כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 5/2016

  0 תגובות   יום שלישי, 31/5/16, 17:48

  התנהגותו של שר הבריאות מר לנצמן היא בושה וחרפה.  הוא מסרב להגיש הפרס המגיע לחוקרת מצליחה כדי לא להושיט לה יד ולא לראות פניה.  הגיע זמן להפסיק עם הפרסה המכוערת הזאת.   אנחנו שבים למאות הביניים.  דורסים במו רגלינו את הדמוקרטיה ואת השוויון בארץ שהתקיימה מאז המדינה קמה.   הדתיים לא תרמו דבר להקמתה ותורמים הרבה להריסתה.  אם מר לנצמן שר הבריאות לא רוצה לפגוש אותה הוא צריך להיות מהודר ומוצא מן הממשלה.   הוא צריך להיזרק בדיוק כמו שהוא זורק החוקרת הבכירה.   אנשים אשר מהדרים ומעודדים הדרה יש להדר אותם.  חיילים דתיים סירבו לאפשר לחייליות לעלות אוטובוס , הפתרון  היה צריך להיות הוריד אותם מחאוטובוס ושהם יחכו לרכב הבא.  הכניעה המחפירה מחזירה אותנו למאות הביניים.  אנחנו לא צרכים להשתוות לטורקיה בה ארדואן מנסה להשיבה לשריע.   המדינה שלנו היא דמוקרטית ופתאום קבוצה לא דמוקרטית מתחילה לדרוש התנהגויות לא מקובלות בין אנשים חופשיים.  אשה איננה מטרה מינים אלא בן אדם חושב ועובד עם כבוד ומגיע לה יחס כזה ללא יוצא מן הכלל.

     הממשלה חייבת לדאוג להעביר חוקים נגד אפליה כזאת.  ההדרת נשים היא אנטישמיות חדשה בין המינים נגד יהודיות?  זה חרפה וכלימה אסור לנו לאפשר ביזיון כזה.  אם החרדים לא רוצים לראות אישה שלא יגיעו.  מר לנצמן הוא שר בממשלה תפקיד ממלכתי ועליו לפעול לפי כללי הממלכתיות , אם לא מסוגל יש לפתרו.  האשמים הם החילוניים שלא מתאחדים כדי לתת לממשלה הזו לשלוט בדרך הדמוקרטית.  החרדים מפלים נשים זה בעיה שלהם, אסור להם להסתובב ברחובות, לא לראות נשים חילוניות.  הם סולדים שלא יגיעו.  מר לנצמן היה צריך להוציא אותו מן הממשלה, אם לא מסוגל למלא תפקיד ממלכתי.       

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 27/5/16, 08:43

   במרוץ הזמן אני משתכנע ביתר שאת שלג בעומר הוא חג לא חג חסר הגיון עם המדורות שלו.  באוכלוסייה צפופה כמו היום זיהום האוויר גורם לבעיות קשות לחוליי אסטמה (קצרת)  ובעיות נשימה בכלל.  שנית חוסר האחריות לכיבוי המדורות היא כישלון גדול מאוד.   אנחנו עדים לשרפות ענקיות והרס יערות, שהם כל כך חשובים למדינה המדברית הזאת.    דעתי היא שיש לחוקק חוקים על התנהגות ומספר המדורות המותרות.   גם חייב להיות אחראי לכיבוי השרפה שנשאר במקום גם אחרי שההילולה נגמרת מזוין במספיק מים לכל צרה,  למנוע האסון שאנחנו עדים לו כעת.  לא הייתי מצטער כלל לו אסרו המדורות בכלל.  נתפטר מזיהום האוויר הקשה שמתלווה לאירוע של פירומנים (אוהביי שרפות) מסוכנים.  

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 26/5/16, 19:35

    לו לא היה מיקרופון בידו דבריו היו נשמעים על ידיי אחדים ומתים מות נשיקה.  על ידיי כך שהוא מודיע שילדיו שוקלים לעזוב את הארץ ולגור בגולה, בלל שנמאס להם מהמצב הקיים בארץ ומהמלחמות החוזרות והטרור!   הוא עושה שני דברים שהם לעוכרינו:   ראשון הוא מעיד שעם ישראל כבר עייף מהמלחמות וההתנגשויות ומוכן ללכת שוב לגולה.  (ההרגשה שלו,  אני מעיד אני לא עייף ואני מוכן להילחם בערבים עד סוף הדורות להכריע אותם ולהוכיח להלם שהם טועים).  שנית שהפעילות העוינת הערבית משיגה הישגים חשובים פסיכולוגית.  הם באמת דוחפת היהודים החוצה ממדינתם ויש להמשיך למרר חייה בפעילות העוינת.   אני חושב שערוץ הטלוויזיה המעבידה האיש חסר שיקול דעת חייבת להיפטר ממנו.  הוא משרת אינטרס זר ומעודד ירידה מבוהלת,  וגם מעודד פעילות טרור נגד מדינת ישראל.  נכון אנחנו דמוקרטיה וכל בר דעת מותר לו ויכול להביא דעה.   אני מסכים, אבל אדם המשדר בטלוויזיה חייב לשקול בזהירות מחשבותיו והתבטאויותיו שיכולים להזיק בצורה אנושה.  אני מקווה שהאיש הזה אני לא אראה יותר על מסך הקטן. 

    דרג את התוכן:
     1 תגובות   יום חמישי, 26/5/16, 19:25

     יהדות שיכולה להוליד אדם אנטישמי כמו סנדרס לא יכולה לחפש קשרים מחייבים בישראל.  אנחנו מדינה ריבונית שחייבת להתגונן ולחיות באזור העוין הזה.   סנדרס כדי לרוץ לנשיאות חייב להבליט שנאתו לישראל כדי להתקבל כיהודי במרוץ לנשיאות ארה"ב.    מעניין שכל היהודים בעולם כאשר רצים בפוליטיקה של ארצם מוצאים לנכון להבליט שנאה לישראל.  גם מיליבנד במפלגת העבודה הבריטית התנהג באותה הצורה.  לשמחתי הוא לא הצליח.  אני מקווה שגם האנטישמי סנדרס  לא יצליח להגיע לסוף המרוץ.  אם יחליט הי פעם להגיע לישראל יש להחרים אותו ולהודיע לו שהוא "פרסונה נון גרטה" (אישיות לא רצויה)   ביהדות האמריקאית מתחילים לצוץ תהיות על התנהגותה של ישראל "הכובשת".  אני כמובן ניזון מהידיעות בעיתונות.  האמירה הזאת כבר מדברת על איגנורנטיות, חוסר הבנה וידיעה בסיסית בהתנגשות בין הערבים ועברים.  

        אני חוזר על עצמי אבל חשוב לשוב להזכיר, ישראל לא יצאה לחבוש אדמה ערבית.  היא הותקפה לשם חיסול ובהגנתה הצליחה להדוף כוחות הרשע ולהתגבר עליהם.  כדי לשמור על חייה חייבת להיות נוכחת במקומות בם היא נמצאת.  אבו מזן לא מדבר אתנו.  התנאי בל יעבור הוא קבלת ארבע מיליון ערבים בגבולותינו, שוב חיסול פיזי.   הוא מצפה הפעילות של המעצמות  להשיב לו את שאיבדו במלחמת ההתקפה מבלי להכיר בישראל ובלי לעשות אתה שלום ולשמר העוינות אליה.  לזה הצרפתים חסרי הבנה הם רוצים לכפות הסדר מבלי לדרוש מהערבים דבר.  התנהגות אופיינית לאירופאים מאז הופעת ישראל על במת ההיסטוריה.   לא נתנו לנו נשק הגנה במלחמת השחרור.   בששת הימים דה גול סירב לשלוח חלפים, במלחמת יום הכיפורים האמריקאים סירבו לתת הנשק שהיה שלנו ורק עלייה ברדיואקטיוויות באזור שכנע אותם שצריך לשלוח נשק וניקסון הסכים וקיסינג'ר ביצעה.  וכעת הם תומכים בחרם, לוחצים לעשות שלום בתנאיי הערבים ולא להתחשב בדרישותינו.    זהירות מוקשים.        

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום חמישי, 26/5/16, 19:09

      אני בטוח שאם יפתח שיח בין עמיי ערב במזרח הקרוב וישראל המשאלה הראשונה שלהם וודאי תהיה לוותר על הר הבית.  על הדרישה הזאת יש לחשוב הרבה לפני שמשיבים.  לא מתקבל על הדעת שהערבים נכסו לעצמם הר הבית ולא מרשים כניסת יהודים.  תשובתנו חייבת להיות בלי הר הבית אנחנו יכולים לחיות כיהודים בכל מקום בעולם, גם בקוטב.  התשובה שלנו חייבת להיות שללא עלייה על הר הבית ותפילה בו עם היהודי איננו ממלא חובותיו לאזור ומאבד חלק מיהדותו.   אין סיבה לוותר על נכס לאומי היחידי ששיך לנו במלוא מובן המלה.   אני הייתי הולך רחוק יותר גם על חשבון שלום שהערבים מצעים.  הם רוצים כך לנתק הקשר ההיסטורי והדתי שלנו לאדמת האבות.  אני גם היום משוכנע מעל כל ספק  שהחלטת דיין למסור "הותיקן" הזה לערבים טעה טעות היסטורית ולאומית מדרגה ראשונה, עליה אנו משלמים עד עצמם היום הזה.  

         דעתם של החרדים לא לעלות כדי לא לדרוך בקודש הקדושים בעייתם.  לא מתקבל על הדעת שהכרזה כזאת תביא בעקבותיה הכרזה פוליטית בה אנו מאבדים הר הבית.  הר הבית יש להגיע להסכם עם הערבים כמו במערת המכפלה.  למצוא אופן שימוש במקום שיספק כל הצדדים מבלי שאחד מהם יקופח ברווח של השני.   זאת יש לזכור ולהתכונן על המאבק על הר הבית.  אסור לוותר עליו.  אני חוזר על עצמי, אבל זה חשוב, הר הבית הוא החותמת של זהות העברים באדמתם ובעולם.  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום חמישי, 26/5/16, 08:47

       אני מבקש ומעוניין ביותר בהתרשמויות מהספר שלי מסע השיבה הביתה.  חשובה לי ההתייחסות לגבי התוכן, התפתחות העלילה, העברית ובכלל ההתרשמות מכל הספר.  מצפה לקבל תשובות  חיימוף 

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שישי , 20/5/16, 20:00

        היום הם מכת מדינה.  כל יום שומעים על פודיפיל זה או אחר.  הצעדים שמנסים לעשות להטיב דרכם, לעבור חינוך מחדש לא יעזרו.  פודופיל היא לא מחלה זו התנהגות לא טבעית כלפי היחס המיני.  זה פוגע בילדים ובילדות.  צריך לעשות משהו חד וגדול.  לדעתי צריך לתכנן צעדים דרסטיים אפילו להכריז על אפשרות של פסק דין מוות לאנשים  שיתפסו מכלכלתם ולא יהיו מוכנים ללמוד לשנות דרך או לקבל תרופות לשנות התנהגות.  הם פוגעים בילדים לעתים אנושות.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שישי , 20/5/16, 19:54

         אני מודה אני חש מאוכזב שיצחק הרצוג לא נכנס לממשלה.  לדעתי הוא היה האדם הנכון ברגע הנכון להיכנס לממשלה.  לצערי יש במפלגת העבודה ח"כ כמו שלי יחימוביץ' אשר קשורים לאידיאולוגיה ובדוגמטיקה שלא מוכנים לפשרות.  אין לי ספק הרצוג צודק שכניסת ליברמן לממשלה היא עבודתה של גב. יחימוביץ'.  בהיותה מנהיגה של מפלגת העבודה היא התעניינה רק בנושאים כלכליים ולא בפוליטיקה.  וכעת היא חושפת בדיוק אותה התעניינות, לכן חפרה מתחת להרצוג, הסיתה, לכלכה, כינתה בשמות ודוגמאות וכו' והמפלגה נרתעה.  זה שהנשיא המצרי סיסי דיבר אשר דיבר והתנאים המשתנים בזירה סבבנו לא מעניינים אותה, היא מתעניינת בדוגמה המפלגתית כמו שנהוג במפלגת העבודה ופגעה בסיכוים להטבת מצבה של ישראל בעולם.  גב. יחימוביץ' לא מבינה המשתנה והחשיבות של כניסת המפלגה לממשלה.  מפלגת העבודה בתנאים הקיימים אין סיכוי שתרכיב ממשלה.  היא צריכה להיכנס כדי לסייע להוציא ישראל ממצבה הבין לאומי הקשה,שלא היא הביאה.      

            אני בטוח לא הרצוג וגם לא סיסי יביאו השלום האזור.  אבו מזן לא מעוניין הוא בטוח שהלחץ הבין לאומי יכריע  וישראל תשיב האדמות שנלקחו מהם במלחמות ההגנה שישראל נאלצה לנהל בחזרה ללא הסכם והכרה בישראל.  אינני בטוח שכניסתו של ליברמן תסתום את הגולל, אבל עם הרצוג היה סיכוי גדול יותר להגיע להידברות, או כאילו הדברות.  יעלון גם בלי ההסכם הזה היה חייב ללכת.  הוא התחיל לנהוג בחופשיות רבה מאוד לתת לקצינים להתבטא  כמו סגן הרמטכ"ל.  אין דבר שיתקרר קצת בחוץ.   ההפסד של הרצוג הוא לא רק שלו ומפלגתו אלא גם שלנו כעם המצפה למהלכים של המנהיגים למשהו לשנות העתיד הנראה לעין.  

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום חמישי, 19/5/16, 11:44

          חיי החרדים, שאיפותיהם, הבטלנות שלא מייצרת דבר עבור המדינה הם נחלת הכלל.  הם לא מתאימים להיות קשורים בנו ובחיינו.  קודם יש להפריד הדת מהמדינה.  הם יכולים לנהל חיי הדת שלהם בלעדינו.  שנית אני לא רוצה לתמוך בהם.  אני לומד גמרא בתוך סקרנות אינטלקטואלית אני מעיד יש הרבה גיבוביי שטויות שלא ניתן למלא כליפת השם.  הגמרא מתחילים ללמוד ילדים מגיל שש!!  אני לא מבין מה הם צריכים כל הפטפוטים שמובאים שם?   הם לא לומדים חשבון מתקבל על הדעת.  אתה רואה בטלוויזיה מסה עצומה של נוער לומד גמרא שלא נותנת דבר לכלכלת המדינה.  עם כל הקושי  אני הייתי מעבור גבול ביני ובינם.  כל הדיבורים של רבנים הראשיים שהחילונים הם "ילדים טועים"  מעידים עד כמה אנחנו רחוקים אחד מהשני.  הרבנים לא מבינים החילוניים, אז מדוע אני צריך להישמע לו?  מדוע אני צריך להיות מנוהל על ידיי אדם שלא אני בחרתי ולא אני משפיע על בחירתו.  הוא לא מבין ולא רוצה להבין צורת חיי.   אני בטוח יש להפסיק התמיכה בחרדים מידית.  הם לא תורמים לנו דבר רק הוצאות, קללות וגידופים.   שיחיו ביניהם שירוויחו לחמם ושיתפללו בלי עזרתנו.  הגיעה השעה לעשות צד מכריע, לתת להם להסתגר בתוך עצמם ולחיות בתוך עצמם ולהרוויח לחמם בעצמם.  מספיק עם התעלול היקר הזה שרק מכביד יותר ויותר ולא תורם דבר לנו.   אנחנו נשחרר אותם מהכובד של החילונים, הם לא חייבים להתפלל עבורנו.   שיעבדו עבור עצמם.

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום חמישי, 19/5/16, 11:32

           אמש ראיתי התכנית של אביב דרוקר וברוכי בטלוויזיה.  רק עיוור לא רואה את שנדרש בדחיפות.  האוכלוסייה הערבית גדלה בתור גאומטרי.  הם מגיעים מהישות הפלסטינית כדי לחיות יותר רטוב.  מקבלים מים וחשמל ללא כסף!!   משם יוצאים הסכינאים, הרוצחים, וכל המהומות.  יש להעביר חומה עם כל הקשיים בינם ובינינו.  אין הגיון לשמור אותם קשורים בנו.   ראש ממשלה חייב להחליט ומיד.  גם ביתו של אחמד טיבי יש להעביר לצד הערבי.   רק הר הבית יש לשמר לצד שלנו.  כמובן הם יכולים לעבור אלינו להתפלל אבל לא לחיות אתנו ולא לקבל שרותים מאתנו.  כל שיפור בחייהם ותשתיות היא בזבוז כספי ציבור.  הם צריכים להיות קשורים בישות הפלסטינית.   כל החלומות הלא מבוססות על מציאות הם הרס ירושלים והחיים בה.  הערבים שייכם לישות הפלסטינית.   

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום רביעי, 11/5/16, 09:05

            הסכינאות הפכה אכזרית וחסרת כיוון.   מה הקשר בין פגיעה בנשים בנות שמונים ומאבק ב"כיבוש"  שלא קיים, שאפשר לפתרו בשיחה בין המנהיגים.  הפתרון שאני מציע הוא מטורף כמו הסכינאות כיום, שיכולה לעצור באחת ההשתוללות המטורפת.   הרוצח הסכינאי גודל במשפחה מסוימת.  הוא שואף מחשבותיו, כוונותיו והדרכתו במשפחה.  היא החממה בה הוא גודל, לכן העונש לא צריך להיות רק בו, כליאה או  הרג, המשפחה חייבת להרגיש נחת המלחמה נגד הטרור.  ביחד עמו צריכים להוציא להורג הוריו אחיותיו וכן אחיו.    כמובן אחר כך יש להחריב בתיהם של כל חברי המשפחה אשר נענשה.   הענישה הזאת אני בטוח תרתיע רבים מהסכינאים המטורפים המוצאים פורקן לרצח ברציחת יהודים באשר הם.

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שלישי, 10/5/16, 18:08

             במרחק הזמן בולטת מאוד התנהגותה של מדינת בולגריה ליהודיה ביחס למדינות האחרות ביבשת אירופה וצפון אפריקה.   על בולגריה  היה לחץ מסיבי של גרמניה להוציא יהודיה למחנות המוות.  אנחנו שחיינו בה קבלנו הסברים שיסיעו אותנו לפולין להתנחל על אדמתה ולעבוד אותה.  כל יהודי יקבל חלקת אדמה.  אני מודה כולנו האמנו, לא תיארנו לעצמנו שדובר בחלקת אדמה של מטר וחצי עומק חצי מטר רוחב ומטר ושמונים אורך.  עם הבולגרי התגייס והתנגד לגירוש היהודים.  יהודיי בולגריה השתתפו בחיים הפעילים של המדינה, לא נבדלו במאומה משער העם ולחמו למען בולגריה.   אני בטוח שהיהודים עשו זאת גם בגרמניה, צרפת והולנד ובלגיה.  הצרפתים של ווישי מכרו היהודים בכסף לגרמנים.   ליהודים לא היה לאן ללכת.  האנגלים סגרו שעריי הארץ, והשיבו אוניה עם  יהודים מגרמניה להמבורג וכולם נרצחו במחנות!!  הם פתחו שערי הארץ לערבים אשר התנחלו בה ולקחו אדמתה מאז  1931.  האנגלים דיברו על בית לאומי ליהודים וסגרו עיניים מכיבוש הערבי והשערים לכניסת יהודים.  חתכו 65 %  מהדומיניון ויצרו מדינה יש מאין ירדן.  כל המהומות כעת בארץ גם בעולם נעשים ביוזמת הערבים, שמפעילים את החרם, כולל יהודים חסרי בינה.  

             החרם לא היה מתקיים לו המדינות והעמים לא שיתפו פעולה ומחשקי לידיי הערבים, כמו בשואה, אותה התנהגות, אותה המטליות.  העמים באירופה לא למדו דבר ושכחו כל ההתרחשות הטרגית ההיא.  החרם הערבי באירופה הוא מהלך חיסול של מדינת ישראל.   הערבים מכנים עצמם פלסטינים לא מוכנים לדבר אתנו.  רוצים לקבל האדמות ללא משא ומתן בכוח חרם, או לחץ בין לאומי.   הנשיא אובמה לא מדבר על החרם, אני בטוח שבלבו הוא מסכים לו.  לו היה יוצא נגדו המצב היה אחר לגמרי.  היהודים המשתפים פעולה לא מפתיעים בתחילת דרכו היטלר קיבל תמיכה על ידיי היהודים.  עד שהם הבינו לאן נושבת הרוח.  דבר לא השתנה בעולם, רק התאריך בלוח השנה.        

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין