך שלהם.   היום אין ספק שהייתה זאת טעות גדולה לתת הר הבית לשליטת הוואקף המוסלמי.   חייבים בהסכם העתידי, עבורי  עכשיו  לסדר סדרי עלייה להר עבור ערבים ועבור היהודים, מבלי שתהיה זכות של קבוצה אחת על שנייה.  לא מתקבל על הדעת שהר הבית יישאר בידיים ערביות.  על כך אין להתפשר.  כל פשרה לערבים מביא חזקה בלתי מעוררת לשליטה אבסולוטית עבורם.  כל ההסכמים עבור היהודים נשכחים ומתחילים מלחמות.  בהסכם  חייב להתחשב בצרכים היהודיים ללא יוצא מן הכלל, גם אם כל העולם הערבי מתנגד, אחרת לא נהיה ריבונים בהר ולא בארץ.   ההסכם אשר נתן ריבונות ערבית בהר לערבים הביא לכך שהם אינם מתחשבים בצרכים היהודיים כלל.    זה בלתי נסבל.  כן יש אפשרות להשיב הגלגל לאחור.   אין שום דבר סופי פרט למוות.  לכן אנחנו צריכים לדרוש הכרה בזכויות היהודים על ההר, גם מבלי שהערבים מסכימים, אנחנו צריכים לקחת.  אם תהיה אינטיפדה להגיב כמו במלחמה, הם חייבים להבין שהר הבית הוא על אדמת ישראל וישראל היא הריבון בהר ושהם אורחים  בהסכמתנו הטובה.    חייבים לעשות זאת כאן ועכשיו אחרת יהיה פצע בלב ירושלים ותמיד תהיה התכתשות עבור ההר.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שלישי, 12/4/16, 10:10

            לא כדי לשלוט על הערבים ברמאללה לאורך זמן.  הגיעה השעה להסתלק משם.  כמובן הם לא רוצים לכרות שלום,  אבל בעזרת ארה"ב וחברים מאירופה אפשר להגעה לנוסחה סבירה.  בהסתלקותנו משם חייבת להיות  פיסקה שאנו נכנס ברגע שהם פוגעים בנו או מתנכלים לאנשים בגבול.   ברור הערבים לא מוכנים להגיע להסכם, הם לא מוכנים להכיר בנו, הם לא רוצים שלום עמנו, אבל הם רוצים לחיות וזה צריכים לאפשר להם בנוסחה של צורת חיים מבלי שאנו בתוכם.  עם גורמים בינלאומיים יכולים להגיע ל-MODUS-VIVENDI אשר ישחרר אותנו מהצורך לדואג להם.  את שחשוב לביטחוננו אנחנו חייבים לשמור לעצמנו בשליטה הדוקה מאוד.    זה חומר למחשבה.   

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שני, 11/4/16, 21:34

             כעת אי אפשר להילחם נגד חרם הערבי והעולמי נגד ישראל.   יהודים נכנסו למאבק נגד מדינת היהודים.  אף אחד מהם לא מתעמק להבין מדוע ישראל נמצאת במצב בו היא נקלע שלא מרצונה.  אף אחד לא חושב שעיקר הבעיה היא אי השלמה הערבים עם קיום מדינה עברית במזרח הקרוב.  כל הניסיונות של ראשי הממשלה להגיע לשלום הושבו ריקים.  אחרי ששת הימים לוי אשכול ראש הממשלה רצה להשיב כל האדמות רק לעשות שלום ונענה בלא גדול של חרתום.   הערבים רוצים לקבל האדמות לא להכיר בישראל ולשמר העוינות נגדה על אש קבוע.  העולם הנאור שותק.  המצב הזה מזכיר מאוד זה שהיה לפני השואה.  היו יהודים  אשר תמכו בהיטלר ותרמו לו כספים.  הם היו אלה שקראו לעצמם גרמנים מדת משה!  כעת היהודים הפרוגרסיבים, כמו הפרופסור לקבלה בברקלי (את שמו לא קלטית) תומך בחרם.  מדבריו משתמע שבניית מדינת ישראל הייתה טעות גדולה!!   אם יהודי חושב כך אי אפשר לשכנע נוצרים אנטישמיים וודאי לא ערבים.   הסטודנטים צועקים אינטיפדה, אבל לא יודעים שהיא רצח יהודים.  אין ספק ההתנהגות של הסטודנטים הערבים בקמפוסים בארה"ב היא נאצית.  יהודים אשר רוצים להביא דעה נגדית נאסרים כמפיריי הסדר באוניברסיטה.  אין אפשרות להביא דעה דמוקרטית ודיבור חופשי הנוגד ההטפה נגד ישראל.   אותו פרופסור לא יודע שעוד  החרם נגד ישראל יהפך לגל אנטישמי נגד יהדות אמריקה ויתחילו מעשיי התנכלות כמו שהיו בגרמניה הנאצית.  זה גל עכור ומזיק אבל אנו היהודים לא יכולים לעשות הרבה, אנחנו מעטים והם רבים.  מה אפשר לעשות כאשר עיתון הארץ תומך בחרם ומצדיע לו!!??  "אויביך ומהרסייך ממך ייצאו"  זה לא אני אומר בתנ"ך הדברים האלה כתובים.  וברי סנדרס המועמד לנשיאות ארה"ב מגדיל לעשות.  הוא מדבר על כוח מופרז במלחמה?  אני לא יודע מה זה כוח מופרז, כנראה הגנרל הזה יודע מה זה כוח מופרז והוא מאשים (יהודי טיפוסי מלכך פנכה).   יש רק דרך אחת להימנע מכוח מופרז לא לתקוף את ישראל.  

                 יש נקודה חשוב מאוד והיא הר הבית.  אנחנו צריכים להפסיק לקבל דרישות הערבים.  הר הבית יש לחלק  חלק הצפוני ליהודים והדרומי לערבים.  יש להפסיק השפעת הוואקף בהר הבית אשר מכניס אנדרלמוסיה אלוהים שם.   כל שומרי אל אקצה יש להעמיד במקום.  כל הכרזה כזאת יש לפגשה בכוח רב והצועקים לאסור לשנים רבות.  כעת הולכת ומוקמת תנועה בנצרת לשמירת אל אקצה.  היא חייבת להיות מוצאת מחוץ לחוק.  החלוקה חייבת להיעשות כבר כדי למנוע הצעקות הלא מוצדקות האלה.  הר הבית קודם כל הוא יהודי עברי וחייב להישאר בידינו.  כעת אני רואה איזה שטות נעשתה על ידיי מושה דיין.  אסור היה למסור ניהול הר הבית לידיים ערביות.  לא למדנו דבר מהעבר כאשר בהסכם  הפסקת האש ליהודים היה מותר להגיע להתפלל בכותל המערבי ובשבועות מספר הכל נשכח.  

             הר הבית חייב לעבור לידינו.    

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין