כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 6/2016

  0 תגובות   יום רביעי, 29/6/16, 19:21

  קשה להתמודד עם הצביעות שחגגה בבית הקברות בלווייתה של אסתי וינשטיין.  פתאום המשפחה הגזענית והמתנשא מוצאת מקום וזמן לשחק תפקיד צבוע ודוחה.  אין ספק החרדים הם גזענים שחורים, מתנשאים מעל חלקי העם האחרים, משל הם יושבים כבר בחיק הגבורה.  הם סך הכל טפילים אוכלי חסד מן המוכן שהממשלה השנואה להם נותנת בגלוי ובסתר.  הם חרדים לפרטיותם המסוגרת, הם קאסטה מסוגרת החושבת שדרכיה הם הנכונים לעבוד את הבורא ולחיות לפי דרכיו.  לא כך חיו אבותינו.  הם עבדו והתפרנסו, עבדו אלוהיהם וגם שמרו על גבולות המדינה המולדת.  הם לא יצאו לקבל נדבה מיד נסתרת  הלוקחת כסף המגיע לעם ונותנת לקבוצה הגזענית והקיצונית.  ההבדל בינם ובין דאעיש הוא רק שהם לא הורגים יהודים ברחובות, אבל לזרוק אבנים, לשרוף פחי אשפה ולקלל הצבא, המשטרה והמדינה הם עושים בקולי קולות.  הם מקבלים כסף מהמדינה לחיות וגם כנראה כסף שחור המגיע בדרך לא דרך.  המדינה סוגרת עיניים ולא גובה מסים שכל אזרח חייב לשלם לשלטון המרכזי.  הם פתאום חשים עצמם נעלים וטובים מכולם גירשו והתכחשו לאסתי המסכנה, הפכו אותה לפושעת ומדוע, כי יצאה בשאלה.  מה קרה האם העברים הלא דתיים המשלמים מסים, המשרתים בצהל  ואת המדינה בכל מני מקצועות ולא משתייכים לעם ישראל?  לדעתם רק הם הנעלים והעברים הנכונים.  הדחלילים האלה יש להם דעות טובות על עצמם!  סך הכל הם לא תורמים דבר למדינה אלא רק לעצמם.   מתלבשים כמו פעם התלבשו הפריצים בגולה, כאשר היהודים היו לבושי סחבות.   וכעת הם הפריצים!!    

      מגוחך ועצוב מאוד לראות האישה הצעירה אשר ילדה ילדים, גידלה אותם וחינכה אותם, עד שהגיעו מים עד נפש והחליטה לצאת בשאלה, ללמוד ולהתפתח במובנים אחרים והיא הוקעה, הושלכה מקהילתה,  כאישה לא שווה!!   ואסרו עליה לראות ילדיה!!!   פחותת ערך כאשר הלכה להרחיב אופקיה וללמוד תורה אחרת!   כעת על קיברה אחרי שהתאבדה  אביה מדבר שהוא החשיב אותה "לטהורה".  מה החילונים מזוהמים?  הם לא אנשים טהורים?   אין ספק בלבי זו גזענות שחורה ושפלה, בדיוק כמו התנהגו הנאצים כלפי היהודים.  השחורים האלה לא למדו דבר ושכחו כל אשר התרחש רק מספר עשורים ללפנינו.   הם ימשיכו לנהוג כמו בימיי הביניים , כמו דאעש שרוצה לשוב למאה השביעית  ולהשליט השריע??

  האם לזה החרדים מקווים?  שעם ישראל כולו יהפוך שחור כמוהם, טפיל ויבקש נדבות על מנת לחיות?  ההתרחשות של אסתי וינשטיין לימדה אותי הרבה, החרדים הם קבוצה שלילית מאוסה.   למעשה העם צריך להתרחק מהם, לא לתת להם כל עזרה שיספקו דרישותיהם בכוחות עצמם, אז אני ארצה לדעת איך יתקיימו.   לא תהיה הקבוצה השנואה של החילונים שתומכים בהם.   

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שלישי, 28/6/16, 11:30

   אנחנו מגלים שיש עובדיי קבלן שמפוטרים וחוזרים לעבודה כעבור ימים רק כדי לא לשלם להם תנאים סוציאליים ופנסיה!  זה מחפיר, הגיעה השעה שכל אדם עובד בישראל, לא חשוב באיזה עבודה ואיזה מעביד חייבים לשלם פנסיה ותנאים סוציאליים.  אנשים האלה לא לעולם יהיו חסונים, יצטרכו עזרה סוציאלית ולקבל פנסיה מתקבלת על הדעת, אחרת יהיו תלוי על צוואר המדינה וארגונים מסייעים כל שהם.  חייבים חוק שיסדיר התנאים הסוציאליים בארץ ושעובדים לא יהיו תלויים בטוב לבם של מעבידים  ו"טובי" לב למיניהם.       

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 28/6/16, 11:25

    ההשתוללות של הערבים על הר הבית עוברת כל גבול.   זריקת אבנים וסלעים על מבקרים ומתפללים לא מתקבלים על הדעת.  הוואקף לא מצליח להשתלט וכנראה מסית למהומות.  הגיעה השעה לקבוע הסדרים חדשים על ההר.  הערבים נוהגים בו כאילו הוא שייך רק להם!  זה חייב להיפסק לא מתקבל על הדעת שעם ישראל שחזר לארצו ולא יכול לעלות על הר הבית שהיה בידינו ונמסר מרצוננו לירדנים והפך להיות אדמה עוינת ואסורה לעם ישראל.    ראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה ראה זאת כמשימה לאומית, אנחנו חייבים לשוב ולעלות על הר הבית בסידורים מתקבלים על הדעת ללא הטירוף המוסלמי.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 24/6/16, 09:40

     כמעט על קצות האצבעות הדת הולכת ומשתלטת עלינו.  יותר ויותר דרישות דתיות מתקבלות והקהל שותק.   אלפי אנשים הגיעו מברית המועצות ורבים מאוד עדיין לא מוכרים כיהודים!  הם רוצים להיות יהודים אבל אין להם מספיק דם כחול כדי להתקבל בשורות היהודים!!   אישה שרוצה להתגרש תלויה לגמרי ברצונו בעלה, אשר יכול להתחתן ולהיות נשוי לה גם ולא לתת לה גט!!!  מדוע במדינה דמוקרטית אנחנו נמצאים בדיקטטורה דתית קשה?  רב הראשי יוסף קורא לחילונים ילדים טועים!   אין לי דבר נגד רב הראשי, אבל מדוע הוא צריך להשפיע על חיי.  אם אני נמצא במדינה דמוקרטית יש לנהוג בדמוקרטיה גם בענייניי ישות.   ההתערבות הרבנות בחיי הפרט היא קשה ומכרעת.  יש להפסיק ההתעללות הזאת ולהפריד המדינה מהדת.   האי צדק שנער דתי שרוצה ללמוד תורה ומשוחרר מכל החובות כלפי המדינה שתומכת בו?   מדוע אני האזרח הקטן חייב לשלם מסים שהולכים לאנשים שלא עובדים ולא עושים כל מאמץ לפרנס את עצמם?  

        אם אפשר היה לעשות מרד אזרחי הייתי עושה אותו ולא משלם מסים שהולכים לאנשים הלא נכונים.  יש צורך בכסף בבתי הספר, לספרים, כסף לבניית בתים והכל הולך לחרדים הלומדים גמרא!   אין לי התנגדות שילמדו גמרא אבל לא על חשבוני.  אומרים יש  לומדים היסטוריה מה עושים אתה אז גם דת.  זה לא בדיוק כך.  לומדי היסטוריה הופכים למורים, בכל מקרה עובדים האברכים לומדים, זה המקצוע שלם!  הם לא מלמדים אלא לומדים כל החיים!  ואני מפרנס בן אדם שלא מביא לי כל תועלת ומוליד ילדים שאני חייב לפרנס!!   הם שונאים את המדינה, מתנגדים לציונות, ומקבלים ממנה כסף, מדוע?  נתורי קרתא מתנגדים למדינה, לא משלמים מסים, אף שהם עובדים?!  יש מן סלחנות לא מובנת.  הם יכולים לעזוב את הארץ וללכת לאן שהם רוצים.  ראינו יהודים חרדים באנגליה תומכים בחרם נגד ישראל!   הרסייך מחריביך ממך יצאו!   לא ראיתי דבר כזה בעם אחר, רק עם העברי מתאבד.   לא הספיקו לנו הצוררים מהחוץ.   יש להפריד הדת מהמדינה!  זה חובה.   הם לא חייבים להיות בממשלה ולעשוק אותה.   האברכים מקבלים תמיכה ממשלתית אבל לא הולכים לצבא!  זה עוזר לעלם ישראל?!  יעזור אם ילכו לצבא, יורידו נטל שירות הביטחון.   הם חיים על חשבון המדינה ולא עושים למענה דבר!!   להפריד המדינה מהדת.      

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום חמישי, 23/6/16, 11:23

      השיטה להודיע על פעולה אשר לא תתקיים היא מקובלת אצל הערבים.  זאת עשה סעדת נשיא מצרים לפני מלחמת יום הכיורים.  הוא הודיע שלוש פעמים שיתקיף ולא עשה זאת וכאשר הופיעו סימנים למלחמה הישראלים לא ידעו איך להתנהג האם לאמת או שוב הלצה רעה.  כך הוא בלבל אותנו ובסוף פתח במלחמה ההיא הקשה.  

          כעת ההודעות הערבים על הטמנת פצצה בבית ספר ולא מוצאים דבר היא כדי לגרום להרדמות הערנות וקהות החושים.  יש לקחת ברצינות כל הודעה ולא לבטל אותה כאילו לא מתקיימת, מפני כמו הנשיא סעדת הם יעשו זאת כאשר יבינו שהעברים אבדו ערנותם.  

         וכעת הוזהרתם לשים לבל על כל הודעה ולקחתה ברצינות רבה כי באחת מהן הפצצה תתפוצץ.   טוב תעשה אישיות  פוליטית שתודיע שהטמנת פצצה בבית ספר והריגת ילדים היא קאוזוס באילי (סיבה למלחמה), ואז נהלום בישות הפלסטינית בכל העצמה.  זאת הם צריכים לדעת ולא לטעות אנחנו נהלום בהם קשה וגם נגרש אותם מעל אדמתנו.

          זריקת אבנים על ידיי  בדואים בנגב היא סיבה טובה לעקור אותם ממקומות זריקת האבנים.  הם לא נשמעים לחוקי המדינה, בונים ישובים לא חוקיים ולא מוכרים יש להכניס אותם בחוקים בכוח הזרוע.  הם יבינו זאת מהר מאוד.    

      דרג את התוכן:
       2 תגובות   יום שלישי, 21/6/16, 09:26

       האם יצחק הרצוג יכול למסור אדמות בהם מתגוררים אלפי ישראלים לערבים ללא משאל עם?  עשיית שלום היא דבר לא פשוט, אבל מסירת אלפי יהודים לידיים ערביות זו בעיה לא פשוטה גם.   זאת אני מעלה כחומר למחשבה.  הבנתי שהרצוג בשיחותיו עם אבו מזן רוצה להשיב כל האדמות, ולהכניס מספר סמלי של ערבים לארץ!   מה הערבים נותנים פרט למלה שלום?  המסירה של האדמות האלה היא מסירה של אדמות מולדת לידיים זרות.  אין להשוות בין המסירה של סיני למצרים וכמה אדמות לירדנים בהם לא התגוררו יהודים ולא היו ישובים.  פה מדובר על אדמות מולדת שנשדדו על ידיי הערבים בעידוד השלטון הבריטי וסגירת עיניים.   האם במסירת האדמות היהודים צריכים לשוב לגבולות שלפני שישים ושבע?  האם הרצוג יבנה להם בתים?  יש הרבה מאוד שאלות קשות.  אם הוא מחזיר כל היהודים לארץ כל הערבים שנמצאים בארץ צריכים לעזוב כדי שתהיה הפרדה שלמה וסופית בנן שני העמים.  בתנאי כזה אפשר לחשוב בצורה מפוקחת וחיובית.  זאת עשה מוסטפה כמל אטטורק כאשר זרק מעל מיליון וחצי יוונים ליוון והחזיר טורקים לטורקיה.  רק כך נראה לי שאפשר לחשוב על חלוקה צודקת וסופית.    מה קרה עם ההערה של הנשיא בוש שבהסכם הסופי יש לקחת בחשבון גושיי ההתיישבות ביהודה ושומרון?   האם הרצוג חשב על הנקודה הזאת.  הכל נראה ראשוני ובוסר אבל אם יתחיל משהו יש לחשוב ברצינות על חלוקת אדמות והעמים בצורה מושלמת.  

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום ראשון, 19/6/16, 18:18

        ארבעת המבשרים הגיעו נשלחים בכוח ההשגחה העליונה לשנות דרכי ישראל.  הם מוצאים פגים בהתנהגות העם ונשלחים מהגבורה לשנות דרכים הנלוזות של הילידים הנבערים.  מה אהוד ברק מגיע לעשות פרט לגידול זקן שאולי תורם לו מראי נבואי!  הוא כבר היה ראש ממשלה ו...  ירד מבמת ההיסטוריה מיד אחרי שנה וחצי ושימש שר ביטחון בממשלתו של האדם "השפוף וחסר הדרך"  נתניהו ומעניין לא פצה פיו ולא צייץ, אולי מפחד שנתניהו יעשה לו ברית חדשה?  

           מר יעלון עד לפני מספר שבועות היה שר הביטחון וניהל מערכת העבודה בכל החזיתות ופתאום התברר לו שהוא היה עיוור ולא ראה הדרך הלא טובה שנתניהו מוביל ויצא מהממשלה כדי להכריז שהוא טעה?  שהוא מוכן להוביל!  אם יבחרו בך אדוני.  איפה היית אדוני שר הביטחון לשעבר, נרדמת בשמירה, היתקהו חושיך ולא שמת לב שנתניהו סטה מן הדרך ומוביל  להתאבדות!   אשכנזי ואחרים נראים חיוורים, לא לשכוח הם רמטכ"לים בדימוס, אשר מחפשים דרך כמו כל יוצאי הדימוס לשוב ולהתמקם  במקום שיכולים להשפיע וגם לטבועה חותם על דפיי ההיסטוריה.  מה היא הבשורה?  שיש פשיזם בארץ ישראל, עם ישראל, אשר סבל קשות מהנאצים הפך בעצמו לנאצי ושואף לאלימות!   מעניין הנאצים לא היו מאוימים בחיסול, ברצח, ודקירות סכין הם יצרו את אשר יצרו ועשו בגלל אידאולוגיה,  עם ישראל נמצא בקלחת מלחמות בלתי פוסקות ומה לעשות לא מוכן להתאבד ולא למות אלא נלחם על חייו ועל מדינתו היחידה שיש על פני כדור הארץ.   ופתאום מגיע הרמטכ"ל החדש איזנקוט אשר מטיף על תואר הנשק, קוד אתי כאשר אין לו תשובה על הרציחות והדקירות.   על התנהגות של ילד בן שמונה עשרה, שרק אתמול היה תלמיד שני הגנרלית יעלון ואיזנקוט באים להיבנות, מתהדרים באצטלה של צדק ויושר, כאילו עם ישראל טובל בטומא ולא מוצא דרכו בחיים  ובאים נביאיי הזעם לישר דרכיו!!   אבל העבודה לשמור עליו מפני הרציחות,  וההתקפות מסביבי הם לא עושים!   המחבל לא הגיע ללטף אותנו הוא בא לרצוח וצריך לדעת שדינו מוות.  

           להשתמש במלה פשיזם עבור עם ישראל הוא חילול הקודש.   מלה כזאת אסור שתעלה על דל שפתינו כאשר מדובר בעם ישראל הלוחם על חייו.   ארבע עשרה מלחמות והתנגשויות ופעולות נעשו בהשראת הערבים.  לו היו מקבלים אותנו בשלום והיו משלימים עם נוכחותנו במקום הכל היה מסתדר.  אני לא מרחם עליהם הם הביאו כל הצרות האלה שנפלו על ראשם במו ידיהם.  ובאים נבאיי הזעם הארבעה כדי להטיף ולהשיב דרכיו של העם הלוחם להישאר בארצו.   בא לך שדרן מערוץ שתיים אשר מצדיק ירידת ילדיו בגלל עייפות!!  לזה מוליך איבוד הצדק והאמונה בצדקת הדרך.   הערבים צוהלים הנה מתוך המחנה היהודים קמים נבאיי זעם המאשרים שהיהודים פשיסטים, הם עייפים יש להמשיך להכות לגרש אותם מעל אדמתם.   ואותו שדרן ממשיך לעבוד ולהופיע לפני העם, יש לשרר אותו מהחובה הזאת.  ואותו יעלון מגבה סגן הרמטכ"ל על נאומו המעלה צמרמורת.  אני לא הייתי הולך אחריו במלחמה.  הוא מסוכן כי הוא חושב על האויב קודם מאשר לחשוב על חייליו ששולח למלחמה.   אותו יעלון לחם בצוק איתן חמישה שבועות, נהרגו שבעים חיילים כדי לא להרוג  אזרחים.  במקום תותחים שלחו הילדים להילחם כצנחנים.  המצביאים נשארים בחיים  החיילים הם הנהרגים.  היו צריכים להפגיז בתותחים ולא לשלוח חיילים לטפל במחבלים המחופרים.  נכון אזרחים יהרגו, אבל זו מלחמה, אנחנו רואים מה מתרחש בסוריה ובעירק.  שם לא מרחמים על אף אחד.   אזרחים ניתן לשמור רק בתנאי אחד לא לפתוח במלחמה ולא להתגרות, לשמור שלום.   מר יעלון תאמין לי אנחנו נסתדר בלעדיך וגם בלי הגנרלים בדימוס הדואגים.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שישי , 17/6/16, 09:02

         אין איסור הלכתי לעליה על הר הבית.  האיסורים הם של פסיקות רבנים אשר מתרגמים אמירות של רביהם לגבי הר הבית.  הפסיקות האלה נטולות יסוד הגיוני.  בגלל פסקה חסרת יסוד איתן אנחנו מכריזים הכרזה פוליטית כאילו מוותרים על ההר לטובת הערבים.  הם מתעקשים ומצליחים מפני בצד הזה עומדים אנשים שלא מעיזים להביא דעה שרב ראשי כל שהוא החליט אחרת!!   רמב"ם התפלל על ההר.  זה קובע שאפשר לעלות על ההר.  צריך להשיב המסורת של עלייה לרגל כחלק מחיי הדת והחיים בארץ כיהודים המצווים לשלושת הרגלים.  אני בהחלט חושב שיש להתחשב בשאיפות הערבים שיש להם שני מסגדים אבל יש להגיע להסכם בו העליה מותרת לכולם,  התפילה בחלק הדרומי לערבים ובחלק הצפוני ליהודים.  אסור לוותר כי אנחנו מוותרים על ההר שהוא הדבר היחידי שיש לנו מהעבר שלנו בארץ הזאת.   בחגים גדולים כמו רמדן, ולנו שלושה הרגלים ההר צריך להיות ברשות העם שחגו דורש נוכחות מסיבית.   

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שני, 13/6/16, 19:46

          אנחנו נלחמים מלחמה מכוערת וקשה.  המלחמה במקורה הוא תוצר של מאות קודמות, של תפיסות עולם המעוגנות עמוק בכורן המצווה להפיץ דת האיסלם בכוח הזרוע, הג'יהד.  על כך אני עדים לרציחות אצלנו, בארה"ב וגם באירופה.  העומדים מול הנגע הזה לא מבינים מקורו, כמובן יש לשוב ולעיין בכורן.  התשובות להתקפה השפלה הזאת, שלא מתאימה למאה העשרים ואחת, נמצאת בעבר הרחוק.  כבר נבוחדנצר היה המלך שמלמד.  נגדו התקומם המלך צדקיהו.  אף שהוא ראה שהמלכים האחרים בסביבה שחשבו למרוד בכיבוש הבבלי, בסוף השלימו וקיבלו המרות של נבוחדנצר.  צדקיהו המשיך להתרברב מעל חומות ירושלים.  הכיתור נמשך זמן רב לבסוף צדיהיו נתפס והמלך נבוחדנצר הטיל עליו עונש כבד.  שממנו אפשר ללמוד.     נבוהדנצר הביא כל משפחתו של צדקיהו והוציא אותם להורג כאשר הוא היה עד למתרחש.  אחרי זה נאמר לו שזה יהיה המחזה האחרון שהוא יראה בחייו.  והם עיוורו אותו.   

              אני מציע המחבלים אשר נתפסו חיים צריכים להבין שלהרוג יהודים זה לא להרוג אויב, שלא קיים אלא אב למשפחה, אם לילדים ואנשים צעירים במדי ימיהם.   וה השיעור:   להביא  אותם לפני משפחתם ולסדר אותה לפניהם ולומר לו "עכשיו אתה הורג את משחתך"  להסביר לו שזה באמת כואב כך ולהרוג לפי הסדר משפחתו הקרובה האחים והאחיות האם והאב ואחרי זה להכניס אותו לבית הסוהר לחיים.  הוא חייב למות בבית הסוהר ולא לראות אור יום.  אם עושים זאת עם שני המחבלים  אני בטוח שהמחבלים יתמעטו מאוד.  הם יבינו שהפגיעה היא לא רק ביהודים אלא גם במשפחותיהם הם.  זה חינוך מלמד, אמנם אכזרי אבל מלמד ואני בטוח יעצור גל הרציחות.

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שני, 6/6/16, 16:28

           מנהיגים מסומנים לא בבחירתם לראש מפלגה אלא בהובלת המפלגה ליעדים חשובים הקובעים גורל המדינה.  ברגע זה מסתמנים אותות הדורשים גיוס מקיר לקיר.  אני יודע ההבדלים בין הגושים, אבל גם יצחק הרצוג לא עומד למכור את המולדת בנזיד עדשים.   התביעה להוציא בית היהודי מהממשלה היא דרישה לא הגיונית.  אם הרצוג יכנס לממשלה יהיה עוד כוח אחד שידחוף הממשלה לכיוון של חיפוש דרך לפתרון הפלונטר בו אנחנו נמצאים.  בנט מבית היהודי הוא קול אחד כאשר בממשלה ישנם כחלון, ליברמן ואם יבוא הרצוג עוד קול מול זה של בנט.  ההחלטות יתקבלו בדרך דמוקרטית.   אני יודע דעותיה של שלי יחימוביץ' שהם דוקרינה שלא ניתנת לשינוי.  זה לא מנהיג.  היא הפסידה ראשות המפלגה כי התייחסה רק לפוליטיקה פנימית.   כעת יש שעת חסד אולי יהיה אפשר לעשות משהו וחובה על כל המנהיגים לאחד כוחות  למען המדינה ורווחתה.  ברור כיום שאנחנו נמצאים במצב של שפל.  אובמה איננו אוהב אותנו בלשון המעטה.  על סנדרס אני לא מדבר בכלל כי הוא חסר ידע כל שהו על מזרח הקרוב והוא אנטישמי.  עובדה שהנשיא סיסי גם מעוניין כאיחוד כוחות בישראל כדי להוביל באחד הרגעים הקשים ביותר בחיי ישראל ועמה תומך באיחוד.  נדרשת החלטתה כמו בהכרזת מדינת ישראל , דרוש בן גוריון, אולי הרצוג יוסיף משקלו הסגולי וכל המנהיגים המובילים ביחד יעשו הצד הגדול שיוביל אולי למשהו שיקל עלינו הלחץ הבין לאומי.   אבו מזן מצליח להפוך המאבק פלסטיני ישראלי נושא בין לאומי וככזה לנו יהיה קשה יותר.  זה הרגע של איסוף כוחות להתקדם אולי לכיוון הנכון.  מר יצחק הרצוג כנס לממשלה אולי אתה הוא הבן גגוריון החסר לנו ברגע גדול הזה.  

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום חמישי, 2/6/16, 17:02

            אצלנו התקבע מנהג לקבל כל גחמה של החרדים כחלק מהדת והתורה.  כותל המערבי הוא רכושו של כלל ישראל וכל אדם באשר הוא, בכל זרמי היהדות כולל לא יהודים יכולים להתפלל ליד הכותל כראות עיניהם. אין לקבל השתלטות החרדית על הכותל כחוק בל יעבור.  אם טקס מסוים יעשה בדרך חרדית רפורמית או קונסרבטיבית איננו משנה זה עדיין תפילה של עם ישראל.  כל הסידורים אשר נעשו ליד הכותל חייבים להתבטל ולקיים רק חוק אחד תפילה לעם ישראל באשר הוא במנהגיו ותרגומיו.   האיום של הרבנים הרפורמים והקונסרבטיבים נגד מדינת ישראל הוא נורא ומריח להתנהגות אנטישמית של הגויים.   במקום לאיים תבואו ותתפללו אם מישהו יפריע לכם נבוא לעזרתכם.  ההשתוללות החרדית בגלל הצטרפותם לקואליציה של הממשלה איננה הוגנת ולא מתקבלת על הדעת.  בגלל היותם בקואליציה הם עושקים את העם, מקבלים שמונה מיליארד שקל לתמוך בכמעט מיליון אברכים שלא עובדים ומתפרנסים בשחור ולא משלמים מסים, להפך הם גוזלים מהמדינה כדי להתבטל.  אני יודע שהם לומדים, אבל לימודיהם לא מוסיפים למדינה דבר.  צריכים להתחיל לדחוף אותם לעבודה.  הפירוד בין החילונים גורם לכך שהחרדים מצליחים להיכנס לקואליציה כדי לחלוב כמה שאפשר יותר.  ההשתלחות שלהם על חיי  המדינה איננה מתקבלת.  ההפרדה בין חיילים דתיים וחיילות היא גבול שאסור לעבור עליו.  אני לעולם לא אהיה חרדי, אני משלם מסים, הלכתי לצבא וגם במלחמות ועשיתי כל אשר נדרש מיהודי במדינה הזאת.    הגיע השעה לגרום להם להבין הלימודים חסרי הקץ וחסרי התועלת חייבים להגיע לסוף מסוים.  יש להגביל כמות הלומדים לארבע מאות כמו שדוד בן גוריון קבע בזמנו.   יש לעשות זאת שעה אחת קודם.  יש לדרוש להכניס ליבת הלימודים בבתי הספר הדתיים כדי להכין הילדים האלה לחיים תקינים ותועלתיים למדינה.  אין כל עניין להפריע  לאורך חייהם, אבל בהחלט יש לי מה לומר עד התמיכה הבלתי פוסקת גם היותם אנשים בוגרים שצריכים לתמוך במשפחותיהם. 

            דרג את התוכן:

             פרופיל

             חייםחיימוף
             1. שלח הודעה
             2. אוף ליין
             3. אוף ליין